Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#598) S e t h válasza Carlos Padre (#595) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon jól hangzik.


Komoly élvezeti faktor a kiszámíthatatlanság, oké, időnként az ember azért csóválja a fejét, de a játék folyamatosan kínálja azokat a szituációkat, amitől még később sem válik könnyűvé.

Tegnap ki akartam pucolni egy ellenséges campet és amikor közeledtem, akkor vált számomra nyilvánvalóvá, hogy ez bizony egy Nero checkpoint, csak elfoglalták a banditák.
Rögtön a kapunál egy toronyban volt egy mesterlövész, akihez nem tudtam közelebb kerülni, nálam meg nem volt mesterlövész puska.

Nagy nehezen takarásból, ágak és levelek között kukucskálva láttam meg egy rést, azon át nyomtam neki egy fészekmaradvány nyilat.

Na ami ezután jött.......

A checkpoint mögötti hegyfalban egy lezárt alagút volt, autókkal eltorlaszolva. Nos amikor a mesterlövészünk az első lövést megejtette egy kollégája irányába, kitódult egy rakás zombi, én meg voltam győződve, hogy egy horda és csak lestem a számlálót, amint pillanatok alatt lenyomták az egész campet.

Utána vissza is húzódtak az alagútba, én beosontam és úgy lootoltam, hogy folyamatosan hallgattam a horda zaját, elég cidri helyzet volt a sok hangszóró levágása közben, alig találtam meg őket.

Aztán amikor kerestem a biztosítékot, kutatok, járkálok, egyszer csak látom át, hogy elözönlötték megint a tábort, jóízűen lakmároznak a legyilkoltakból, én meg elbújtam és csak néztem ki a fejemből, hogy wtf, nappal van, miért jöttek elő?

Meglett utána, volt futkározás, de nem kaptam horda trófeát érte, nem is voltak sokan, kb 60-70 fület szedtem össze, de ez is mutatja, hogy délen egy nero camp kipucolásakor is érhetnek ilyen élmények. Északon ez simán hordának számított.

Viszont amennyit agyaltam azon a skillen, amivel le lehet stealthba vadászni a nagyobb ellenfeleket, Talon mesterlövész puskával meg három lövés volt 3 breaker, de ahhoz fejlövés kellett.



This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.