Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#550) #70869248 válasza csabsz13 (#547) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az első ponthoz: "azért nem billentyűzettel gyakorolnak mert nem azzal irányítják a való életben sem.."
nagyon jó észrevétel, ...valóban, kormánnyal irányítják. Egy kormány 22-23 ezer forint most a aprórovatban, ráadásul két komolyabb kormány mint amit én használok 9 éve:
[link]
[link]
Nem gondolom hogy az ár probléma lehet, ha valaki komolyan szereti az autós játékokat, a le és felszerelés 1 perc (nekem annyi a DFP-mel).
tehát ha valaki még billentyűzettel játszik, az nekem azt jelenti hogy annyira azért nem fontos neki ez az egész vezetősdi. Akkor viszont miért fontos hogy elsimerjék? Annélkül is lehet nagyon jó szórakozni, hogy fontos lenne a mások legyőzése...offline időkben max a haverral versenygtünk, felváltva vezetve (kormánnyal 10éve) a Colin2 előtt.

Én nem tudom hány leütést eszközölsz egy másodperc alatt, ebben is segítene az ha egy billes billesekhez mérné magát, mert ennek elismerése egy kormányos számára nem jelent semmit.
Ettől még egy autót sem fogsz elvezetni, másodpercenkénti 8 jobba-ballra nyillal, mert ha az a kerék kitér max fordulatra akkor a tömegmozgás himer-hamar lerendezi a többit..
..
és én nem írtam lámaságot, én szűrést kértem, erre jött az hogy LOL, majd egy magyarázat, mikor ezt is megvitattuk, akkor meg hogy ismerjem el a billetyűzetes időt.
...hát nem, számomra az semmi, mivel ez csak egy másik billesnek valami. ..ahogy az AC-s rank 27 billentyűzetes ideje is csak egy másik billentyűzetesnek tünik fel, én nem is szűrök csak kormányos időkre..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.