Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Mclovin


Mclovin
senior tag

Btw. imádom azt amikor összeszedsz +10 repet lounge-n majd jön egy 'nagy' trader akinek nem mész bele az alkujába, majd lehúznak ötös repre a haverjaival. Már kb. 3x fordul elő. Bár csak vica-verza is megtehetném.

[ Szerkesztve ]

(#29602) vzsryl válasza Mclovin (#29601) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én is jártam így. Arról kiderült, hogy magyar és nem csak gerinctelen ajánlatokat tesz, és utána lemínuszol a haverjaival együtt, hanem vannak scammer accountjai is, amin FN-t hirdet, de csak BS van a raktárában (a fő accján van az FN). Most nem keresem meg a csávót, de valami Herce a neve és tigrises avatarja van steamen. Aki tudja, reportolja, hátha kap egy trade bann-t.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#29603) #97716736 válasza Mclovin (#29600) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C :C

(#29604) Cthulhu Dawn válasza vzsryl (#29602) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

A quality scamnek már van egy új verziója. Amikor megvan neki a fn is, de a hátizsákjának a legvégén, a bs vagy ft meg a legelején. Aztán amikor a rendesen meghirdetettért ad valaki ajánlatot természetesen elutasítja.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#29605) Vismajor01


Vismajor01
addikt

tfw amikor 4 dmg és egy dupla kala ellen kikapunk 16-4re infernon
tfw amikor 4 sas és egy dmg ellen 16-7re nyerünk infernon
oké

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#29606) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ember felvesz barátnak azért, hogy a 8 eurós skinért ajánljon 2 kulcsot :U ...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#29607) Kempeti válasza Cthulhu Dawn (#29606) üzenetére


Kempeti
tag

Lesznek majd jobbak is. Felvesz, hogy egy safari ak-t, amin van egy matrica, eladja neked 5-6 kulcsért, és még ő a jóarc!
Amikor még csináltam, ezért nem fogadtam el nagyon senkit. Kiírtam, hogy csak offer, aki nemérti meg, az szerintem úgysem lenne komoly érdeklődő

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#29608) csaba951 válasza Kempeti (#29607) üzenetére


csaba951
veterán

+1 Így van! Szigorúan csak trade link! :D

Meg így eleve össze tudsz gyűjteni 4-6 ajánlatot, és gyorsan egymás után le tudod rendezni őket. Ha felveszed barátnak akkor meg egész nap online kell lenned, és figyelni, hogy mikor esik be egy-egy ajánlat. Ennek nagyon rossza a hatékonysága (idő), mert a legtöbb ajánlat olyan lesz, mint amilyen a 8 € -ért 2 kulcs is volt. Egyébként csodálkozom, hogy ezt nem akarta lealkudni 1 kulcsra. :DDD

(#29609) Eagl3


Eagl3
veterán

(#29610) Xero válasza Eagl3 (#29609) üzenetére


Xero
nagyúr

(#29611) romero28


romero28
senior tag

problémám a következő lenne : megvettem az operation vanguard belépőt , és csinálgatom a küldiket . eljutottam egy olyanhoz , hogy adott map-on deathmatch alatt kéne csináljak bónuszfegyóval 100 pontot. kb 20-szor nekifutottam , de egyetlen egyszer vont le belőle 28-at . jobb körökben 10-15 kill megvan a bónuszfegyverrel , de egyszerűen nem vonja tovább a kívánt mennyiségből .
tudna valaki segíteni , hogy mit csinálhatok rosszul :F

(#29612) freeknight válasza romero28 (#29611) üzenetére


freeknight
őstag

Az Infernon? Az a küldi szerintem bugos, bár én se találtam erről semmit gugliban. Egyébként meg lehet csinálni, azt vettem észre, hogy CT oldalon általában megadja a pontokat. De még így is sok idő lesz :D

(#29610) Xero: "and as always, have a nice day!" :D Imádom ezt a faszit :D

(#29613) romero28 válasza freeknight (#29612) üzenetére


romero28
senior tag

igen infernon . :K az a nagyobb gebasz , hogy a küldetéságon 3 inferno-s deathmatch-es play van , (50,100,200 pont kellene ezeken) tehát még kikerülni sem lehet őket a továbbhaladáshoz :O szinte mindig t-ben nyomom , de azért megpróbálom ct oldalon , hátha :U

[ Szerkesztve ]

(#29614) freeknight válasza romero28 (#29613) üzenetére


freeknight
őstag

Bár én már csak a maradékot csinálgatom, szóval a többit régen vittem, de azokon szerintem nem volt probléma, csak ezzel a sárga vonalon lévővel.

Igen, most néztem, a barna vonalon lévő megvan, próbáld azt, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#29615) Mclovin válasza romero28 (#29611) üzenetére


Mclovin
senior tag

Megerősítem, nálam is bugos.

(#29616) stm_


stm_
tag

Ha nem halsz meg játék alatt akkor számolja. Ha bónuszfegyverrel 3-4 kill megvan, érdemes nézőként megvárni a meccs végét és akkor számolja. Persze így csak aprénként lesz meg a küldetés, de meglesz.

(#29617) Slystyle válasza Mclovin (#29615) üzenetére


Slystyle
őstag

Nem bug-os, nekem a 100-as és a 200-as is megvan, sőt, az összes DM bonus weapons-ös küldetés.

@#29618: Akkor lehet nekem már hamarabb meg volt. Sok embernél láttam, hogy panaszkodnak a mission-ökre, de nekem eddig eggyel sem volt ilyesfajta problémám. :)

[ Szerkesztve ]

(#29618) stm_ válasza Slystyle (#29617) üzenetére


stm_
tag

ááá nem...
[link]
Mondjuk régebben nem is volt vele gond, mostanság jött elő ez a hiba.

(#29619) Xero válasza Slystyle (#29617) üzenetére


Xero
nagyúr

Dehogynem. Nekem is van egy függőben lévő DM. Most meg nem mondom, hogy melyik map és hány pont, de nekifutottam háromszor, mind a háromszor 300 fölött lőttem bonus fegyverrel és mégsem vont le egy deka pontot sem. Annyira nem mozgat.

(#29620) freeknight válasza stm_ (#29616) üzenetére


freeknight
őstag

Akkor valószínűleg újkeletű bug lehet, mert nekem egy infernos deathmatch küldim már megvan. Régebben vittem, operation elején, semmi problémára nem emlékszem.
Szerintem nincs köze a halálhoz, legalábbis én néha kaptam pontot (de akkor sem annyit, amennyit lőttem), nekem az tűnt fel, hogy T oldalon egyszer nem írt jóvá pontot, míg CT-n azért előfordult.
Mondjuk szerintem sem éri meg a befektetett időt, mindenesetre szép a valvetól, hogy már legalább egy hete ismert a hiba, mégse javítják :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#29621) Redneck


Redneck
veterán

Nem tudjátok mikor várható új Operation? Ezt már az elején szeretném megvenni!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29622) regener válasza Redneck (#29621) üzenetére


regener
veterán

Mivel még a mostaninak sincs vége így jó kérdés, de sztem 3-4 héttel később mint ennek vége.

(#29623) Redneck válasza regener (#29622) üzenetére


Redneck
veterán

Ó. Vége lehetne már... ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29624) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Mostantól nem csak nézőként vagyok jelen a csgo-ban.
Vasárnapra és hétfőre megkaptam haverom nem használt silver 4-es accát. Fel is jutottam vele SE-be.

Ma pedig beruháztam egy saját példányra.
Első saját versengő eredmény pont egy győzelem lett:

Meglepő, hogy a csapatomban minden taggal frankón ment a hangalapú kommunikáció.
Megérte azt a sok közvetítést nézni. Sok okosságot el lehetett onnan tanulni játék nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#29625) hNp88


hNp88
aktív tag

zsteam wallet-et csak saját paypallal lehet tölteni? vagy nem nézi, kiéről-mikor-hogyan lesz feltöltve?

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29626) freeknight válasza hNp88 (#29625) üzenetére


freeknight
őstag

Nem nézi.
(Más bankkártyájával viszont lehetőleg ne vásárolj/ne tölts walletet. De paypal mehet nyugodtan.)

[ Szerkesztve ]

(#29627) csaba951 válasza hNp88 (#29625) üzenetére


csaba951
veterán

Ingyen tudsz PayPal fiókot nyitni. Nincs fenntartási költsége. Ha azonos országban van a feladó, címzett akkor még jutalékot sem von az utalásért (PayPal számlák között).

Steam annak a fizetési módnak a tulajdonosához köti a Steam fiók tulajdonjogát, ahonnan az első vásárlás történt. Ha ez a haver PayPal fiókja, akkor jogilag ő lesz a Steam fiók tulajdonosa. Tehát ha később összeveszel vele, akkor bejelenti, hogy valaki ellopta tőle. A Steam Support neki fogja visszaadni, mert ő a jogos tulajdonos.

Ezek után én a helyedben nem használnám a haver PayPal fiókját.

A megoldás az, hogy nyitsz egy saját PayPal fiókot. Haver átküldi a pénzt a sajátjáról. Te meg a saját PayPal-odról feltöltöd a Steam Wallet-edet! :)

(#29628) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Ha valaki tervezne kulcsot venni, írjon rám mert szeretnék megszabadulni tőlük. ;)

(#29629) Elemental


Elemental
addikt

Egy csapathoz csatlakoznék mm-ben, ha épp egy ember hiányzik. Gold nova 1 vagyok. Priviben plz.

(#29630) CtiveR


CtiveR
tag

Ha marketen vásárolok egy kulcsot akkor az nem cserélhető 1 hétig, addig ez oké. (a csóka egy kulcsot kért még hozzá a trade-hez, oké meg is vettem szerencsére ami nem cserélhető...)
Viszont azt mondja, hogy ha a játékba veszem a kulcsot az cserélhető lesz, ez így van valóban?

Aláírás.

(#29631) htc07 válasza CtiveR (#29630) üzenetére


htc07
addikt

így, és olcsóbb is.

(#29632) CtiveR válasza htc07 (#29631) üzenetére


CtiveR
tag

Köszönöm szépen, valóban :K

Ez esetben jövőhét szerdán eladó egy Vadász ládakulcs :DDD

Aláírás.

(#29633) marakuja válasza #97716736 (#29318) üzenetére


marakuja
csendes tag

:Y

:)

(#29634) #97716736 válasza marakuja (#29633) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nem kell komolyan venni :D

(#29635) hNp88 válasza csaba951 (#29627) üzenetére


hNp88
aktív tag

köszi, done, megoldottam saját paypalről. :) következő kérdés: kell vásárolnom a steam storeból (valami 0.x eurós cuccot :DDD ), vagy ezt a feltöltést már érvényes vásárlásnak veszi, és 30 nap múlva használhatom a marketet?

még ilyen egy túlbiztosított vackot, mint a Steam :U

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29636) nugat válasza CtiveR (#29630) üzenetére


nugat
tag

tegnap vettem kulcsot jatekon belul ladan keresztul, ugyan ugy nem trade-elheto bizonyos ideig.

(#29637) CtiveR válasza nugat (#29636) üzenetére


CtiveR
tag

Most vettem kulcsot nemrég és nem volt rajta semmilyen trade lock, keresd csak a kulcsot magába.

Aláírás.

(#29638) Cthulhu Dawn válasza Kempeti (#29607) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Azok is jópofák akik üzenetben küldik a trade offert, majd utolsó pillanatban kiveszik az ajánlatukat hátha elfogadom úgy, mintha nem lenne baromira feltűnő :DDD .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#29639) CtiveR válasza Cthulhu Dawn (#29638) üzenetére


CtiveR
tag

Az is kellemes ha ugyan ezzel a módszerrel gyorsan kicseréli az fn fegyvert bs-re vagy ft-re :DDD
szerinte vakok vagyunk x_x

Aláírás.

(#29640) Vismajor01 válasza Eagl3 (#29609) üzenetére


Vismajor01
addikt

Persze, nála 8 golyó van a tárban, nálunk meg csak hét, kamu

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#29641) htc07 válasza Vismajor01 (#29640) üzenetére


htc07
addikt

a szám, amire gondolsz: 9

(#29642) okipoki


okipoki
aktív tag

Hány hz-es monitor kell a jó játékhoz?

(#29643) Vismajor01 válasza htc07 (#29641) üzenetére


Vismajor01
addikt

0:15 és 1:15 között kétszer kerél tárat és 16 lövés történik, ez nálam 8/tár, de gyökér voltam matekból mindig is

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#29644) Cthulhu Dawn válasza CtiveR (#29639) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Pont fél órája próbálkoztak ezzel nálam :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#29645) #97716736 válasza okipoki (#29642) üzenetére


#97716736
törölt tag

120 / 120+

(#29646) nugat


nugat
tag

ez az ak47 case hardened ft miert megy ilyen beteg 10-20! kulcsos aron, mikor 20 euro marketen?

(#29647) htc07 válasza nugat (#29646) üzenetére


htc07
addikt

attól függ, hogy néz ki

(#29648) okipoki válasza #97716736 (#29645) üzenetére


okipoki
aktív tag

De azért 75hz-el is jól megy szerinted?

(#29649) #97716736 válasza okipoki (#29648) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én játszottam 75Hz-en és nem rossz, de amióta 144Hz-en játszok nyilván jóval jobb, és ez való fps játékhoz. Gyorsabb reflex, tisztább tűéles kép mozgás közben, így jobban tudsz adott helyzetekben lőni ;)

(#29650) okipoki válasza #97716736 (#29649) üzenetére


okipoki
aktív tag

Mennyi körül van a legolcsóbb 144hz-es monitor? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.