Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#301) #20411392 válasza Woodslave (#300) üzenetére


#20411392
törölt tag

Mióta a no return részben vagyok, nem fut le normálisan egy cinematic se. Mindig elcsúszik a hang a képtől...

Pedig itt indultak be a dolgok igazán.

(#302) Carlos Padre válasza Woodslave (#300) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudom nem vigasztal, de pro-n jól megy :D

Azt hiszem ez lesz az első játék, amit újra játszok PS5-ön. Remélhetőleg nyitó cím lesz, még újra megvenni is hajlandó vagyok, ha nem csak egy remastered lesz, hanem rendes AI és fizika.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#303) Carlos Padre válasza #20411392 (#301) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fasza. Én meg csak most megyek ürgét önteni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#304) Deck válasza Carlos Padre (#302) üzenetére


Deck
titán

Jaja, pro-n faszán fut :P

Nem kell újra megvenned a visszafele kompatibilitás miatt. ;)

PS5

(#305) Carlos Padre válasza Deck (#304) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De az úgy nem lesz "PS5 enhanced", csak ugyanez a játék töltögetés nélkül. Nem ok nélkül menti úgy a képeket, hogy "Days Gone (PS4)", tervbe van véve egy PS5 verzió is. Gondolom azért is jön majd új tartalom a játékhoz, mert folyamatosan dolgoznak rajta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#306) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na most én is belefutottam, hogy a cinematic video nem volt szinkronban a hanggal és a felirat is kihagyott. Ujraindítottam a gépet, meglátjuk segít e.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#307) Deck válasza Woodslave (#289) üzenetére


Deck
titán

Szóljon nekik valaki, hogy azért tudják, hogy ott van és jelennek meg mégtöbben mert hallják, hogy ott van és nem is bújik el. Bár ezt mindkettő ikon mutatja és villog is és nem a semmiből jelennek meg.

PS5

(#308) Xaels válasza Woodslave (#300) üzenetére


Xaels
félisten

A szirénákat le lehet szedni, vagy lelövöd őket hangtompítóval vagy ha felmászol el is vághatod a vezetéket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#309) Woodslave válasza Xaels (#308) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#310) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kinyirtam egy hordát legalább 100-an voltak vegigkergettek a fél mapon :C basszus begorcsolt a sprint ujjam. Lehet nem volt jó ötlet kivenni a lockot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#311) #20411392


#20411392
törölt tag

Pörög a stáblista.
Köszönöm Bend studio és Sony. :R

Minden bug, performancia hiba és egyéb kellemetlenség ellenére nagyszerű játék, amit mindenkinek nyugodt szívvel ajánlok.

Látni, hogy milyen területeken lehetne javítani a játékon. Jöhet a days gone 2 ps5-re. A 400 fős hordákkal is jó volt megküzdeni, de szívesen megtenném ezt 4000 főssel is :D

A játék végkifejletével benne van, hogy lesz második rész. Nagyon könnyű lenne folytatni.

-----

Woodslave - majd a fűrészmalomnál :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#312) Woodslave válasza #20411392 (#311) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja az lesz az igazi tudom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#313) Woodslave válasza #20411392 (#311) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hányadik napnál jársz. Mármint játékban mennyit ir?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#314) #20411392 válasza Woodslave (#313) üzenetére


#20411392
törölt tag

~845
811-nél jutottam a no return részhez

Egy pár nap még belemegy, mert a hordákat mindet megperzselem. Az endgame fegyverekkel nem akkora kihívás már, de még mindig élvezetes. :D Nem is kell már robbantanom vagy gyújtogatni. Elég okosan lövöldözni.

[ Szerkesztve ]

(#315) szallasi007 válasza #20411392 (#311) üzenetére


szallasi007
őstag

Mire gondolsz a végénél? Hogy jobbra balra motoroznak és bárhova elmehetnek? True Ending-eket végignézted már. Nekem csak a hordák maradtak meg mégsem dobta be igazából egyiket sem :(
Lenyomtuk az öreget meg Skizót aztán mondott Deacon egy lelkesítő beszédet és csókolom :F

(#316) #20411392 válasza szallasi007 (#315) üzenetére


#20411392
törölt tag

Amikor írtam a hozzászólást, akkor a skizó - öreg - beszéd végre gondoltam. Simán beleláttam, hogy a következő részben megpróbáljuk megtalálni az ellenszert - jön a Nero is valamivel - bármi. Nyitva hagyták a végét.

Utána dzsatubén megnéztem a secret endingeket is, mert ismerve magam már csak a hordákat fogom cseszegetni. A többi (fertőzött területek és bandita táborok) is 80% felett vannak teljesítettségben, de azok nem voltak olyan szórakoztatóak, hogy csináljak velük még bármit.
Illetve a harmincadik "valaki csinált valamit, keressem meg és öljem meg" esemény se mozgat így a végén.

(Ez nálam egy elcseszett dolog. Amíg tart a story, addig élvezem ezeket is csinálni. Viszont ha lement a fő szál, akkor vége. Elvesztem az érdeklődésemet.
A játékot pedig úgy szeretem játszani, mintha én lennék ott. Nem tudom elképzelni, hogy itt az utolsó roham előtt még elkezdenék csavargókat felkutatni. Amint elkezdtek felpörögni az események (Sarah-t áthelyezték a barlangba), onnantól nem csináltam 1 mellék küldetést sem, csak amit muszáj volt. Így volt számomra történet hű a cselekedetem.)

Az O'Brian ending is érdekes. Így még inkább úgy gondolom, hogy lesz folytatás.

[ Szerkesztve ]

(#317) szallasi007 válasza #20411392 (#316) üzenetére


szallasi007
őstag

Folytatás szerintem is lehetne, bár másik helyszínre nem tudom hogy érdemes-e elvinni a sztorit?
Én max DLC-re gondolok mint megoldás, pláne ha a Sony a sok fikázó miatt elkaszálja a teljes folytatás lehetőségét. Egy 10-12 órás DLC-vel szépen le lehetne zárni. O'Brian-ékkel karöltve kitalálják a megoldást, velük valami harc és a záró képsor hogy Piás meséli el a történetet és vége.

Én ha jól emlékszem mindent megcsináltam, 5 db achi nincs meg a platinához. Amiből az egyiket mondjuk nem is értem pontosan.

A hordázás marad nekem is, de én nagyon ügyetlen vagyok. A fűrészmalmot is mire megcsináltam már konkrétan azon agyaltam hogy hagyom a f@szba és eladom a játékot :D

Nekem is addig érdekes egy játék amíg a főszálat játszom, szóval itt megerőltettem magam és minden apró cseprő izét megcsináltam menet közben

(#318) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Wazz, akárhányszor benézek ide az új hozzászólásokat megnézni, spoiler takarja, pedig egy regényt írtok róla :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#319) Deck válasza Carlos Padre (#318) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#320) Carlos Padre válasza Deck (#319) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem szemrehányásként mondtam, csak úgy érzem kimaradok valamiből :D
Ugyanakkor nem akarom tudni mi van kitakarva, mert én akarom megélni a sztorit.
(4 után aludtam el és reggel beteget jelentettem, nem mentem dolgozni)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#321) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Örültem hogy van egy jatekom amiről frissen lehet dumalni nem egy kihalt topicba irogatok de mégse :D
Sztem pár mission és vége szóval nem olvasok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#322) S e t h


S e t h
nagyúr

Imádom ezt a játékot, együtt nevetek és mérgelődök Deaconnel. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#323) Woodslave válasza S e t h (#322) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Légmotor? Na ilyet nem láttam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#324) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ds életérzésnek adva lekéseltem egy zúzót :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#325) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Első kékhalál is megjött. Csodálatos játék lenne minden hülyeséggel együtt nagyon sajnálom hogy pont a lényeg miatt kell csalódottnak lennem. :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#326) Xaels


Xaels
félisten

Basszus ez a játék elég durva. Ott tartok amikor Piás műkarjához kell összeszedni az alkatrészeket.

Át kellett motoroznom a térképet és viharos, esős éjszaka volt pont. Brutál mennyi korcsot kellett kikerülnöm, 2m-enként voltak. A random eventek is jók, bár lehetne kicsit több féle belőlük.

Volt egy mellék küldi, hogy keressek meg egy bandát és likvidáljam őket. Éjszaka mentem, de semmi dolgom nem volt mert egy horda pont legyalulta őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#327) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na nagy levegőt véve én is nomád lettem, de csak mert rohadtul érdekel a sztori, és nem mert mindennel végeztem. Day 831-nél tartok. Remélem azért még ki tudom majd maxolni később amit akarok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#328) Carlos Padre válasza Carlos Padre (#327) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És már meg is bántam :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#329) Deck válasza Carlos Padre (#327) üzenetére


Deck
titán

Én is kb itt tartok :D

PS5

(#330) Deck


Deck
titán

Átmentem a másik területre és megtaláltam Saraht-t erre megy a pofára esés.. Ezek a katonosdit játszó emberek nem túl szimpatikusak. Hiányzik a régi terület, emberek stb. Ennyit Sarah nagy igéretéről stb.. Inkább mennek vissza akkor aztán témáznék Rikki-vel. Csalódtam Sarah-ba. :(

Ezt beleélve a játékban mondom, nem a játékban csalódtam :D Azt imádom alig várom, hogy folytassam holnap :C A játék hatása alá kerültem teljesen :R

Csak, hogy ne érezzem magam kívülállónak írtam énis valami spoilereset mielőtt mindenből kihagytok ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#331) Carlos Padre válasza Deck (#330) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na pont így jártam én is. Fejlesztettem volna fel inkább a táborokban a bizalmi szintet 3-asra előbb, vagy mentem volna neki a hordáknak a NERO pontokon....
Mindegy most már, jó lesz ez.
Az asszony meg nyilván újra férjhez ment a csokifiúhoz. Remek. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#332) Deck válasza Carlos Padre (#331) üzenetére


Deck
titán

Majd később visszamegyünk tuti még vissza kell majd a sztori miatt is. Lezárni a Skizo dolgot is pl. Stb.

Ne ne ne ne ne ne mondj ilyet :( Ilyenek a nők mi? Rikki amit mondott utoljára nekünk és Mike is.. Teljesen igazuk van.

PS5

(#333) Woodslave


Woodslave
nagyúr

basszus ez a horda irtás hihetetlenül szórakoztató. Mondjuk max fókusszal egy kis molotovval, némi bombával meg egy automata shotgunnal azért lehet terelni a nyájat ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#334) Deck válasza Woodslave (#333) üzenetére


Deck
titán

Élet, stamina, fókusz. Van belőlük egy maximum? Ezt kiírja a játék ha elértem? :D

Ez a szám megunhathatatlan: [link] Másnál is? :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#335) #20411392 válasza Deck (#334) üzenetére


#20411392
törölt tag

Trófeát is kapsz érte, ha valamit(az elsőért) maxolsz.
Én az életet és a staminát maxoltam, a fókuszra nem raktam semmit. :D

A skillek menüpontban látod a három értéket, hogy miként állnak.

(#336) Deck válasza #20411392 (#335) üzenetére


Deck
titán

Köszi, erre nem is figyeltem :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#337) Woodslave válasza Deck (#334) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van. Én maxoltam mindet. Mondjuk nem is értem hogy miért nem a fókusz nektek a legfontosabb :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#338) Deck válasza Woodslave (#337) üzenetére


Deck
titán

Nyomtam rá az elején kettőt, majd az életre is kettőt, azóta csak a staminát növelem :D

PS5

(#339) Xaels válasza Deck (#334) üzenetére


Xaels
félisten

Majdnem annyira jó mint az RDR2 Unshaken-je. Amúgy a komplett OST is kellemes hallgatnivaló szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#340) zbundy


zbundy
aktív tag

Látom hogy valaki már 811nél no returnnál van (jelentsen ez bármit is mert én még nem 😀) Én 819nél tartok most. Az a baj, hogy para a játék. Minden küldi előtt alszok hogy nappal legyen a játékban, mert este nagyon nyomasztó. Tudom csicska vagyok 😀 30 éves vagyok bazdki, de már második este álmodok zombi hordákról mióta megvettem a játékot. Gyenge vagyok 😀

(#341) Woodslave válasza zbundy (#340) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor próbáld ki a dying lightot ;]

Ott konkrétan első este összeszartam magam, második éjszaka meg egy bokorban guggoltam míg reggel nem lett. Itt azért annyira ne durva

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#342) zbundy válasza Woodslave (#341) üzenetére


zbundy
aktív tag

Az a baj én nagyon bele tudom élni magam a játékokba és így a horror játékok kicsit kikezdik az idegeimet. Meghatározó élmény volt nekem a Last of Us és a Dead Space is, de egyikkel se tudtam 1-2 óránál tovább játszani egyszerre. Ezt a Days Gone-t is kb 2 órás részletekben fogyasztom. Nagyon jó játék lett, csak én vagyok gyenge ezekhez. Ezért fog kimaradni az általad említett játék is 😀

(#343) zbundy


zbundy
aktív tag

Egyébként a hordák lelőhelyei később jelölve lesznek a térképen vagy ez mind magamtól felfedezősdi? Kettőt már kipucoltam egyébként. Most a fűrészmalomnál írtottam ki egy részét az ottani hordának, de aztán rámsötétedett és leléptem. Ilyenkor ugye nem termelődnek vissza? Tehát ha nem teljesen írtom ki őket akkor nem szaporodnak ugye?

(#344) Anti-Hero válasza zbundy (#343) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Igen a jàték végén minden hordàt jelezni fog a térképen.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#345) zbundy válasza Anti-Hero (#344) üzenetére


zbundy
aktív tag

Rendben, köszönöm 🙂

(#346) Woodslave válasza zbundy (#340) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most néztem mondjuk eléggé a vége sztem de 863 nap. Úgy hogy sztem 2x aludtam. Akkor is csak azért mert nappal szebb minden

Hangulatában nem egy last of us de nem is ez volt a cél. Pláne a végén szinte végtelen lőszer sok hp és stamina gyakorlatilag nem nagyon félsz beleállni semmibe (normálon) lelőni nem nagyon tudnak.

De még most se unom hogy végigkutassam a házakat egy zseblámpa fényénél.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#347) zbundy válasza Woodslave (#346) üzenetére


zbundy
aktív tag

2 alvással? Akkor én megkarcolom a végére a 900. napot szerintem amennyit alszok.

(#348) Woodslave


Woodslave
nagyúr

:Y :C hát ez nem volt semmi. A fűrészmalom :D Egy 8 órás fogócska a játék idő szerint :D Majdnem sikerül úgy ahogy anno láttuk ;]

Hányan lehetnek ezek. Pár hordát kinyirtam 411 fül már volt nálam lehet össze szedem az összeset

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#349) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez a maradvány nyíl mekkora trollság már!
Kár hogy csak hármat enged készíteni, bár tény, hogy akkor felborítaná az egyensúlyt. Nálam volt, hogy három vesszővel egy 15-ös táborból 10 idiótát elimináltam.

Egy kérdés. Ha megtisztítok egy fertőzött területet, de nincs elég inventorym a fészkek elégetése után fellelhető maradvány begyűjtésére, akkor ha később vissza megyek, akkor megtalálom még ott, ahol hagytam, vagy esélytelen?

Arra van tippetek, hogy miként lehetne felhúzni a Copland tábor bizalmi szintjét kettesre? A kábszert nem neki adtam, így a motorfejlesztéssel nagyon le vagyok maradva és már nagyon camp sincs amit fel tudnék szabadítani plusz bizalmi pontokért.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#350) chris0000 válasza S e t h (#349) üzenetére


chris0000
őstag

vissza tudsz menni a maradványért bármikor. :K
vas mike táborában hamarabb tudod fejleszteni a bizalmat és így a motort is...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.