Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#964) m3gyo


m3gyo
csendes tag

Lehet mondani, hogy nem szép dolog szerverek között ugrálva fel lootolni magad. De őszintén minek fussak 3-4 órát azért, hogy legyen kaja/pia/normális ruha/táska/meg valami lőfegyver. Ráadásul annak az esélye, hogy valaki lecsap egy baltával, vagy lepuffant egy mosinnal 2 km távolságról, ugyan annyi ha ugrál az ember szerverről szerverre ha nem.

Én például a kedves mosinnal bekemplelő polgártársakat tudom ám nagyon rühellni. De semmi gond, ha valakinél mosin van az kérdés nélkül hulla jelölt részemről.

Amúgy meg amíg nincs gyorsabb közlekedési lehetőség, illetve nincs lehetőség egy sátor segítségével halál esetére félretenni egy alap kezdő cuccot, addig a szerverek között ugrálás az egyetlen normális módszer arra, hogy ne kelljen az embernek órákat fölöslegesen kidobni az ember életéből. Mert ugye 3-4 órája mászkálok egy szerveren és már mondjuk van némi készlete az embernek meg minimál felszerelése és utána jön a kemper kemper vagy egy helyi bandita csapat és bum kezdheted előröl. Akkor nem inkább ugrálsz 1-2 órát és akkor van egy majdnem "teljesen" felszerelt mukid, és utána ráérsz egy szerveren mászkálni, máris van túlélési esélyed.

De az egy szerveren való felszerelkezés legnagyobb baja, a hihetetlenül sok futás, mert így kb 1 óra futásra jut 10 perc akció. Extrém esetben akár 3-4 órát is futhatsz, úgy hogy gyakorlatilag szinte semmit nem tudsz szerezni.

Szóval szerintem jelenleg nincs más értelmes idő alatt elérhető gear-elődési lehetőség mint a szerverek közötti ugrálás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.