Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#601) felixo


felixo
őstag


Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy több feladatom legyen ? Nem csak a sztorit szeretném tolni.

Redmi Note 9

(#602) Carlos Padre válasza felixo (#601) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze. Folytasd a sztorit és jönnek maguktól szép sorban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#603) felixo válasza Carlos Padre (#602) üzenetére


felixo
őstag

Ahogy megírtam a posztot, kaptam 3-at is.

Redmi Note 9

(#604) chris0000 válasza S e t h (#589) üzenetére


chris0000
őstag

ami biztos,h nagyon izgalmas lesz és új szintre emeli a játékot... ;)

(#605) chris0000


chris0000
őstag

aki már végigvitte az mit szólt a fűrészmalmos hordához a végén amit meg kellett csinálni kötelezően?? :Y :D én meg még azt hittem,h többé a közelébe se kell menni a korábbi küldetés után.új szintre emelte a hülyét kapok faktort...de megérte...nagyon izgalmas volt... :))

és a leggyorsabb motoros küldetést ki,h csinálta meg a játék vége fele?több megoldás is létezik szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#606) vonSux


vonSux
őstag

Kijött az 1.09 patch, a maga 12.8GB méretével

(#607) Deck válasza vonSux (#606) üzenetére


Deck
titán

Days Gone Update 1.09 patch notes:

- Fixed Progression Issues.
- Added fixes for crashing issues with Days Gone 1.09.
- Added stuttering and lag fixes.
- Days Gone 1.09 fixed framerate drop issues.
- Various performance and stability improvements.
- Added fixes for glitches with Days Gone version 1.09.
- Added minor bug fixes and changes.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#608) Lefty válasza Deck (#607) üzenetére


Lefty
addikt

Kellett egy honap, de csak rendbeteszik teljesen a jatekot lassan. Kivancsi leszek erre, Slimen neha ugy beesik a framerate, hogy jatszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#609) Deck válasza Lefty (#608) üzenetére


Deck
titán

A legjobb játékokkal is előfordul ilyesmi. :)

PS5

(#610) Lefty válasza Deck (#609) üzenetére


Lefty
addikt

Ha belegondolsz, hogy pl. a Witcher 3 indulaskor mennyire gatya volt, es azota mennyire tettek rendbe. Eg es fold.

[ Szerkesztve ]

(#611) Deck válasza Lefty (#610) üzenetére


Deck
titán

Igen, én is arra gondoltam. :D
OW játékoknál sajnos előfordulnak ilyenek de ha javítják őket akkor nem probléma :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#612) basel00


basel00
tag

Hali

tudtok olyan segédletett adni h hol vannak az ellenséges táborok??

köszi

(#613) S e t h válasza basel00 (#612) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#614) chris0000


chris0000
őstag

azt hol lehet megnézni,h mennyi időt toltam bele a játékba?nem találok semmi infot a játék adatoknál...thx

(#615) Deck válasza chris0000 (#614) üzenetére


Deck
titán

Sehol.

PS5

(#616) #10186752 válasza Deck (#607) üzenetére


#10186752
törölt tag

Lehet, hogy csomó dolgot rendbe vágtak, de az ilyeneket nem sikerült nekik.

Hemzseg a játék az ilyen malőröktől.

Sony first party címnél az ilyen világégés, zs kategóriás játékoknál tudom nagy nehezen elfogadni. De még ott sem inkább.

(#617) felixo válasza #10186752 (#616) üzenetére


felixo
őstag

Ebben mi volt a hiba ?
Oda kell menni hozzá és megnyomni a négyzetet.

Redmi Note 9

(#618) freeknight válasza #10186752 (#616) üzenetére


freeknight
őstag

Ezt azért világégésnek nevezni enyhe barokkos túlzás :D
Bárcsak ez lenne a legbugosabb játék manapság, sajnos rengeteg sokkal rosszabb van.

(#619) S e t h válasza #10186752 (#616) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez már szinte olyanok mint a farkasok az Odysseyben.
Miért égeted magad ilyen hozzászólásokkal?
Világégés, zs kategória, ennél jobban nem tudnád fokozni a szenvedésedet?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#620) VikMorroHun válasza felixo (#617) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Fél méterrel el van csúszva a négyzet, illetve amikor rádión át beszél hozzá a csaj, akkor nem látszik a világban, hogy ő beszélne.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#621) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor felcsendül ez a zene, akkor tudod, hogy rossz helyre tévedtél.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#622) felixo válasza S e t h (#621) üzenetére


felixo
őstag

Ez durvább szerintem. :Y

Redmi Note 9

(#623) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezt én is tapasztaltam ma az új patch feltelepítése után, meg is lepődtem, olyan volt mintha 20 évet léptem volna vissza az időben, kár, hogy nem csináltam róla screen shotot.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#624) felixo


felixo
őstag

Days Gone dynamic theme-t nem lehet külön letölteni, megvenni sehonnan ?

Redmi Note 9

(#625) #10186752 válasza S e t h (#619) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hát barátom, ha neked elfogadható az, hogy beszél hozzád rádión az a csaj, aki épp ott szereli a motorját, és közben kurvára nem beszél, rádió meg még csak a környékén sincs, akkor a te igényszinted a béka segge alatt van. :F

Ki is égeti magát kettőnk közül? TOPLEL!

(#626) #10186752 válasza S e t h (#623) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tudom, szerinted ez is Sony first party kvaliti.

Ha ez nem zsé kategória, őszintén, akkor mi?

(hangerőt toljátok fel közben)

(#627) Deck válasza #10186752 (#626) üzenetére


Deck
titán

Bug.. Majd javítják az ilyeneket. A játék első osztályú :)

PS5

(#628) Woodslave válasza #10186752 (#625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebben a játékban ezen felesleges fennakadni. A srcpit miatt teljesen általános. Odaállsz elé egy szót nem tudsz szólni a barátodhoz akinek pont levágták a karját aztán amint felülsz a motorra kimész a tábornól rádszól rádión hogy régen látott miért nem ugrasz be...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#629) Deck válasza Woodslave (#628) üzenetére


Deck
titán

Felesleges ezeken fennakadni.. :D

PS5

(#630) Woodslave válasza Deck (#629) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én mondjuk bírom a hurráoptimizmusodat.

Azért azt megkérdezem már, ha mondjuk veszel egy drága cipőt, aminek lötyög a talpa mert xarul van megragasztva akkor mit csinálsz? Visszaviszed hogy cseréljék ki, vagy mivel egy kis cipészműhely első nagyobb munkája boldogan hordod aztán amikor szólnak 3 hét után beviszed hogy kicsit megragasszák, bár továbbra is fityeg de azért járni lehet benne, miközben mindenkinek boldogan mondod milyen faxa kis bőrcipőd van. Aztán amikor már nem hordod, szólnak hogy végre megvan a ragasztó amivel nem fog fityegni a talpa. Te meg bár soha többet nem fogod felvenni, örülsz mert foglalkoztak a cipőddel. :D

Na nekem ilyen érzésem a játékkal kapcsolatban. Faxa bőrcipő, lehetett benne járni, ha nem éreztem köveket a lábujjammal akkor még jól is nézett ki...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#631) Deck válasza Woodslave (#630) üzenetére


Deck
titán

Imádom a Vans cipőket.. :P

Amúgy csak elfogadom a játékokat olyannak amilyenek. Ha akarnám az összes játékba nézhetném és kereshetném a hibákat de kinőttem ezt. Ha van bug vagy valami hasonló hiba csak nevetek rajta ettől nem lesz rosszabb a játék csak kis kellemetlenség. OW játék minden ilyennel vannak hibák. Tegnap írtuk pl a Witcher 3 a megjelenésekor nem ilyen volt ám mint most.. És még így is van benne. Töröljem le emiatt aztán mondjam, hogy szar? Nem. :D
Egyedül a fps droppolás ami rohadtul zavar és nem tudom elnézni.. Dark Souls 3-ba úgy ingadozik ez, hogy te jó ég.. :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#632) #10186752 válasza Deck (#629) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ezt komolyan mondod?! Valamit is magára adó stúdió így nem ad ki játékot. Ezek olyan alapvető bugok, amik miatt, ha a játék mondjuk egy televízió lenne, azonnal vissza lehetne vinni a boltba, hogy ne haragudjanak, de ez hibás, nem működik jól, kérem vissza a pénzt.

Ne legyünk már ennyire elvakultak, könyörgöm. A saját magunkkal szembeni igényességet dobjuk sutba, ha ezekre azt mondjuk, hogy áá, ez nem gáz, rendben van.

Szerintem ez elfogadhatatlan, amit nem szabad tolerálni. Mert ha toleráljuk, akkor vödör szarral öntenek torkon minket. Tudom, van, aki önként és dalolva áll alá, hogy aaah, de finom, kérek még, na de én nem leszek ez az ember!

(#633) #10186752 válasza Deck (#631) üzenetére


#10186752
törölt tag

"ettől nem lesz rosszabb a játék"

Hány vödörrel kérsz még?

(#634) Deck válasza #10186752 (#632) üzenetére


Deck
titán

Teljesen más pedig.
A személyeskedést meg hanyagold..

Nincs hibátlan játék.. Az összesel van valami. Ha a tökéletesre várnék sose játszanék.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#635) crue válasza #10186752 (#632) üzenetére


crue
őstag

Oké leírtad már elégszer hogy ez neked vállalhatatlan és elfogadhatatlan. Valószínűleg kikerested a youtube-on az összes bugot és minden nap megnézed hogy jól fel tudjál háborodni rajta, de most már elég lesz. Tiszta sor, neked nem tetszik, soha nem is fogod megvenni. Lépjél túl rajta, felesleges ide írogatnod.

(#636) S e t h válasza #10186752 (#625) üzenetére


S e t h
nagyúr

A játékban nem kevés bug van, aki csak ezt a topikot látogatja az is tisztában van ezzel, magam is többször tettem róla említést.
De az távol áll tőlem, hogy infantilis módon intézzek kirohanást emiatt gyerekes jelzők kíséretében, mintha éppen most szartak volna a müzlimbe.

Szóval nem a bugokról van itt szó, hanem a túlreagálásról, amit már megszokhattunk tőled más topikban is.
Lehetne ezt visszafogottabban is, nem szinte nemzethalál víziója drámaisággal vetekedő jelzőkkel dobálózni, mert akkor merülhet fel mi is a nevetséges igazán.


Nálam még mindig az év játéka, lehet azért, mert nem találkoztam olyan és annyi buggal mint mások. Én a slim verziósok esetében abszolút jogosnak találom a panaszkodást és én is ki lennék akadva, de részedről ezek a megnyilvánulások gázak, mert a scriptelt jelenetes bugokról úgy beszélsz, mintha a teljes játékélményt vágnak agyon.

Bár lehet igazad van, mert "Ulthanitoval nem baszakxik senki".


A Bend Studio sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#637) Woodslave válasza S e t h (#636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem amit megjegyzett pont nem bug, szóval ezt javítani se fogják tudni. De tényleg pont ez nem jelentett semmi problémát.

Más játékoknál is ingadozik a fps de ami mondjuk nem annyira zavaró egy rpg-nél (bár egy bossfight közepén 15 fps már probléma) egy olyan játéknál ahol a játékélmény legnagyobb részét az adná, hogy csapatsz a motorral ott már probléma. Igazából nekem is csak ez volt a megbocsáthatatlan, a többivel nem foglalkoztam mert a játék tényleg qrva jó, a végén lexarod az ilyen dolgokat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#638) RudY


RudY
addikt

Erről nem is tudtam. :DDD :C
Days Gone Free DLC Kicks off in June
Free post-launch content includes ‘Survival’ difficulty mode, plus weekly Bike, Horde, or Combat challenges.
Az 1.09 patch nyilván már megágyazott neki, legalábbis a méretéből gondolom.

Nálam idáig néhány hiba jelentkezett (nagyjából a felénél járhatok), egy korcs rángatózva beragadt egy autó szélvédőjébe, két holló egy kunyhóba, illetve a levágott mackó és mellette 4 farkas tetemén is simán át lehetett sétálni. Megy is a report, ott van értelme felsorolni a hibákat, így javításra kerülnek.

(#639) Deck válasza RudY (#638) üzenetére


Deck
titán

Várom nagyon :C

Igen, lehet így is. Reportolni kell :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#640) #10186752 válasza crue (#635) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ezek a saját videóim, egyet nem kerestem és néztem is a neten. És épp játszom a játékkal.

De ez se zavarjon. :D

(#641) RudY válasza Deck (#639) üzenetére


RudY
addikt

Engem az "bosszant", hogy Normal módban kezdtem és túl könnyűnek találom, jobb lett volna a Hard...sebaj, majd ha jönnek ezek a survival módok, akkor bekeményítek. :DDD :K

(#642) S e t h válasza RudY (#638) üzenetére


S e t h
nagyúr

Redditen a legtöbben horda spawnt szeretnének.

Azért felmerült bennem vmi.
Ha a survival móddal új trófeák is jönnek, akkor azok vajon feltételei lesznek a platinának?

Mert akkor meg kéne csinálnom addig, survivalt nem tudom bevállalnám-e egy teljes végigjátszás mellett.

Első platinám lenne, úgy érzem itt nem kell akkora hülyeségeket csinálni érte, mint más játékokban és mellette élvezem is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#643) Deck válasza S e t h (#642) üzenetére


Deck
titán

Nem lesznek feltételei. Külön fognak lenni :)

PS5

(#644) Carlos Padre válasza S e t h (#642) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A kőrakásokat ne felejtsd el felrugdosni, én nem tudtam mire valók és most kereshetem őket leírás után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#645) S e t h válasza Carlos Padre (#644) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pár megvolt már, de azokért tuti kell majd még túrázgatnom, viszont nem bánom. :-)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#646) wolf13 válasza S e t h (#645) üzenetére


wolf13
őstag

Másnak is van néha olyan hang effect gyaloglásközben mintha gurulna egy kő? Nekem sűrűn van a játék megjelenése óta.

(#647) Woodslave válasza S e t h (#645) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van egy küldi ahol van vagy 3-4 ilyen kőrakás :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#648) Deck


Deck
titán

Hogy kicsit beszéljünk is a játékról..

Neki álltam kipucolni a térképet és a maradék trófeákat összegyűjteni. Kicsit félre tettem a játékot eddig mivel nem akartam, hogy vége legyen mivel nagyon élvezem. Szóval a kérdésem az, hogy hányfajta nyílvessző van? Mert, ölnöm kell mindegyikkel. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#649) Carlos Padre válasza Deck (#648) üzenetére


Carlos Padre
veterán

5 ha jól emlékszem. Engem ez a nitróval driftelős trófea vesz le az életről, az istennek nem sikerül, pedig a videókon olyan egyszerűnek látszik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#650) Woodslave válasza Carlos Padre (#649) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Maxos a motor? Mész körbe nyomod a drift meg nitro gombot egyszerre

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.