Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40151) mepet válasza #65537792 (#40150) üzenetére


mepet
addikt

összehozott párezer dollárt és máris olyan éhes lett, hogy a "közösségétől" is szerez gyorsan párezret... szánalom

(#40152) #56230144


#56230144
törölt tag

Van 1 globál haverom akivel elég sokat kezdtem el játszani az elmúlt hónapban. Néha néha mm vagy faceit előtt megyünk egy 1v1-t aim mapon, amióta az aim mapos 1v1-t csináljuk azóta sokkal jobban "ráérzek" a játékra, és igen, lazán elvert még az elején, viszont mivel FEJLŐDTEM ezért már jópárszor elvertem, elég csúnyán. Egyébként meg ha 1 smurf ellen vagytok, és kikaptok, nem idegeskedni kell, hanem visszanézni a meccset az ő szemszögéből, így belelátsz az ő játékába, és így FEJLŐDSZ. Hiába kaptál ki, nyertél valamit.

Tehát igen, ha erősebb ellenfél ellen játszol, akkor tanulni fogsz, ennyire egyszerű.

(#40153) had423 válasza mepet (#40151) üzenetére


had423
aktív tag

Hát nem csodálom, hogy csökkenteni akart a létszámon. Pár ezer asimovos tag abban a csoportban el tudja b@szni a jó odds-okat. Tulajdonképpen eddig ő volt lehúzva, nem?

(#40154) bager13 válasza #56230144 (#40152) üzenetére


bager13
aktív tag

Édes kicsi aranybogaram. Én nem akarok fejlődni, tanulni, leszarom,ha kikapok. Azért játszom MM-en,és nem más fizetős vagy ingyenes meccskeresőben, mert VELEM KÖZEL AZONOS TUDÁSUAKKAL akarok játszani. És aki tudatossan kijátsza ezt a rendszert az egy görény(1-2 rangkülönbség az nem smurf jelenség). Én nem tizenéves vagyok, nem érdekel a rang, nem akarok aim map- ekre járni. Csak munka után játszani egy jót, a velem egy szinten lévőkkel. Egyébként erre találták ki a rangrenszert, nem arra hogy sok élettelen erre verje (mint itt a fórumon is egy-két majom). Szóval, aki szándékosan arra játszik, hogy nála sokkal gyengébbeket tudjon alázni, az egy kis görcs. Hiába akarjátok megmagyarázni. Az összes smurf kuki tuti, hogy 20 év alatti. Ha lenne olyan rendszer hogy csak 20 év felettit dob be, én fizetnék is érte.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40155) hNp88 válasza bager13 (#40154) üzenetére


hNp88
aktív tag

"Ha lenne olyan rendszer hogy csak 20 év felettit dob be, én fizetnék is érte."

nem csak te :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#40156) dugo_ válasza bager13 (#40154) üzenetére


dugo_
veterán

Elég kompromisszumos ping szempontjából, de az US East-en érzésre minimum +5 év az átlagéletkor, amikor elegem van az európai csaló szarokból, akkor mindig oda pattintom be a serverpickert. Egy megváltás mindig.

(#40157) #65537792 válasza dugo_ (#40156) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen? És ott milyen a pinged?

(#40158) Xero válasza bager13 (#40154) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak hogy érezd honnan is indult a vita...
Smurf:

Main:

Deagle only játszottunk. A három társunk aki éles accounton volt szintén deagle only. Ráadásként nekem előtte volt pár hét kihagyás.

Azt hiszed, hogy itt tizenévesek játszanak csak? Nagy valószínűséggel már akkor ezzel játszottam, amikor még halvány lila gőzöd sem volt róla, hogy létezik. ;)

Szóval stílusodra azért figyelj oda kis barátom. :)

[ Szerkesztve ]

(#40159) dugo_ válasza #65537792 (#40157) üzenetére


dugo_
veterán

ha jó a szerver, akkor stabil 120-130, ha nem, akkor felugrál 180 környékére. tekintve, hogy eu-ban is össze lehet hozni konstans 80-90-et, szerintem annyira nem durva. nyilván nem te leszel a crossingokat védő wp-s, és a legtisztább lövésekhez le kell face-elni az ellent, de amúgy játszható.

+tud mindenki angulol
+van szinte mindig mikrofon
+sokkal kevesebb a csapatflame

(#40160) mepet válasza bager13 (#40154) üzenetére


mepet
addikt

bager13: Szerintem is etikátlan a smurf-ölés, de ettől még az van, hogy megszoksz vagy megszöksz (ezt nem a fórumra, hanem természetesen az in-game mm system-re értem).

más: Dobott volna az ellenbe végre egy Global Elite-t, erre megint nem indul el, mert 1 nem jött fel az ellenből. Másodszorra van ilyen, remélem végre belőhetek egy-két globált, kíváncsi vagyok mit tudnak. :B

más: Valaki indult már a Sunday Sinners Cup-on valamikor? (Így a nyáron, a vízisport és a vasárnapi másnapozódás (de szép szó) szezonának közepén sajnos nekünk tök esélytelen, hogy meglegyünk öten egy hétvégi napon, csak érdeklődnék, van-e már tapasztalat, vagy majd az elsők között leszek a ph-ról, aki (télen) kipróbálja.

más: Sajnos 2v2 kupa továbbra sem létezik sehol e földkerekségen. Hihetetlenül fantáziátlan a közösség, csak 5v5 létezik és pont kész...

(#40161) bager13 válasza Xero (#40158) üzenetére


bager13
aktív tag

Stíluskirályfi beszélt itt valaki rólad?! Most vagy ilyen buta vagy, vagy direkt nem akarod érelmezni, amit írtam. Magáról a jelenségről beszéltem végig, nem rólad te kis egoista.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40162) Xero válasza bager13 (#40161) üzenetére


Xero
nagyúr

Stílusodra továbbra is figyelj oda. ;)

Az arc nálad van túlméretezve egy kissé effektíve a semmire.

(#40163) bager13 válasza Xero (#40162) üzenetére


bager13
aktív tag

:D

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40164) oliwwer válasza Xero (#40158) üzenetére


oliwwer
aktív tag

:D

Most ezt nem értem, hogy hogy gondolod ezt logikusnak amit írsz. Beraksz ide egy képet a smurfodról érvként, hogy sas (gondolom azzal a céllal, hogy nincs sok különbség). Az érv alapból szar, mert LE meg Supreme között baromi nagy különbség van. Másik dolog, hogy előtte raktál be a valós scoreboardról képet, ahol serif a smurfod, és duplakalákat aláztál szét, supreme-ként.

A teteje meg az, hogy ennyi erővel AK-val is mehettél volna (spray nélkül), mert ugyanúgy 1hit fejes, mint a deagle, sőt, a deagle első lövése még pontosabb mint az AK ha megvárod a 2,5sec-es recoilt. Ergo itt csak kihasználod a skill előnyödet, a deagle meg 200ról is kifektet azonnal. Annyi a dolgod hogy tartod a távolságot.

Nem kell ezt ragozni, bealázni a kisebbet szórakoztató (neked). A tény, hogy le cheatereznek rendszeresen, holott csak annyival nagyobb skilled meg játéktudásod van, hogy már azt hiszik cheater vagy, megdobja az egód.

Ezek az érvek, hogy tanulj a smurftól, megint csak hibásak. Persze, 10ből 1x lehet hogy megtudom lepni valamivel, de előbb utóbb oda kerül a sor, hogy 1v1-ben álltok egymással szemben, és előjön az, hogy ki lő jobban. Persze hogy azonnal hs. Abból nem tanulok, hogy kiállok vele szemben, és van 0,3 mp-em feleszmélni hogy hol vagyok, utána jön a hs.

Ha át is tudom verni, vagy próbálok flash-el trükközni, neki van annyi játéktudása, hogy felismerje a szitut, és azonnal kontrázzon, mivel sokkal nagyobb tapasztalata van.

Seriff szinten vagyok most, mielőtt jönne a silverezés, és hisztizni sem szoktam, ha smurf ellen vagyunk, csak az zavar, hogy ilyen béna érvekkel próbálod megvédeni ezt az alapból vesztett "vitát".

Amit fent írt a srác pedig teljesen helytálló. Van aki azért veszi meg a játékot, hogy jól érezze magát, és nincs ideje aim mapokon sokszáz órát gyakorolni, viszont kifizette a pénzt a játékért, elvárja hogy a játék szórakoztató legyen. Az viszont senkinek nem szórakoztató ha lealázzák.

(#40165) htc07


htc07
addikt

senkinél nincs légkondi otthon? :N

(#40166) zkas90


zkas90
senior tag

Azt azért le merném fogadni, hogy ha nem az ellenfélnél van smurf, hanem a csapattársa az itt levő antismurfer embereknek, akkor nem lázonganak, hanem örülnek a booostnak :-)

[ Szerkesztve ]

(#40167) bager13 válasza oliwwer (#40164) üzenetére


bager13
aktív tag

Big like.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40168) bager13 válasza zkas90 (#40166) üzenetére


bager13
aktív tag

Hát barátom, múlkor pörgő aim-ost rakott be 5.-nek és mi kirúgtuk. Aztán kikaptunk. Melyik hozzád hasonló rangfüggő csinálta volna meg ezt?

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40169) zkas90 válasza bager13 (#40168) üzenetére


zkas90
senior tag

:D:D:D:D:D:D
téged nem lehet komolyan venni

(#40170) kristof_ válasza bager13 (#40168) üzenetére


kristof_
tag

Ezt a hozzászólást nem tudom értelmezni...smurf nem egyenlő a csalóval. Felvázolom a lehetőségeidet ebben a helyzetben, ha ennyire büszke vagy magadra.
Csaló a csapatodban:
1, nem rúgjátok ki, nyertek -> elveszi a nyert meccset (így is úgy is rossz nektek, ha a csapatban van)
2, nem rúgjátok ki, vesztetek -> sz*pás a köbön
3, kirúgjátok, nyertek -> kicsi rá az esély, de csak jól járhattok
4, kirúgjátok, nem nyertek -> mint, ha mi sem történt volna
Ezek után miért is olyan nagy teljesítmény, hogy kirúgtatok egy csalót a csapatból?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#40171) oliwwer válasza kristof_ (#40170) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Nem azt mondta, hogy a smurf csaló, hanem zkas rankboost-olós posztjára reagált. Arra utalt, hogy a cheaterrel fix lett volna a nyerés (mint kb egy smurf-fel is), de a tisztességes játék érdekében kirugták, kit érdekel a rank ha nem tisztességes alapon.

(#40172) bager13 válasza kristof_ (#40170) üzenetére


bager13
aktív tag

Nem vagyok büszke magamra, ez alap lenne. Öszintén, én ezen nem filóztam, csak kirúgtuk a tetűt és kész. Ha ellenem van, ha velem a smurf és csaló a szememben egy patkány. Egyébként igazad van abban, amit írtál.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40173) kristof_ válasza oliwwer (#40171) üzenetére


kristof_
tag

Én csak azt mondom, hogy ha egy csaló van a csapatban mindenféleképpen csak rosszul járhatnak, mert el fog tűnni az a meccs. Lehet az a 30 perc szórakoztató lesz (nézőpont kérdése), mert lealázza egyedül az ellenfelet, de ezenkívül semmit nem nyernek vele. Így a legtermészetesebb, hogy a csalót reportolni kell és olyan gyorsan kirúgni ahogy csak lehet.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#40174) oliwwer válasza kristof_ (#40173) üzenetére


oliwwer
aktív tag

:K

(#40175) #56230144 válasza bager13 (#40154) üzenetére


#56230144
törölt tag

"Én nem tizenéves vagyok"

Hát, ezt látod nehezen hiszem el :D

oliwwer: "Van aki azért veszi meg a játékot, hogy jól érezze magát" Akkor menjen casualozni :D

[ Szerkesztve ]

(#40176) oliwwer válasza #56230144 (#40175) üzenetére


oliwwer
aktív tag

a casual nem fun :D

(#40177) mepet


mepet
addikt


mi az, h wrong teams? (tudok angolul, nem fordítást várok. :B )

(#40178) zkas90 válasza mepet (#40177) üzenetére


zkas90
senior tag

Arra tudok csak gondolni, hogy rosszul került ki loungera a meccs. Tehát ez a két csapat nem játszott egymással abban az időben.

(#40179) Arkennys
Veled ugyan nem játszottam még sose, de smurföltem már itt olyan mellett, aki most a smurfök ellen kapálózik és akkor biza nem hümmögött, hogy de rossz dolog ez. :(

szerk: igen tudott róla :D nem is 1x, nem is 2x...

[ Szerkesztve ]

(#40179) Arkennys válasza zkas90 (#40166) üzenetére


Arkennys
addikt

Ezzel mellélőttél, ha nálunk kerül be ilyen ember, az sincsen csípve, alap jobb esetben 4en indulunk váróból, szóval olyan esetben röpül is az illető. Ha 3an indulunk váróból, már előfordulhat, hogy nem tudjuk kirakni, de ettől még szeretnénk. Azért a feltételezés is mutatja, hogy de sokan magukból indulnak ki, ha ezt gondolják :D mindkét jelenség, a smurf és cheat is elítélendő szerintem, akár velem akár ellenem van. Ez a visszanézed és ebből tanulsz meg továbbra is nettó marhaság.

szerk: hát, ahogy mondod az nem én voltam, és azt sem tudom ő pl tudott e róla, mit művelsz épp :D mindegy, szerintem alap, hogy akármelyik oldalon van, elég gázos dolog ez.

mepet: ahogy mondják is, rosszul került ki a meccs, észrevették, és törlésre kerül, tétek mennek vissza. Előfordulgat azért nem olyan ritkán itt, sokszor nem figyelnek loungen :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#40181) oliwwer válasza zkas90 (#40178) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Tudom hogy rám gondolsz, valóban smurföltél amikor velünk játszottál. Két dolog ami ide tartozik:

1.:attól hogy nem szóltam egy szót sem, még nem tetszett maga a dolog,
2.: akartam veled játszani, mert jó fejnek tartottalak (akkor még), de a main accodat nem hoztad, így maradt ez.

(#40182) htc07 válasza zkas90 (#40180) üzenetére


htc07
addikt

III./10./12

[ Szerkesztve ]

(#40185) MurdR


MurdR
veterán

Szerintem itt legyen a vége.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40186) zkas90 válasza oliwwer (#40181) üzenetére


zkas90
senior tag

mivel murdr kitörölte, megírom megint:

Csak akkor hívtál játszani amikor lebuktad a rangot és kellett a boost. SOKSZOR hívtunk rendes accon, te pedig "kajálok, új egér, szokni kell, most nem" kifogások tömkelegét nyomattad.
Az pedig, hogy nem szóltál...hahahahaha :D ezt nem írtad te sem komolyan.

(#40187) oliwwer válasza zkas90 (#40186) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Ennek itt vége.

Írtam egy privátot amiben remélem sikerült eloszlatni ezt a tévhitet a fejedben.

(#40188) zkas90 válasza oliwwer (#40187) üzenetére


zkas90
senior tag

:DD :DD :DD :DD :DD

(#40189) mepet


mepet
addikt

Hoppáré, mit szereztem az imént:

bibibí!

Egész megszerettem ezt a küldetésesdit így a vége felé... Mondjuk az is igaz, hogy kihagytam az egymillió dolláros küldiket egyelőre...

(#40190) Arkennys válasza mepet (#40189) üzenetére


Arkennys
addikt

Hogy vagy képes ezt mondani? :D Annyi idióta időrabló hülyeség van köztük, hogy én még ezüstre se fogom felvinni ezt, és ez lesz az első ilyen.

grat a türelemhez amúgy

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#40191) htc07 válasza mepet (#40189) üzenetére


htc07
addikt

ah ne is mondd, azokkal mennyit szívok, a "szedj össze 1 millát" még könnyebb is, mint a "költs el 1 millát"

(#40192) lemusz válasza mepet (#40189) üzenetére


lemusz
addikt

Már meg van vagy 2 hete minden küldivel együtt. :P :D

(#40193) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Én 2 évig ingáztam kala-sheriff között, volt hogy feldobott sasra is, de általában sheriff voltam. Pár Global smurf volt ellenem. Nekem jót tett, mert többet kellett agyalnom azon, hogy miként lehet legyőzni. Rengetegszer sikerült is. Csak akkor volt gond, ha kemény cheatet használt. Nem panaszkodtam, csak tettem a dolgom. Én kifejezetten olyan ember vagyok, hogy bárki ellen ki merek állni, és ha erősebb, az még egy plusz töltetet is ad a játékhoz.
A smurfert nem ítélem el, mert a saját tudását hozza, és leszarom, hogy milyen rangon teszi. Én csak a cheatert ítélem el, mert ott a gép játszik, nem ő.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#40194) mepet válasza lemusz (#40192) üzenetére


mepet
addikt

Köszönöm a gratulációkat, ennyire nem kéne azért... :))

Mondjuk én legtöbbször csak bemelegítésnek használtam a küldiket war-ok előtt onlyHS aim mapok helyett. Így igaz, hogy 5 perc helyett fél óra volt a bemelegítés, de egész élvezetes volt összességében.

grat lemusz!

(#40195) kristof_


kristof_
tag

Én amúgy azt nem értem még, hogy mindenki azzal jön, hogy elrontják a smurfök más emberek játékát, stb...
Halál komolyan kérdem tőletek, ti az élet minden területén más emberek érdekeit a magatok elé veszitek? Egy smurf többnyire olyan rangon van már ahol a meccs elég komoly odafigyelést igényel ott. Ez már nem az a szint ami szórakoztató és ahol ki lehet kapcsolódni. Én személy szerint azért játszom egy játékkal, hogy szórakozzak. Ezt csak egy második accon tudom megtenni ami lehet, hogy kisebb és igen, lehet azt mondani, hogy egy önző kis sperma vagyok, de nem tud érdekelni, hogy egy általam nem ismert személy mit gondol rólam egy JÁTÉKBAN. Mondom ezt úgy, hogy sokszor a nova2-t sem lövöm meg annyira nem megy a játék, de 8óra meló után nincs mindig kedvem véresen odafigyelni egy, ismétlem JÁTÉKRA. És nem, nem érdekel a rang, nem érdekel, ha lebukom a fő accomat, de azon az accon én mindent bele akarok adni és úgy lebukni.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#40196) bager13 válasza vzsryl (#40193) üzenetére


bager13
aktív tag

Hiába hozza a saját tudását, ha szándékosan kijátsza a rendszert. Én meg gyökérnek tartom az összeset. És mindegyik tehet egy szivességet...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40197) Arkennys válasza kristof_ (#40195) üzenetére


Arkennys
addikt

ezt szerintem gondold át kicsit :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#40198) zkas90 válasza Arkennys (#40197) üzenetére


zkas90
senior tag

miért?
Kit érdekel, hogy az ellenfél mit gondol amíg nem csalunk?
A csapattársakkal nem bvszik ki. Az ellenfelet pedig le kell győzni. Akinek ez nem tetszik az ne játszon comp játékkal.

(#40199) bager13 válasza zkas90 (#40198) üzenetére


bager13
aktív tag

És a fairplay díj ami győztese...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#40200) zkas90 válasza bager13 (#40199) üzenetére


zkas90
senior tag

fairplay díj? :D ne nevettess már

(gondolom amikor az ellenfélnél van 2 orosz akik idióták, akkor ti sem veszitek komolyan :-))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.