Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-17 07:43:12

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33321) CJ4567 válasza proci985 (#33318) üzenetére


CJ4567
veterán

2.0 óta RT-hez minimum szerintem a 10GB, de ajánlott a 12GB, 8GB-al talán közepes textúrákkal menne, de ezt nem próbáltam amikor 3070-em volt, hanem inkább kikapcsoltam a RT-et.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#33322) rup1u5 válasza proci985 (#33320) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Raszterben tényleg brutál. RT nem volt szempont mikor váltottam így utána sem néztem mit tud. Azt hittem gyengébb lesz mint a 3070 úgyhogy meg is lepődtem, hogy gyorsabb ott is. FSR-el én viszont nem tudok megbarátkozni ebben a játékban. Írtozatos shimmeringet produkál fűnél és pálmafáknál.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33323) McW1 válasza cyberkind (#33314) üzenetére


McW1
tag

Emlékszem a megjelenés után pár hónappal olyan 1.2-1.3 verzió környékén kifejezetten butítottak rajta ami a lod/draw distance/asset streaming stb. részét érintette az engine-nek, de jóval később és főleg 1.5 után szerintem nagyon szépen rendbe rakták grafikailag a játékot, manapság pedig (már ha van hozzá vasad persze) mindenféle textúra és lighting pakkokkal, PT-vel szerintem az egyik legszebb gamma a piacon (egyelőre...)

[ Szerkesztve ]

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#33324) proci985 válasza rup1u5 (#33322) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

quality modban kb elfogadhato, bar pl motoron auraja van Vnek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33325) Vesa válasza cyberkind (#33314) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"máskülönben, semmi extra"

:D :))

A tudomány a valóság költészete!

(#33326) cyberkind válasza Vesa (#33325) üzenetére


cyberkind
félisten

Vicces vagy nem, én ezt látom magamnál, próbáltam minden felbontást, minden beállítást, és nem igazán adja, totál másra emlékeztem, de mindegy, mivel majdnem kifutok a vramból már 1440p-n is ha minden on (4K-n halál van, de nem az fps miatt), inkább elnapolom a game-et, mert semmi textúra csomagot nem tudok betenni a Hogan-esen kívül, márpedig jó lenne kigyomlálni a vanilla karaktereket.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33327) Vesa válasza cyberkind (#33326) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Tényleg nem tudom, mit érezhetsz ennyire rossznak, mert nem történt átfogó grafikai változtatás a játékon. AHogy már íták előttem, reszeltek az RT-n, kiicsit a PT-n, de egyik sem eredményez olyan hatást amit leírsz. Nem tudom mi lehet a probléma nálad.

A tudomány a valóság költészete!

(#33328) cyberkind válasza Vesa (#33327) üzenetére


cyberkind
félisten

És csak itt, elővehetek bármit bármilyen állapotban, ez nem jelentkezik sehol máshol, szóval, egyelőre várok, de ahogy írtam, nem sürgős, mert kevés a 16gb vram, addig meg inkább pihentetem.

abridabri
Szintén zenész...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33329) abridabri válasza Vesa (#33327) üzenetére


abridabri
veterán

Nem csak nála, nálam is csúnya szemcsés a játék ,állóképen nem látszik ,csak mozgás közben ( 4k+ PT+ DLSS Q +FG) film grain off természetesen . Végigpróbálgattam különböző verziós DLSS.dll-ekkel is.

[ Szerkesztve ]

(#33330) Vesa válasza abridabri (#33329) üzenetére


Vesa
Topikgazda

De Ő nem szemcsésnek írja le, hanem műanyagnak. Az más problémára utal. Ettől függetlenül passz, tényleg nem tudom mi lehet.

A tudomány a valóság költészete!

(#33331) sixpak válasza McW1 (#33323) üzenetére


sixpak
nagyúr

Alan Wake 2: hold my beer... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33332) CJ4567 válasza cyberkind (#33328) üzenetére


CJ4567
veterán

Pár screenshotot kérhetnénk a játékból?

No Sana No Life

(#33333) cyberkind válasza CJ4567 (#33332) üzenetére


cyberkind
félisten

Tegnap töröltem le, ezért nem szedem le újra, de ha legközelebb előveszm, feldobok párat, x havonta szeretek ránézni, hogy mi történt.

Paranormal Cocktivity

(#33334) RetepNyaraB válasza cyberkind (#33333) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem monitorcsere után (fhd vs uhd) a rdr2 volt nézhetetlen. Valamiért 4k-ban beakadt a fhd felbontás, de közben 4k-ra terhelte a gépet és azt is írta, mintha minden oké lenne és hepi uhd. Szerencsére egy Rockstar launcher kritikus hiba miatt újra kellett húznom az egészet from scratch és mintha nem ugyanaz a játék volna. Megjött a 4k beállítás. Azóta sem értem, de örülök. Esetleg egy clean installt megér.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33335) VikMorroHun válasza Jorus (#33300) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Vigyél konzervnyitót is! :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#33336) Jorus válasza VikMorroHun (#33335) üzenetére


Jorus
nagyúr

Oké :D Testre/páncélra rágyúrok majd, meg van egy minimális hackelés skillem is, meg gránátokkal jó vagyok, de szerintem ebben a harcban hatalmas ide-oda futkosás lesz :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33337) pandras83


pandras83
senior tag

LOL mégsem áprilisi tréfa volt
(de nyilván az, egy blogon találtam :D) "I don’t like being April-fooled so I made my own."

Cyberfuck Patchrunner

(#33338) BoneDragon válasza pandras83 (#33337) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha a 2,88mb-os verzióval számolok, akkor is majdnem 25ezer db kéne belőle, hogy ráférjen az alapjáték. Jó móka lenne cserélgetni. :D

[ Szerkesztve ]

(#33339) SaGa59 válasza Jorus (#33336) üzenetére


SaGa59
őstag

Nekem a nem lőfegyveres technikák közül a monoszál jött be nagyon. Iszonyú hatékony és egy katanához képest kb háromszor akkor a távon is sebez. Azt mondjuk nem tudom, a Chimera páncélját is viszi-e, de élőerő ellen csak néztem, milyen gyorsan le lehet abálni akár nagyobb tömeget is vele. Amíg nem volt, azt hittem, hátulról lopakodós torokvágásokhoz lesz csak jó, de nem.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#33340) Vesa válasza BoneDragon (#33338) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Az igazi a warez verzió lenne, .arj tömörítéssel, ahol az egyik archive hibás, de ez csak akkor derül ki, ha már végig cserélgette mind a 25k lemezt.

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.