Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58317) ot93 válasza Geller72 (#58299) üzenetére


ot93
senior tag

Nem estem vele, csak egyszer kicsit megbillent földet éréskor (nem állt fejre) , rajta voltak a prop védők, amik a földnek nyomódtak, ekkor az egyik prop védő annyira berugózhatott, hogy az egyik prop bele ért és az a prop sérült is. Nem komolyan, de kicseréltem. Viszont az pont nem ezen a motoron volt. Utána egy kis ideig még nem tapasztaltam azt amit most. Amúgy az oldalra dőlés nem régen volt, de ez a jelenség akkor lett ilyen feltűnő, amikor tegnap 3 akkut kireptettem. Az elsőnél még nem tűnt fel, aztán a másodiknál igen, a harmadiknál meg egész feltűnő lett... Tegnap meg nem is estem/buktam vele, ezért érdekes.
Minden rajta lévő prop hibátlan (még azt is kipróbáltam, hogy másik propot raktam rá, de úgyis ugyanaz van).
Az "elpukkanás" mitől is lehet?
És kifújatni hogy kéne? :D mert alulról nem igazán nyitott. Vagy felülről kéne befújni? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.