Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#1151) Dlite válasza Yodamest (#1148) üzenetére


Dlite
tag

Nekem is ma délelőtt az FM2020 ment, mert már "zombikkal" álmodtam. (elkezdtem párhuzamosan a The Walking Dead-et is nézni.. :D )

RTX2060 I5-9500

(#1152) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Hi

[ Szerkesztve ]

(#1153) VikMorroHun válasza Yodamest (#1149) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én valamelyik nap láttam gyenge grafikát a játékban. :)

Volt pár ilyen kocsi, illetve egy láda, amit fedezéknek használhattam korábban, egy nagy szürke paca volt, és át lehetett menni rajta. Persze az ellenség golyóinak is.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1154) Yodamest


Yodamest
addikt

Egyébként nem tudom mennyien ismeritek a The Strain – A kór című sorozatot, a zombik ebben a játékban egy az egyben azok, mint a sorozatban. A kinézetük, mozgásuk, ahogyan elmennek hibernálódni a barlangokba, ahogyan vonulnak, ez 100% hogy abból a sorozatból lett nyúlva, hozzáteszem ez egyáltalnán nem baj, csak észrevétel. Amúgy nagyon jó a sorozat is, tudom ajánlani!

(#1155) chris0000 válasza Yodamest (#1154) üzenetére


chris0000
őstag

hi. már el akartam kezdeni, de van annyi jó sorozat... persze sorra fog kerülni... üdv.

(#1156) ducky83


ducky83
friss újonc

Sziasztok! SEGÍTSÉG kéne! tavaly megvettem kb az első nap a játékot.végig játszottam, majd kellett a hely ezért letöröltem.Tegnap visszaraktam és nem lehet betölteni a régi mentéseket de az újat sem kezeli.Hiába mentek el egy újból elkezdett sztorit még azt se tölti be.Valakinek van erre megoldása? Csak ez a játék csinálja.A főmenüben ezt írja: "nem tölthetők be az adatok, telepítés függőben" kérlek adjatok tanácsot!

(#1157) RudY válasza ducky83 (#1156) üzenetére


RudY
addikt

Gondolom a frissítéseket már letöltötte, nem lógnak a háttérben? Szerintem dobd be ide is PS4 topik, hátha előbb lesz megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1158) ducky83 válasza RudY (#1157) üzenetére


ducky83
friss újonc

Köszönöm a gyors választ. Valóban futott még valami frissítés a háttérben (bár ezt sehol nem találtam meg). Egy kis időre csak hagytam menni a ps-t majd kiírta hogy frissítve.. onnan minden működött. Még1x köszi! :R

(#1159) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ez az Edigital-os Days Gone is magyar feliratos lehet, mint ami a Konzolvilágban kapható?

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1160) VikMorroHun válasza bugizozi (#1159) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem mindegyik, Magyarországon forgalmazott játék megkapta a magyar feliratot.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1161) Netudki666 válasza bugizozi (#1159) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

Gondoltam megnézem,de már nem kapható :F

(#1162) r6man123 válasza bugizozi (#1159) üzenetére


r6man123
senior tag

Én pont elcsíptem egyet, magyar feliratos :)

(#1163) bugizozi válasza r6man123 (#1162) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, akkor megyek átveszem :R :))

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1164) Yodamest


Yodamest
addikt

Ma befejeztem a storyt, így muszály egy mérföldkövet itthagynom az utókor számára.

Gyakorlatilag korunk egyik legjobb játéka, ha azt nézzük, hogy alapvetően mindenben vannak hibák, nincs tökéletes játék, akkor simán ott van a 10/10 kategóriában. Eszméletlen jó motion capture, szikron színészi teljesítmény, bravúros történettel párosítva, gyönyörű nyílt világ, ahol mindig van mit csinálni, 100 méterenként belebotlasz egy ellenséges bázisba, vadállatokba, zombikba, nero pontokba, túszejtés-mentőakciókba, hordainváziókba fuhh, nem is értem ekkora mapot hogyan tudtak így megtölteni élettel, le a kalappal. Grafika egy jó TV-n játszva, HDR-ben áll leejtős, de tényleg... atom szép a mocsaras esőtől áztatott erődőtől kezdve a havas hegyvidékig, nagyon, nagyon szép és konzisztens mindvégig, nincsenek kidolgozatlan map részek, területek, minden egységesen szép.

Aki nem kezdett bele a megjelenés-kori sajtó lehúzások miatt, az nagyon bánhatja, azonnal vegye meg és vigye végig, majd köszönje meg később. Annyi a titka, hogy nem szabad a kezdeti pár óra alapján ítélni, lassan indul be a játék, de utána felültet rendesen a hullámvasútra és nem fogod tudni letenni a kontrollert a stáblistáig, sőt az után sem. A stáblista alatti zenét hallgatva az jutott eszembe, ha csak egy mondattal kellene valakinek leírnom milyen a játék, azt mondanám, hogy ennek a játéknak szíve van, érezni, hogy a készítők szívüket-lelküket beleadták, ez ritkán fogalmazódik meg bennem egy játék kapcsán, de itt ez jutott eszembe a végén és szerintem nem véletlenül. :R

(#1165) chris0000 válasza Yodamest (#1164) üzenetére


chris0000
őstag

day one vétel volt.. kezdheted a hordákkal megbeszélni, h mi a helyzet... :DDD ;) üdv.

(#1166) RudY válasza Yodamest (#1164) üzenetére


RudY
addikt

A stáblista után motorozz még kicsit. ;) [link]

(#1168) VikMorroHun válasza Sony60 (#1167) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Pontosan. A megmaradt hordák, ellenséges táborok, ilyesmik.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1170) Scholes9 válasza Yodamest (#1164) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Látom, hogy nem friss a hsz., de muszáj leírnom: minden szavaddal egyetértek :R Kezdem is a new game+-t :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1171) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Még csak most kezdtem el a játékot, igaz nem bánom mert PS5-ön azért lényegesen jobban fut a game mint az előző generációs gépeken. Egy kérdésem lenne: Valamennyi horda likvidálásához küldetés fog társulni, vagy magamtól is leszámolhatok velük, ha beleszaladok egybe?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Intel & ATI

(#1172) VikMorroHun válasza arpi6k (#1171) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Talán 2-3 horda van a játékban, amihez küldetés kapcsolódik, egyébként akkor intézed el őket, amikor akarod (vagy amikor tudod, mert a játék elején igazi kihívást jelentenek).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1173) arpi6k válasza VikMorroHun (#1172) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi! :R

Intel & ATI

(#1174) KRoy19


KRoy19
őstag

Sziasztok!

Most nyomtam végig én is a game-et PS5-ön (mondjuk még hátra van pár horda és a secret ending).
Nagyon tetszett a játék és nem értem miért nem jött be sokaknak.
Sajnálom, hogy nem készít a Sony második részt. Tuti vétel volna részemről.

(#1175) VikMorroHun válasza KRoy19 (#1174) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha jól emlékszem, a túramotorral volt gondja némelyik kritikusnak (túl valósághűen viselkedik a motor), illetve a Sony inkább a kritikusoknak akar játékot készíteni, nem a játékosoknak. Gondolkodtam is rajta, hogy le kellene cserélniük a "For the players" szlogenjüket. (Nálam is tuti vétel lenne a második rész.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1176) KRoy19 válasza VikMorroHun (#1175) üzenetére


KRoy19
őstag

"Ha jól emlékszem, a túramotorral volt gondja némelyik kritikusnak..."

Pedig az az egyik legfaszább eleme a játéknak. Nem is értem....

Egyébkén biztosan nem hozta az elvárt eladásokat, mert nem gondolnám, hogy pár lehúzós kritika miatt nem csinálnak második részt, miközben az eladások szárnyalnak.

Persze lehet, hogy a lehúzós kritikák miatt nem vették annyian.....

Mindenesetre ezt beszoptuk.

Én azért még reménykedem, hogy jót megy a PC verzió és meggondolja magát a Sony és mégiscsak készítenek második részt.

(#1177) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Most kezdtem a játékot, eddig fasza nagyon, csak volna egy olyan gondom, hiába mentem el az állást mondjuk egy fejezet vége felé, nem onnan folytatja hanem a fejezet elejéről kezd megint. Tehát a kérdés, hogy akkor csak fejezet után van mentés, vagy valamit rosszul csinálok?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#1178) VikMorroHun válasza neo-geo (#1177) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Fejezet alatt küldetést értesz? Könnyen lehet, hogy olyankor az elejéről kezdi.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1179) neo-geo válasza VikMorroHun (#1178) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Valószínűleg, hogy igen. Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem autosave van, minek van ott a kézi mentés lehetősége?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#1180) Yodamest


Yodamest
addikt

Nagy nap a mai, megjelent PC-re is végre! :R

(#1181) Fitzgerald válasza Yodamest (#1180) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Elég jó is lett a pécés port. Ha már a Game Pass-el nem tud pécén versenyezni a Sony, legalább próbálják összeszedni magukat a portokkal ahogy látom (oké, HZD nem sikerült túl jól, de pl. ez meg a Death Stranding igen).

(#1182) Yodamest válasza Fitzgerald (#1181) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát igen és végre a DG is megkapja a neki járó elismerést így pár évvel később, PC-s metacritic számok már kellemesebbek, mint a PS4-esek. Sokan most eszmélnek, hogy ez mekkora gém is valójában és a megjelenéskori "average" kritikák bullshit kategória.

(#1183) Fitzgerald válasza Yodamest (#1182) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én 18 órát nyomtam eddig nagyjából. Egy olyan skálán, ahol az RDR2 10-es (inkább 11-es :D) , és az éves kötelező Assassin's Creed 6.5-7-es (bár a Valhalla elég jó lett szerintem, az inkább 8-as nálam) ez számomra egy 8-ast ér eddig. Ami jó. Főleg úgy, hogy az említett játékoknál sokkal kevesebb erőforrásból/pénzből készült.
Mégsem vitték túlzásba a repetitív mellékküldetéseket, nem egy UBI-féle formula, van saját identitása.
A random jellegű eseményekből, motoros patrolokból lehetne picivel több szerintem, bár lehet később ez így is lesz.
A fejlődési rendszer kellően átgondolt, a legtöbb upgrade valóban hasznos, és nem csak öncélúan került a játékba (hardon legalábbis).
A survival aspektus is működik, kifejezetten tetszik, hogy az üzemanyaggal is kalkulálni kell, még ha a teli tankkal 3 kilométer nem is túl realisztikus. :DDD
Amikor a marmonkannával skerázol vissza a 600 méterre lévő motorhoz, majd meglátsz egy feléd rohanó farkast...és tudod, hogy van még vele egy vagy két másik is...vagy éppen egy horda kerül közéd és a motorod közé...
Olyan is volt, hogy egy ambush során miután kiszedték alólam a motort, majd négyen támadtak rám úgy, hogy alig volt nálam lőszer, gyógyszer. A sniper miatt nem tudtam meleevel lecsapni őket, de valahogy mégis sikerült 3-at elintézni, majd elbújni egy doboz mögött...amin pont volt egy benzineskanna, amit véletlenül telibe lőtt az utolsó arc, és meghaltam. Ezek hangulatos pillanatok.
A sztori még csak most kezd beindulgatni (nemrég értem az Iron Mike-féle táborba), de azt olvasom, hogy a hajrában egyre erősebb lesz az is.

[ Szerkesztve ]

(#1184) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Most mennék délre, de akkor nem tudok visszatérni az alap mapra, így megkérdezném, hogy lesz lehetőségem a hordákat, a mellékküldiket és a gyűjtögetős cuccokat megcsinálni, vagy ha ezeket akarom, azt most kell?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1185) crue válasza cyberkind (#1184) üzenetére


crue
őstag

Később vissza tudsz majd menni, ahogy haladsz a sztorival. Aztán ha vége oda mész ahova akarsz, mindent meg lehet csinálni utólag is.

(#1186) cyberkind válasza crue (#1185) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, csak 1 mellékes maradt Copeland-nél, de nem akarja adni valamiért... Van valami hatása ezeknek a mellékeseknek illetve bizalmi szinteknek a játék végére?

Paranormal Cocktivity

(#1187) crue válasza cyberkind (#1186) üzenetére


crue
őstag

Az a mellékküldi valószínűleg csak később fog triggerelődni. A bizalmi szintek egyre jobb fegyvereket és egyéb cuccokat oldanak fel a táborokban.

(#1188) WATERDACA


WATERDACA
senior tag

Én is beszereztem a PC-s változatot és már tűkön ülve várok, hogy kipróbálhassam, jelenleg még lefelé tölt.

Szomorúan olvastam hogy nem lesz második része, pedig rengetegen dicsérik a játékot. A Sonynak sok jó címe van, olyan luxus, hogy már ezt is eltörölhetik.. :(

u wanted, i got it \o/

(#1189) cyberkind válasza WATERDACA (#1188) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajnos nem luxus, én megtudom érteni mindkét oldalt, ennek ellenére a lehetőséget hülyeség volt elvenni, mert ez volt a Bend első, igazi, AAA játéka, ahhoz képest pedig nagyon jó, és a 2. részre mindent is kitudtak volna javítani a srácok.

Paranormal Cocktivity

(#1190) WATERDACA


WATERDACA
senior tag

PC-n manuálisan mentettem, semmi hibaüzenet, erre checkpointra dobott vissza legközelebb, 20 perc kuka. Ez WTF volt? Minek így mentés funkció ?

u wanted, i got it \o/

(#1191) warcat válasza WATERDACA (#1190) üzenetére


warcat
veterán

Csak nem érted a működését.A motorodnál lehet menteni amikor nem mozog, az R betűvel.Ez a quicksave megfelelője.

Ennek hiányában hiába nyomogatod a manuális mentést, az épp aktív küldetéshez tartozó checkpointoknál készül csak mentés.

Jobb is így, növeli a moci szerepét/fontosságát, és nincs kinyírva a túlélés feszültsége amit a 'bárhol mentek egy gombnyomással, majd quickloadot addig nyomogatom míg be nem mákolom amit épp kell' - okozna.

EA: It's in the crate!

(#1192) WATERDACA válasza warcat (#1191) üzenetére


WATERDACA
senior tag

A játék elején vagyok még, nincs meg a motor, javítani kell. Ott félúton próbáltam meg a manuális mentést, ami működött, de csak félig. Így már értem, köszi. :R

u wanted, i got it \o/

(#1193) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha jól sejtem, a secret endinghez kellenek a hordák bizonyos százalékát teljesíteni?

Paranormal Cocktivity

(#1194) WATERDACA válasza Fitzgerald (#1183) üzenetére


WATERDACA
senior tag

Ha a Valhalla 8-as meg ez is, akkor elég komoly gondok vannak :D

Nekem is nagyon tetszett a Valhalla, de kb. a felénél meguntam, pedig régóta az egyik legpöpecebb AC szerintem. A harcrendszer egy idő után nagyon könnyű még legnehezebb fokozaton is, a felfedezés pedig ezt már nem pótolja sajnos.

A Days Gone egészen más kategória szerintem.

u wanted, i got it \o/

(#1195) Fitzgerald válasza WATERDACA (#1194) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem az utóbbi 10 évben kimaradtak az AC-k, az Odyssey kivételével, és a kezdeti lelkesedésem ellenére arra is ráuntam olyan 35 óra után...a Valhalla viszont az Odyssey finomhangoltabb verziója számomra, hosszabb ideig volt képes fenntartani az érdeklődésemet, és nem volt feleslegesen nagy.
Ha végig grindoltam volna az elmúlt 10 év AC-játékait, lehet kevesebbet érne nálam is..

De egyébként igen, én is többre tartom ezt a játékot, mint a Vallhallát.
Hard-on pont el van találva a nehézség, van értelme a fejlődésnek.
Számomra az év meglepetése eddig, most már inkább a 9-es felé közelít nálam.
Amennyi szart kapott megjelenéskor, nem hittem volna, hogy nekem ennyire be fog jönni. Már csak a témaválasztása miatt sem. De aztán belenéztem pár ilyen "retrospektív" review-ba is a pécések mellett, és meggyőztek.
Ha a PS exkluzívok között ez egy szar játéknak számít, akkor lassan lehet érdemes vennem egy PS-t...

[ Szerkesztve ]

(#1196) cyberkind válasza Fitzgerald (#1195) üzenetére


cyberkind
félisten

Várd meg az Uncharted 4-et, és ott érezni fogod, hogy venni kell egy Ps-t. :K

Paranormal Cocktivity

(#1197) VikMorroHun válasza Fitzgerald (#1195) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Mondjuk úgy, hogy akik annak idején lehúzták ezt a játékot, hülyeséget írtak.

cyberkind: Ha már az Uncharted 4-et is kiadják PC-re, akkor minek? :)
Na jó, Uncharted trilogy, meg az Uncharted spinoff (aminek most nem jut eszembe a címe), meg Last of Us miatt még érdemes lehet.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1198) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Most végeztem vele, csak a hordák maradtak, azokat még megcsinálom.
55 óra volt hard-on.
Ez tényleg egy rohadt jó játék lett, minden percét élveztem.
Valamikor lehet újra is játszom majd, most még korai lenne.

#1197 VikMorroHun

Van aki a pécés verziót is lehúzta (talán a PC Gamer, nem emlékszem) egy ilyen "ha egy szar játék legjobb verziójával akarsz játszani, akkor ez neked való" szöveggel.
Tényleg nem értem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1199) cyberkind válasza Fitzgerald (#1198) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mondjuk vannak hiányosságaim a játékkal kapcsolatban, de bőven nem az a kategória, ahogy a PS-en fogadták, illetve ez a 2. részre olyan bitang erős cím lehetne, mint az igazi exkluzívok, de elszarták ezt is.

VikMorroHun
Nekem mondjuk még maradtak címek a konzolon, illetve nem fog minden jönni, vagy ha igen, mondjuk 5 évvel az eredeti premier után.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1200) Yodamest válasza Fitzgerald (#1198) üzenetére


Yodamest
addikt

Akik így lehúzták a tesztekben, titpikus olyan arcok, hogy már eleve prekoncepciókkal, gúnyossággal állnak a játék elé és ezáltal nem engedik meg maguknak, hogy élvezzék.

Biztos találkoztál már ilyennel, én elég sokkal, pl. filmek, sorozatok terén, amikor valakinek ajánlok valamit, ő nem akarja megnézni, mert gondol róla valamit, majd csak csak elkezdi nézni, de beközli másnap, hogy fél órát bírta és kikapcsolta, mert valami zavarta.... és ez nem művészfilmeknél történik meg, hanem mondjuk ilyen sikersorozatoknál, mint a stranger things, nagy pénzrablás stb. Amikor valaki eleve világfájdalommal áll neki valaminek, erőszakból, annak ez lesz a vége, sokan nem tudnak objektíven filmet nézni vagy jelen esetben játékot tesztelni. Van bennük alapból egy kép, az első bárány megírta, hogy ez 10/5 akkor a többi is megy utána, ilyenkor alakulnak ki az olyan metacritic scorek, hogy critics review mondjuk 55%, user review meg 80%, és az user az ami ilyenkor a mérvadó és a valós megítélés.

Aki tisztességgel és nyitottan nekiült a days gone-nak és végigvitte, én olyat még nem hallottam, hogy annak ne élete egyik legjobb élménye lett volna. Exponenciálisan nő a játék élvezhetősége, tehát 1 óránál még "jah ez tényleg átlagos zombis valami", 15 óránál "na ez elég érdekes" 50 óránál " hát ez kibaxott jó" - ilyen a játék íve.

(#1201) mcmike válasza Yodamest (#1200) üzenetére


mcmike
őstag

Abszolút egyetértek. Szerintem azoknak akiknek nem tetszett, egyszerűen nem adták meg az időt neki. Szerintem is exponenciálisan fejlődik / javul a játékélmény, és a történet is magával ragad. Nem klisés, csak amennyire kell. Nálam gyakorlatilag az RDR2 szintjére lépett. Még a Last of Us sem ér fel hozzá. Biztosan újra fogom játszani. :U

Akinek eddig nem volt meg, és a nyárra valami zombisat keres, szerintem ez a Best Buy PS4 játék mostanában... :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1202) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Múlt hónapban megvettem akciósan ezt a remekművet,és nem csalódtam benne 1 percet sem.
Szeretem a zombis játékokat,ezzel már régebb óta szemeztem,igaz még sok játék van megvéve Storeból PS3-ra és PS4-re amit még elsem indítottam vagy csak épp kipróbáltam,de ezt előre kellett vennem!

Ebbe már megcsináltam jópár Iron Mike-os küldit,szóval van benne jópár órám. :)
Munka és család mellett nem egyszerű vele játszani,mert ugye ez nem egy 5. éves kislánynak való cuccos,csak az a baj vele hogyha elkezdek vele játszani,úgy beszippant hogy órákon át fel sem állok előle,beszippantanak a küldetések.
Úgy vagyok vele hogy na ezt gyorsan megcsinálom,de akkor jön megint egy érdekes rész amit nem hagyhatok félbe……..stbstbstb. :)) :DD :DDD

Annó a Witcher3-al voltam így. / mondjuk ebbe kicsit meguntam a végére a mellékküldetéseket /
Resident Evil VII és a GTA V volt még olyan ami majdcsak ennyire megfogott az utóbbi években.

Gondolom még a felénél sem járok a játéknak,amit egyáltalán nem is bánok.

[ Szerkesztve ]

(#1203) VikMorroHun válasza perge666 (#1202) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha végzel az Iron Mike (és a környező) küldetésekkel, akkor nagyjából a felénél jársz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1204) perge666 válasza VikMorroHun (#1203) üzenetére


perge666
veterán

Akkor kb. jól saccoltam az itt olvasottakból. :)
Köszi az infót. :R

(#1205) perge666 válasza perge666 (#1202) üzenetére


perge666
veterán

Na a hétvégén ráfeküdtem a mellékküldetésekre,de ahogy csináltam folyamatosan csak egyre többet adott be,na mondom akkor ezt is hanyagoljuk . :))

Rájöttem számomra mi az ami bosszantó a játékban,az hogy motorra ülve autómatikusan felkapcsol a világítás éjjel-nappal,és mindig kezdhetem azzal hogy lekapcsolom.
Tudom hogy a való életben is kell mindig motoron a világítás,csak valahogy ez bosszant ebben a játékban.

(#1206) Fitzgerald válasza Yodamest (#1200) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A prekoncepció az sokszor bennem is megvan, de leginkább a nagyon-nagyon várt játékoknál szokott ez keserű szájízt okozni, legalább is nálam.
Viszont prekoncepció ide vagy oda, képesnek kell lenni felismerni és meglátni, ha valami jó. Ahhoz meg elegendő mennyiségű időt kell fektetni a dologba.

"Biztos találkoztál már ilyennel, én elég sokkal, pl. filmek, sorozatok terén, amikor valakinek ajánlok valamit, ő nem akarja megnézni, mert gondol róla valamit, majd csak csak elkezdi nézni, de beközli másnap, hogy fél órát bírta és kikapcsolta, mert valami zavarta.... és ez nem művészfilmeknél történik meg, hanem mondjuk ilyen sikersorozatoknál, mint a stranger things, nagy pénzrablás stb."

Ó, hogyne.
A párommal több mint egy éve próbálom megnézetni a Breaking Bad-et.
A BB ugye tipikusan az a sorozat, ami nem indul olyan nagyon erősen, viszont évadról-évadra egyre erősebb lesz, a negyedik-ötödik évadok meg egyenesen zseniálisak.
Kb. idáig jutott ő is, megnézett pár részt, és ennyi. Nemteccik.
Az ő fejében valami olyasmi van, hogy amit nagyon sokan szeretnek, az neki biztosan nem tetszene.
Aztán amikor új néznivaló sorozatokat keresünk, illetve azok trailereit nézegetjük hogy válasszunk egyet, akkor ezekben a trailerekben gyakran kerül elő a Breaking Bad, meg a The Wire, mint hivatkozási alap ("best cop show since The Wire, best show since Breaking Bad", stb.).
Ő egyiket sem látta ezek közül, nekem meg az all time kedvenceim közé tartoznak, főleg a The Wire.
És akkor én ilyenkor elkezdem tolni hogy "látod, ők is a Wire-t vagy a BB-t jelölik meg referenciaként, nézzük má' meg ezt a két kurva sorozatot fiam".
És tudom hogy neki is tetszenének, ezekhez tökre hasonló (gyakran ezen sorozatok hatására készült) dolgokat nézünk általában...de mégsem.
Szóval igen, ismerős a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1207) VikMorroHun válasza Fitzgerald (#1206) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Esetleg próbáljátok meg a The Expanse sorozatot. Teljesen más műfaj (sci-fi), de abban kb. a legjobb.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1208) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok! Két kérdésem lenne:

- PS4-en játszok és a sztoriban kb 80%-nál tartok. Ha van PS+ -om és felhőben feltöltöm az adatokat / mentéseket, akkor PS5-ön pontosan ugyan onnan tudnám majd folytatni? Nem szívesen kezdeném az elejéről.

- az utolsó, Secret Ending után is lehet folytatni a játékot free roamban, mint a sima stáblistás után vagy az már tényleg a vége és nem tudok többet bóklászni?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#1209) warcat válasza Eliott (#1208) üzenetére


warcat
veterán

A Secret Endinget már csak youtube-on néztem meg és ott visszadobta a játékba utána.

EA: It's in the crate!

(#1210) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok. Ne kövezzetek meg, de még csak nemrég kezdtem a játékot kb 3 hete...

Zúzót és hordát próbált valaki össze ugrasztani? Kíváncsi lennék mit művelnek.

Nem tudom lesz-e alapból a történetbe, mindenesetre még ilyen résznél nem jártam.
(Most nyírtam ki Carlost)

A loszt léki tábornál valószínűleg kinyírtak helyettem egy hordát, mert 350korcsfül volt ott amikor egyszer vissza mentem. Hol lehet megnézni mennyi horda van meg?

(#1211) M_AND_Ms válasza Benhill (#1210) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A horda nekimegy mindennek. Ez sokszor jól jön, mert nem veled foglalkoznak. Épp ma, egy 15 fős tábort kellett kiírtanom. 2 embert távolról leszedtem, mire észrevettek és elkezdtek lőni engem. A tábor túloldalán épp egy horda haladt el. A zajra berohantak és elintéztek mindenkit. Köszöntem.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1212) borderos


borderos
friss újonc

Sziasztok!

egy kis segítségre, tippre lenne szükségem.
Van egy küldetés, amikor először találkozik Deacon egy rohanóval egy barlangban, majd utána jönnie kéne egy csapat hordának, amit ki kéne nyírni (ez egy O’Brian-es küldtés, pontos nevét most így hirtelen nem tudom megmondani).

A lényeg hogy a barlangba egy istenért nem akar jönni nekem az a horda. De így meg nem tudom teljesíteni a küldetést, és továbbhaladni. Próbáltam körbejárni a barlangot, amíg engedte a feladat. Próbáltam figyelemfelkeltőkkel odahívni magamhoz a korcsokat, hátha. Próbáltam újrakezdeni a küldetést. Néztem videókat is, de másnak azonnal megjelenik a horda. Nekem meg sehol semmi.

Arra is gondoltam hogy lehet kinyírtam a közelben lévő korcshordát és azért nem jönnek, de nem erről van szó.

esetleg valaki járt már így vagy van valami tippje?

köszi!

amúgy ps4-en játszom, ha számít valamit.

(#1213) chris0000 válasza borderos (#1212) üzenetére


chris0000
őstag

pfuu rég játszottam vele, de úgy rémlik, h a barlang végén van egy nagy terület lent és ott kezdenek el üldözni és így kell kijutnod a barlang bejáratához... üdv.

(#1214) MM01


MM01
tag

Ma én is végeztem a játékkal.
Óriási élmény volt, hibáztatom is magam, hogy nem rendeltem meg korábban..

Viszont óriási csalódás, hogy nem lesz ebből második rész. Üvölt a sztori, hogy folytatni kéne, rengeteg szálról el lehetne indulni..

(#1215) perge666 válasza MM01 (#1214) üzenetére


perge666
veterán

Nekem már 1 jó hónapja pihen a játék,valahogy kicsit ellaposodott,meg időm sem volt sok mostanában.
Mindenképpen fogom folytatni a közeljövőben mert eddig nagyon bejött,az hogy most kicsit uncsi hát istenem, szerintem lesz még benne történés rendesen. Felén lehetek túl kicsivel.

(#1216) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
PC-n milyen beállításokkal adja a PS4 Slim képvilágát, és ezt kb. milyen VGA-val lehet elérni?
Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#1217) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A talált fegyvereket be lehet rakni a fegyverszekrénybe?

(#1218) sirarcheer válasza Pikkolo^^ (#1217) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nem. Csak a vásárolt fegyverek vannak ott.

PSN: sirarcheer

(#1219) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Elmegy a játék Ryzen 5 1600; 16 GB; AMD Radeon XFX RX 580 8GB OC-n?
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.