Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.

Kinéztem egy házat: Cooler Master HAF XM, van erről valakinek valamilyen jó ill. rossz tapasztalata?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#153) Aurig@ válasza #98593280 (#152) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszönöm!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#154) Laja333


Laja333
őstag

Hello!
Abban tudtok segíteni, hogy a CM Hyper 212 Evo-ra szerelhető-e egy második ventilátor? És ha igen, mit ajánlotok?

(#155) CM Hungary válasza SRII (#148) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szia,
V sorozatú tápegységek hiánycikkek, jelen pillanatban nem tudjuk szállítani. A gyár májusra ígért belőle.

(#156) CM Hungary válasza embe (#149) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

A GX tápegység 5 év garis, ha a házban van, ha külön. A táp kiszerelhető és továbbadható, a garanciaidőt nem veszti el. Az elképzelhető, hogy garanciáztatásnál szükség lehet a ház sorozatszámára, de a házat magát nem kell visszavinni. Ha az ED makacskodik, akkor megoldjuk másképp a garanciáztatást.

(#157) CM Hungary válasza Laja333 (#154) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szerelhető második venti, azonban az ehhez szükséges keret szinte beszerezhetetlen. :( Egyébként szinte bármilyen 12cm venti felszerelhető.

(#158) Infranyuszi válasza CM Hungary (#157) üzenetére


Infranyuszi
tag

ugyanez a helyzet a hyper t4-nél is ?

(#159) CM Hungary válasza Infranyuszi (#158) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Sajnos igen. :( De más is kért már hasonlót másik hűtőhöz, megpróbálok beszerezni ilyesmiket.

(#160) embe válasza CM Hungary (#156) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a korrekt ( és számomra kedvező :DDD ) választ!
A gyári szám rajta van a tápon is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#161) hackeeeee válasza CM Hungary (#157) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

612S kerettel kapcsolatban sikerült információt megtudni, hogy az esetlegesen beszerezhető-e?

Véleményem szubjektív...

(#162) anytime válasza CM Hungary (#6) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Ha jol olvastam, akkor a 110-es aprilisban debutalhat hazankban.

Adatlap szerint, elore be tudom tenni a gyari 120-as helyere a sajat TY143-as ventimet?
A mostani SS660-as PSU-m tehat kilogna belole?
Sot ugye, meg cserelnem kellene a vga-t egy mini-re is.

Melyik itx hazikotokban fernek el a mostani konfiggal (leszamitva a macho-t)? 120 vagy 130-as hazikoban?

Koszi,
A

(#163) CM Hungary válasza hackeeeee (#161) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Még keresik. Remélem fogok tudni szerezni pár darabot!

(#164) CM Hungary válasza anytime (#162) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Április körül érkezik, szállítástól függően. Ha minden jól megy, akár március is lehet. A front képes 140mm-es venti fogadására. A PSU mindenképpen ki fog lógni, mert a PSU fogadó kerete így van kialakítva.
A 120-as és 130-as képes a hosszú VGA-k fogadására is, én a 130-ast választanám.

Mi a pontos konfigod? Az alaplap m-ITX?

(#165) BomiBoogie válasza CM Hungary (#164) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

ITX-es lapja van, igen. :K

Ő arra gondolt, hogy venne egy 110-es házat, és abba ugye már nem fér bele egy normál VGA.

(#166) hackeeeee válasza CM Hungary (#163) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szuper volna. Köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#167) anytime válasza CM Hungary (#164) üzenetére


anytime
őstag

Igen, 110-es a kiszemelt, ebben az esetben majd vga es cooler csere szuksegeltetik ...
Azt, hogy a PSU kilog, az gyarilag "megoldott" konstrukcio?
A tapot biztosan nem cserelnem, mert meg jatek alatt is tokeletes csendet biztosit es szamomra ez elsodleges!

(#168) holapito


holapito
tag

CM ilyet lehetséges még rendelni ? [link]

(#169) BomiBoogie válasza anytime (#167) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, egy normál méretű táp gyárilag kilóg, azért is van a bővítőkeret. Egyébként a CM 130-nál is kilóg. :K

(#170) anytime válasza BomiBoogie (#169) üzenetére


anytime
őstag

Ezt a bővítőkeretet meg tudom valahol nézni egy képen?

(#171) BomiBoogie válasza anytime (#170) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezen a videón 12:10-től láthatod. :K

(#172) anytime válasza BomiBoogie (#171) üzenetére


anytime
őstag

EZ így korrekt, ez kipipálva!

(#173) Imre921


Imre921
tag

Üdv

K350essel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Sajnos elég fura, de az egyetlen gyári, előlső ventilátorát nem tudom csatlakoztatni mivel túl rövid a drótja.
Ennek ellenére forog alapfordulaton, de az alaplap már nem látja, mivel a táp egyik 4pines csatijával van összedugva.(gyárilag is úgy volt megoldva hogy betoldották a kis 2tűs ventillátorcsatit 2 4pines 'tápcsatival' -.- ) :(((

Csak azért zavar a dolog mert lehetne állítani a fordulatszámon ha rátudnám dugni a helyére az alaplapon. Van erre valami megoldás vagy 'hosszabbító'? :F

Közbe eszembe jutott még valami. Azt úgy meg tudnám oldani hogy kiveszem elölről a 12centist, és ráteszem a plexi oldallapra, csak azt nem tudom hogy kellene.
Mármint pillanatnyilag azért vagyok tanácstalan mert mögötte egy gtx760as fekszik windforce hűtéssel ami a forró levegőt nyomatja ki magából.

Tehát ha oldalra tenném akkor kifelé fújja a házból a levegőt ugye?

[ Szerkesztve ]

(#174) #98593280 válasza Imre921 (#173) üzenetére


#98593280
törölt tag

(#175) Imre921 válasza #98593280 (#174) üzenetére


Imre921
tag

Köszi szépen :) Bár most az oldalsó megoldáson gondolkodom épp amit fentebb szerkesztettem. Úgy nem kéne hosszabbító :DDD

(#176) CM Hungary válasza holapito (#168) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Már nem nagyon sajnos. A ház kifutott, utána pedig nem nagyon hoznak már hollandiába kiegészítőket hozzá. :(

(#177) Glaz-dozfhut válasza Imre921 (#175) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A ház eleje levehető. Úgy már hozzáférsz a ventilátort rögzítő csavarokhoz. Nem kell a vezetékeken aggódni, mert nem csatlakozik az előlaphoz közvetlenül egy sem. Alólról kezdve lehúzhatod; műanyag körmök tartják. Van egy gyatra kép, hogy is néz ki levéve.

- Glaz-doz-fhut -

(#178) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Nem igazán találtam erről infót, az alsó 3,5-ös HDD-keret elforgatható 90 fokban?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#179) hackeeeee válasza Bjørgersson (#178) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szerint nem, csak kivenni lehet.

Az alsó eleve elforgatva áll.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#180) Bjørgersson válasza hackeeeee (#179) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem-nem, az alsóra. :) Igen, én viszont arra vagyok kíváncsi, hogy visszafele is lehet-e forgatni.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#181) hackeeeee válasza Bjørgersson (#180) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem az nem forgatható. :N

Véleményem szubjektív...

(#182) zolee5016


zolee5016
őstag

CM..! egy dolog mindig érdekelt....Szállítás közben sérül cuccok,(pl házak) amiket visszavittek,gariztatnak..mi lesz a sorsa?hibásan eladják,vagy süllyesztő? Haf X-emhez kellettek volna dolgok régebben.......
Keresek egy nekem hibásan is jó Cosmos,Cosmos 2-es házat,komolyabb moddolás cáljából ,hiányosan is jó lenne.. volt is egy ,egy boltba,de nem adják el,megy vissza...szóval ezekből nem lehet zsákolni valahogy :DDD .van olyan ,hogy értékcsökkentett áru? :F

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#183) anytime válasza zolee5016 (#182) üzenetére


anytime
őstag

Szerintem ez sok mindenkit erdekelne, tobbek kozott engem is ....
Azt hiszem, ha valaszt kapsz / kspunk, max privatban :)

(#184) holapito válasza anytime (#183) üzenetére


holapito
tag

Hello cm azt szeretném kérdezni hogy ilyen zászlókat matricákat etc amiket kiállításon használtok olyanokat lehet valahol szerezni venni vagy valami ilyesmi :R

(#185) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Van egy Cooler Master silent pro 1000w os tápom, a problémám a következő:
Terhelés alatt elég kemény coil whine tör elő belőle... Lehet hogy döglődik a cuccli?
Ha történetesen megmurdel, akkor ugye nem nyírja ki a gépben lévő komponenseket?
A választ előre is köszönöm!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#186) anytime válasza hszilard666 (#185) üzenetére


anytime
őstag

1000W, Atyaeg, mit hajtasz?

(#187) hszilard666 válasza anytime (#186) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát volt 7970 cfx, aztán egy 7990, most meg egy 780ti, és nemsokára 780ti sli ;] Kell ide a nafta:D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#188) anytime válasza hszilard666 (#187) üzenetére


anytime
őstag

780ti sli, az mar kemeny :R

(#189) Bjørgersson válasza hackeeeee (#181) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nézegettem ma egy-két videót és tényleg nem lehet elforgatni, csak hátrébb tolni kb. egy hüvelykkel. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#190) hackeeeee válasza Bjørgersson (#189) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A legtöbb hasonló "állású" vinyórekesz nem forgatható (természetesen biztos van olyan ház, amiben lehet), de CM-ekből amit eddig láttam, és így áll, az fix volt, vagy esetlegesen kivehető.

De ha van más, olyan amilyenre Te gondolsz, CM Hungary biztosan megmondja. :)

Véleményem szubjektív...

(#191) embe válasza Bjørgersson (#189) üzenetére


embe
nagyúr

Ráuntál a Carbidra? :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#192) seniman


seniman
addikt

Sziasztok!

Nagyon érdekesre sikerült a HAF Stacker széria.Ezekkel bárhogy lehet legózni,variálni?Mi az érdemi különbség a 915F és a 915R között?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#193) Bjørgersson válasza hackeeeee (#190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Végül is nem ez zavar a házzal kapcsolatban. :)

(#191) embe: Szó sincs róla, Viginél írtam min agyalok manapság. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#194) zolee5016 válasza zolee5016 (#182) üzenetére


zolee5016
őstag

:) :)) megoldva...nagyon jó áron szerváltam egy S-et :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#195) zolee5016


zolee5016
őstag

namostaztán bekeveredtem :O
CM Cosmos S....CM Cosmos pure...CM Cosmos SE...szinte azonos szélesség.....de az S,csak 155mm-es cpu hűtőt támogatna??? a többi 170+ ..ez elírás nem? A V10-et bele kéne tennem......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#196) CM Hungary válasza zolee5016 (#182) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szerencsére nem nagyon van sérült. Nagyon-nagyon ritka és jórészt a disztributor lekezeli (eladja házon belül értékcsökkenten stb). Milyen moddolásról van szó? Saját célre lesz, vagy bemutatókra?
Keress privátban és megpróbálok rá valami megoldást kitalálni.

(#197) CM Hungary válasza zolee5016 (#194) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Na most látom, hogy meg lett a megoldás! :D

(#198) CM Hungary válasza seniman (#192) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Egymásba csúsztatható sínek vannak, gyakorlatilag korlátlanok a lehetőségek. Az F és az R közötti különbség pedig a tápegység elhelyezkedése. F=Front, R=Rear.

(#199) CM Hungary válasza zolee5016 (#195) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Cosmos S oldalán van egy légkavaró. attól nem fér el.

(#200) seniman válasza CM Hungary (#198) üzenetére


seniman
addikt

Köszönöm a választ!Tehát akkor egy kétméteres szobabútor is építhető belőle akár........ :)

Amúgy létezik hazai képviselet,vagy valamelyik bolt a hivatalos forgalmazója a márkának?

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.