Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#1001) hjtz4t3wrseg válasza Csabee86 (#1000) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Szerintem úgy érti,hogy gyenge a slim ! :Y
Nálam pl semmi "frame drop" :N Se motorozás közben ,sem máskor !Ugyan még csak 4 napja van meg ,de már most elmondhatom,hogy nálam benne van az első háromban.
Szerintem.
Fel a fejjel jó kis game ez ! :K ;)

(#1002) hajbel válasza hjtz4t3wrseg (#1001) üzenetére


hajbel
addikt

A pár napja érkező frissítéssel nálam is rengeteget javult, a legdélebbi pályarészen is, de azért még bőven volt 2-3 durva drop amikor átmotoroztam egyik végéből a másikban, bár legalább ez nem tartott 10-15 másodpercig, mint a régebbi patchekkel.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1003) VikMorroHun válasza Csabee86 (#1000) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem úgy érti, hogy normál PS4-en is durván le tud esni a képkocka szám. Nálam is előfordul időnként.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1004) Deck válasza VikMorroHun (#1003) üzenetére


Deck
titán

Ott rosszabb a helyzet mint pro-n, de pro-n se tökéletes sajnos.

PS5

(#1005) chris0000 válasza Csabee86 (#1000) üzenetére


chris0000
őstag

szerintem próbálja dinamikusan kezelni a teljesítményt és próbál mindent kipréselni a slimből...nehezebben tudja lekezelni a slim...
még pron is vannak/voltak dropok...üdv.

(#1006) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Az 1.30-as frissítés másnál is elrontotta a függőleges kamera kezelést?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1007) hjtz4t3wrseg válasza VikMorroHun (#1006) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Tökéletes .
Ellenben végre állítható a betűméret ( kicsi-közepes-nagy ) :K

(#1008) hajbel válasza VikMorroHun (#1006) üzenetére


hajbel
addikt

log-ban benne van, hogy invetáltra lehet állítani a horizontális kamerát.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1009) VikMorroHun válasza hajbel (#1008) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Eddig is lehetett, csak eddig működött.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1010) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Na, megfejtettem. Gyalog jól működik az Y tengely megfordítása. Motoron ülve nem. Ha kikapcsolom a motorra vonatkozót, majd visszalépek a menüből a játékba (ez a lépés fontos), akkor - nyilván - nem működik. De ezután bekapcsolva az Y tengely megfordítását jól működik. (Ha csak a menüben kapcsolgatom ide-oda, akkor nem működik). Ezt hogy hozták össze...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1011) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Tölti le magának az 1.31-es frissítést ! :Y

(#1012) S e t h válasza hjtz4t3wrseg (#1011) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem önnek is!

:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1013) VikMorroHun válasza hjtz4t3wrseg (#1011) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Tegnap nekem is jött egy. Kijavították a kamera kezelési hibát, cserébe nem tudtam kezdeni semmit sem az úton fekvő, megkötözött tússzal. :)

Viszont minimális tervezéssel legyőztem a Patjins-tónál lévő hordát. Igaz, hajszálon múlt. Már csak alig 2000 bizalom kell a Tucker táborban, hogy megvehessem a géppuskát, ami ezt lehetővé tette. (Csalit, csőbombákat, molotovokat, közelség bombákat is használtam, és így is majdnem letaroltak. Néha elgondolkodom, mégis hogyan gondolták ezt kivitelezni a készítők - küldetésekből meg eladásokból nem igazán lehet feloldani a szükséges felszereléseket.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1014) hajbel válasza VikMorroHun (#1013) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem pont jól van megcsinálva, hogy nem ugorhatsz neki egy hordának rögtön a játék elején. Mondjuk ezért (is) lehúzták a játékot a manapság játékokat félig (vagy addig sem) kijátszó tesztelők, pl. itt Gamepodon is Bog.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1015) Carlos Padre válasza hajbel (#1014) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már hogyne ugorhatnál neki? Legfeljebb nem lesz sok sikerélményed, és elmondhatod, hogy ez a játék szar :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1016) hajbel válasza Carlos Padre (#1015) üzenetére


hajbel
addikt

Jogos :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1017) hjtz4t3wrseg válasza S e t h (#1012) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Tegeződjünk,én vagyok az öregebb !!! :DDD ;)

(#1018) VikMorroHun válasza hajbel (#1014) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ok, de ha nem veheted meg a horda legyőzéséhez szükséges felszerelést, amíg le nem győzöl n hordát, akkor ott valami nem stimmel.
Szerencsére bejött az a módszer, hogy elvettem néhány szektás fegyverét, és a program nem figyeli, hogy olyan fegyverhez ne lehessen lőszert venni, amit még nem vehettem volna meg. Így játszható, de ezzel lényegében egy játéktervezési hibát használtam ki, hogy megkerüljek egy másik játéktervezési hibát...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1019) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Piás gyógyulása érdekében a fekete lány elküldött valami operációs késért ! El is indultam de közben ez az O’Brian adott egy rádiót és utasított hogy kövessek egy helikoptert.
Az előző feladatot ( elhozni a kést)hogyan tudom befejezni ? később is elérhetőek ezek a feladatok ? :F

:R :R :R

(#1020) S e t h válasza hjtz4t3wrseg (#1019) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1021) hjtz4t3wrseg válasza S e t h (#1020) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Hogyan ?

(#1022) Carlos Padre válasza hjtz4t3wrseg (#1021) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kiválasztod és aktív lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1023) hjtz4t3wrseg válasza Carlos Padre (#1022) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

kösz,kipróbálom. :R

(#1024) Carlos Padre válasza hjtz4t3wrseg (#1023) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sokszor előfordul, hogy az egyik feladat félbeszakítja a másikat, de nem lesz ebből gond, így van kitalálva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1025) chris0000 válasza hjtz4t3wrseg (#1019) üzenetére


chris0000
őstag

sokszor lesz úgy,h elindulsz a világ végére és akkor dobja rádión az üzenetet,h menj már vissza abba a táborba ahol pont voltál,mert van vmi meló... :D

(#1026) STC Speed válasza chris0000 (#1025) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát végére értem a játéknak, nálam a red dead után ott van egyből a toplista 2. helyén :) Folytatásra kíváncsi leszek, és nem voltak bugok, minden szépen ment nálam.
Még 2 trofea kell a platinához ,az egyik az összeszedhető tárgyak, van itt olyan hely, ahol lenne több egy helye? vagy bármi trükk :) Még 13 db kell.

(#1027) hjtz4t3wrseg válasza chris0000 (#1025) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

:R

(#1028) chris0000 válasza STC Speed (#1026) üzenetére


chris0000
őstag

huhh nem tudok pontos infót adni mert nem mentem rá nagyon a trófeákra,meg már baromira nem emlékszem mit miért kellett...sorry :U :D
az RDR2. meg most kezdtem el...nah ez hosszú lesz...de egy kicsit más azért ahogy össze van rakva...de egy rossz szavam sincs a DG-ra,top ez is!

[ Szerkesztve ]

(#1029) hajbel válasza chris0000 (#1028) üzenetére


hajbel
addikt

A RDR2 nyomába sem ér. Majd ahogy megy előre a történet, észre fogod venni. A "sok tartalom" rohadtul repetitiv, egy idő után idegeíteni kezd. Történet közepes, történetmesélés, kb. 15 évvel lemaradva.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1030) hjtz4t3wrseg válasza hajbel (#1029) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

"A RDR2 nyomába sem ér"
nem világos!
most a DG nem ér a RDR2 nyomába vagy az RDR2 nem ér a DG-ne nyomába ! :F :F :F :F

PONTOSÍTSD !!! :R :R :R

(#1031) hajbel válasza hjtz4t3wrseg (#1030) üzenetére


hajbel
addikt

A RDR 2 egy felfújt lufi, a DG egy az eleljén f*snak tűnő nagyon jó játék.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1032) hjtz4t3wrseg válasza hajbel (#1031) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Nem játszottam még a RDR2 -vel,de a Days Gone-val már lassan 3 hete, és nagyon tetszik nekem !!

Az utóbbi idők legjobbjai közt említem !
(Szerintem )

(#1033) Deck válasza hjtz4t3wrseg (#1032) üzenetére


Deck
titán

Kiváló játék mindkettő ;)

PS5

(#1034) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Tegnap mászkálok egy mezőn, azt nézem, hogy lehetne felmászni egy domb tetejére, amikor hangos sikítással felemelkedett egy korcs a mellettem lévő bozótból. Olyan ijesztő volt, hogy lecsaptam szektás fejszével. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1035) S e t h


S e t h
nagyúr

A megjelenítésre amúgy nem nagyon lehet panasz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1036) STC Speed válasza S e t h (#1035) üzenetére


STC Speed
őstag

Meglett most a platina, nálam ez a játék egy meglepetés volt, nem vettem komolyan, de egyik legjobb amivel utóbbi években játszottam :R

(#1037) Mirakuru


Mirakuru
tag

Hali!

Első játék aminél bánom hogy nem cseréltem még pro-ra az alap ps4-ről. Ezen nincs mit szépíteni egyszerűen siralmasan fut, 3 óránként újra kell indítanom mert elkezd átmenni diavetítésbe , sokszor embert nem tudom lelőni mert elkezd átmenni lassított felvételbe. Más is szenved alap modellel? Teljes áron vettem megjelenéskor és még nem vittem végig szerintem ez mindent elárul. Újra kezdtem az egészet és most megpróbálom egyben lenyomni. Bocsi ez kijött pedig engem nem érdekel az fps konzolon , mert mindig gyönyörűen futott a legtöbb cím de ez botrány. A játék különben kiváló, mind hangulatban mind történetben eddig bejön , tetszik a motorozás , na és a hordák apám az nem semmi, csak hogy valami pozitívat is írjak.

(#1038) Deck válasza Mirakuru (#1037) üzenetére


Deck
titán

"engem nem érdekel az fps konzolon"

Pedig mégis érdekel mert droppol és te azt szeretnéd ha stabilan futna. Ha nem érdekelne akkor az se érdekelne, hogy droppol. 30 vs 60 fps is ilyen sokkal simább, folymatosabb, jobb a szemnek.
Pro-n jobban fut de itt is előfordul pár hiba az új területen főleg. De játszható legalább. Sajnálom, amúgy a problémád hisz pont az lenne a konzol lényege, hogy megveszed leülsz és játszol. :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1039) Mirakuru válasza Deck (#1038) üzenetére


Mirakuru
tag

Most jól kiforgattad, de én nyilván úgy értettem hogy nem érdekel az fps amíg az stabil és nem akadályoz a játékban való haladásban addig mindegy mennyivel megy csak folyamatos legyen. De sajnos a lényegen nem változtat hogy nem kevésszer zavaróan beszaggat, azért ezt már nem tudom elengedni szó nélkül. :(

(#1040) Deck válasza Mirakuru (#1039) üzenetére


Deck
titán

Stabil 15fps megfelelne? ;] Mint a diavetítés olyan lenne.

PS5

(#1041) Mirakuru válasza Deck (#1040) üzenetére


Mirakuru
tag

Az már igencsak zavaró lenne a játékban mivel úgy nem lehet játszani de az én hibám hogy válaszolgatok neked mert folyamatosan belekötsz valamibe ha nem fogalmazom meg pontosabban. A lényeg hogy szarul fut és pont , csalódás.

(#1042) Deck válasza Mirakuru (#1041) üzenetére


Deck
titán

Emotikonok jelentése megvan amúgy amiket használok? Látom nincs..

PS5

(#1043) hjtz4t3wrseg válasza Deck (#1042) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Ha nincs is meg neki,írj érthetőbben ! ;]

(#1044) VikMorroHun válasza Mirakuru (#1037) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem is alap modell van (még a Last of Us PS4-es kiadásával együtt vettem), és sokszor akadozott a játék a kezdeti területeken, de nem volt vészes (annyira). Aztán lejöttem délre, és itt simán előfordul, hogy 10 mp-re leáll a játék. Főként korábbi állás betöltése után. Most érkezett meg az 1.4-es frissítés, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Ha nincs is javulás, legalább a kamera kezelést ne rontsák el megint. :)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1045) Mirakuru válasza VikMorroHun (#1044) üzenetére


Mirakuru
tag

Déli területen még szarabbul fut nálam is nem akartam elhinni, csak a történet tartja bennem a lelket mert érdekel hogy alakul a vége. Most az új patchel nem kiabálom el , de mintha javult volna, főleg motorozás közbe vettem észre.

(#1046) hajbel válasza Mirakuru (#1045) üzenetére


hajbel
addikt

1.31 előtt az egyetem környékén diavetítés volt a motorozás. Azt kijavították teljesen, de maradtak még durva droppok máshol. Gondolom ismét javítottak pár ilyen helyet, de nem az összeset.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1047) hjtz4t3wrseg válasza hajbel (#1046) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Lehet,hogy nálam van a hiba de tökéletesen,akadás mentesen fut .
És egyre jobban tetszik ez a játék !( a kihívások elég nehezek)

Nálam 10/9 . :K

ui: viszont lenne egy kérdésem .

Haladok a story-ban a levendula gyűjtés körül járok. A különböző feladatokat,mellékküldetéseket miért nem tudom elérni a menüben ? Egy pár napja még volt a feladatok között jó-néhány amit ha akartam kijelölhettem.
Tegnap este akartam egy-két mellékküldetést megcsinálni,de egy sincs a menüben a feladatok között.
Eltűntek :Y ?
Vagy csak néha - néha elérhetőek ? :F :F
Ez most hiba vagy nálatok is ilyen ?

:R :R :R

(#1048) Carlos Padre válasza hjtz4t3wrseg (#1047) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert lementél délre. Írta is a játék, hogy ha így döntesz nem mehetsz vissza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1049) hjtz4t3wrseg válasza Carlos Padre (#1048) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

köszi !
hol írta ?
ÉS MOST MI A TEENDŐ ? :Y :Y
Elveszett minden ? :(((

(#1050) Koszta válasza Mirakuru (#1045) üzenetére


Koszta
tag

Ez nálam is abszolút így volt, pron játszottam ki, nem is értettem a déli részig, hogy mi ez a kiakadás a sok bugra és fps dropra (elő-előfordult, de nem volt vészes). Déli részen viszont volt amikor motorozás közben kifagyott 10-15 mp-re (hang volt, de a kép állt), ilyet eddig más játéknál nem tapasztaltam. Vagy amikor menekülni próbálok egy horda elől, és a motorra szálláskor átmegy a játék diavetítésbe, azért az elég idegörlő tud lenni. :W

Ettől függetlenül iszonyú jó játék, de sajnos az ilyeneket megmaradnak az emberben azért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.