Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#1101) TXT


TXT
őstag

Milyen dlc-k vannak a DG-hoz, illetve fizetos vagy ingyenes a sima alapverzios jatekhoz?

(#1102) RudY


RudY
addikt

A Days Gone bizarr Death Strandinges tartalommal ünnepli Kojima játéka premierjét (link) :DDD

TXT
Minden DLC-jellegű kiegészítő ingyenes: Survival mode, Crazy Taxi...valami volt még, de nem emlékszem. :U

[ Szerkesztve ]

(#1103) TXT válasza RudY (#1102) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom

(#1104) Viper26


Viper26
nagyúr

Megjelenés óta mennyire lett kikalapálva a játék?

Pixel 7 | FR955

(#1105) hjtz4t3wrseg válasza Viper26 (#1104) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Már csak itt-ott található rajta pár apró horpadás !!!!

(#1106) BaLee válasza Viper26 (#1104) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én beletettem 6-8 órát, most kezdtem nemrég. Egy buggal találkoztam de azzal is csak egyszer, hogy motorozás közben nem jelentette meg a textúrákat autókon. Szóval eddig elég bugmentesnek tűnik.

(#1107) Viper26 válasza BaLee (#1106) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akciós volt pár napja, de lecsúsztam róla, majd legközelebb. :)

Pixel 7 | FR955

(#1108) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Egyenlőre még csak haverkodunk egymással. De ez az irányítás valami borzalom. Hogy lehet célozni normálisan a játékban? Továbbá fel nem fogom miért létezik egyáltalán ilyen opció ahol a delayt lehet állítani. Bárki szeretne késést a kontrollernél? Nem egy játékban láttam már ilyent mióta ps4em is van. Esetleg az alacsony frame miatt lehet? Ps4 Pro-ról beszélünk. Horizon Zero Down is csak 30 meg az Uncharted 4, mégse ilyen. Kicsit hasonló a Red Dead Redemption 2 is. De még az is élhetőbb. Az csak szimplán lassan fordul. Ezek ilyen szándékos featurek? Két ünnep között toltam végig a Horizon Zero Downt. Annál semmi ilyent nem tapasztaltam. Annyira fluid az egész. Az irányítás is reszponzív meg minden. Komolyan elgondolkodtam hogy ps4hez is veszek bill+egeret.

(#1109) VikMorroHun válasza Mr Chapel (#1108) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én nem foglalkoztam a késleltetéssel, egyszerűen lelőttem, akik jöttek. Na jó, inkább csak próbáltam célozni, aztán vagy sikerült eltalálni, vagy nem. :)
Persze, amikor már van géppuska, akkor nincs ilyen gond. Akkor már csak olyan gond van, hogy mire az első százas csoporttal végzel, addigra a második rég elintézett. :)
Egyébként van időlassítás a játékban, néha érdemes használni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1110) Doki16


Doki16
addikt

Végigjátszottam a játékot. Nekem nagyon bejött, számomra év játéka :)

De egy dolog nem derült ki vagy csak én nem vettem észre. Miért nem tud Deacon úszni?

Egy visszaemlékezésben amikor Sarah-val sétálgatna a tó körül és a csaj beleakar menni a vízbe St. John nem szeretne, de ott sem fejtette ki, hogy miért. Tudtok ti erről valamit? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1111) S e t h válasza Doki16 (#1110) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te tudsz úszni?
És a szomszédod?
Nem emberi alapvetés, hogy mindenki tud úszni.
De ha mutatsz nekem egy Hells Angels dokumentumfilmet, amiben a tagok pancsolnak, akkor revideálom az álláspontomat. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1112) Doki16 válasza S e t h (#1111) üzenetére


Doki16
addikt

Nem úgy értettem. Csak mondom hátha kiderült. Mert volt mint jelenet és ebből gondoltam, hogy mélyebb tartalma lehet. Ha nem firtatják magában a játékban a témát biztosan nem érdekelt volna.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1113) mango21


mango21
csendes tag

Sziasztok!

Most már egész normális áron hozzá lehet jutni a játékhoz, így elgondolkoztam a vásárláson. Viszont lenne 2 kérdésem.

Slim-es gépen hogyan fut a játék?
Az apróbb hibákat mennyire javították ki mostanra?

Olvastam, hogy slimes gépeken néha megakad és eleinte sok apróbb hiba volt.

(#1114) Madoc válasza mango21 (#1113) üzenetére


Madoc
veterán

Legutolsó mult heti frissítés óta viszonylag simán fut, van egy két döcögés de az már elviselhető.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1115) tothjozsi96 válasza Madoc (#1114) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Olvastam hogy jobb tömörítést kapott a játék.
Nekem is megvan de mostanában nem tudok PS elé ülni.

Az 1.61-es frissítéssel kisebb lett a játék mérete, vagy le kell törölni és újra telepítés után 30GB-al kevesebb tárhelyet fog elfoglalni?

(#1116) Madoc válasza tothjozsi96 (#1115) üzenetére


Madoc
veterán

Nem töröltem semmit frissített magától a gép, nem szokott érdekelni mekkora helyet foglal egy játék. Nem ritka a 100 gigás game már. Viszont sokkal jobban fut a frissítés óta, ez viszont érdekelt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1117) mango21 válasza Madoc (#1114) üzenetére


mango21
csendes tag

Köszönöm szépen.

(#1118) tothjozsi96 válasza Madoc (#1116) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Te is kijátszottad már, vagy még folyamatban van?

Én kijátszottam már nagyon rég, de még fent van.
Kíváncsi vagyok hogy fut, nemsokára PS elé tudok ülni, kíváncsi vagyok!

Én úgy vittem végig hogy akkor még bőven voltak optimalizálási gondok.
Lassan 1 évvel megjelenés után sikerül optimalizálni ezek szerint akkor.

Vannak még akadások?

(#1119) Madoc válasza tothjozsi96 (#1118) üzenetére


Madoc
veterán

A story lement tegnapelőtt, de a platinára hajtok. Hordavadászaton vagyok 2 napja. 2-3 órát tudok naponta csak játszani. Néhol még mindig döcög de elviselhető.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1120) tothjozsi96 válasza Madoc (#1119) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Megéri megcsinálni a platinát! ;]
A story nagyon nagy, nekem egyik legemlékezetesebb játékom a Days Gone.

(#1121) S e t h válasza tothjozsi96 (#1120) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ráadásul nincsenek elmeroggyant trófeák sem amelyeket annyira nehezen lehetne teljesíteni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1122) tothjozsi96 válasza S e t h (#1121) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ja!

Mondjuk azt nem értem hogy van ez a survival mode ha jól emlékszem meg még valami más is, az elég beteg.
Azt is megcsináltad?

(#1123) S e t h válasza tothjozsi96 (#1122) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én május-júniusban toltam, először normálon, majd survivalon, de mintha azóta jött volna ki más is, egy oldalon olvastam vmi hasonlót, de nem esküszöm meg rá, ellenőrizni viszont nem tudom, mert nincs már rajta a konzolon

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1124) tothjozsi96 válasza S e t h (#1123) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Május június, legszebb hónapok, főleg egy ilyen optimalizálatlan, vagy inkább nagyobb hardware igényű játék mellett. Sokszor azt hittem felszáll a PlayStation a TV állványról, én is ilyen körül játszottam végig.

(#1125) Doki16


Doki16
addikt

Vannak játékhoz DLC-k? Már minden létező dolgot megcsináltam, de még játszani szeretnék vele :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1126) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Sziasztok! Eleg jól haladok a játékkal. Nagyon tetszik a játékmenet. Gondoltam kiporgetem amennyire tudom. Csak egy kérdés. Ha lemegyek délre már nem is tudok visszajutni???

(#1127) Carlos Padre válasza nagyz1987 (#1126) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Spoiler.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1128) mango21 válasza nagyz1987 (#1126) üzenetére


mango21
csendes tag

Én is most értem ahhoz a részhez. Érdemes a fenti táboroknál elérni a 3-as bizalmi szintet mielőtt lemegyek? Az mg45-ös jól jönne. Elég sok bizalmi pont kellene még hozzá. Érdemes ezzel küzdeni vagy folytassam a sztorit?

(#1129) tothjozsi96 válasza mango21 (#1128) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Folytasd. :K

(#1130) mango21 válasza tothjozsi96 (#1129) üzenetére


mango21
csendes tag

Köszönöm, folytattam.

Elég hamar lehet utána gépfegyvert venni, úgyhogy kár lett volna maradni.

(#1131) Carlos Padre válasza mango21 (#1130) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De, de mennyivel jobb magadtól rájönni, nem? ;)

A jövőre nézve meg itt hagyom az esetleges kerdezőknek :
Nem kell félnetek délre menni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1132) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, hogy most tartok a Riding Nomad Again küldetés előtt.Itt ha elkezdem a küldetést, akkor írja, hogy az északi részek nem lesznek eléthetőek stb.. az eddig nem teljesített horda küldetések sem lesznek elérhetőek?

(#1133) Carlos Padre válasza onkelz (#1132) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még csak nem is kellett volna sokat visszaolvasnod. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1134) onkelz válasza Carlos Padre (#1133) üzenetére


onkelz
aktív tag

Igen, sajnos már csak akkor láttam, amikor elküldtem a postot.

(#1135) onkelz


onkelz
aktív tag

Egy kis segitségre lenne szükségem.
A just doing my job küldetésnél vagyok, kivan pucolva a bànya, horda is lenullàzva, el is hagyom a bànyàt, de nem adja mission completenek.Van lent két ajtó, zàrva vannak, ott kellene még molyolnom?

(#1136) chris0000


chris0000
őstag

hi. már dolgoznak a folytatáson... [link] :Y

(#1137) Carlos Padre válasza chris0000 (#1136) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Részemről jöhet :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1138) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Gyerekek !
Karantén alatt nem nyomja senki ? :F

Hol találom azt a csodafegyvert amit oly sokan ajánlanak a hordák ellen ? :(((
(valamilyen géppisztoly)
melyik táborban vehetem meg, vagy a "story" adja majd ? :F
megőrülök ettől a zombitömegtől :W
Milyen jó most kinézni az ablakon,nincs senki az utcákon ;]
Kösz a segítséget :R :R :R

(#1139) VikMorroHun válasza hjtz4t3wrseg (#1138) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én egyszer végigjátszottam, azóta nem vettem elő (bár gondoltam rá időnként). Egyébként valamikor a játék közepe táján (még északon) már lehet szerezni elég durva géppisztolyt némelyik lelőtt ellenféltől, az északon többnyire elég a hordák ellen. Bár volt olyan horda is, ahol többszöri nekifutás, csapdák, meg mindenféle tervezés is kellett, különben simán lerohantak. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1140) VikMorroHun válasza VikMorroHun (#1139) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Na, most elővettem, új játékba kezdtem. Ennek örömére 35 GB-os frissítést tölt le. 4 óra múlva már ki is kapcsolhatom a konzolt (addigra végez).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1141) Carlos Padre válasza VikMorroHun (#1140) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tedd stand by-ba, és még hamarabb kész is lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1142) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Az első területen - Copeland féle területen - a 3. NERO ponthoz nem tudok bejutni. Ha jól látom egy lezuhant helikopter van ott. Bolyongtam egy csomót, de nincs meg a megoldás.....

RTX2060 I5-9500

(#1143) #21123072 válasza Dlite (#1142) üzenetére


#21123072
törölt tag

Át kell ugratni oda.

(#1144) Dlite válasza #21123072 (#1143) üzenetére


Dlite
tag

Köszi! Próbáltam nem ment :D De nem először derült ki, hogy csak szimplán béna vagyok :D :D :D

RTX2060 I5-9500

(#1145) #21123072 válasza Dlite (#1144) üzenetére


#21123072
törölt tag

Akkor fejleszteni kell még a nitro-t a motoron.

(#1146) VikMorroHun válasza Dlite (#1142) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha jól emlékszem, kétszer is fejleszteni kell a nitrót/motort, mire át tudsz ugratni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1147) Dlite válasza VikMorroHun (#1146) üzenetére


Dlite
tag

Köszönöm a segítséget! A nitró lesz a megoldás :)

RTX2060 I5-9500

(#1148) Yodamest


Yodamest
addikt

Belevetettem magam én is a gémbe végre, eddig csak 1-2 órám van benne, de az egyből látszik, hogy ezt elég rendesen összerakták. Egyedül a célzás fura nekem is, pedig a rásegítést is beállítottam, de borzasztó nehéz valahogy ráhúzni az ellenfelekre, majd még szöszölök a beállításokkal hátha lehet ezt egyszerűbben is. Na ezzel elleszek egy darabig, főleg, hogy mellette nekem ott vannak az időtlen játékok is, amiket azért majd mindennap betolok kis időre (vagy többre) mint a lol meg az fm 2020, nem egyszerű. :DDD

(#1149) Yodamest


Yodamest
addikt

Na tegnap még haladtam egy röpke 2 órányit, hát ez nagyon jó! Egy pillanatra nem unom magam, baromi jó meg-megállni és gyűjtögetni autókból, bokrokból, őrposztot is tisztítottam már ki. Logikus az egész, jó a harcrendszer és a fejlődési rendszernek is valóban érzed, hogy van értelme. A grafika egészen elképesztő, a lucsos esős vagy éppen napsütéses erdőségekben motorozgatni nagyon immerzív élmény, még asszonyt is odahívtam a géphez, hogy gurulgasson kicsit a motorral a saras erdőben és közben hallgassa a környezeti hangokat.

Még a végére:
Valakitől olvastam, hogy a grafika elég gyenge, "szinte PS3 színvonal", hát nem tudom az illető mit evett, az egész környezet részletekbe menő kidolgozottsága, a növényzet, az időjárás változása, annyira szépen meg van csinálva, hogy talán a Horizon-ban láttam csak hasonlót. (RD2-vel nem játszottam) Sokszor csak álltam az erdőben és nézelődtem, tök berántott a hangulata.

(#1150) RudY válasza Yodamest (#1149) üzenetére


RudY
addikt

Kíváncsi lennék hol látta azt a gyenge grafikát (valójában persze nem).
Bárcsak minden játék minimum ilyen "gyenge" lenne: :DDD
Days Gone - Calm Nature Sounds, Wind Rain, and Thunder

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.