Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#401) felixo válasza S e t h (#400) üzenetére


felixo
őstag

Igazán javíthatnák már ezeket a bugokat.

Redmi Note 9

(#402) Carlos Padre válasza S e t h (#400) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fenn van a legutolsó javítás? Abban ezek lettek javítva. Állítólag. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#403) S e t h válasza Carlos Padre (#402) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam fent van az összes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#404) S e t h


S e t h
nagyúr

2 óra 4 perckor visítottam a röhögéstől.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#405) Carlos Padre válasza S e t h (#404) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te ilyeneket nézel ahelyett hogy játszanál? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#406) Deck


Deck
titán

Tegnap nekem is meglett az első hordám. Hullottak mint a legyek :D ;]

PS5

(#407) S e t h válasza Deck (#406) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap úgy döntöttem, hogy bevállalom én is az első hordát.
Természetesen nappal mentem, tudtam hol van egy. Sherman campban az egyik épületben. Persze az én felszerelésem még elég kezdetleges, de vhol olvastam a neten, hogy a zombik nem tudnak létrára mászni és tudtam, hogy itt van egy létra, mert amikor meg kellett szereznem a Liston kést akkor létrán kellett felmásznom.
Persze nem garancia, hogy vhogy nem jönnek utánam, mert elég közel van egy másik ház és akár át is ugorhatnak, de mondom ki kell próbálnom, mert elég gyenge hordának néztem a youtubeon.
Nagy nehezen megtaláltam a rejtekhelyüket, a zene átváltott abba a baljós, hidegrázósba, viszont a horda nem volt sehol, amin meglepődtem.
Elmentem hát a térkép másik felébe, kipucoltam egy banditás tábort, mondom utána mit csináljunk, na, itt van nem messze egy fertőzött város hat fészekkel, essünk neki. És akkor meglepődtem.
Mentem motorral a városba és mielőtt beértem volna feltűnt előttem egy motoros, aki a városból jött ki és hátrafelé tüzelt, én pont eltrafáltam, meg is halt a fószer és akkor tűnt fel mire lövöldözött, mert feltűnt 1 zombi, 2 ,200 és rontottak nekem. A staminámnak köszönhetően elmenekültem, aztán lopóztam vissza, azok meg lecövekeltek a motoromnál és el sem mozdultak onnan. Mondom akkor wtf? Ezek mi a jó francot csinálnak itt fényes nappal? Ez vmi scriptelt jelenet volt? Az egyik helyen üres a fészek, itt meg egy horda van, ahol nem is kéne lenniük.
Megkerültem őket, kipucoltam a városban fészkeket, mentem vissza motorhoz, már nem voltak ott.
Nem tudom, hogy a patchek okozzák-e, de úgy tűnik, hogy hiába vannak fészkeik a hordáknak, van hogy nappal nincsenek a rejtekeikben és van, hogy irreális távolságokat járnak be és nem csak a rejtekhelyük környezetében vándorolnak.

Szóval még szűz vagyok, nem volt meg az első hordám. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#408) chris0000 válasza S e t h (#407) üzenetére


chris0000
őstag

a hordák egy területen belül nem mindig ugyanott tűnnek fel...pont ez a lényeg,h ne tudd előre betervezni a kis akciódat...a vonatos hordánál is egyszer a víz felöl jöttek,máskor a hegyoldalról lefele vagy a vonatból ömlöttek kifele...random jelennek meg még egy területen belül is...így érdekesebb ;)

(#409) Peace


Peace
nagyúr

De felba**ott ma reggel!!! :((( Egy bányában kipucoltam az anarchistákat. Rám rontott egy horda, meneküljek ki......menekülök, kijárat környékén járok, szembe jön 4 anarchista. 3-at lecsapok, erre beleesek a bánya falába. em tudok kijönni, kigurulni.....odaér a horda, bedarál. :((( Na itt kapcsoltam inkább ki a gépet és jöttem el dolgozni.

(#410) kelzsoca válasza Peace (#409) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi a tanulság? munka előtt nincs játék. :D

https://vertigostore.eu

(#411) Woodslave válasza Peace (#409) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a szabadítós? Az qrva nagy. :C nekem is ez volt elsőre már a szobában elkaptak, aztán meg rohantam ki 4-en szembe, na mondom hajrá ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#412) Peace válasza kelzsoca (#410) üzenetére


Peace
nagyúr

Hétfőn meg kedden nem játszottam egy percet sem, már remegtem. :(

(#413) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Amúgy ti olvasgatjátok a feljegyzéseket? Elég érdekesek, és nem jelennek meg a játékban. Illetve nem mind és nem teljes tartalmában. Háttérinfók.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#414) pomk válasza Xaels (#397) üzenetére


pomk
őstag

Azért az egérmutató sem semmi. :C

(#415) Xaels válasza pomk (#414) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom mire gondolsz, telefonon netezek 99%-ban. Amúgy elég jó cuccaik vannak, néha jó árban is meg lehet csípni úgy, hogy a szállítás azért nem kevés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#416) Carlos Padre válasza Xaels (#415) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A póló például elég pofás, a hoodie elég túlárazott szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#417) Xaels válasza Carlos Padre (#416) üzenetére


Xaels
félisten

Várni kell rá akciót vagy kupont. Nekem van kuponom mert többször is vásároltam tőlük. Arch Enemy-s téli kabátot, In Flames-es pulcsit, saját márkás inget meg cipőt is. Eddig a minőséggel nem volt bajom pedig arra hepciás tudok lenni ruha esetén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#418) Carlos Padre válasza Xaels (#417) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó a zenei ízlésed ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#419) pomk válasza chris0000 (#408) üzenetére


pomk
őstag

Így van, ill. ha jól tudom a kisebb fészkek, amiket feladatként kapsz hogy pucold ki, abban nem is horda van. Azokból csak ~5 freaker szokott kijönni amikor felgyújtod. Szerintem a fészkek és a hordák között nincs összefüggés.

(#420) Carlos Padre válasza pomk (#419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én tegnap pucoltam ki egy fészket, mire kiözönlött belőle egy horda. Volt futás :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#421) Anti-Hero válasza Carlos Padre (#420) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Igen van olyan fészek ami pl egy barlangot zàr le, amiben ott lapul 1 horda. :D

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#422) Carlos Padre válasza Anti-Hero (#421) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Imádom az ilyen kiszámíthatatlan meglepetéseket. Mint mikor a felgyújtott fészekben van random egy-két mérges Breaker is és futhatsz az életedért az egyszerű kipucolás helyett :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#423) Juhasz27


Juhasz27
tag

Elég sokat laggol, szaggat a játék mióta az alsóbb régióban tengődöm. Azon gondolkodtam, hátha segít ezen 1 ssd.
Befolyásolhatja a játék futását?

Tapasztalat esetleg E téren, illetve még véleményt meghallgatnék. :R

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#424) Carlos Padre válasza Juhasz27 (#423) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kétlem. Látszik, hogy ott már rájuk szóltak, hogy most már ideje lenne befejezni srácok. Egyszerűen nincs optimalizálva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#425) Deck válasza Juhasz27 (#423) üzenetére


Deck
titán

Igen, sajnos ott még pro-n is képes néha laggolni motorozás közben, bár ritka azért. Próbáld ki, hogy megállsz a motorral leszállsz majd vissza, hátha segít.

PS5

(#426) Anti-Hero válasza Carlos Padre (#424) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Na igen . Viszont azt is megpakoltâk bőven storyval.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#427) Juhasz27


Juhasz27
tag

Carlos Padre, Deck

Köszi a választ srácok :R

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#428) Carlos Padre válasza Deck (#425) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tegnap még a gépet is újra kellett indítani annyira csúszott a hang az átvezetők alatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#429) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Szinkronhangok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#430) xkoti


xkoti
senior tag

Ha valaki netán 15k-ért megszabadulna a játéktól az legyen szíves keressen fel :D :C

KO

(#431) S e t h


S e t h
nagyúr

Az attractror hatásos akkor is ha mondjuk 10-20 zombi szalad utánam, vagy csak akkor ha még nem észleltek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#432) #20411392 válasza S e t h (#431) üzenetére


#20411392
törölt tag

Hatásos.

(#433) S e t h válasza #20411392 (#432) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó ezt "hallani", köszi! 🙂

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#434) basel00


basel00
tag

Hali

milyen cuccot kell vennem hogy több töltényem legyen?

köszi :)

(#435) Xaels válasza basel00 (#434) üzenetére


Xaels
félisten

Tárfejlesztést tudsz venni abban a táborban ahol a fegyvered vetted illetve van rá képesség

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#436) szallasi007


szallasi007
őstag

Neki álltam tegnap kiírtani az összes hordát. Valami nekem nem kerek velük. Egy adott helyen vannak, levadászom mindet és a horda ereje vagy élete viszont nem fogy el. Magyarul valahol még vannak csibészek, de egyszerűen nem találom őket. A 40-ből nagyjából tegnap meg lett 10 plusz a sztori alatt is lenyomtam nagy nehezen négyet.

Egyébként érdekes hogy ahogy fogy a horda úgy adja be a további videókat, ha nem kap sztori DLC-t vagy folytatást akkor szomorú leszek. Az O'Brian-es végső videó és amit mond :Y Aztán a Lisa-s videó - az is lehetne egy külön DLC

Egyébként végső soron kiderült hogy az a játék ami a méltán híres kritikusok szerint semmi extra és a Sony mércét nem üti meg számomra zseniális :DDD

[ Szerkesztve ]

(#437) Carlos Padre válasza szallasi007 (#436) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát itt még nem tartok, tegnap írtottam ki az első hordát, mert a sztori miatt kellett, de rá kellett jönnöm, hogy kellő felkészülés mellett nem olyan nehéz. Ha viszont a nyakadba szakadnak valahol jobb ha menekülsz :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#438) Woodslave válasza szallasi007 (#436) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most hogy írod nekem is illetne már a sztori után befejezni mindent, de pár napig parkolópályára került a játék. Na majd meg hétvégén :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#439) S e t h válasza Xaels (#435) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez a tárfejlesztés mit takar pontosan? Szerintem nekem ez elkerülte a figyelmemet.

Távcsövest is csak azért nem viszek magammal, mert az öt lőszer vicc.

A motorra aggatható lőszeres táska meg gondolom csak akkor működik, ha megyek vissza a motorhoz a lőszerekhez.
Persze így logikus, de egy harc közepén nem rohangálok vissza lőszerért.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#440) Carlos Padre válasza S e t h (#439) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A legmagasabb tierben van. Elég durva skill. A dobtáras Tommy gun ~280 lőszer, extra tár nélkül.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#441) szallasi007 válasza S e t h (#439) üzenetére


szallasi007
őstag

Tudsz venni plusz tárat a táborokban megadott fegyverekre, ha hármas szintű a bizalom vagy mi. Ezen felül ahogy Carlos Padre is írja van egy képesség erre

(#442) RudY válasza szallasi007 (#436) üzenetére


RudY
addikt

Igen, sokszor érdekes a "hiteles" értékelés és a valós élvezet összefüggése. Nem igazán érdekeltek soha a kritikák, beleolvastam párba, belenéztem néhány stream-be... és piszkosul megtetszett, a hibák ellenére is. Úgyhogy a Days Gone volt nálam az utolsó csepp, elérték a Sony exkluzívok a lélektani határt, és most már KELL a One X mellé egy PS4 PRO: :K

Nem biztos, hogy ezzel kezdek a már behúzott finomságok közül, de tuti meglesem picit. :DDD

(#443) szallasi007 válasza RudY (#442) üzenetére


szallasi007
őstag

Helyes 🤘
Mondjuk ebbe szerintem kicsit nem tudsz belelesni. Vagy rendesen csináld vagy sehogy 😉👍😂

(#444) Deck válasza RudY (#442) üzenetére


Deck
titán

Grat! Üdv köztünk. Van pár jó exkluzív ;)

PS5

(#445) S e t h válasza Carlos Padre (#440) üzenetére


S e t h
nagyúr

A skill megvan, a kereskedőset nem vágom, de ezek szerint a legmagasabb bizalmi szint kell hozzá, ahogyan szallasi007 írta , köszönöm nektek!

RudY, ha ezzel kezded a ps pályafutásodat, akkor utána sok minden gyengének fog hatni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#446) chris0000 válasza RudY (#442) üzenetére


chris0000
őstag

PCésként :B anno csak a Las of Us miatt vettem PS4-et...1 játékért.hihetetlen,h összetudják rakni a látványvilágot egyes játékoknál PS4-en...RDR2,GOW...

(#447) Xaels válasza S e t h (#445) üzenetére


Xaels
félisten

de csak abban a táborban tudod megvenni ahol a fegyvert is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#448) Carlos Padre válasza Xaels (#447) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Huszonnyócezer kredit? Mit csinálsz te ember? :Y
Tucatjával gyalulod le a hordákat a föld színéről? Vagy spullerkedsz? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#449) Xaels válasza Carlos Padre (#448) üzenetére


Xaels
félisten

Nem költöttem el amit kaptam a sok mellékküldiért. Most csináltam meg az első hordát.


Utána leadtam a füleket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#450) S e t h válasza Xaels (#447) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a harmadik táborban vagyok Vas Miklósnál, nem is emlékszem ilyenre, de megnézem ma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.