Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#551) Woodslave válasza felixo (#550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk amúgy se volt szokásom day1 venni játékot mivel rengeteg olyan cím volt ps-re amit használtan bagóárt meg tudtam venni, de a days gone után tuti nem fogok soha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#552) Deck válasza Woodslave (#551) üzenetére


Deck
titán

Én már vettem párat és sose volt gond, DG-nál volt pár bug azt ennyi. Mind a 21k-t megérte a játék :R

PS5

(#553) felixo válasza Woodslave (#551) üzenetére


felixo
őstag

Nekem ez volt az első day1-es (1 héttel a megjelenés után vettem meg) vásárlásom. Igaz, csak karácsony óta van meg konzolom. Gondolom legtöbb játéknál az elején vannak bugok. Nem bántam meg, hogy megvettem ... pedig sokszor a hideg futkos rajtam, mikor játszok ... néha olyan félelmetes számomra.

Redmi Note 9

(#554) Woodslave válasza felixo (#553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most csak arra utaltam, hogy a legdrágábban megveszek egy játékot (nem mondom bughalmaznak mert az túlzás lenne, meg lehet a slimen való futási próblémákat amúgy se tudják javítani) de az hogy már végigjátszom és még jön ki a javítás, amikor már használtan 14k, sőt újonnan 15k.ért megveszem az úgy legalább elgondolkodtató.

De nyilván az is igaz mit számítá pár ezres :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#555) Deck válasza Woodslave (#554) üzenetére


Deck
titán

Sok játékhoz több hónap múlva is megy ki javítás. Ennek örülni kell, mert foglalkoznak vele. ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#556) Xaels


Xaels
félisten

Én meg letojom, hogy mennyibe került ha szórakoztat. A DG egy mozifilmhez képest egyébként még Digital Deluxe-ban is sokkal jobb ár/érték arányt tud felmutatni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#557) felixo válasza Xaels (#556) üzenetére


felixo
őstag

... és nem utolsó sorban magyar feliratos, így még a sztorit is értem. Nem igazán vagyok jó angolból, így nagyon örülök neki, hogy van benne. Far cry 4,5-öt kijátszottam, szerettem, de a sztorit nem igazán értettem ... pedig úgy tuti még jobb lett volna. Remélem, hogy a jövőben is adnak ki magyar feliratos játékokat.

Redmi Note 9

(#558) Deck válasza felixo (#557) üzenetére


Deck
titán

Ezért hatalmas + a Sonynak és ezért is veszek meg minden exkluzívot első nap. Lássák van rá igény :)
Még ha megy is az angol, gyors sokszor a felirat és játszani is kell közben.. Nem egyszerű néha.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#559) felixo válasza Deck (#558) üzenetére


felixo
őstag

Hát igen. Főleg mikor motorozás közben beszélnek. Ha nincs veszély, akkor meg szoktam állni és olvasok.

Redmi Note 9

(#560) Deck válasza felixo (#559) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy :P

PS5

(#561) Deck


Deck
titán

Más is aim assist nélkül játszotta végig a játékot? Alapból ki volt kapcsolva, így nem akartam bekapcsolni :D

PS5

(#562) Carlos Padre válasza Deck (#561) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem szoktam használni, mert multis lövöldékkel is játszok és rontja az izommemóriát. Inkább minden játékot igyekszem ugyanúgy beállítani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#563) javorszky


javorszky
tag

Három napja vettem meg 20-káért de nagyon megérte!Nagyon tetszik!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#564) felixo válasza javorszky (#563) üzenetére


felixo
őstag

Én sem bántam meg. Mióta megvan, nem is játszottam mással.

Redmi Note 9

(#565) wolf13


wolf13
őstag

Nekem eddig nem volt semmi problémám, most az új frissítés azért hozott egyet. Egyszer csak elfelejtette Deacon hogyan kell követ hajítani és a távcsövet használni. Lehet az idő múlása fog rajta ? :D

Játék restart megoldotta egyébként.

(#566) S e t h válasza wolf13 (#565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez régi bug, nem új.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#567) wolf13 válasza S e t h (#566) üzenetére


wolf13
őstag

9xx napnál vagyok, érdekes, eddig nekem nem volt. De most olvasom, hogy neked is jelentkezett.

Valahogy elkerülte a figyelmem írásod.

(#568) Deck válasza wolf13 (#567) üzenetére


Deck
titán

Köves nekem is volt pont egy fontos résznél ahol lopakodni kellett I.M. (azért így írom, hogy aki nem játszott vele ne tudja mi az) táborába először. De végül megoldottam nélküle :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#569) Xaels válasza Deck (#568) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam a köves téma ugyanott jelentekezett mint havernál, annál a Nero küldinél ahol Piás is velünk van.. Amúgy az összes ilyet szinte anélkül meg lehet csinálni normal nehézségen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#570) S e t h


S e t h
nagyúr

16 hordánál tartok, most már kifejezetten élvezem a vadászatot ellenük, oké ezek még csak az első három régiós kis galerik és a skillek is fel vannak tolva.
Meglepetés csak akkor van, ha két horda között elfelejtem feltölteni a lőszer készletet és üres tárral hadonászok egy barlang előtt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#571) RudY válasza szallasi007 (#443) üzenetére


RudY
addikt

Most már egy szűk 15 percre mindeképp bele akartam lesni... persze elszaladt egy órácska, alaposan ki lesz mazsolázva. :DDD

(#561) Deck
Ahol és amikor csak lehet kikapcsolom, engem inkább idegesít az aim assist, imádom szórni a fejeseket. ;)

(#572) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudjátok egy milyen közelharci fegyver lehet? Rá nem jövök.
A minőségért bocs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#573) Carlos Padre válasza S e t h (#572) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogyne tudnám, Superior Mace. Csak ezt viszem mindenhová :C

Más: az O'Brian szál mennyire jó már, rendesen odabasz a cliffhangerrel, jöhet a folytatás. :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#574) S e t h válasza Carlos Padre (#573) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek szerint akkor jó.
Állok is neki keresni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#575) Carlos Padre válasza S e t h (#574) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ki kell pucolni a táborokat, úgy kapod meg a tervét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#576) S e t h válasza Carlos Padre (#575) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#577) S e t h


S e t h
nagyúr

Megküzdöttem ma érte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#578) crue


crue
őstag

Néhány perccel ezelőtt bejelzett a platina trófea :)
Elképesztő élmény volt a játék, eddig az év legjobbja nálam.

(#579) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyannal hogy nem ad be egy trófeát? Nekem a 45 képesség trófea hiányzik a platinához viszont hiába szerzem meg nem dobja be :(
Próbáltam korábbi mentésről újra megszerezni de egyszerűen nem. A képesség szintet 45-nek mutatja de magát a trófeát nem adja meg

[ Szerkesztve ]

(#580) Carlos Padre válasza FullGas (#579) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert az csak a szint. Szerezz meg még pár képességet és beadja. (ezért nem jó patikamérleggel mérve játszani)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#581) crue válasza FullGas (#579) üzenetére


crue
őstag

Biztos megvan mind a 45 képesség? Nálam a képesség szint 46, gondolom azért mert egyről indul és 45 megszerezhető képesség van.

(#582) FullGas válasza crue (#581) üzenetére


FullGas
aktív tag

Kellet még egy szint. Most lett meg, benéztem :B

(#583) S e t h válasza Carlos Padre (#575) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezeket találtam talán fél óra eltéréssel, még csak nem is messze egymástól.
Tervrajzom nincs, ergo vigyázni kell ne törjön el, de csak lestem amikor beléjük futottam.
Tudom hogy utóbbi több vasat eszik, de annyira hatékony, hogy megbocsátom neki, bár mivel szinte folyamatos spawn van, ha eltörik bármelyik, csak el kell menni érte újra.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#584) Lefty


Lefty
addikt

az utolso o’brian kuldetesnel boozer elcsatangolasakor ez a kutyas jelenet olyan varatlan volt, hogy majdnem megkonnyeztem...

(#585) Xaels válasza Lefty (#584) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem az az utolsó O'Brian küldetés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#586) chris0000 válasza Xaels (#486) üzenetére


chris0000
őstag

én is a végére értem...te jó ég ez a déli rész...pfff nagyon durva volt...az összes többi terület fent ehhez képest bemelegítés volt! :Y

(#587) Lefty válasza Xaels (#585) üzenetére


Lefty
addikt

ebben lehet, hogy igazad, bocs nem akartam félrevezető lenni, de igazából nem is ez a része volt a lényeg a mondandómnak

(#588) Xaels válasza chris0000 (#586) üzenetére


Xaels
félisten

A stáblista után ne hagyd abba mert még lesz pár sztori küldi amikkel lezárnak 1-1 szálat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#589) S e t h válasza chris0000 (#586) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még nem értem a végére, de osztom amit írsz és emiatt jó a balansz is.
Hiába vagyok már vki északon, délen megtanultam újra foshni a környezettől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#590) Xaels válasza S e t h (#589) üzenetére


Xaels
félisten

Jól megtolják a parafaktort meg a mennyiséget is. Viszont kapsz 1-2 brutkó fegyvert cserébe. Tommy Gun meg BFG.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#591) S e t h válasza Xaels (#590) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, tudom. Még kell vagy 8 ezer pont hozzá. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#592) Carlos Padre válasza Xaels (#590) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a kettő, a Superior Mace és a Lil'Stubby a felszerelésem. Így már túl könnyű a játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#593) chris0000 válasza Xaels (#588) üzenetére


chris0000
őstag

persze...sőt megcsinálok mindent :K még mennyi horda vár rám meg a többi szál... :Y :D
év játéka nekem is!

(#594) Xaels


Xaels
félisten




Na megjött a pulcsi. Nem csak ezt rendeltem, de ez az ami ide vág.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#595) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Az írtam korábban, hogy túl könnyű a játék a legerősebb szettel. Hát, akkor ha minden klappol. Nem túlzok, de a Pilette Bridge NERO Checkpoint melletti hordát egy órámba tellett kipucolni. Először a holda egy része elcsámborgott szarvasra vadászni és nem találtam őket, úgyhogy beindítottam a generátort, hogy majd az összeszedi őket, ami összerántotta az összes lényt a környéken, úgyhogy minden lőszerem elfogott a végére a motorról is. Több száz fül, 8 Breaker, 4 Reacher és két medve lett a vége. Nagyon jó ez a játék, hogy ennyire kiszámíthatatlan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#596) Carlos Padre válasza Xaels (#594) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egész jól néz ki, lehet én is rendelek egyet. Úgyis hasonló fejem van hozzá :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#597) Xaels válasza Carlos Padre (#596) üzenetére


Xaels
félisten

Fizukor valószínűleg megint rendelek, ha úgy van és pesti vagy megoldható, hogy 1 pakkban jöjjön és akkor a szállításon lehet spórolni.

Amúgy jó minőségű, a DG felirat domború, az a piros cucc hímzett. A zipzár fém és a madzag végein is fém van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#598) S e t h válasza Carlos Padre (#595) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon jól hangzik.


Komoly élvezeti faktor a kiszámíthatatlanság, oké, időnként az ember azért csóválja a fejét, de a játék folyamatosan kínálja azokat a szituációkat, amitől még később sem válik könnyűvé.

Tegnap ki akartam pucolni egy ellenséges campet és amikor közeledtem, akkor vált számomra nyilvánvalóvá, hogy ez bizony egy Nero checkpoint, csak elfoglalták a banditák.
Rögtön a kapunál egy toronyban volt egy mesterlövész, akihez nem tudtam közelebb kerülni, nálam meg nem volt mesterlövész puska.

Nagy nehezen takarásból, ágak és levelek között kukucskálva láttam meg egy rést, azon át nyomtam neki egy fészekmaradvány nyilat.

Na ami ezután jött.......

A checkpoint mögötti hegyfalban egy lezárt alagút volt, autókkal eltorlaszolva. Nos amikor a mesterlövészünk az első lövést megejtette egy kollégája irányába, kitódult egy rakás zombi, én meg voltam győződve, hogy egy horda és csak lestem a számlálót, amint pillanatok alatt lenyomták az egész campet.

Utána vissza is húzódtak az alagútba, én beosontam és úgy lootoltam, hogy folyamatosan hallgattam a horda zaját, elég cidri helyzet volt a sok hangszóró levágása közben, alig találtam meg őket.

Aztán amikor kerestem a biztosítékot, kutatok, járkálok, egyszer csak látom át, hogy elözönlötték megint a tábort, jóízűen lakmároznak a legyilkoltakból, én meg elbújtam és csak néztem ki a fejemből, hogy wtf, nappal van, miért jöttek elő?

Meglett utána, volt futkározás, de nem kaptam horda trófeát érte, nem is voltak sokan, kb 60-70 fület szedtem össze, de ez is mutatja, hogy délen egy nero camp kipucolásakor is érhetnek ilyen élmények. Északon ez simán hordának számított.

Viszont amennyit agyaltam azon a skillen, amivel le lehet stealthba vadászni a nagyobb ellenfeleket, Talon mesterlövész puskával meg három lövés volt 3 breaker, de ahhoz fejlövés kellett.



This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#599) crue válasza Carlos Padre (#595) üzenetére


crue
őstag

Nekem egyszer sikerült összeterelni két hordát, aztán persze mind a kettő engem akart. De valóban, ha nagyon messzire csalogatod őket, fele visszafordul.

Most nyomtam le amúgy az utolsót, füleket már régen nem szedek mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#600) Xaels válasza Carlos Padre (#596) üzenetére


Xaels
félisten

Idehaza is kapni, kicsit még olcsóbb is csak raktáron nincs.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.