Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Nagus válasza d3tox1c (#1450) üzenetére


Nagus
senior tag

A softwareben amivel vezérled, ha nincs fönt akkor telepítsd. Lehet alaplapi: ASUS Auna sync, MSI Mystic Light sync, ASRock RGB, Gigabyte RGB Fusion... Vagy lehet külön vezérlővel: Cooler Master MasterPlus+, Thermaltake RGB Plus...

(#1452) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

A Cooler Master MasterBox CM694 Steel (MCB-CM694-KN5N-S00) ház egyik napról a másikra már egy boltban sem elérhető.
Lehet tudni, hogy csak átmeneti készlethiány, vagy kifutott?
Tavaly április óta elérhető itthon, szóval nem egy régi cucc.

Köszi.
Üdv.

(#1453) macskaja válasza tPedro_ (#1452) üzenetére


macskaja
csendes tag

Én is vennék, akár kéz alól is.

(#1454) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!

Egy Cooler Master Storm Enforcer (SGC-1000-KWN1) - hez keresek HDD tartó síneket. Első sorban olyat,mint ami a képen látható. [link]

A vastagabb CM sín is használható e helyett? (azt olvastam, hogy ami a képen van az hajlamos rezonálni).
Hol találhatnék ilyet "emberi" áron? A hivatalos oldalon megleltem, de ha jól emlékszem egy pár 7 euró.

Köszi! :R

(*)(*)

(#1455) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Sziasztok!

Adott egy Cooler Master Hyper 212 cpu hűtő [link],
egy TUF GAMING B550M-PLUS alaplap [link]
és egy AMD Ryzen™ 5 5600G proci [link]

Kérdés, hogy ezt a régi AM2-es hűtőt tudjuk-e használni AM4-es foglalaton?

Nem minden vándorút céltalan...

(#1456) Nagus


Nagus
senior tag

Sziasztok! Masterplus+ softwareben szeretnék üzemeltetni egy RGB controllert és egy MH650 fejhalgatót úgy, hogy szinkronizálva van az RGB. Külön-külön működnek, de együtt nem akarnak. Hogyan kellene beállítanom?


[ Szerkesztve ]

(#1457) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sziasztok,
Tervezem cserélni a 3080Ti-t egy asus 4080-ra. Típust még nem tudom. Sajnos nem vagyok biztos benne, h befér a mostani a házba ami egy CM HAF 922. Annyit találtam, h max 35cm-es vga fér be ha minden igaz. A 4080 méretei 357.6 x 149.3 x 70.1mm. Ezek szerint muszáj lesz házat is cseréljek?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.