Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) mvkly


mvkly
senior tag

A CP olyan, mint egy doboz bonbon :))

(#32302) looser válasza mvkly (#32301) üzenetére


looser
addikt

Imádom :D
(a filmet, amiből idéztél)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#32303) edari


edari
őstag

Legutóbb az 1.23-as érában játszottam a játékkal.
Tegnap megvettem a DLC-t, és fel is raktam a játékot. Viszont úgy látom itt-ott még vannak bugok, remélem jövőhétre javítják őket (akkor tervezem elkezdeni).

Kíváncsi vagyok, hogy az 1.23-hoz képest mennyire lett más a játék. :))

(#32304) Lacielvtárs válasza Big_Boss (#32295) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezt én is tapasztaltam, hogy nincs a listában, a motorok megvannak :K

oooio végigolvastam az a hsz-ket, ma megnézem akkor az üzeneteim :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32305) nubreed


nubreed
veterán

Srácok, más is használja az ArchiveXL [link] nevezetű mod is (nagyon sok más mod erre épül, ha ez nincs fent, nem is működnek)? Ha igen, más is azt tapasztalja, hogy ha az ArhciveXL be van másolva a játékkönyvtárba akkor el sem indul a játék?

Nyilvánvaló, hogy nem frissítették még a 2.1 -re a modot, hiszen a legutóbbi frissítés dátuma november 26 és a leírásban is szerepel, hogy 2.02 -vel kompatibilis. Csak érdeklődöm, hogy más is ezt tapasztalja-e?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32306) Komplikato válasza looser (#32294) üzenetére


Komplikato
veterán

Tegnap megnézett egyik videó alapján nem csak a dupla ugrás hangjai változtak meg, bár a videó készítője is hozzá tette, hogy szerinte. Hibák meg vannak. Az FPS csökkenés pl. elég sok embernél jött szembe. Kár ezért a zene bugért, most amikor van mobil zenelejátszó végre.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#32307) proci985 válasza JoeCockBill (#32299) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kozelharc sokkal fluidabb lett. pl gorilla arms finisherjei sokkal gyorsabbak lettek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32308) mvkly válasza looser (#32302) üzenetére


mvkly
senior tag

(#32309) CJ4567 válasza Komplikato (#32306) üzenetére


CJ4567
veterán

A patch note-ban meg lett említve, hogy változott pár hang a játékban.

No Sana No Life

(#32310) Boonen007


Boonen007
őstag

Nekem az uj patchhel elkezdett 2 eddig jo kontrollerem
Is driftelni. :Y ;]

(#32311) tibaimp válasza Secundus (#32296) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vissza tudod tenni az 537.42 drivert? Nekem azzal tökéletesen fagyás nélkül megy (kopp, kopp, kopp... :B )

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32312) looser


looser
addikt

Hekker hekkelése meló: nem kapott el kamera, mégis folyamatosan dobálja a "Behatolót észleltünk" szöveget, kb. 5mp-enként... Egyszer pedig beindult a harc, de senki sem mozdult, mindenki maradt szürke a minimap-en...kissé idegesítő... Ettől függetlenül egyre jobb ez a játék, őszintén így gondolom, csak ezeken az apróságokon kell túllépni.

(#32306) Komplikato: többinél még nem tűnt fel, de talán 2.11-re rendbejön minden :-)
(#32308) mvkly: :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#32313) nincsnév007 válasza Boonen007 (#32310) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is xboxon.

(#32314) PuMbA


PuMbA
titán

Nekem javult a sebességem CPU fronton. Tegnap kiadott AMD driverrel RT nélkül és a 2.1-es frissítés után minden beállítás oldalon Default-ot nyomva, majd újra beállítva egyes beállításokat, ahogy volt. Ugyanazt a mentés betöltve ugyanoda bemenve a központi körforgalomba, ahol erős CPU limit van átlag 5-10-zel több fps-em van.

[ Szerkesztve ]

(#32315) RetepNyaraB válasza PuMbA (#32314) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az érdekes; amd meg sem említi az új CP peccset a friss driver changelistben. Ezért aztán fel se raktam. Ezek szerint érdemes?
Galibát nekem sem okozott az új verzió; frissen telepítettem az egészet. Csak először jajgattam a 25fps-en, aztán vettem észre, hogy alapból kilőtte az fsr-t. Szóval minden nép vga nyúzó eszközzel (screen reflections+rt ultra) is 40 fps felett marad a 4k-ra skálázott 1440p és ez örömmel tölt el :B
Dog cityben valszeg szopó és lejjebb veszem, de most nem ott vagyok.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32316) PuMbA válasza RetepNyaraB (#32315) üzenetére


PuMbA
titán

Ez CPU sebesség, így nem a driver, hanem a játék miatt van :) GPU limit esetén hasonló teljesítményt kapok.

[ Szerkesztve ]

(#32317) Boonen007 válasza nincsnév007 (#32313) üzenetére


Boonen007
őstag

Akkor nem a kontroller a hibas.

(#32318) RetepNyaraB válasza PuMbA (#32316) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jah nem olvastam el rendesen:R
Ott kiakad a vga is koppra. Lowon teszteled?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32319) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok régóta olvasom a fórumot legelső trailer óta várom a játékot de nem futott volna el a mostani gépemen szóval eddig vártam a vétellel, ultimate edition most zsákoltam be elég jó kis akciót kapott nem bírtam neki ellenállni. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#32320) tibaimp válasza Šolaire (#32319) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Üdv a klubban! :C Jó játékot.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32321) Szoszo94 válasza edari (#32303) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szintén, anno elővételben megvettem, kijátszottam teljesen (összes ending, mellékszálak, város kipucolva, szóval ahogy illik) és félretettem. Pontosabban elkezdtem újra, másik karakterrel, de annyi minden jött időközben, hogy mindig vártam valamire - de a héten megvettem a DLC-t és már lent van a játék, viszont picikét még várok 1-2 patchre és nosza neki újra :C

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#32322) Šolaire válasza tibaimp (#32320) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Decken fogom játszani a héten rendelem meg. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#32323) tibaimp válasza Šolaire (#32322) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az új OLED-en?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32324) Šolaire válasza tibaimp (#32323) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen azon.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#32325) PuMbA válasza RetepNyaraB (#32318) üzenetére


PuMbA
titán

Nem kell Low-on tesztelni. A CP2077 zabálja a CPU-t, így High-on is simán lehet CPU limit :)

[ Szerkesztve ]

(#32326) GhanBuri Ghan válasza Šolaire (#32319) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Szerencsére annyira nem jó az akció, hogy megbánjam, amiért teljes áron vettem még meg :)

(#32327) Šolaire válasza GhanBuri Ghan (#32326) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem is szabad. Én is vettem jópár játékot teljes áron, több 100 óra belement mindegyikbe ha így nézzük akkor nem volt egyik se drága teljes áron sem. Szeretem a cyberpunkot kedvenc íróm William Gibson játékban meg a Deus Ex HR az etalon, annyira kiváncsi vagyok a Cyberpunk 2077-re alig várom, hogy elindítsam. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#32328) proci985 válasza Šolaire (#32327) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha open world (nem teljesen, de azert elegge) Deus Exet varsz, akkor a Cyberpunk ezt maximalisan hozza.

es ha Deus Ex es Gibson felol jossz, en elsore corpo hatterut inditanek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32329) RetepNyaraB válasza Šolaire (#32327) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

DeusEx+Gibson preferenciák mellett nehezen képzelem el, hogy csalódnál.
Lehet "vakon" játszani elsőre, úgy nagyobbat üt.
Úgyis benne lesz legalább egy második is, na akkor nem árt pl az ign walkthrough lapozgatása :K

Ja, corpo nekem annyira antipati, hogy harmadszorra se sikerült rávenni magam a g@ciláda karakterre (hamár corpo). Persze bármelyikkel lehet bármit játszani stílusra, nincs érdemleges különbség.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32330) proci985 válasza RetepNyaraB (#32329) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van kiugrott corpo. ugye azert az intro missionjat megnezted?

azzal a hatterrel pl a Sun ending tokeletesen mukodik, az interakcioja Johnnyval is eleg mokas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32331) RetepNyaraB válasza proci985 (#32330) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem, bevallom full kimaradt, hogy takony, bmw-s, bankos yuppie-t alakítsak :))
Vegyem rá magam a bevezetőre, aszondod? Majd a mostani után.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32332) Raymond válasza RetepNyaraB (#32331) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet en nem merultem annyira bele a jatekba, de nekem ugy tunik hogy az intro utan gyakorlatilag mindegy hogy milyen karakterrel kezdted a jatekot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#32333) GhanBuri Ghan válasza Raymond (#32332) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az eredet más-és-más párbeszédeket nyit meg a sztoriban, ahogy a különböző képzettségszintek is, de igazi hatása nincs a játékra, inkább hátteret ad.

(#32334) Cifu válasza GhanBuri Ghan (#32333) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Meg egy-két apróbb mellék küldetést...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#32335) nubreed


nubreed
veterán

A rádió nekem 10-ből 9 esetben nem működik lábon, kocsiban igen. Nektek is így van?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32336) Winne válasza RetepNyaraB (#32318) üzenetére


Winne
nagyúr

Valami jó beállítást javasolhatnátok nekem, gyári ultrán jól fut azt láttam mikor volt időm ránézni,de alatta amiket lehet még állítgatni azokról fogalmam sincs. Ryzen 5, 2060 és fullhd. Köszi

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#32337) Šolaire válasza proci985 (#32328) üzenetére


Šolaire
veterán

Na így még jobban várom, hogy elindítsam szombaton tudom megrendelni a deck-et én a deus exet pl úgy játszottam végig senkit se öltem meg senki se látott, vett észre legnehezebb fokozaton csak hackeltem. Életem legnagyobb élménye volt az a játék. Cyberpunk-tól is hasonlót várok vagy még többet. :R
RetepNyaraB : ez a corpo amit írtok kicsit utána néztem nekem való lesz, Gibson meg a cyberpunk pápája egy látnok ha hozza a játék azt a hangulatot mint a könyveiben akkor egy szavam se lehet. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#32338) RetepNyaraB válasza Winne (#32336) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A 2060 fhd-ra kb. elég rt nélkül (dogtownban már lejjebb kell adni valszeg). Screen reflections és ambient occlusion lowra véve sok terhelést levesz a válláról, de azért látszik is a hiányuk. Dlss-t kapcsold be (van az már a 2xxx szériàn..?). Legnagyobb baja a kevéske vram, de ez van. Textúrákból minimálisan lejjebb lehet adni. Ümmm... távoli árnyékok, füstök és ködök mennyisége és minősége is csökkenthető, próbáld ki hoz-e valamit.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32339) Raymond válasza RetepNyaraB (#32338) üzenetére


Raymond
félisten

SSR - Low
AO - Low
Volumetric Clouds - Medium
Color Precision - Medium

Ezek azok amik javitanak az FPS-en. Aztan ha ez se eleg akkor meg lehet DLSS Quality-t hasznalni ha a kijelzo 1080p felbontasu.

Szerk: itt a 2.0 patch HUB ajanlatok:



Forras: [link]

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#32340) proci985 válasza Raymond (#32332) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

majdnem mindegy, bar par parbeszed szovege valtozik, pl a Kang Tao alatti dialogus nomad Vvel vegeredmenyben ugyanaz, de a tartalma elegge elter a masik ket eletuthoz kepest.

mondjuk tenyleg inkabb fuszerezesre van elteres, viszont a harom eletut intro mindegyike jol sikerult, viszont a Corpo megiscsak az Arasaka toronyban a varos felett kezd, es ezzel szerintem a leghatasosabb Deus Ex felol nezve.

Šolaire: az implantatumok es interfacek egy resze ismeros lesz Deus Exbol :K

persze ettol meg egy masik jatek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32341) RetepNyaraB válasza Raymond (#32339) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igen, ezt gondoltam én is, csak nincs elmentve hamar megtalálásra :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32342) Winne válasza RetepNyaraB (#32341) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek, mentettem. Amint lesz időm belépni kipróbálom.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#32343) Savage2k


Savage2k
csendes tag

Sziasztok!
Ha még nem lett volna Cyberpunk 2077 v2.1 VGA benchmark

3Dfx, ATi, nVidia, Matrox, PowerVR, S3, Intel, Rendition, 3Dlabs,Trident, Cirrus Logic, Aureal ;-)

(#32344) looser


looser
addikt

Most meg egy olyan bug-ba futottam bele, hogy nem tudok gyorsutazni az Afterlife-ba. Sötét marad a képernyő onnantól, hogy kiválasztom és be kellene töltenie. Váltottam feladatot (itt épp Nix-nek kellett volna vinni a Dex hullája melletti hűtőből a Bartmos decket), utaztam tíz egyéb helyre, de ha az Afterlife a cél, jön a sötétség :-(

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#32345) tibaimp válasza looser (#32344) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na, ezt kipróbálom, hogy nálam is hozza-e a hibát!!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32346) Šolaire válasza proci985 (#32340) üzenetére


Šolaire
veterán

Most rendeltem meg a deck-et első játék az ez lesz rajta, már jó pár éve nem mozgatott meg játék így mint ez.

“Praise The Sun” \[T]/

(#32347) nubreed


nubreed
veterán

Másnál sem működik a rádió lábon? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :D Mert ha igen, akkor gondolom valamelyik mod kavar be nálam.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32348) tibaimp válasza Šolaire (#32346) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jó játékot! És használd egészséggel! :K

szerk: részemről jöhet! :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32349) Šolaire válasza tibaimp (#32348) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm :R majd jövök élménybeszámolóval :B

“Praise The Sun” \[T]/

(#32350) tibaimp válasza nubreed (#32347) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Működik a rádió gyalog is, sőt, kikapcsolom, az meg visszakapcsol magától, elég ha csak belépek az Inventory-ba. Z gomb egyszeri megnyomásával kapcsolható ki.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.