Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#1201) mcmike válasza Yodamest (#1200) üzenetére


mcmike
őstag

Abszolút egyetértek. Szerintem azoknak akiknek nem tetszett, egyszerűen nem adták meg az időt neki. Szerintem is exponenciálisan fejlődik / javul a játékélmény, és a történet is magával ragad. Nem klisés, csak amennyire kell. Nálam gyakorlatilag az RDR2 szintjére lépett. Még a Last of Us sem ér fel hozzá. Biztosan újra fogom játszani. :U

Akinek eddig nem volt meg, és a nyárra valami zombisat keres, szerintem ez a Best Buy PS4 játék mostanában... :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1202) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Múlt hónapban megvettem akciósan ezt a remekművet,és nem csalódtam benne 1 percet sem.
Szeretem a zombis játékokat,ezzel már régebb óta szemeztem,igaz még sok játék van megvéve Storeból PS3-ra és PS4-re amit még elsem indítottam vagy csak épp kipróbáltam,de ezt előre kellett vennem!

Ebbe már megcsináltam jópár Iron Mike-os küldit,szóval van benne jópár órám. :)
Munka és család mellett nem egyszerű vele játszani,mert ugye ez nem egy 5. éves kislánynak való cuccos,csak az a baj vele hogyha elkezdek vele játszani,úgy beszippant hogy órákon át fel sem állok előle,beszippantanak a küldetések.
Úgy vagyok vele hogy na ezt gyorsan megcsinálom,de akkor jön megint egy érdekes rész amit nem hagyhatok félbe……..stbstbstb. :)) :DD :DDD

Annó a Witcher3-al voltam így. / mondjuk ebbe kicsit meguntam a végére a mellékküldetéseket /
Resident Evil VII és a GTA V volt még olyan ami majdcsak ennyire megfogott az utóbbi években.

Gondolom még a felénél sem járok a játéknak,amit egyáltalán nem is bánok.

[ Szerkesztve ]

(#1203) VikMorroHun válasza perge666 (#1202) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha végzel az Iron Mike (és a környező) küldetésekkel, akkor nagyjából a felénél jársz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1204) perge666 válasza VikMorroHun (#1203) üzenetére


perge666
veterán

Akkor kb. jól saccoltam az itt olvasottakból. :)
Köszi az infót. :R

(#1205) perge666 válasza perge666 (#1202) üzenetére


perge666
veterán

Na a hétvégén ráfeküdtem a mellékküldetésekre,de ahogy csináltam folyamatosan csak egyre többet adott be,na mondom akkor ezt is hanyagoljuk . :))

Rájöttem számomra mi az ami bosszantó a játékban,az hogy motorra ülve autómatikusan felkapcsol a világítás éjjel-nappal,és mindig kezdhetem azzal hogy lekapcsolom.
Tudom hogy a való életben is kell mindig motoron a világítás,csak valahogy ez bosszant ebben a játékban.

(#1206) Fitzgerald válasza Yodamest (#1200) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A prekoncepció az sokszor bennem is megvan, de leginkább a nagyon-nagyon várt játékoknál szokott ez keserű szájízt okozni, legalább is nálam.
Viszont prekoncepció ide vagy oda, képesnek kell lenni felismerni és meglátni, ha valami jó. Ahhoz meg elegendő mennyiségű időt kell fektetni a dologba.

"Biztos találkoztál már ilyennel, én elég sokkal, pl. filmek, sorozatok terén, amikor valakinek ajánlok valamit, ő nem akarja megnézni, mert gondol róla valamit, majd csak csak elkezdi nézni, de beközli másnap, hogy fél órát bírta és kikapcsolta, mert valami zavarta.... és ez nem művészfilmeknél történik meg, hanem mondjuk ilyen sikersorozatoknál, mint a stranger things, nagy pénzrablás stb."

Ó, hogyne.
A párommal több mint egy éve próbálom megnézetni a Breaking Bad-et.
A BB ugye tipikusan az a sorozat, ami nem indul olyan nagyon erősen, viszont évadról-évadra egyre erősebb lesz, a negyedik-ötödik évadok meg egyenesen zseniálisak.
Kb. idáig jutott ő is, megnézett pár részt, és ennyi. Nemteccik.
Az ő fejében valami olyasmi van, hogy amit nagyon sokan szeretnek, az neki biztosan nem tetszene.
Aztán amikor új néznivaló sorozatokat keresünk, illetve azok trailereit nézegetjük hogy válasszunk egyet, akkor ezekben a trailerekben gyakran kerül elő a Breaking Bad, meg a The Wire, mint hivatkozási alap ("best cop show since The Wire, best show since Breaking Bad", stb.).
Ő egyiket sem látta ezek közül, nekem meg az all time kedvenceim közé tartoznak, főleg a The Wire.
És akkor én ilyenkor elkezdem tolni hogy "látod, ők is a Wire-t vagy a BB-t jelölik meg referenciaként, nézzük má' meg ezt a két kurva sorozatot fiam".
És tudom hogy neki is tetszenének, ezekhez tökre hasonló (gyakran ezen sorozatok hatására készült) dolgokat nézünk általában...de mégsem.
Szóval igen, ismerős a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1207) VikMorroHun válasza Fitzgerald (#1206) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Esetleg próbáljátok meg a The Expanse sorozatot. Teljesen más műfaj (sci-fi), de abban kb. a legjobb.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1208) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok! Két kérdésem lenne:

- PS4-en játszok és a sztoriban kb 80%-nál tartok. Ha van PS+ -om és felhőben feltöltöm az adatokat / mentéseket, akkor PS5-ön pontosan ugyan onnan tudnám majd folytatni? Nem szívesen kezdeném az elejéről.

- az utolsó, Secret Ending után is lehet folytatni a játékot free roamban, mint a sima stáblistás után vagy az már tényleg a vége és nem tudok többet bóklászni?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#1209) warcat válasza Eliott (#1208) üzenetére


warcat
veterán

A Secret Endinget már csak youtube-on néztem meg és ott visszadobta a játékba utána.

EA: It's in the crate!

(#1210) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok. Ne kövezzetek meg, de még csak nemrég kezdtem a játékot kb 3 hete...

Zúzót és hordát próbált valaki össze ugrasztani? Kíváncsi lennék mit művelnek.

Nem tudom lesz-e alapból a történetbe, mindenesetre még ilyen résznél nem jártam.
(Most nyírtam ki Carlost)

A loszt léki tábornál valószínűleg kinyírtak helyettem egy hordát, mert 350korcsfül volt ott amikor egyszer vissza mentem. Hol lehet megnézni mennyi horda van meg?

(#1211) M_AND_Ms válasza Benhill (#1210) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A horda nekimegy mindennek. Ez sokszor jól jön, mert nem veled foglalkoznak. Épp ma, egy 15 fős tábort kellett kiírtanom. 2 embert távolról leszedtem, mire észrevettek és elkezdtek lőni engem. A tábor túloldalán épp egy horda haladt el. A zajra berohantak és elintéztek mindenkit. Köszöntem.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1212) borderos


borderos
friss újonc

Sziasztok!

egy kis segítségre, tippre lenne szükségem.
Van egy küldetés, amikor először találkozik Deacon egy rohanóval egy barlangban, majd utána jönnie kéne egy csapat hordának, amit ki kéne nyírni (ez egy O’Brian-es küldtés, pontos nevét most így hirtelen nem tudom megmondani).

A lényeg hogy a barlangba egy istenért nem akar jönni nekem az a horda. De így meg nem tudom teljesíteni a küldetést, és továbbhaladni. Próbáltam körbejárni a barlangot, amíg engedte a feladat. Próbáltam figyelemfelkeltőkkel odahívni magamhoz a korcsokat, hátha. Próbáltam újrakezdeni a küldetést. Néztem videókat is, de másnak azonnal megjelenik a horda. Nekem meg sehol semmi.

Arra is gondoltam hogy lehet kinyírtam a közelben lévő korcshordát és azért nem jönnek, de nem erről van szó.

esetleg valaki járt már így vagy van valami tippje?

köszi!

amúgy ps4-en játszom, ha számít valamit.

(#1213) chris0000 válasza borderos (#1212) üzenetére


chris0000
őstag

pfuu rég játszottam vele, de úgy rémlik, h a barlang végén van egy nagy terület lent és ott kezdenek el üldözni és így kell kijutnod a barlang bejáratához... üdv.

(#1214) MM01


MM01
tag

Ma én is végeztem a játékkal.
Óriási élmény volt, hibáztatom is magam, hogy nem rendeltem meg korábban..

Viszont óriási csalódás, hogy nem lesz ebből második rész. Üvölt a sztori, hogy folytatni kéne, rengeteg szálról el lehetne indulni..

(#1215) perge666 válasza MM01 (#1214) üzenetére


perge666
veterán

Nekem már 1 jó hónapja pihen a játék,valahogy kicsit ellaposodott,meg időm sem volt sok mostanában.
Mindenképpen fogom folytatni a közeljövőben mert eddig nagyon bejött,az hogy most kicsit uncsi hát istenem, szerintem lesz még benne történés rendesen. Felén lehetek túl kicsivel.

(#1216) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
PC-n milyen beállításokkal adja a PS4 Slim képvilágát, és ezt kb. milyen VGA-val lehet elérni?
Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1217) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A talált fegyvereket be lehet rakni a fegyverszekrénybe?

(#1218) sirarcheer válasza Pikkolo^^ (#1217) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nem. Csak a vásárolt fegyverek vannak ott.

PSN: sirarcheer

(#1219) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Elmegy a játék Ryzen 5 1600; 16 GB; AMD Radeon XFX RX 580 8GB OC-n?
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.