Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#851) RudY válasza S e t h (#849) üzenetére


RudY
addikt

Így igaz. Én is magánszorgalomból estem ott nekik, aztán amikor a sztori visszavitt, megállt bennem az ütő, hogy megint ott lesznek...ahogy az utóbbi AC játékokban megszokott. :U

(#852) .LnB válasza S e t h (#849) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Magam mentem oda. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#853) Carlos Padre válasza felixo (#850) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Autókban. Néha találsz táborokban, benzinkúton garazsokban is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#854) Carlos Padre válasza .LnB (#852) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az úgy érdekes lesz, mert sztori feladat. Majd mesélj mi lett :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#855) .LnB válasza Carlos Padre (#854) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fő küldi vezet oda tuti? Mert most volt egy fejvadász küldöm a fűrésztelepethez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#856) Xaels válasza .LnB (#855) üzenetére


Xaels
félisten

Igen tuti. A játék végén biztos lesz ott egy komolyabb küldetés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#857) felixo


felixo
őstag


A hiányzó rejtektáborokat és NERO kutatási helyszíneket hogy tudom megtalálni ?

Redmi Note 9

(#858) S e t h válasza .LnB (#855) üzenetére


S e t h
nagyúr

A játék szinte legvégén kapod meg küldetésben, mivel itt van a játék legmasszívabb hordája.
A fejvadászos valóban ide vezet, engem le is nyomtak miközben üldöztem a tagot.
Ha te akkor lenyomtad a hordát, akkor egyrészt gratula, másrészt nem tudom fog e bugot okozni, mert volt akinek igen, de talán nem a main storyban, hanem a horda számlálós mellékküldiben, mert nem számolta el végrehajottnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#859) S e t h válasza felixo (#857) üzenetére


S e t h
nagyúr

Táborok
[link]
Nero injectorok
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#860) felixo válasza S e t h (#859) üzenetére


felixo
őstag

Köszi, közben megtaláltam én is ezt a linket. A közelébe kell menni és már mutatja is.

Redmi Note 9

(#861) .LnB válasza S e t h (#858) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ez van. Ott tartok sztoriban, hogy most öltem meg Jessei-t. Szóval még biztos van a sztoriból bőven.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#862) Deck válasza .LnB (#861) üzenetére


Deck
titán

Bőven van még.. Még akkor a másik területen se voltál ami kb a játék fele.

PS5

(#863) S e t h


S e t h
nagyúr

Van olyan elvetemült, aki nyomja túlélő módban?

Nem tudom mennyi időt raktam bele a platinába, de most kicsit terhesnek érzem, hogy nincs fast travel.
Így nagyon hosszúnak tűnne egymás után kétszer, később viszont tuti sort kerítek rá.
Évek óta az első játék aminek kétszer neki fogok állni.

Egyébként a Bend stúdiónak vagy a Sonynak jár ivarszerv a fülébe azért mert nem kapunk semmit a platináért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#864) Carlos Padre válasza S e t h (#863) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én még nem néztem rá. Most jön le a Fallout 76, utána lehet megnézem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#865) Deck válasza S e t h (#863) üzenetére


Deck
titán

Én az első végigjátszásom alatt is csak kb max 5x vettem igénybe a gyorsutazást.

PS5

(#866) S e t h válasza Deck (#865) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a hordák miatt gyakran és nem az egymástól való távolságuk miatt, hanem kellett az ellátmány, kerozin, óra, konzerv stb.

Azt nem tudjátok, hogy túlélő módban a nyersanyagok, benzin respawn ideje változott-e?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#867) S e t h


S e t h
nagyúr

De ügyes, irigylem a rajzkészségét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#868) S e t h


S e t h
nagyúr

Remélem csak balfaxul értelmezem és nem kell új játékot indítanom survival módban, hogy megjavuljon a hud.

Patch 1.11

Progression Issues
Resolved an issue related to PlayGo where the main menu screen was not showing any selectable options
During “Lines Not Crossed”, the NPC assisting you will function as intended
The job “Didn't Want To Join Up?” should progress properly

General Fixes

The new “Dead Don’t Ride” bike decal can now be equipped at select mechanic merchants
The HUD should now appear when hitting R3 when starting a new game in Survival Difficulty
When at low health, the screen effect should appear correctly in Survival Difficulty
Updated the text for the Survival Difficulty Mode start-up screen
Corrected an issue where the trophy “Don’t Stop Me Now” was rewarded prior to completing the requirements
The "Executioner" skill should function properly against Breakers

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#869) STC Speed válasza S e t h (#863) üzenetére


STC Speed
őstag

platinához most még kell a túlélő a mod is, vagy rosszul értelmezem? :C

(#870) S e t h válasza STC Speed (#869) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, az attól független, külön trófeaként számolja el ha
a, 1 perc alatt lenyomsz egy hordát és
b, befejezed a játékot túlélő módban.


Szóval plusz két trófeáért nyomd le újra az egész játékot. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#871) STC Speed válasza S e t h (#870) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a válaszod :)

Most utaztam délre Rikkiékhez, ez normális, hogy van egy AK-m 50/25 lőszerrel,egy ismétlő puska, motorom meg nitro nélkül, eggyel jobb motorral és 2. fokozatu üzemanyag tankkal?
És van 300 creditem, tehát nem tudok semmit venni lassan :D
Mikor tudok majd jobb cuccokat venni?

(#872) S e t h válasza STC Speed (#871) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor gyorsan letudtad a felső két területet.
Én lenyomtam az összes ellenséges campet, megszereztem az összes nero injectort, kipucoltam a freaker nesteket és így tudtam fejleszteni a cuccokat.

Nem gond, hogy gyenge a motor plusz felszerelés, Iron Mikenál gyorsan tudod majd fejleszteni mindkettőt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#873) STC Speed válasza S e t h (#872) üzenetére


STC Speed
őstag

Megnézem térképen miket hagytam ki, egy nero maradt az enyém szerint, de lehet van más is. Az lehet hogy azért nincs semmi pénze, mert sokat gyorsutaztam? Benzint is vettem a táborban :DDD

(#874) S e t h válasza STC Speed (#873) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden tábor saját pénznemmel bír, az összes tábort szinte nulla kredittel kezdesz. Nincs pénzbeli váltás a táborok között, az elején nekem is fura volt ez, de ahogy csinálod a feladatokat úgy kezd dagadni a bukszád.
Nálam mindig volt annyi hús, korcsfül, hogy azt eladva tudjak tankolni, javítani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#875) Carlos Padre válasza STC Speed (#871) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Normal fokozaton dől a lé, csak csináld a feladatokat és gyűjtsd a füleket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#876) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy jelen állapotban hogy fut a játék slimen?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#877) chris0000 válasza fityere (#876) üzenetére


chris0000
őstag

írd be a keresőbe,h "slim" és dobja az összes infot...jobb felül "gyorskeresés itt"

[ Szerkesztve ]

(#878) fityere válasza chris0000 (#877) üzenetére


fityere
senior tag

Köszönöm. Akkor lehet inkább pro konzolt kellene vennem.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#879) STC Speed válasza S e t h (#874) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát tényleg köszi, ezt nem tudtam, hogy többféle pénznem van, így már a megfelelő helyeken megvettem a cuccokat, máris erősebb lettem :)
Még annyi, hogy a gyors utazásnak a benzin mellett van idő ára is, ez mit takar a cselekményben?

(#880) Xaels válasza STC Speed (#879) üzenetére


Xaels
félisten

A napszaktól és időjárástól függ, hogy a vadon milyen. Este aktívabbak a korcsok, a hordák kimásznak a búvóhelyeikről pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#881) S e t h válasza STC Speed (#879) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy ideje túlélőben nyomom, ott nincs fast travel, de nem is igazán emlékszem korábban sem másra ezzel kapcsolatban, mert nem fordítottam rá figyelmet. Nekem csak az számított, hogy kitartson a benzin a kitűzött célig, mást nem is nagyon néztem.

Ahogy Xaels is írta, éjjel egészen más feeling kint lenni, főleg a játék elején, konkrétan mintha más nehézségi szintre lépett volna a játékban. Nappal meg GTA Oregon.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#882) STC Speed


STC Speed
őstag

:R

(#883) hajbel válasza fityere (#878) üzenetére


hajbel
addikt

Ótvarf*s még mindig pro-n. Csak ennyit tudok hozzátenni. Gondolom Slimen még rosszabb a helyzet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#884) Deck válasza hajbel (#883) üzenetére


Deck
titán

Pro-n? Leszámítva 2-3 alkalmat mikor droppolt picit nem volt semmi gondom vele. És ez még az első verzióknál volt.

PS5

(#885) hajbel válasza Deck (#884) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem 1.11-el gyakrolatilag megállt a kép, volt pár dropnak nem nevezhető durva szaggatás is, bár ez mind motoron. Gyalog csak droppol.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#886) Deck válasza hajbel (#885) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem ha mondod. Az ilyenek miatz is kéne már az erősebb PS5. Vicc amúgy a 30fps is de, hogy ez még droppol is és játszhatatlan...

PS5

(#887) hajbel válasza Deck (#886) üzenetére


hajbel
addikt

Hát ja, engem nem zavar mondjuk annyira tudván, hogy UE4-ben készült, ami enyhén szólva sem AMD barát motor. Ettől függetlenül elég szép és valódi 4K, ami eleve azt vetíti előre, hogy nagyon a határig tolták a teljesítményt. Igazából szerencsére nem volt gondom belőle, a játékmenetet nem befolyásolta. A bugok sokkal jobban idegesítenek, többször meghaltam már miattuk.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#888) Deck válasza hajbel (#887) üzenetére


Deck
titán

A bugok előfordulhatnak bármelyik játékba, főleg egy új OW játéknál. Én az ilyeneken csak mosolygok :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#889) S e t h


S e t h
nagyúr

Lassan most már pihentetni kéne a játékot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#890) Carlos Padre válasza S e t h (#889) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gratulálok, szép munka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#891) fityere válasza hajbel (#883) üzenetére


fityere
senior tag

Akkor végül is mindegy hogy pro vagy slim. Olvasgatom tob helyen is hogy panaszkodnak az fps drop-ra.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#892) STC Speed


STC Speed
őstag

Még egy tippre lenne szükségem :)

Az úgy jó, ha telefonon nézem merre fele vannak a táborok, és az ott megtalált térképekkel a játék felfed minden lehetőséget?
A lényeg, hogy nem akarok 5 féle térképet nézni telefonon, kinyomtatva, hogy ne hagyjak ki semmit :))

(#893) .LnB válasza Deck (#884) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van olyan útszakasz, ahol a ketté van szakadva az út. Ott ugye általában át kell ugratni.

Következő a szitu.
Megyek a motorral, látom, hogy jön az ugrató. Megnyomom a nitro-t, megáll a kép, hallom, hogy a nitro aktív mert a hang nem állt meg. Állókép 2-3mp-ig, majd mikor újra magára talál a játék és megmozdul a kép, a motor pozíciója ugyan ott van ahol a kép megállt, de a nitro üres. Nitro nélkül nincs lendületem, nem tudok átugratni, fejjel beleszállok a híd oldalába. Deacon meghal. Mentés betöltése, újra nekifutok, nyomom a nitro-t, áll a kép. Végeredmény, Deacon megint halott.

Harmadjára inkább kerültem..

Mindezt Pro-n.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#894) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Én megjelenéskor vettem és a felénél félbe hagytam majd mostanában tervezem befejezni de olvasgatva ezek a fríssitések nem hogy javítanának inkább rontják az egészet

(#895) RudY válasza .LnB (#893) üzenetére


RudY
addikt

Nálam nem voltak ilyen durva hibák (szintén PRO+külső SSD), de a déli részen a tüzeknél és szakadó esőben iszonyatosan tud szaggatni.
Mondjuk az 1.10 patch után beragadt 1-2 lebegő figura, nem tudom, hogy az 1.11 segített-e rajtuk: :DDD

Mondjuk már platináztam és a Beyond: Two Souls vége felé járok, de visszanézek majd fosföldre survival ügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#896) RudY


RudY
addikt

Gyűjtögetés...a gazdik "leestek" a kereszteződésben. :DDD

(#897) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
A motoros challange-k mikortól lesznek,?

 iPhone 15 Pro

(#898) RudY válasza Nescafé (#897) üzenetére


RudY
addikt

The next update we do is planned to bring in our first free DLC challenge! :F

[ Szerkesztve ]

(#899) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nincsenek framerate gondok"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#900) Deck válasza .LnB (#899) üzenetére


Deck
titán

#nemkellaps5elegerosaps4is

#elega0fpsisugyselatomakulonbseget

;]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.