Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#501) Xaels válasza Carlos Padre (#498) üzenetére


Xaels
félisten

Tuti elleszek még a tisztogatással meg ahogy néztem maradtak még nem 100%-os feladatok amikhez lehet lesz még tennivaló, de nem hiszem, hogy platina lesz ha se a Póki se a GOW nem lett az. Viszont lesz egy pulcsim :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#502) Carlos Padre válasza Xaels (#501) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha végzel a tisztogatással már csak egy nitros drift kell és megvan a platina. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#503) Xaels válasza Carlos Padre (#502) üzenetére


Xaels
félisten

Ahhoz szerintem érdemes lehet egy fos utcai gumit tenni a fullos motorra, hogy ne tapadjon úgy. Még nem próbáltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#504) Peace


Peace
nagyúr

Ja és még 1 dolog. Nem tudom, hogy Nálatok is csinálja-e, de nálam a PRO iszonyatosan kerreg töltésnél. Ilyen nagyon vészjósló hangja van. Soha semmi másnál nem hallottam ilyet a 9 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#505) Xaels válasza Peace (#504) üzenetére


Xaels
félisten

Az enyém is, szerintem a HDD.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#506) Peace válasza Xaels (#505) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, tuti az. Csak semmi más játéknál nem jelentkezik. És itt még para is, mikor a töltő csík megáll 3-4 sec-re és hirtelen ugye kattan is egyet, ahogy megáll gondolom a lemez olvasásában.....nem túl biztató. Fejhallgatón keresztül is hallani, ijesztő.

(#507) kelzsoca válasza Peace (#506) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam nem volt ilyen kattogás.

https://vertigostore.eu

(#508) Carlos Padre válasza Peace (#506) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha csak egy játék alatt csinálja és csak bizonyos helyzetekben felesleges pánikolni. Majd ha máskor is hallod okod lesz rá. Főleg úgy, hogy tudjuk, a játék technikailag messze nem tökéletes. Nálam a végén a hang és a felirat 2 másodpercet késett. Újra kellett volna indítani a gépet, de már be akartam fejezni, így végigszenvedtem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#509) Woodslave válasza Carlos Padre (#508) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég régen nem volt patch. Mondjuk már lexarom. A pár utósztori mission végignyomtam, azt még megérte, de ez az egy hét kiesés olyan fokban visszavetette az irányítási "képességem" hogy a maradék hordának már nem megyek neki, ezeket is gyorsutazással csináltam meg, meg bokorban guggolással míg a freakerek elintézték. Szóval már inkább kínlódás a játék mint élvezet, újra belejönni meg már nem látom értelmét, szép volt jó volt. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#510) Lefty


Lefty
addikt

Hamarosan jon az 1.08, redditen megy a feedback gyujtes, mar dolgoznak rajta. Nekem gyanus, hogy a heten jon.

(#511) Peace válasza Carlos Padre (#508) üzenetére


Peace
nagyúr

Még nem pánikolok. Csak kicsit aggasztó. Na de mind1 is, én is maximum még a pár utólagos küldetést akarom megcsinálni és végignézni, hordákat nem fogok irtani.

(#512) Xaels válasza Peace (#506) üzenetére


Xaels
félisten

Én agybadugóssal játszom, ezt is csak azért hallottam mert este nem volt kedvem bedugni a fülem és síri csend volt. Annyira nem tűnt vészesnek, ennél régebben hallottam rosszabbat is hdd-től és az utána még szolgált jó pár évet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#513) Deck


Deck
titán

Befejeztem a sztorit a játékba. Imádtam! :P
Remélem lesz folytatása majd :R

PS5

(#514) Peace válasza Deck (#513) üzenetére


Peace
nagyúr

Hogy belőttük ezt az időszakot most elég sokan a story befejezésére! :DDD

(#515) felixo válasza Peace (#514) üzenetére


felixo
őstag

Hát én még nagyon messze vagyok, de nem is baj. Ráérek.

Redmi Note 9

(#516) Peace válasza felixo (#515) üzenetére


Peace
nagyúr

Itt túl feszes a menetrend. Holnap itt a Rage 2 és Plague Tale. Május 31-től Chaosbane....nincs kecmec!!! :P

(#517) Deck


Deck
titán

SPOILER VESZÉLY!! Ha nem játszottad végig NE kattints!

Days Gone - tudtad, hogy van egy titkos befejezés?

PS5

(#518) Carlos Padre válasza Deck (#517) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudtam de még nem találkoztam vele úgyhogy még nem nézem meg a linket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#519) felixo


felixo
őstag


Nem tudom, hogy ez bug, vagy sem, de nem találom az utolsó emberkét, akit meg kellene ölni. Már 1 órája mászkálok körbe-körbe, de semmi. :(

Redmi Note 9

(#520) S e t h válasza felixo (#519) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet már zombi lett belőle.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#521) felixo válasza S e t h (#520) üzenetére


felixo
őstag

Csak így nem tudom megcsinálni ezt a küldit.

Redmi Note 9

(#522) S e t h válasza felixo (#521) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem csak fent vannak hanem lent is, a horda közelében, körül kell nézni, ott lesz az vhol.
Hátha segít.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#523) freeknight


freeknight
őstag

Nálam is lepörgött a játék ma este, premier óta most értem el ide. 60 órám biztosan van benne. Iszonyatosan jó játék volt, eddig nekem az év legjobbja (csak a Last of Us 2, a Dying Light 2, és Cyberpunk tudná megszorongatni, de az se biztos, hogy ezek megjelennek idén).
A vége kicsit lelombozó volt, amilyen gigászi hosszúságú volt a kampány, jópár dolog elsikkadt.
A Neroról szinte semmi nem derült ki, a járványról és a dögökről sokmindent megtudtunk ugyan, de amennyire epic volt, hogy kiderült Sarah cégének érintettsége, annyira lelombozó volt, hogy annyival lerendezték az egészet, hogy egy fickó feltörte a tűzfalat, bejutott a laborba, elment Portlandbe és mindenkit megfertőzött. Wtf.
Remélem ez egy esetleges folytatást vetít előre PS5-ön (talán Kouri főszereplésével), az azért nagyon örömteli lenne, és ott ezekre a kérdésekre válaszokat kaphatunk majd.

A hordákon kívül szinte semmi tennivaló nem maradt a játékban, mondjuk az kicsit sokkolt, hogy még a kampányban le kellett kaszálnunk a legnagyobb hordát, ezek után kicsit nevetséges visszamenni a Cascade-ba és vadászni a kőkemény 25-50 fős csapatokra :D Ezeket jószerivel egyetlen szépen ívelt napalmmal el lehet intézni :D
Az aranyos, hogy a kampány utánra is tartogattak egy-két búcsúzó főküldetést, ezeket biztos megcsinálom még holnap. Maradt még pár trophy a platinához, de szerintem nem fogom keresgélni pl az anarchista köveket, szóval ez elmarad.

A sok bugra és slimen katasztrofális futásra nincsen mentség, kedvencem, mikor egyszerűen kifogy a ramból 2-3 horda, vagy 5-6 óra játék után, és csak a full-low textúrákat hajlandó betölteni, ilyenkor csak a restart segít.
A pro-n nem tudom milyen a helyzet, de a slimen ez nagyon nem tetszett.

Bár nagyon hosszú volt, de egyszerűen nem tudtam megunni, valamikor még biztosan újrajátszom.

(#524) Carlos Padre válasza freeknight (#523) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az ígéretek szerint jönni fog még hozzá tartalom és egy új jatekmód. Meg jó sok javítás ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#525) S e t h


S e t h
nagyúr

El lehet érni táboronként a hármas szintű hűséget horda felszámolása nélkül az adott területen?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#526) Xaels válasza S e t h (#525) üzenetére


Xaels
félisten

El csak grindelős. Vadászással, random eventekkel is lehet növelni a bizalmat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#527) Deck


Deck
titán

Megyek a platinára srácok, tisztogatok stb.. Megunhatatlan számomra :P
Mikor is jön a következő nehézségi szint? Egyből rávetem magam ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#528) S e t h válasza oriic (#1) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megvolt az első hordám, rögtön utána a második is.
Az élmény vmi eszméletlen intenzív, nagyjából vágom miről beszélnek a soulsborne játékok rajongói.
Mondjuk itt még hozzá jön a foshás faktor is a hordákat kísérő sejtelmes zenével.
Egy horda után ha találkozom az erdőben, vagy akárhol 5-6 zombival, akkor már csak annyit mondok nekik, na mi van köcsögök, kell egy pofon?
Nem hittem volna, hogy a Last of us után kapok még egy ilyen intenzív zombi-apokalipszises élményt.

Mondjuk a nehézségi fok nekem kicsit furcsa, mármint a skálázódása. A Last of us nálam ugyan még a kontrolleres időszakom elején volt, de ott meg-megizzadtam még easy fokozaton is, itt meg a normalt szinte könnyűnek találom, mindent megúszok. Kíváncsi vagyok miben más a hard.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#529) vonSux


vonSux
őstag

A játék muzsikájával kapcsolatban.

(#530) Carlos Padre válasza vonSux (#529) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó zenéje van, de egy motoros bandás játéktól kicsit kevesebb szimfonikust és több Black Label Society-t várnék ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#531) Xaels válasza Carlos Padre (#530) üzenetére


Xaels
félisten

Engem az bosszant, hogy sem a Soldier's Eye, sem a Hell or High Water nincs rajta a Digit Deluxehoz adott OST-n.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#532) S e t h


S e t h
nagyúr

Most jön vmi nomád leszek nevű küldetés, Iron Mikehoz kéne bemennem, de a játék figyelmeztet, hogy le lesznek zárva az északi részek.
Később azért még vissza tudok térni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#533) #20411392 válasza S e t h (#532) üzenetére


#20411392
törölt tag

igen

(#534) S e t h válasza #20411392 (#533) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#535) freeknight válasza S e t h (#532) üzenetére


freeknight
őstag

Azért előtte érdemes kimaxolni mindkét északi frakciót
A végére igaz nagy kihatásal nem lesz, de két 10 másodperces jelenet miatt jobb érzés lesz :D

(#536) S e t h válasza freeknight (#535) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az megvan, a hordákon gondolkodom.Hatot megcsináltam, de a fenti, kezdetlegesebb eszközökkel szívatósabb, még úgy is, ha nem olyan nagy létszámúak a hordák.

Most lepődtem meg, hogy a hordák eliminálásáért járnak fegyverek, azt nem tudom érdemes-e ezért most északon maradni, lenyomni minél több hordát és akkor már délre is erősebb fegyverekkel megyek, vagy hagyjam a végére.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#537) Carlos Padre válasza S e t h (#536) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Délen nagyon jó fegyverek vannak, utána már nem nagyon fogod használni az északi lomokat. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#538) Peace válasza S e t h (#536) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is görcsöltem, hogy délen meglegyen a 3-as szint, mert korrektek a fegyverek. Végül a közelében sem voltam(19k/25k volt), mire befejeztem a déli részt. 2-es szintű fegyverekkel toltam le a végét úgy, hogy mégis a menet közben a földről felvett karabéllyal mentem végig. :DDD

(#539) S e t h válasza Peace (#538) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most úgy döntöttem megcsinálom az összes hordát északon, mert nagyon izgatja a fantáziámat az idf pup fegyver és ha jól emlékszem, akkor az összes horda felét kell hozzá eliminálni, ezt nagyjából járható útnak gondolom így északon, bár nem vagyok nagyon tisztában vele, hogy mennyi van összesen, 40 vagy 37.
Mert a 20 nagyon határeset lehet északon, mivel vannak olyanok amelyek csak
storylineban illő megcsinálni, mert bugot okozhat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#540) Peace válasza S e t h (#539) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg nagyon remélem, hogy ma végre le tudok ülni, mert egész héten nem játszottam. Be szeretném fejezni a story utáni pár küldetést!!! Csak nehezen veszem rá magam, mert közben PC-n csalogat a Plague Tale és a Rage 2 is.... :DDD

(#541) freeknight válasza S e t h (#539) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, vigyázz, a golfpályás hordát (nem tudom mi a neve, Iron Butte-ban), és a Sawmill hordát ne irtsd ki.
Amúgy később egyszerűbb lesz, mert a térképen fogja mutatni a hordák helyzetét, szóval ha maxos mindkét tábor, én várnék vele a helyedben.

(#542) Woodslave válasza freeknight (#541) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tényleg akkor mi van ha azokat kinyírod?

Illetve még a finálé előtt az merült fel bennem hogy mi van akkor ha úgy jutsz el idáig hogy egyik tábornak se csinálsz semmit. Lehet úgy vajon?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#543) Carlos Padre válasza S e t h (#539) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából jobban jársz, ha követed a történetet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#544) Carlos Padre válasza Woodslave (#542) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Talált fegyverekkel játszol, motor upgrade nélkül? Van pár motoros üldözés a játékban, amit úgy nem tudsz megcsinálni szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#545) Woodslave válasza Carlos Padre (#544) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de tudod a nagy összeborulós részre gondolok. Van olyan hogy egyik tábor nem jön? Vagy tök mindegy mit csinálsz a cutscene ugyanaz

neked nem sp már végigjátszottad

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#546) Deck válasza Woodslave (#545) üzenetére


Deck
titán

A legvége után nagyon örültem még a temetős küldetésnek, mikor visszatért a kislány és ami akkor történt még mikor találkoztunk Obrien-nel.

PS5

(#547) Carlos Padre válasza Woodslave (#545) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az nekem kimaradt, úgy végeztem a sztorival, hogy egyik tábor sem volt allied, csak a vége után maxoltam ki őket. Úgyhogy itt változik a történet, mégha a vége nem is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#548) freeknight válasza Woodslave (#542) üzenetére


freeknight
őstag

Redditen voltak rémtörténetek, hogy valaki kiirtotta a Sawmill hordát, aztán odaérve a sztoriban újra kellett kezdenie az egész játékot. Lehet ezt azóta javították.

Szerintem lehet, én úgy csináltam hogy a fegyverek miatt a Hot Springsi tábort feltoltam maxra, Copeland táborával viszont nem foglalkoztam. A végén annyi volt, hogy befutott Alkai meg pár ember motoron segíteni, Copelandék nem voltak sehol. De ennek szerintem nincsen kihatása a végére, csak jobb érzés, ha mindenki melléd áll :)

Ez annak lehet a maradványa, hogy sokáig úgy készítették a játékot, hogy a döntéseink befolyásolják a sztorit. Sok ilyen volt, ami régen döntési pont lehetett, pl a furcsán félbemaradt szerelmi szál Rikkivel

(#549) Woodslave válasza Carlos Padre (#547) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én arra a részre gondolok amikor elindul a robbantós autó. Nagy beszéd Deacontól és megjön a Cope tábor meg bemotorozik a harmadik tábor is az öregasszony tábora nélküle. És mondják hogy annyi mindent tettem értük jönnek harcolni

freeknight: na pont erre voltam kiváncsi, tehát nem ugyanaz köszi. Én maxra nyomtam mindkét tábort ekkorra :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#550) felixo


felixo
őstag

Days Gone 1.08 Patch

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.