Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) CPT.Pirk válasza d3tox1c (#24700) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

IPS-es monitornál mondjuk lehet értelme, talán elmossa az IPS Glow rettentően zavaró jelenségét sötét képtémáknál. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24702) jonnyjoker01 válasza martinkeet (#24695) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hogy lehet azon a játékon felháborodni? :D Bugos foshalmaz volt vagy micsoda?

Üdv. Johnny

(#24703) d3tox1c válasza CPT.Pirk (#24701) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Tv-n játszom(lg bx65),arra van kötve a pc.
Nincs monitorom, de szerintem nem is lesz :)

(#24704) Kylesa válasza martinkeet (#24695) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Micsoda? Nem kevered a No Man's Sky-jal? Noha azt nem osztogatták még ingyen sehol, ha jól tudom... de egyrészt a Subnautica is csak egyszer járt ingyen az Epic Games Store-on (ahogy pl. a GTA V, vagy sok más AAA játék is), másrészt az egy kivételesen jó játék rendkívül pozitív értékelésekkel, és már a megjelenésekor is stabil, játszható volt.

it's a danger pretty here in Night City

(#24705) Vesa válasza martinkeet (#24695) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Valamivel kevered, ráadásul amikor a Subnautica-t Epic-en ingyenessé tették, akkor már vagy 4-5 éve futott Early Access-ként Steam-en, és legalább 1 éve piacon volt a végleges verzió is. Jellemzően 98%-on álltt mindig is, soha nem volt körülötte botrány, egy kifejezetten sikeres és zseniális játék.

A tudomány a valóság költészete!

(#24706) Jorus válasza d3tox1c (#24697) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem nem tetszett, kikapcsoltam még az elején.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24707) tibaimp válasza d3tox1c (#24697) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én se szeretem se a grain-t se az elmosódás effektet. Kikapcsolom mind a kettőt mindig.

looser: OK ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24708) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Találkoztam Takemurával, meg az Odo haverjával. Odo el akart hajtani, de az autója beakadt és csak ugrált az eleje, mint egy lowridernek. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24709) Maelephant válasza Cifu (#24679) üzenetére


Maelephant
aktív tag

A küldetés nevének tárgya pedig Chopin (lengyel játék, ugye):

[link]

(#24710) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Tényleg a No Man's Sky volt!
Pedig megesküdtem volna a Subnautica-ra... :B

(#24711) Vesa válasza martinkeet (#24710) üzenetére


Vesa
Topikgazda

NMS-t viszont soha nem adta ingyen az Epic! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#24712) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ti mivel közlekedtek?
Gyalog,jármű, gyorsutazás?
Amugy a távolságok nagyon zavaróak vannak megadva. Át kell utaznom a térképet, erre kiirja hogy 4 és fél km.
De az se rossz mikor 3 lépésre vagyok egy ajtótól,és kiír ilyen 20-30 métereket :)
De ezt már több játékban is észre vettem. Van ahol pont forditva.

(#24713) proci985 válasza d3tox1c (#24712) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyalog (van movement speed cucc berakni a ruhaba), fast travel vagy auto. nekem a golf GTI es a quadra turbo a kedvenceim.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24714) tibaimp válasza d3tox1c (#24712) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én autózok/tam benne elég sokat. Megvan a kedvenc kocsi, ez az: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24715) abridabri


abridabri
veterán

Kipróbáltam az [új] DLSS -et . Nálam [+2] fpst hozott 4k ban :
(2 külön mentést töltöttem be előtte -utána )

(#24716) d3tox1c válasza tibaimp (#24714) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem eddig Jackie mocija jött be a legjobban.

(#24717) CPT.Pirk válasza d3tox1c (#24716) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szintén. Baromira adja. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24718) Jorus válasza d3tox1c (#24716) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én azzal nem tudok kanyarodni :D mindig felkenődök a sarkokon, olyan, mintha nem tudna elfordulni kellő szögben a kormány. Más mocival nem volt ilyen gondom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24719) Ovisbig válasza d3tox1c (#24712) üzenetére


Ovisbig
tag

Az elején a saját tragaccsal, amikor még le van zárva Watson sajnos nincs más.
A pláza után csakis motor, Jackie, majd Skorpió mocija, főleg városon belül a motor a legjobb, azzal még közlekedni is tudok, úgy ahogy. :P

(#24720) d3tox1c válasza Ovisbig (#24719) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Jaja, nekem is jobban megy, mint autóval.
Én csakis belső kamerát használok, kocsival néha azt sem tudom merre van az előre :D

(#24721) tibaimp válasza d3tox1c (#24720) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondjuk, én meg TPS nézetet használok autózáskor, nekem meg csak úgy megy. A motorral nem tudok rendesen közlekedni, így azok nálam kilőve.

abridabri: az a +2 FPS kb. hibahatáron belül van, így akkor az nem sokat jelent, legalábbis Nálad.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24722) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

3as bodyval meg lehet csinalni a Reapert very hardon, csak nehez. 20 int itt nagyon nem segit, 18 tech valamennyire, 3 reflex + 7 cool talan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24723) freeknight


freeknight
őstag

Most vagyok második végigjátszásomban, most az intelligencia-reflex vonalon raktam össze egy harci hekker buildet, elég jó.
Van a játékban olyan kiberdekk vagy képesség, amivel falon keresztül is lehet hekkelni?
Illetve így, hogy a tech vonalra egy pontot se raktam és nem lesz túl sok páncélom, lehetséges-e egy működőképes sáskapengés buildet összerakni vagy maradjak inkább a pisztolyoknál?

(#24724) Jorus válasza freeknight (#24723) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kamerákon keresztül tudsz pl.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24725) jonnyjoker01 válasza d3tox1c (#24712) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első kettő végigjátszásomban többnyire motorral, kocsival ha esett az eső (RP all the way). Előzőben (harmadikban) többnyire gyalog, most szinte exkluzívan gyalog, viszont most kerületenként próbálok mindent alaposan átjárni - előző végigjátszásomban is ilyesmi volt a célom, de annyira össze vissza járkáltam, hogy tuti kihagytam dolgokat. Azt akarom hogy ez legyen most az utolsó végigjátszásom az 1.5 érkezéséig, tehát mindent amit eddig kihagytam meg akarok találni.

Üdv. Johnny

(#24726) muxi-muxi válasza freeknight (#24723) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Rég játszottam hekkert, de úgy rémlik hogy magad szintű ping hekknél már falon keresztül is feltörheted a pirosló cuccokat (tárgy, ember). Mondjuk kinézni egy pöttyet a fedezék mögül, hekkelni, majd visszabújni nem olyan fárasztó. Az elején szórakoztató volt őket fertőzéssel pánikba hozni majd elhullajtani, most inkább a tech sniperrel teszem ugyanezt. Megfestem őket a ping paranccsal és pusztuljon a férgese - falon keresztül 😆

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#24727) d3tox1c válasza jonnyjoker01 (#24725) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Uhhhh, 3 végig játszás +vársz a következőre :o
Grat.
Én soha nem játszok végig egy játékot egynél többször,időhiány, stb, stb.
Más :mi a különbség a két hdr beállítás között? És melyiket érdemesebb használni?
Neha a PQ, néha az RGB tetszik jobban.
Nem is értem mit bolyongok állandóan a beállításoknál 😂

(#24728) looser


looser
addikt

Johnny secret endinghez nem kell nézegetni a fegyver, a kezedben lévő bogyók meg Johnny között, csak hagyod az alap választási lehetőségeket, nem nyúlsz a géphez, kb. 5 perc és bedobja :-)
Most teszteltem, csak érdekességképp.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24729) freeknight válasza Jorus (#24724) üzenetére


freeknight
őstag

Köszi ezt tudtam, de ez most nem lopakodós build, lövöldözés közben bajos kukkolni a kamerákon :D

Muxi-muxi: az előző végigjátszásomban tech fegyveres voltam főképp, már ráuntam :D

(#24730) jonnyjoker01 válasza d3tox1c (#24727) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyedüli single player a Skyrim volt ezelőtt ami több végigjátszásra késztetett, de az is inkább a modok miatt. Szimplán csak betalált nálam a CP77 és nincs olyan játék ami ezt az élményt tudja pótolni jelenleg számomra. Meg itt eléggé nagy az újrajátszási faktor a rengeteg playstyle miatt amit össze lehet kombózni. 1.5 ha nem hoz nagyobb változtatásokat akkor már nem fogom újra elővenni, várok a nagyobb DLC-kre. Bár ki tudja, lehet hiányozni fog :DD

Üdv. Johnny

(#24731) d3tox1c válasza jonnyjoker01 (#24730) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Nagyon be szippantott,legutóbb a sokak által utált Dead Strandingel voltam igy.
De amúgy készülök egy régi ps4 kedvencem pc-n újra játszani :RDR2.
Szerintem az lesz a következő a CP után.
Annyira szép pc-n a grafika, meg amúgy is imádtam azt a játékot, hogy múlt héten megvettem pc-re is.
Ki próbáltam ultra grafikán:állejtős :)

[ Szerkesztve ]

(#24732) Jorus válasza d3tox1c (#24731) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ahh, DS-t is négyszer nyomtam végig, de nem tudtam abbahagyni, azóta is szállítok folyamatosan hobbiból. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24733) tibaimp válasza d3tox1c (#24731) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Melyik verziót vetted a RDR2-ből PC-re?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24734) d3tox1c válasza tibaimp (#24733) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Steamen vettem, 2 dlc-vel, special edition meg ultimate.
Hogy melyik mi, ne kérdezd :)

(#24735) tibaimp válasza d3tox1c (#24734) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az Ultimate tartalmaz mindent a multiplayer pluszokat is, a Special csak a Single Player pluszokat. Az Ultimate kapható csak, vagy a "sima" de a Single Player kiegészítők jók, szóval az Ultimate-et célszerű megvenni.

Én még előtte állok, mármint a vásárlásnak, de nagyon jókat olvastam a játékról, tuti meg fogom venni, de már idén nem, mert elköltöttem a játékra szánt keretet. Talán jövőre.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24736) d3tox1c válasza tibaimp (#24735) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Én black Friday akcioban vettem, a CP-al együtt. 50 százalékos akció volt.

(#24737) tibaimp válasza d3tox1c (#24736) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Majd még az év végén a Téli vagy Karácsonyi vásárra ránézek, hátha :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24738) looser


looser
addikt

Egy tipp, amire most a 2. végigjátszásnál jöttem rá: ha meghekkelsz egy kamerát, arra is kapsz tp-t, de azt utána kézzel le is kapcsolhatod, arra külön jár 185 pont a gépészetre.
Plusz van egy küldi Riverrel, ahol egy tehenészfarmra(?) mentek, a kertben pedig 100+ akna. Ezek mindegyikének hatástalanításáért jár egyenként elég sok tp; érdemes lehet őket lekapcsolgatni.
Sok kicsi sokra megy :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24739) tibaimp válasza looser (#24738) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt én így csináltam :B :K , a River-es küldetést is, de a gépészet így sem ért el, ha jól emlékszem 13-as szintet csak. Az is nagyon nehezen megy fel.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24740) KJ82 válasza tibaimp (#24739) üzenetére


KJ82
senior tag

Nekem a gránát dobálás is vitte fel . Elején egyszerűbb volt gránáttal elintéznem a rosszakat.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#24741) tibaimp válasza KJ82 (#24740) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Gránátot nem használtam, így ezt nem is tudtam, köszi az infót.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24742) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Mi alapján tartjátok meg a fegyvereket, ruhákat.
Én amikor leadó pontnál eladom,rendesen szivok vele. Sose tudom mi menjen, mi maradjon.Sokszor van kedvenc, és véletlenül eladom, mert épp nem azt hasznalom.
Főleg mikor fegyverbol van nalam egy típusból 4-5,na,az nagyon be tud kavarni.
Meg sokszor nem is veszem eszre, hogy az eladásra készülő fegyver épp használatban van, valahogy össze vissza mutatja.
Miért kérdez néha rá, hogy biztos hogy el akarom-e adni?

[ Szerkesztve ]

(#24743) freeknight válasza d3tox1c (#24742) üzenetére


freeknight
őstag

A legendary és a nevesített, különleges (citromsárga hátterű) fegyvereknél mindig rákérdez, hogy biztos el szeretnéd-e adni. Illetve az éppen használatban lévő tárgy eladására is rákérdez.
Nem tudom, a fegyverek véletlen eladása nekem soha nem okozott gondot, mivel olyan gyorsan avulnak el a szintlépések között, hogy ha véletlenül el is adtam egy jó stukkert, nem nagyon volt időm bánkódni, mert max 10 percen belül találtam egy sokkal jobbat. Esetleg ha biztosra akarsz menni, azt az éppen nem használt fegyvert, amit meg szeretnél őrizni bedobhatod a csomagtartóba.

(#24744) Vesa válasza freeknight (#24743) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Vagy a lakásban található fegyvertárban is lerakható

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#24745) looser válasza Vesa (#24744) üzenetére


looser
addikt

Vagy - és ez is új felfedezés volt, legalábbis nekem :D - némely autó csomagtartójába is tehetőek. Ami plusz meglepi, hogy a csak kézben tartható és minden akrobatikánál, fegyverváltásnál azonnal földre dobott Mk. 31 HMG is betehető a csomagtartóba. Egy bug, amit ezzel kapcsolatban tapasztaltam az, hogy az ott tárolt eszközök minden értékét nullának mutatja, de használatba vétel után "visszakapja" az eredeti értékeit.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24746) muxi-muxi válasza freeknight (#24743) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Soem vettem még a játékban fegyvert, mert a butikok általában abnormális áron mérik őket, ezért mindig becsípődött a techvonal. Ha lehet akkor recepteket veszek, amikor már lehet okos snipereket gyártani, akkor már dől a pénz. Ellenben hack-et már igen, de mostanában már nem használok belőlük sokat, csak a ping-et, meg talán meg a nagyresetet, a többi valahogy nem érdekel, plusz alacsony IQ-val nem is kapot normális kiberagy-alkatrészeket.

Vannak kedvenc fegyvereim amik a végigjátszás során valahogy végigutaznak velem, mert folymat' tápolom őket. Ezek a duplacsövű sörétes, a tech sniper, meg a hosszúcsövű pisztoly (hangtompítóval). Ahogy megyünk a legendary felé, úgy válnak egyre táposabbá. Van még egy küldifegyver is, hangtompítóval, inkább nem spoilerezem el kitől, de szerintem mindnekinek érdemes beszerezni, és ajánlatos a test 6-osra való felugrasztása is, különben kézbe sem bírod venni :DDD

Amúgy lehet, legközelebb megpróbálok pénzt grindelni, és más skillágat kimaxolni, mert izgalmas mindig máshogy eljutni a végkifejletig.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#24747) proci985 válasza muxi-muxi (#24746) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

18as tech mellett nagyon hamar lehet penzt szerezni. 3as techel kicsit tovabb tart, de ugy is gyors.

pl legendary LMGt csak venni lehet. meg ruhabol pl a feher "gladiator" mellpancel se craftolhato, ugyanugy a tactical turtleneck is csak boltbol elerheto

fegyverbol egyebkent eleg nagy a variancia. nekem a Moron Labe / Burya X2 (vagy Commrade) / Headsman mostanaban a gotom, bar Headsman helyett bejohet egy legendary bunko vagy egy legendary Black Unicorn.

trukk az, hogy 100 crit chance melle olyan 200-350 crit damaget szoktam hasznalni, ugy pedig a Moron Labe gyakorlatilag assault karakterekkel (magas cool) egy hangtompitos, fullautomata sniperre lep elo, kb a FEAR, a Far Cry 2 vagy a Rage2 eszmeletlen jatektempojaval. a Burya arra kell, ha az ellenfel veletlenul megiscsak eszrevesz es ki kell szedni a fedezekbol, a legendary bunko meg arra, ha cyberpsychozok. elvileg egyebkent a Psalm, a Fenrir es talan a Problem Solver is jo a feladatra. a Buzzsawt nem szeretem, tul magas a logyorsasaga es szo szerint zabalja a loszert, vegjatekban pedig tobb tuzerore egesz egyszeruen nincs szukseg.

a Headsman bonyolultabb, de magas Body mellett a shotgun kapja a jatek legmagasabb movement bonuszat, szoval az a loud and proud megoldas.

6os test egyebkent kell, a Burya ("tech" revolver kezi agyu) es a Carnage (power shotgun, tradicionalis room sweeper) is nagyon jok, nem csak az SPT Grad (power sniper). plusz 3as bodyval ugyan meg lehet csinalni a secret endinget, de nekem is csak negyedszerre jott ossze egy celra minmaxolt karakterrel, az elerheto letezo legjobb gearben (konkretan V ket talalattol fekszik es az ellenfeleknek automata fegyvereik vannak, fedezek meg az elso percben nincs).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24748) freeknight válasza muxi-muxi (#24746) üzenetére


freeknight
őstag

Én is most így csinálom, első végigjátszásban tech vonalat nyomattam, most a másodikban átálltam a hekkelésre, emellett reflex ágon pisztolyok és pengék, így kicsit változatosabb a harc, mint az első végigjátszás alatt.
Az egyetlen bajom hogy a maxra húzott intelligenciával és legendary kiberdekkel még úgy is borzasztó OP a hekkelés, hogy a cool ágon a kritikus sebzés bónuszokat nem is fejlesztettem.

(#24749) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igaz én biztos voltam benne, hogy lesz valami extra az 1 éves évfordulóra... Mondjuk ennél többre gondoltam. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24750) tibaimp válasza CPT.Pirk (#24749) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez várható volt, hogy csak valami ilyesmi "megemlékezés" lesz.

Most néztem, hogy 76% már pozitív értékelést kapott. Na végre, én kifejezetten örülök neki! Én is adtam Nekik egyet, már jó régen, még az 1. végigjátszás során.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.