Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21201) .LnB válasza Hokunda (#21198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Topson nagyon dominálta a mid-et végig. Egyszerűen a Liquid nem elég rugalmas. A második meccs után az OG már a draft előtt előnyben volt. A Liquid be is tojt ott rendesen. Monkey King, Pugna, aztán ott maradt a végén még az IO is. Én picit Kuro-éknak szurkoltam mert alsó ágról jöttek. De az OG-t is nagyon csípem.

Azt viszont komolyan nem értem még mindig (évek óta), hogy egy ilyen komoly játék, legfontosabb eseményét miért kell elbaszni ilyen SirActionSlacks gyökérrel. Undorító amit leművel az a pali.

Azt lehet már tudni, hogy az OG-sok, a nyeremény mekkora részét kapják kézhez?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21202) 0karmacoma0 válasza .LnB (#21201) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Úgy tudom egyenesen a játékosoknak utal a Valve(Csóró Wings gamingesek gondolom hálásak ezért). Valami max 5-10%-os dealekre emlékszem, mikor kikerült 1-2 szerződés részlete. ennél többet szerintem nem kapnak a csapatok. Anno abból is volt balhé, hogy Puppy lenyúlt 10%-ot a "Secret működésére"

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#21203) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem volt Liquid-del interjú a döntő után? Nem találok semmit.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21204) rwin5


rwin5
őstag

Dota mi alapján talál gamet?

Jobb oldali csapatban vagyok, az mmr tuti nem klappol

(#21205) apollo12


apollo12
veterán

Heló pár napja újra elő vettem a játékot, és sajnos valamiért játék indítása után folyton ki lép a játék :( , mi lehet a baja 2 hete semmi a baja nem volt a gémnek
konfig i7 3930k 16gb ram 1070 vga win 10 legfrissebb verzió

(#21206) ZoPád válasza apollo12 (#21205) üzenetére


ZoPád
tag

Gondolom nem ír semmi hibaüzenetet.
Első körben csinálnék a játékon egy integritás ellenőrzést (Steam libraryben tudod) és megnézném hogy melyik grafikai APIt használja. Asszem a Vulkan okozhat ilyet. Szintén a libraryben látod hogy melyik van fölrakva és játékon belül a beállításokban írja melyiket használja.

Ha adminként futtatod a játékod azt vedd ki, ill. autoexec.cfg-ben és a launch optionsben lévő dolgokat vedd ki ha vannak.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#21207) apollo12 válasza ZoPád (#21206) üzenetére


apollo12
veterán

köszi, délután haza érek azt meglesem

(#21208) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Nincs valami ötletetek, hogy a dota VIDEO beállításaimat mért nem jegyzi meg a game? Mindig visszaugrik a "Use my monitor's current resolution"-ra, ahelyett, hogy az általam megadott "Use advanced settings"-en maradna.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21209) Qmi


Qmi
tag

Hát ez a 7.23 Update ez valami kegyetlen hülyeség XD

(#21210) jansky1 válasza Qmi (#21209) üzenetére


jansky1
senior tag

Mi történt ?

(#21211) jansky1 válasza jansky1 (#21210) üzenetére


jansky1
senior tag

Bakker, végigolvastam, ez nagyon kemény.
changelog

(#21212) -Faceless- válasza Qmi (#21209) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mond ezt szegény supportoknak akiket majd oneshot-ol alchemist courier-je. :DD

(#21213) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Amúgy jövő héten jön meg az új gépem szerintem megpróbálom megint elővenni a játékot.
Annyi kérdésem lenne, hogy valahogy lehet már állítani szem kímélő módot a játékban?

Vagy hát nem is azt, hanem szar a szemem, és nagyon nehezen tudom megkülönböztetni az azonos árnyalatú dolgokat a pályán. Pl. Egyáltalán nem látom az erdőben a fák között az utakat csak egy zöld góc az egész.
Részben ezért váltottam anno LoL-ra, mert ott sokat segít a körvonal, és a szaturáltság.

(#21214) ZoPád válasza -Faceless- (#21213) üzenetére


ZoPád
tag

Egyrészt van colorblind mód, másrészt többféle terraint kipróbálhatsz (demozáshoz nem kell megvenni), pl. a sivatagos talajon jobban szétválnak a dolgok szerintem.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#21215) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

Még a Warcraftos Dota óta játszom a játékkal. Mivel WOW-ra nincs időm így amikor akad pár percem akkor DOTA 2-i szoktam.. javarészt Supportot játszom esetek 80%-ban. Nem tudtok valami féle csapatot vagy klánt vagy hasonlót ahova be lehet csatlakozni esetenként?

köszönöm.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#21216) wikings2 válasza Whysperer (#21215) üzenetére


wikings2
őstag

Szia!

Facebookon a Dota 2 Magyarország nevü csoport elég aktív közel 3000 taggal. Megtalálsz 1k tól egészen a 8k ig játékosokat és a verbuválásban/csapatkeresésben is segítőkészek általában. Ezen felül casualabb játékra és ismerkedni még a twitch magyar szekcióját tudnám ajánlani. 1-2 kivétellel a legtöbben teljesen szórakozásból, heti pár órát belerakva tolják a játékot. Én is streamelek mostanság újfent szóval nyugodtan nézz be hozzám is, itt is vagyunk páran általában és elég széles skálán mozog hogy ki mit keres a játékban. Khealim néven megtalálsz.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#21217) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Asszem ennyit a visszatérésről. Már lassan egy hete próbálok esténként játszani 1-1 játékot, de lobby simulator az egész. 500k aktív játékos, és este nem tud fast pass-al se találni 9 másik embert aki játszana. Ha még 6-7k lenne az ember oké, de egy casual 2k-hoz se talál meccset fél óra alatt az vicc.

(#21218) Whysperer válasza -Faceless- (#21217) üzenetére


Whysperer
addikt

??? De ezt hogy? Nekem mindig van

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#21219) -Faceless- válasza Whysperer (#21218) üzenetére


-Faceless-
őstag

Passz, de még a behavior score-om is 9285, 0 abandon, 0 report.
Csak kikapcsolódni szeretnék, abban a kevés időben amit most rászánnék, de sehogy nem talál semmit 20 perc alatt, ha meg offlane-midre kattintok ne is beszéljünk...

(#21220) MaciG


MaciG
addikt

A kaya (és egyéb varázslat erősítő tárgyak) az mkb magic damage részét is erősítik? Mert ha még csak a javelin van meg, akkor ha rányom az altot, ott írja az erősítést, de mikor aktiválódik, ugyanúgy "lila 100asok ugrálnak fel" :F

BANZAII

(#21221) ZoPád válasza MaciG (#21220) üzenetére


ZoPád
tag

Igen, erősíti. A vizuális része viszont tényleg 100 marad.
Demo módban Target dummyval tudod egyszerűen tesztelni az ilyesmiket.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#21222) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Nincs valami ötletetek, hogy egy cimbi, mért nem tudja elküldeni nekem a "New bloom gift"-et? Nem lát a listában. Nekem nincs dota plus-om, neki van, de nem a "plus gift"-et akarja elküldeni nekem.

Én neki tudtam küldeni, meg is kapta. Mind2-en friend-ek vagyunk steam-en, ez mondjuk evidens. :))

Köszi előre is az ötleteket! :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21223) -Faceless- válasza la_cc (#21222) üzenetére


-Faceless-
őstag

30 napja barátok vagytok?
Csak annyi idő után lehet gift-elni

(#21224) la_cc válasza -Faceless- (#21223) üzenetére


la_cc
addikt

Fél évre tippelnék. Biztos, hogy több, mint 1 hónapja.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21225) jansky1


jansky1
senior tag

Kár az OG-ért. Remélem fognak még ebben a felállásban játszani.

(#21226) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem tegnap a True Sight-tot. Jó volt megint. De eskü lehetne valami olyansmi az alcíme, hogy "W33 pedig megmondta" vagy "W33 ráérzett".
Előre mondta az OG pickjeit, kár, hogy Kuro nem hitt neki. Igaz, szerintem ettől függetlenül se nyertek volna. Topson gyúnyos TA pickre tett megjegyzése mindent elmond arról a Liquid-ről. Egyszerűen a hero pool-juk ennyi volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21227) 0karmacoma0 válasza .LnB (#21226) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Engem is meglepett. Mindig is zavart mennyire w33 a reddit kedvenc boxzsáka, de végig baromi jó észrevételei voltak. Én sokáig azt hittem, hogy gyerekes, tiltelős-bomlasztó karakter, azért nem játszik mindig topcsapatokban, de kifejezetten érett normális arcnak tűnt. Egyértelműen pozitív képet festett róla ez a TS. Mind Control viszont mindig úgy néz ki mint akiben brutális belső viharok dúlnak, őt pl chillebb karakternek hittem.

Ami furcsa volt, hogy mennyire ad hoc módon alakulnak a draftok. (Ex)Liquidre mindig jellemző volt, hogy iszonyú jól érzik a timeingokat, mikor mit kell csinálni az adott kompozícióval. Azt hittem Kuro végtelen táblázatok alapján, a végsőkig kigyakorolt draftokat rak össze, erre meg kiderült, hogy csak ennyire jó/tapasztalt játékosok.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#21228) rwin5 válasza la_cc (#21222) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem is ugyanez a bugom volt, a többiek azt hitték csak szivatom őket, hogy nem akarom viszonozni a giftet. Aztán pár napra rá magától megjavult.

(#21229) la_cc válasza rwin5 (#21228) üzenetére


la_cc
addikt

Hát a cimbinek nem javult még és vége a cuccnak.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21230) Adrock


Adrock
csendes tag

Üdv!

Újra szeretnék belelendülni a Dota-ba, és ehhez keresek türelmes partnereket.

Magamról extra röviden: 28 / f / IT / a humorom olyan fekete, hogy gyapotot szed.

(#21231) la_cc válasza Adrock (#21230) üzenetére


la_cc
addikt

Ez a topik teljesen halott, szerintem jobban jársz, ha ingame alul Hungary fülön keresgélsz néha.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21232) Adrock válasza la_cc (#21231) üzenetére


Adrock
csendes tag

Ertem.. :(
Koszi a tanacsot, megnezem!

(#21233) _drk


_drk
őstag

Most 2 év után, már a nagy karanténos időkben csak elővettem megint.
Igazából valami pörgős multira vágytam volna már. De ha ebbe a sz@rba annyi órát belevertem és tudom is nagyjából hogy mit csinálok akkor már nem mindegy?

A lényeg, hogy így 2 év után nekem eléggé bejönnek a változtatások. Mindenki csirlével(curi) kezd, ingyen wardok, Ez egy supp álom! Én rengetegszer suppoltam, hát a leg rage-elősebb poz.
Ez mindenképpen jót tesz a pubnak!
Akkor nincs side shop, ami megint tetszik. Nem kell rá direkt taktikázni mit hogy hozol ki, saját curid azonnal hozza!
Jungle-os itemek nagyon érdekesek. Főleg a +--ossak. Van a Philosopher's stone. Növeli a gold szerzést meg ad +200 manát, de leveszi a sebzést 35-el. Hát tényleg gondolkoztam mi legyen. De sok ilyen cucc van. Ez igazából megint a pubon jó, hogy vissza tért a jungle és játék közben is jobban ki van használva az ott megszerezhető gold.
Úgy hogy egyenlőre csapatom ritkán megint, de direkt nem viszem túlzásba. Aztán lehet 1-2 jobb game azt megint ragequit és delete lesz! :D

(#21234) ZoPád válasza _drk (#21233) üzenetére


ZoPád
tag

Na igen, már egy ideje ez a tendencia hogy a support is játszhat és nem barna cipő + 2 bracerrel fejezi be a gamet.

Viszont én sajnálom, hogy el lesz halasztva a TI (gondolom jövőre nem lesz 2, tehát gyakorlatilag elmarad) :(

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#21235) szekra


szekra
őstag

Kint az új battle pass :)

(#21236) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Helló, megvettem ezt a képen látható szajrét , arra lennék kíváncsi hogy ez a bundle egymagában később tradelhető hogy egy nagy adag lóvéér elvigye valami kínai gyerek 3 év múlva, vagy többet ér ha kinyitom és a belőle eső dolgokat tradelem vagy marketolom.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#21237) -Faceless- válasza DrTechnoid (#21236) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez önmagában semmit nem ér, és nem fogod tudni soha eladni. Oda van írva hogy not tradeable.

(#21238) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Elvileg indul a Summer Event ma este

/s

(#21239) olle


olle
senior tag

Üdvözletem az uraknak. :)

Mostanában rá kaptam a turbóra. Másoknak vélemény róla?

Ogre Magi val miden sorra kiégetem a ranged karaktereket. :( Velem van a baj vagy ott már nincsenek jó playerek?

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#21240) _drk válasza olle (#21239) üzenetére


_drk
őstag

Ogre alapból nyerő miden.
Én mondjuk soha nem turboztam, az nem Dota. :(

(#21241) olle válasza _drk (#21240) üzenetére


olle
senior tag

Öreg vagyok már hogy normalon 1+ órán keresztül szenvedjek. Nekem maradt a turbó. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#21242) rwin5 válasza olle (#21241) üzenetére


rwin5
őstag

aki öreg annak az egész Dota "sok" már :D

Turbót egyébként én sem szerettem sose, pár fun gamet nyomtam, de ennyi. Viszont éveken át játszottam sokat Dotával és a végén már átcsapott egy ilyen /unalomból játszom, de igazából semmi örömömet nem lelem benne/ dologgá, az utóbbi fél évben szinte semmit nem játszottam vele.

Egyébként a steames friendlist játékidőket nézve sokan így vannak ezzel, eléggé megcsappantak a játékosok akikkel régen sok időt beleöltünk és jókat is játszottunk.

Hát ez va' megöregedtünk, meg maga a játék se olyan már. :))

(#21243) _drk válasza rwin5 (#21242) üzenetére


_drk
őstag

Steamchart alapján karantén ennek is jót tett, de már kezd vissza esni.
Viszont compendium megint rekordokat dönt, én nem értem hogy verhetnek el erre ennyi pénzt.

Egyébként most nagyon jó patch van, nem régiben játszottam pár game-et és szerintem a valaha volt legjobb patch van. Ez az easy support nagyon jó pubon.
Ingyen ward meg cury, akkor az erdős fegyverek is nagyot dobnak ha a játék eleje elment.

Csak nekem is olyan céltalan már, és kretének ugyan úgy vannak...

(#21244) LendvaiFeri1 válasza olle (#21241) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A tegnapi esti turbó majdnem 50 perc volt. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#21245) rwin5


rwin5
őstag

2 hónap után játszottam dotát újra, 5 meccset kb.

Szokásos, társ beragel, eladja itemeit, sima win oda.

Egy gamet sem sikerült nyerni, és nem is rajtam múlt. Töröltem is, nem az én világom már.

(#21246) _drk válasza rwin5 (#21245) üzenetére


_drk
őstag

1 hete kb egyik este rápróbáltam, hát rá is ment 2 órám, hogy elkezdjek vagy 4 game-et és persze az ment végig ami a legrosszabb volt :D
Persze mikor Vengve-vel és Rikivel az elején már killek pörögtek, az 10 perc után vége lett.
Ez így kb a jatszhatatlan kategória, hogy 2 és fél óra alatt egy rossz game ment le.

Sajnálom mert ennyi idő után, kipróbálva sok más multis játékot is még mindig ennek lenne értelme nálam ha már ennyi időt beleőltem.

(#21247) Farkash


Farkash
csendes tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hozzátok!
Ma aktív lett az mmr újrakalibrációs gombom a beállításokban! Rányomtam, a rankom kérdőjeles lett, kiléptem és mikor visszaléptem újra a régi rankomat mutatja. Plusz azt írja hogy a Jár újra kalibrálása már aktiválva lett... :Y Valaki járt már így? Valakinek esetleg valami ötlet? Vagy fogadjam el így és lépjek túl rajta? :D Előre is köszönöm a hsz-eket! :)

(#21248) Farkash


Farkash
csendes tag

Megoldódott! Reggel csináltam a reset-et de csak estére érte magát utól a rendszer... :))

(#21249) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Dota itemek áraival mi történik? Kezdenek menni lefelé.

[ Szerkesztve ]

(#21250) ZoPád válasza -secret- (#21249) üzenetére


ZoPád
tag

A halloween event miatt ingyen szetteket lehet kapni, ez lenyomja az árakat
+ a Cyberpunk hatás, sok gyűjtögető most adja el a tárgyakat, hogy legyen a Steam tárcában pénz.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.