Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74851) marec1122 válasza bepken (#74850) üzenetére


marec1122
senior tag

nem ártana nála egy drogteszt, nehogy infarktust kapjon.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#74852) bepken


bepken
veterán

nekem sajnos bukó a gyémát....jó hülye voltam, hogy nem a Renegades-t jelöltem 0-3-ba, úgy pont meglett volna

oh de vaksi vagyok...most frissítettem az eredményeket és látom, hogy az Outsiders verte a forZe-t! akkor így mégse bukó, sőt már izgulni se kell, max hogy Liquid küldje haza az Astralist :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74853) Spet válasza bepken (#74852) üzenetére


Spet
addikt

Nekem még a Blöff tippem is bejött volna, pedig akkor csak úgy pakolgattam :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74854) LendvaiFeri1 válasza bepken (#74852) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem is meglesz a minimum, a 3-0, illetve a 0-3 nem sikerült. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74855) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Mikor kerül be a következő PICK'EM? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74856) lemusz válasza LendvaiFeri1 (#74855) üzenetére


lemusz
addikt

CSGOTeamFeedback@valvesoftware.com :P :DDD

(#74857) lemusz


lemusz
addikt

(#74858) LendvaiFeri1 válasza lemusz (#74857) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Rain is jó volt... :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74859) lemusz válasza LendvaiFeri1 (#74858) üzenetére


lemusz
addikt

ja, meglöki a karját broky hogy "ügyes vagy" azt azért hal meg :D

(#74860) bepken válasza lemusz (#74857) üzenetére


bepken
veterán

szegényre a szívroham rájött majdnem 😅

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74861) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Necces lesz a pickem. Ha nem nyer a G2, akkor már nem lehet diamond. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74862) Spet válasza LendvaiFeri1 (#74861) üzenetére


Spet
addikt

Nálam meg nyerniük kell! :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74863) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Na ez szívás, elég hamar elment a pick. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74864) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74865) pdw_ph válasza LendvaiFeri1 (#74864) üzenetére


pdw_ph
tag

Ugyanez, csak a vege forditva. Tegnap CPH mentette az en pickjeim, bar az elsoben 1 hijjan elbuktam mar a diamondot.

(#74866) Spet


Spet
addikt

Best of Furia vs. Spirit választás :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74867) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ki milyen felbontással és aránnyal játszik?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74868) lemusz


lemusz
addikt

[link] hahahahhahahahahaha ez mekkora.

(előzmény: pár napja Thorin beszólt többek között Fallen-nek is, miszerint ő a CS történelem legtúlértékeltebb játékosa. Azóta kb mindenki utálja, mondjuk előtte se nagyon szerették... :D)

(#74869) goccer válasza lemusz (#74868) üzenetére


goccer
aktív tag

Giga CHAD

(#74870) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Vettem kemény 5 ládát az egyik adott egy stattrakos factory new pillangó kést :DD:DD:DD

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74871) edgR válasza MikeWazowski (#74870) üzenetére


edgR
őstag

(#74872) pdw_ph válasza MikeWazowski (#74867) üzenetére


pdw_ph
tag

beta - 1.6 kozott 1152x864 (mert ezen birta 105hz-et a monitorom)
Mostmar monitor nativ, 1080p illetve egy eve kb 1440p.

(#74873) MikeWazowski válasza pdw_ph (#74872) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Értem, köszönöm. A profik is vajon 1080p be tolják? Gondolom igen,mert a közvetítéseken jó a grafika meg nem szélesek az emberek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74874) lemusz válasza MikeWazowski (#74873) üzenetére


lemusz
addikt

A többség (értsd kb a 80%uk) valamilyen 1280-as vagy alacsonyabb felbontásban tolja. [link] 2018-as a link, de nem hiszem hogy nagyon változott volna a helyzet, a megszokás ugyanis nagy úr. A közvetítés meg nyilván nem az ő gépükről megy, sírnának is az inputlagg miatt...

[ Szerkesztve ]

(#74875) wjbhbdux válasza MikeWazowski (#74873) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1280x960 a legnépszerűbb felbontás a prok között de sok a 1080p is, meg van sok aki jóöreg 1024 mellett maradt. Igazából mind1 mibe játszol ez már nem 1.6 ahol befolyásolta a recoilt, válaszd ami kényelmes a szemednek és jól látod a monitorodon.

/s

(#74876) bepken válasza MikeWazowski (#74873) üzenetére


bepken
veterán

a közvetítés egyébként külön streamer gép(ek)ről megy, 4K-ban.... :D

bár ez lehetne akár upscale is 1080-ról, de kétlem, hogy kávédarálókról streamelnének, szólval ilyen szarokkal nem kell foglalkozniuk már jóideje.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74877) Serpiko


Serpiko
addikt

Meccs közben a társak tesznek jelöléseket azt hogy csinálják?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#74878) LendvaiFeri1 válasza Serpiko (#74877) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A görgőt kell lenyomni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74879) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm mindenkinek!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74880) Serpiko válasza LendvaiFeri1 (#74878) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#74881) pdw_ph válasza LendvaiFeri1 (#74878) üzenetére


pdw_ph
tag

Alapbol.

Bovebben: bind "KEY" "player_ping" illetve a Settings -> Keyboard / Mouse -> Communication es ott a Player Ping sor.

(#74882) P41N


P41N
senior tag

R.I.P Antwerp 2022 Diamond Coin :DDD

(#74883) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

OTTVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74884) Mezcal


Mezcal
addikt

A Faze kettőben verte a Návit. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74885) Mezcal


Mezcal
addikt

Jó meccs volt, de kettőben leverni a Návit, saját pályáján esélyt nem adva. Na végre Faze.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74886) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:))

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74887) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Miből van az a "komoly" trófea? Kartonból?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74888) pdw_ph válasza Mezcal (#74885) üzenetére


pdw_ph
tag

Rain brutal volt...

(#74889) LendvaiFeri1 válasza pdw_ph (#74888) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ő lett az MVP.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74890) bepken


bepken
veterán

megérdemelték a srácok! :R

még úgy is, hogy szerintem hozzám hasonlóan a legtöbben bukták a diamond coint ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74891) Mezcal válasza pdw_ph (#74888) üzenetére


Mezcal
addikt

Ő és Carrygen. Pont azok, akiktől nem vártam. Rain ásza pisztolykörben mondjuk nem lepett meg, pisztollyal az egyik legjobb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74892) Serpiko


Serpiko
addikt

Ilyen ládát dobot nekem meccs végén CS:GO Fegyverláda 2. Ez valami új? Mintha régen is lett volna ilyen nevű? Rosszul emlékszem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#74893) wjbhbdux válasza Serpiko (#74892) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az egyik legrégebbi, ma már ritkaság

/s

(#74894) Serpiko válasza wjbhbdux (#74893) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor most igen jól jártam úgyérzem. :D Nem adom el megtartom pár évig. Nem is tudtam hogy lehet ilyen régiek is kapni ennyi idő után.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#74895) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

El tudja nekem valaki magyarázni, hogy mi történt a ládák árával? Régen szinte mind háromcentes volt, most a legolcsóbb ládám, a prisma 2 is hat cent, de a riptide és a broken fang is jóval egy euró feletti - sokáig 50-60 cent között mozogtak.

(#74896) lemusz válasza GhanBuri Ghan (#74895) üzenetére


lemusz
addikt

Nonprimeosok nagyjából 1 éve nem kapnak ládadroppot, az így kieső elég nagy ládamennyiséget pedig nem kompenzálta semmivel Valve (pl heti 1-2 láda helyett 2-3). Tehát a kínálati oldal megcsappant, a kereslet meg kb ugyan annyi maradt, így folyamatosan csökken a mennyiség, az ár meg nő.

A broken fang és riptide ládák ráadásul nem is droppolódhatnak, mert operation-höz kötött ládák, tehát azok napról napra csak fogynak, nincs és valószínűleg nem is lesz belőlük utánpótlás soha.

[ Szerkesztve ]

(#74897) GhanBuri Ghan válasza lemusz (#74896) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Á, a non-prime-ot nem tudtam, köszi!
Az világos volt, hogy az utóbbi operation ládákból már nem lesz több, de a broken fang után azok ára beállt olyan 65 centre, az volt akkor az elvárás, hogy ezt fogja követni a riptide is.
Kíváncsi vagyok, van-e hatása annak, hogy az oroszok esetleg itt próbálnak pénzt átmenteni, vagy pont ellenkezőleg, swift utalások híján nem mennek semmire a skinekkel.

(#74898) pdw_ph


pdw_ph
tag

Tegnap (eloszor) global lettem, ugy hogy januar ota 17 darab game-et jatszottam osszvissz.
Mindezt egy 6-24 K/D-vel (este volt meg ittam is :D).

Nem tudom hogy mukodik a rendszer de az biztos hogy szarul: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74899) mepet válasza pdw_ph (#74898) üzenetére


mepet
addikt

Azért grat így is!

(#74900) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Nem tudjátok hogy mitől lehetnek mikrolaggok a játék közben? Elvileg a driverek a legfrissebbek. Valahol olvastam, hogy a geforce valami modulját, vagy valami optimalizációját ki kell kapcsolni, de nem találok hasonlót se. Valakinek valami tipp esetleg?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.