Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) tibaimp válasza Jorus (#24850) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Melyik az? Én is találtam valami hasonlót, ha az az, amire gondolok.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24852) looser válasza Jorus (#24850) üzenetére


looser
addikt

Ez az? Nem ismertem, csak most, hogy írtad, keresgéltem kicsit :-)
Egyszer rápottyantam egy ilyenre (Kerry egyik küldetésében kimegyünk egy magas épület teraszára beszélgetni, onnan kezdtem el parkour-ozgatni lefelé, akkor estem rá egy hasonló útra, de szerintem nem ez volt), de ide nem lehetett verdát hívni sajnos :-)
Jut eszembe, mindig kikapcsolom a zenét, ha idegen járműbe ülök (meg persze a sajátokban is), de van pár eszméletlen jó dal, csak most a Spotyn fedeztem fel a tracklistben. A Razor elleni meccs alatt szóló Ratatata nem tartozik közéjük :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24853) tibaimp válasza looser (#24852) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt én sem találtam meg, pedig kb. keresztül-kasul bejártam az egész várost....
Hogy mik vannak ebben a játékban.
A zene is nagyon jó volt tényleg (én sem hallgatok/ttam zenét)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24854) Jorus válasza looser (#24852) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, ez az, én is csak most leltem rá, a lezárt útra kanyarodva. Most kezdtem végignézni, hogy az autópályáról hova lehet átugrálni a környéki épületekre, és ott mik vannak. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24855) Cifu


Cifu
Topikgazda

Ugyan kissé kezdetleges, de működő NCART rendszer MOD.

GIF (14 MB)

Mérete miatt linkre cserélve.

[ Módosította: Viktor0610 ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24856) Vesa válasza Cifu (#24855) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Wow! :C

A tudomány a valóság költészete!

(#24857) nincsnév007 válasza Cifu (#24855) üzenetére


nincsnév007
őstag

ez jó :D

(#24858) tibaimp válasza Cifu (#24855) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tényleg jó, de kár, hogy nincs benne "gyárilag". Na de én még bízok a készítőkben, és hátha bekerül egy frissítéssel. :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24859) Alpi. válasza Cifu (#24855) üzenetére


Alpi.
addikt

Na, ez komoly ! :) :C

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24860) Jorus


Jorus
nagyúr

Megyünk, elrendezzük a Tyger Claws s*ggét, de előtte egy gyors szelfi a tetőn. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24861) st3v3np3t3r válasza sixpak (#24837) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#24862) proci985 válasza Jorus (#24860) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az a kuldetes siman az egyik legjobb gyonyorkodni a varosban, talan az utolso ket Kerry kuldetes mellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24863) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, belefutottam egy csúnya bugba:

Az overwatch puskát felfejelsztettem legendásra,majd a szintjét is tudtam növelni 26-ig, maaaaajd pedig eltünt az upgrade fülről... Az összes többi ikonikus/sima cuccom tudom fejslzteni a jelenlegi szintemig, kivéve ezt az egyet, mert nincs a lsitán. Próbáltam eldobni, újra felvenni, de így sem listázza (hátizsákban ot van, lőni is tudok vele, csak fejlesztési menüből tűnt el), újat meg nem tudok kraftolni, emrt nincs belőle kék színűm, ami kellne hozzá :(

Valakinek valami ötlet?

(#24864) tibaimp válasza Dreadloord (#24863) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is jártam így egy csomó fegyverrel, katana, puska, pisztoly, minden, de én azt hittem szándékos, nem bug, de akkor nem tudom :F

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24865) Cifu válasza Dreadloord (#24863) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Kérdés: ha szintet lépsz, akkor újra megjelenik az upgrade listában?
Mert lehet, hogy egyszerűen azért tűnt el a listából, mert max.-ra fejlesztetted...

Ami még nem árthat, ha a játék fájljait átellenőrizteted (Steam -> Verify integrity of game cache…, GoG -> ‘Customize’ button -> Manage installation -> Verify / Repair), hátha valami fájl hiba áll a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24866) Dreadloord válasza Cifu (#24865) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A maxra fejlesztettek is látszódnak, csak pirossal írja, hogy szintet kell lépnem a további fejlesztéshez. Amúgy léptem szintet azóta, de sajna nem jött helyre. A fájlok ellenőrzését kipróbálom, köszi a tippet.

(#24867) muxi-muxi válasza Dreadloord (#24863) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Nekem is eltűnt egy idő után, de nagyon nem törődtem vele, mert addigra 1400-at sebzett, onnan meg minek tovább fejleszteni. Koppra' ugyanazt csinálta a mentésem, mint a tied, és az a furcsa, hogy csak ezt az egy fegyvert nem lehet fejleszteni. Este belenézek még a játékba, mert van egy kazal legendás egyedi fegyverem, de erre az egyre emléxem én is.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#24868) Jorus válasza Dreadloord (#24863) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem csak 50. szinten szokta kivenni azokat a fegyókat a fejlesztési inventoryból, amiket már nem tudok tovább fejleszteni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24869) Aventador91


Aventador91
őstag

a hidegvér mit is jelent pontosan ebben a játékban? egész skill tree van rá de még mindig nem tudom, nem is foglalkoztam vele eddig

[ Szerkesztve ]

(#24870) Cifu válasza Aventador91 (#24869) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A Cold Blood (Hidegvér) egy pontalapú buff, ami akkor gyűlik, ha megölsz valakit és alapból a mozgási sebességedet növeli, minden egyes ponttal (alapból talán 3-at tud stackelni, amelyek lassan lejárnak, ha nem öltél meg valakit).
A perkekkel kiváltható buffok páncélbónuszt, sebzésbónuszt, életerő-regenerációt, stb.-t adnak. A dolog csúnya része, hogy ebben a csoportban van egy olyan perk (Frozen Precision), ami a fejlövésre ad 50% bónuszt, amelyhez nem szükséges Cold Blood pont - de ehhez 11-es szintet kell elérni a Cold Blood skill tree-ben...

Közelharcos vagy sörétes puskára épülő karakternek nagyon jó, lopakodó karakternek (ha már úgy is a Cool tulajdonságra gyúr a Stealth miatt) nem árt.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24871) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Az üres hentesboltos bugba is belefutottam, 4 szer kellett a templom előtti mentést betöltenem, mire végre nem üres hentesbolt fogadott, még szerencse, hogy pont írtátok itt ezt, dúrva, hogy fél év alatt nem lett javítva egy gamebreaking bug:(

(#24872) Kylesa válasza Dreadloord (#24871) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Ez merre van pontosan? Nem szeretnék belefutni.
Most szereztem vissza Evelyn-t.

it's a danger pretty here in Night City

(#24873) Cifu válasza Kylesa (#24872) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Amikor a Voodoo Boys-hoz küldenek Pacifica-ra. Azt hiszem ' M'ap Tann Pelen ' a küldetés neve. Elvben most kellene jönnie akkor neked...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24874) Kylesa válasza Cifu (#24873) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Uhh köszönöm szépen, pontosan most kaptam azt a küldit!

it's a danger pretty here in Night City

(#24875) tibaimp válasza Dreadloord (#24871) üzenetére


tibaimp
nagyúr

2x játszottam ki eddig, és szerencsére csak itt olvasom ezt a bug-ot, igaz és az 1.23-as verzióval kezdtem és csak közben jött az 1.31-es frissítés. Érdekes!!
Mindenesetre, én is lementettem a hsz-eket!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24876) looser


looser
addikt

Nektek nincs az a fura érzésetek, miután végigjátszottátok a játékot, az összes lehetséges kimenetellel, hogy újrakezdeni sem akarjátok, abbahagyni sem és csak kószáltok a városban, a régi tettek nyomai ott vannak (az Arasaka bázis, ahol a léghajó van, tele van hullával, miközben az emberek visszatértek és rád se bagóznak...) csak járod az utcát, néha belefutsz egy balhéba, lerendezed, de érzed, hogy vége? V-t életben lehet tartani a végtelenségig, de ez csak látszat. Már senki sem hív fel, nincs ismerős, fixer, meló, felfedezni való hely vagy megoldandó eset. Megvettél minden verdát, túl vagy azon, hogy meddig éled túl 4 csillagos körözéssel, hogy újraosztod a pontjaid különféleképpen és próbálgatod a lehetőségeidet. Száguldozgatsz az utcán, újrajárod a régi küldetésk helyszíneit, magasra mászol, bámulod ezt a csodásan megalkotott várost, ami még most is élettel teli, de téged lassan elfelejt. Átkozott dolog ez.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24877) Jorus válasza looser (#24876) üzenetére


Jorus
nagyúr

De, hasonló az érzés. Ilyenkor indítok egy új karaktert, vmi sosem próbált builddel. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24878) tibaimp válasza looser (#24876) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jól fogalmazol, volt ilyen érzésem. Én most ezért várok a DLC-kre 2 karakter után, illetve a 3. karakterrel a céges kezdés/eredet még új lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24879) Maelephant válasza looser (#24876) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Nagyon szépen megírtad. Szerintem azért az érzésben az ismeretlen, a kihívás adta adrenalin (és még ki tudja, milyen hormon) bezuhanása is benne van, és az ebből fakadó "összeesés", csömör.

(#24880) nincsnév007 válasza looser (#24876) üzenetére


nincsnév007
őstag

ezt érzem én is most egy hónapja nem játszottam de nagyon hiányzik night city hangulata. meg akarom venni majd series s-re is de oda csak az összes dlc-kel együtt.

(#24881) looser


looser
addikt

Hát akkor vagyunk így páran :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24882) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehh, aranyos részlet, hogy az Arasaka lebegő meghekkelése után ránk ír Goro, erre a csaj V rögtön rájön, hogy Goro egy kicsit magányos, és nem -e lenne kedve valami máshoz... :D De szerencsére Goronak elkötelezettsége van Japánban. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24883) proci985 válasza CPT.Pirk (#24882) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

viszont a Devil endingnel (ha Goro el) es elhivtad randizni es visszamesz a foldre, akkor uzen Goro, hogy akkor mikor randizunk :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24884) tibaimp válasza proci985 (#24883) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És ez a randi le is van játszva a végén, kb. addigra már mindentől függetlenül is?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24885) proci985 válasza tibaimp (#24884) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem, az mar csak egy utolso telefonhivas :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24886) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Nem tudom irta-e már valaki, cd keys-en 12.99 font most a játék.
Csak gondoltam szólok :)

(#24887) muxi-muxi válasza d3tox1c (#24886) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

GoG-os verzió a HRKgames-en még olcsóbb. 6600 ft.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#24888) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, kész vagyok az első befejezéssel, a többinél van jelentősége, hogy avisszatérés a játéba opcióval csináljam meg a többi befejezést (vagy ezt nem is engedi?), vagy a mentést töltsem tölsem vissza az erkélyes beszélgetésből?

A panamos befejezés tetszik a legjobban, azt hagynám utoljára, és az után csinálnám meg a maradék gig, autóvásárlás stb. dolgokat a játékban, ez gondolom simán lehetséges a befejezések után is?

(#24889) Ellia válasza Dreadloord (#24888) üzenetére


Ellia
addikt

A visszatérés a játékba opcióval visszarak oda amikor Hanakoval mész találkozni az Embersbe - ergo a végjátékot kezdheted elölről más befejezések miatt - illetve rohangálhatsz továbbra is a városban.

(#24890) tibaimp válasza Dreadloord (#24888) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Visszatesz a városba és így, ami kimaradt be tudod fejezni, illetve ha minden mellékszállal végeztél, akkor másik ending-et választani.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24891) looser válasza Dreadloord (#24888) üzenetére


looser
addikt

És igyekezz, hogy a Johnnyval való viszonyod (középső stat) legyen legalább 70%, ekkor az erkélyen pár perc után felajánlja, hogy egyedül menj az Arasakába. Kemény, eddig 5x elvéreztem :-)

Nem tudjátok, egyébként lehet 70% fölé is menni a Johnny-s kapcsolatban?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#24892) CPT.Pirk válasza looser (#24891) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még a 70% is csak akkor jön össze, ha egy adott helyen a megfelelő választ nyomod be neki a 4 lehetőségből...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24893) Jorus válasza CPT.Pirk (#24892) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lassan odaérek az olajmezős részhez, ott mi a megfelelő válaszopció a secret endinghez?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24894) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Együtt a csapat, a jövőbe tekintve várjuk a frissítéseket, ha már karácsonyra még egy skint sem kaptunk... Johnny figyelme mintha elkalandozott volna ;]

Jorus:

"Let's do something about that."
Be sure to inscribe Johnny's initials when prompted.

"The Guy who Saved My Life"
"Nah, fucked the up too."
"What do you want from me?"
"OK. But as second chances go, this is your last."
"You were a real dick in the beginning."
"When you said you let down your friends..."
"Yeah, I'll call Rogue."
https://www.ign.com/wikis/cyberpunk-2077/How_to_Correctly_Respond_to_Johnny_in_the_Oil_Fields

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24895) Jorus válasza CPT.Pirk (#24894) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szuper, köszi! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24896) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Megcsináltam a többi befejezést, de egyik sem teljesen pozitív szerintem.
A panamos végnél oké, hogy lesz esélyem talán gyógyulni, de az Arasakát átveszi végleg a bátty, és megöli a hugát, ez a rész jobban zárul, ha segítünk a hugának, de akkor meg V és Johny is megy a levesbe :(

[ Szerkesztve ]

(#24897) Cifu válasza Dreadloord (#24896) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A Cyberpunk világa nem a Hollywoodi színes-szagos befejezésekről szól. Nem is illene a hangulathoz. Pont ez a lényeg...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24898) tibaimp válasza Dreadloord (#24896) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Még próbáld ki a következő két ending-et:
- Amikor megkérdezik ki segítsen az Arakasa-nál, akkor válaszd Rouge-ot, külön Steam-en achievement-je van (GOG-on nem tudom)
- Amikor bent vagy már az épületben és ott csatlakoztál a géphez, akkor találkozol Jhonny-val és van olyan lehetőség, hogy átadod a tested neki...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24899) Dreadloord válasza tibaimp (#24898) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ezeket is megcsináltam, köszi :)

A test átadást a Rough-os befejezéshez tettem, de ott meghal Rough, szóval nem tudnak együtt lenni, a test csere max a titkos befejezéssel lehetne jó, ott ha jól tudom Rough túléli, nem tudom van-e cutsceenje utána vele Johnynak.

Ha meghal Rough, akkor Johny simán elhajt a városból egyedül, illetve V is megy a levesbe.

Egyébként a Witcher 3 endingje is olyanok voltak, hogy egyik szemem sírt, a másik nevetett, szóval persze jogos, hogy nincs egyértelműen tökéletes befejezés, csak rossz, meg közepes :)

Talán majd a DLC-k :)

Még maradt csomó gigsem, azokat megcsinálgatom, az acsikat Ti kimaxoltátok? 1,7 milliót nincs kedvem farmolni a kocsikért, meg van 1-2, ami nem nagyon vonz :)

(#24900) tibaimp válasza Dreadloord (#24899) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én eléggé kimaxoltam: 269 óra 2x kitoltam 2 nemmel és 2 féle karakter kezdéssel (nomád és városi gyerek), és 44/40 achievement.
Ami nem lett meg a titkos ending, az összes utazó pont (pedig bejárta a várost keresztül kasul), valami berzerkeres szuperhős landolásos, meg a 2. szíves újraéledéses.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.