Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#416) LionElJonson


LionElJonson
csendes tag

Megvettem kéremszépen Codra-tól a Wacom Bamboo A6 Wideomat, a feketét. Hát valami csudálatos! kényelmes a toll, szinte pehelykönnyű, van rajta radír is, a táblán a kék világítás baromi jól néz ki, a fekete egymagában gyönyörű, kár hogy ahogy összetaperolom a kezemmel, nagyon meglátszik rajta, de a tisztítása nem egy nagy was ist das. A gombokhoz alig kell hozzáérni, és reagálnak, ez a touchring meg egy valóságos csoda! El nem tudtam képzelni, hogy hogy működik, de nagyon kellemeset csalódtam. Egy kicsit vacakolnom kellett, de a manualban végül megtaláltam, hogy hogyan kell átállítani az én monitorom képarányához, de Wide-al is használható, csak nem rajzoláshoz, mert akkor jön ugye az ellpiszis effekt. Vonalzózást próbálgattam, nekem szinte teljesen egyenesett húzott, semmi kivetnivaló nem volt benne, főleg hogy nem vonalzóval húztam, hanem a kézikönyvvel^^. PS-ben még nem sikerült megtalálni at ideális ecsetet. Az a problémám, hogy hiába érintem hozzá, nem húz vonalat, egy picit odakell nyomni, hogy működjön, de akkor sem elég halvány. Pen preasuret állítgattam, de elviekben a legalacsonyabban van, nullán. Próbáltam 1 pixeles ecsettel, még az volt a leghasználhatóbb. Féltem, hogy zavaró lesz ez a 3 milliméterre kell felette emelgetni, hogy érzékelje dolog, de nekem 1 cm-ről is, interferrencia miatti ugrálás nálam nincs. A radírt nem nagyon használom, de jó hogy van, inkább kiválasztom a PS-ben. Összeségében nagyon jó vétel volt, nem bántam meg, hogy nem a Geniust vettem, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.