Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) CM Hungary válasza Zsolty20 (#1400) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szia, lehet fektetve használni, de én az plexi oldallapra nem tennék monitort.

(#1402) Zsolty20 válasza CM Hungary (#1401) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Rendben, köszönöm szépen :)

(#1403) #75501312


#75501312
törölt tag

Sziasztok,

CM Devastator 3-hoz van driver? (egér + bill)

(#1404) jaaman


jaaman
tag

Sziasztok!
Software segítségével lehet e a színeket állítani egy Masterbox mb520-ason illetve egy Master air g100-as proci hűtőn?

Köszi!

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#1405) jones965 válasza jaaman (#1404) üzenetére


jones965
Modder

A házon biztosan nem, a proci hűtőhöz meg elméletileg saját kontroller tartozik

[ Szerkesztve ]

(#1406) 8 válasza ballazol (#1394) üzenetére


8
senior tag

Házibarkácsban nagyon szépen meg tudod csinálni, youtubeon találsz tutorialt

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1407) newdesign


newdesign
csendes tag

Üdv mindenkinek :)
A kérdésem így hangozna, lehet a legjobb helyen vagyok, ahol ezt meg tudják válaszolni :).

Adott egy esetünkben tök mindegy alaplap, nyilván olyan, amin van legalább 1db aRGB (5V, 3pin, címezhető led, ki hogy hívja) :D header. Vajon arra az 1 db portra rá lehet e csatlakoztatni összesen 6db (CM SF120R) argb ventillátort az alábbi módon?

A ventilátorok 3as szettben vannak, alapvetően 1 csatiról 3 felé osztva.. Ebből van 2 szett ugye.. A kérdés, hogy ha én veszek egy 1-2 aRGB elosztó-hosszabbító vezetéket (ilyet még nem nagyon találtam, inkább 1-3at, de az mindegy, max egyet nem használok), akkor az működhet e, hogy 1 a kettőbe- a kettőből meg 6 felé?

Az aRGB portok 5V teherbírására valamiért nekem 15W rémlik, de most meg nem mondom, honnan van ez a fejemben :)
.. Esetünkben a 6db ventilátor ledjeinek összteljesítménye nem haladja meg (elvileg) a 12 W -ot.

Köszi az infót, ötletet..

(#1408) GSP


GSP
aktív tag

Üdv,

Ezt a modellt próbálta vagy használja már valaki? Tapasztalat, vélemény?
Bizalomgerjesztő ahogy kinéz.
Előre is köszi.

https://ipon.hu/shop/termek/coolermaster-masterair-ma620m/1792050

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#1409) herrober


herrober
tag

Ide is bedobom, friss tapasztalat:
Csak ha valaki gondolkozna rajta, ma dobtam rá az I5 4570-re egy CM Hyper T20-at. Ami minusz, nem pwm-es, viszont nem is zajos-szerintem. Idle 37 fok a délutáni dögmelegben, full load 63 stress tesztben, játékokban alatta. Szerintem megéri az árát, ami elég baráti, és simán elfér a mAtx házamban(elöl szív, hátul fúj).

Ezüstpaszta mi??

(#1410) tasiadam


tasiadam
veterán


Kis silencio S400

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#1411) ebike1


ebike1
csendes tag

Kis hazánkban mikor lesz elérhető a Masterbox NR200?

(#1412) dareee


dareee
tag

sziasztok!
vettem egy HYPER TX3 EVO-t [link] , LGA 1200-as foglalatba akarom berakni, de sehogy sem sikerül, 2 bekattan, de a maradék 2 nem akar egyszerűen. én bénázok, vagy nem kompatibilis ezzel a lappal? a leírásban legalul, fel van tüntetve, ezért gondoltam hogy megveszem. (átlósan 2-őt sikerült lefogatni, és 15 fokkal hűvösebb most a procim stresszteszt alatt mint a gyári, de jobb érzés lenne ha úgy működtetni hogy mind a 4 bekattan). eddig sajnos csak gyári hűtőket raktam be, de a mostani nagyon hangos volt, ezért gondoltam a cserén, és a videókban nagyon lazán bepattan, ahogy néztem.
köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-10400F, Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, GeForce GTX 1650 Super, Samsung 860 EVO

(#1413) dareee válasza dareee (#1412) üzenetére


dareee
tag

közben nézegettem videót, és kb én is így szenvedtem vele: [link]
csak én féltem hogy eltöröm az alaplapot, nem tűnik normálisnak hogy ennyire nyomni kell

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-10400F, Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, GeForce GTX 1650 Super, Samsung 860 EVO

(#1414) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
van egy tx 3 evo cooler-em. Viszont ez elég régi sztori már, akkor még nem voltak ezek az új foglalatok. Honnan lehetne hozzá venni új lefogatókat? Am4, vagy az új lga1200?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1415) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ennek a videónak az alapján ez normális hang egy ventilátortól? Nyílván költői a kérdés, mert nem annyira egészséges ez, ráadásul rettentően idegesít is. Már újkorától csinálja, de most (hogy többet vagyok itthon HO -ban) ért el arra szintre, hogy tegyek is ellene... Kicsit csalódtam a CM -ben, mert mind ez, mind pedig egy éves billenytyűzetnél kopik az egyik betű:

Szerintetek ezek kimerítik a garanciális probléma fogalmát? Vagy egyáltalán hogy műkodik CM -nél a gari?

Köszi előre is!

(#1416) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Egy ilyen házam van jelenleg: Cooler Master Sileo 500
Na már most ez a videókártya nem igen akar elférni benne:
Zotac GTX 1070 AMP! Extreme Edition 8GB
A képen lévő középső tárolót ki lehet valahogy szerelni belőle, hogy a kártya vége beférjen?

Válaszokat előre is köszönöm :R
Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#1417) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Van egy Cooler Master X Dream i117 hűtőm, aminek a processzor felé néző oldala elég fura. Kézzel is ki tudom tapintani a rücskösségét. A fura fekete fehér vonalakra gondolok (Ugye, megcsillan rajta a fény, vagy fordítva árnyékban van) A biztosíték azért van ott, hogy mutassa, mennyire meg sem próbál tükörfényes lenni a felület.
Okozhat bármi bajt, ha kézi polírozó koronggal átmegyek rajta? Hogy a hűtés hatásfokában segítene-e, abban nem vagyok biztos, csak nagyon zavar, hogy ilyen rücskös :D
Nem tudom, mi történt vele, a neten lévő képeken "simának" tűnik: Matt, egyszínű.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1418) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok! Remélem, tudtok segíteni :)
Van egy Cooler Master Elith Knight K350 házam, amibe bele tennék majd egy gtx1050 TI videókarit, de nem tudom, hogy belefér-e.
2 jelölt van. Egy kisebb Asus variáns (1 ventis) és egy nagyobb MSI OC verzió (2 ventis)
Van itt olyan, aki már ilyen gépházba rakott ilyet, vagy ennél nagyobb karit?
Ja és ha számít, akkor az alaplap egy Asus B85M-G.
Előre is köszi a segítséget!

(#1419) Nagus


Nagus
senior tag

Gépház vásárlása előtt állok, egy CM 690 II-t cserélnék H500 RGB Meshre. A kérdésem az lenne, hogy a front cable cover1 eltávolítható-e, és a benne lévő HDD rack helyére (mivel ez már nem kapható) berakható-e ebből kettő egymásra rakva, vagy ez, esetleg ebből kettő (mert látom már szinte semmilyen alkatrészt nem lehet kapni)?

[ Szerkesztve ]

(#1420) CM Hungary válasza Nagus (#1419) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

A cable cover eltávolítható, de a HDD keretek amiket néztél nem ehhez valók. H500P-hez ez kell (https://www.cmstore.eu/spare-parts/mastercase-h500p-hdd-cage/) de nincs a storeban.

(#1421) Nagus válasza CM Hungary (#1420) üzenetére


Nagus
senior tag

Köszi a választ. Így a weboldalon lévő képek alapján csalóka és úgy tűnik, hogy a H500, H500M, H500P váza ugyan az így arra gondol az ember a rögzítési pontok is megvannak. Mindenképpen kellene nekem még legalább 2 SSD hely, de az MC500 ami még szóba jött az sok és nem is olyan látványos. Szerintem a front cable cover-re csinálok két SSD-t rögzítési pontot az tűnik a legjobb helynek, a PSU cover teteje necces, mert lehet ki milliméterezve.

(#1422) Powerer


Powerer
tag

Sziasztok!

Cooler Master Silencio 452-es házam van. A korábbi, ASUS Z170-es alaplappal tökéletesen működött a kártyaolvasó Win10 alatt, az új ASUS B550-F alaplappal viszont egyáltalán nem tudom működésre bírni.

Van valami tippetek esetleg?

Köszi szépen!

Ádám

(#1423) Nagus


Nagus
senior tag

Kedves CM Hungary. Hozzájutottam egy 4 csatornás rgb led controllerhez, ezzel szeretném megoldani a napi karácsonyi hangulatot. Letöltöttem és telepítettem a legfrisebb masterplus programot 1.0.3 ami nem írja ki a VGA adatait. [kép] Ezt meg lehet valahogyan oldani vagy érkezni fog rá egy frisített verzió? A vezérlőre portonként splitterrel lehet kötni 2db rgb ventilátort, elbírja a kontroller hosszútávon meghibásodás nélkül? Nem láttam olyan lehetőséget, hogy lehetne állítani a ventilátorok forgási sebességét statikus világításnál, hogy ne maximumon pörögjenek állandóan (a CPU hűtőt alaplapra dugnám) erre van valami módszer?

[ Szerkesztve ]

(#1424) Nagus válasza Nagus (#1423) üzenetére


Nagus
senior tag

Oké megvilágosodtam. A RGB ventiknek 2 kábelje van amit nem tudtam, az egyik az RGB a másik meg a PWM. Így a controllernek el kell bírnia kettőt egy csatornán.

(#1425) SzDanca


SzDanca
újonc

Sziasztok!
Tervezek venni egy CoolerMaster MB530P házat és hozzá MasterFan MF120R ARGB 3in1 ventiket, de elakadtam gondolatban, hogy kéne úgy megcsinálni hogy az összes venti világítson, és kezelhető legyen. Egy B550-F ROG Wi-Fi alaplap menne a házba.

(#1426) Nagus válasza SzDanca (#1425) üzenetére


Nagus
senior tag

Én a kérdést nem értem. A hármas pakkhoz adnak ARGB és PWM splittert is a vezérlő mellé. Ha ezt a vezérlőt nem akarod használni akkor az alaplap tudja vezérelni az összeset. Annál a vezérlőnél amit adnak hozzá gombnyomásokra tudod kiválasztani, hogy miként világítson neked.

Én hónap elején egy 4 csatornás cooler master vezérlőre kötöttem rá 7db RGB ventilátort (nekem nincs rgb vagy argb vezérlőm a lapon) és a lapon meg a PWM csatlakozásokat elosztottam (2db 200mm kapta a ház PWM1-et, a 2db CPU hűtő a CPU PWM-et kapta, 3db 120mm megkapta ház PWM2-öt). Az RGB kötéseket is eszerint osztottam szét spkitterrel.

[kép]

(#1427) SzDanca válasza Nagus (#1426) üzenetére


SzDanca
újonc

ez lett volna a kérdésem, hogy kapok-e splittert hozzá. Köszönöm a válaszod!

(#1428) Nagus válasza SzDanca (#1427) üzenetére


Nagus
senior tag

Arra ügyelj, hogy 1db alaplapi PWM maximum 10W-tal terhelhető, ha van bőven csatlakozód a lapon akkor nem érdemes PWM splitterrel szöszölni. Amúgy egy-egy splitter ára nem tétel szerintem (4 ezer forint egy 3db-os kettes noctua splitter pakk), az általad kinézett hármas ventilátor pakk ára meg 15-20 ezer között mozog üzlettől eltérően.

[ Szerkesztve ]

(#1429) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Sziasztok!

Van egy MasterBox Q500L gépházam, erre rá tudom szerelni a Q300P füleit a Q300P-hez hasonlóan a sarkokba?
Illetve a mágneses szűrőkből tetszik a Q300L-hez kapható mintázata, vagy érdekelnének más mintázatok is, ezeket a kiegészítőket honnan tudom beszerezni legkönnyebben itthon?
Vagy a CM oldaláról közvetlenül be tudom rendelni esetleg?

Köszi a választ előre is! :)

(#1430) Strezi


Strezi
őstag

NR200 ITX kuckók vannak az Alzán, elég penge kis doboz!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1431) Nagus


Nagus
senior tag

Tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni CM ventiket? Pár hónapja amikor elkezdtem tervezni mibe kerül át a gépem akkor még lehetett kapni idehaza, még múlt hónap végén is. Azóta meg mindenhol kifutott, vagy hetek óta nincs készleten szöveg fogad.
Amit keresek a gépház hátsó felére és tetejére: 3db MF120L RGB vagy MF121L RGB.
A Hyper 212x-re 2db nem RGB venti, az EVO gyári is jó rá de azt se lehet venni.
Még jó, hogy a H500 elejébe van 2db MF200R RGB venti.

(#1432) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok. Van egy kis problémám. Nemrég vettem egy rakás Cooler Master cuccot, többek között egy Cooler Master Cosmos C700M házat, ami nem két fillér volt. Erre a minap, se szó se beszéd, elromlott benne a LED. De csak úgy, egyik pillanatról a másikra, reggel bekapcsoltam, jó volt, majd délután egyszer csak elaludt, és azóta sem világít. Érintkezési hibára gyanakszok, de már végigmozgattam a vezetékeket, és nem javult meg. Szerintetek mit érdemes kezdeni vele? Másnál is előfordult már ilyen? Idegesítő a dolog, mert nem azért adtam ki érte ennyit, hogy LED nélkül legyen.

Valakinek valami ötlet?

Köszönöm előre is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1433) fisi válasza CM Hungary (#1) üzenetére


fisi
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne.
Van egy cooler Master hp 500 mesh házam, amivel maximálisan meg lennék elégedve.
Azonban a nagy teljesítményű proci nagyobb aiot is kívánt.
A gond az hogy mivel push rá raktam az aio ventiket, így viszont nem tudja úgy kinyomni a levegőt ahogy kéne felül.
Arra gondoltam, hogy át alakítanám a tetőt, azaz valahogy kivágom a plexi lapot és egy hálóval helyettesíteném.
Kérdés az, hogy hol tudok egy plusz tetőt szerezni, és hogy milyen hálót ajánlanátok ehhez a művelethez?
Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#1434) who766 válasza CM Hungary (#1241) üzenetére


who766
csendes tag

Kicsit késői a válasz, de van megoldás a régi V8-as hűtők AM4-re való felszereléséhez. Ma csináltam meg ezzel a CM kiegészítővel : RR-ACCY-AM4B-R1, annyi az egész hogy a pereme alapban kicsit vastag emiatt nem megy rá a V8-ra, picit leszedsz belőle és ok. Képek :

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#1435) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali! Azt tudja valaki hogy a CK550-es billentyűn az on the fly szín beállítást hogy lehet elmenteni? Mondjuk arra sem könnyen jöttem rá, hogy hogyan lehet beállítani, de azon már hálistennek túl vagyok. A hozzávaló program nem jó, ha valaki most azt akarná javasolni, mivel nem támogatja az ékezetes, tehát pl magyar billentyűzetet. Ott csakis kompletten lehet színeket belőni. Illetve csak olyan billentyűzetre,. ami angol kiosztású.

Köszi!

(#1436) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Hyper Z600-hoz létezik AM4-es lefogató?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1437) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Szeretném lecserélni a gépházamat, de papír szerint pont nem férne el a VGA-m.
Egy [ilyen] házat néztem ki, viszont a VGA-m hossza 319 mm amíg a Specnél a ház csak 318-at ír. Fog az engedni annyit vagy felejtős a dolog? :F :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1438) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

Hali!

Van egy Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB 2x120mm (MLW-D24M-A20PC-R1) procihűtőm. Rohadt hangos a ventije. Mit tudnék vele kezdeni? Esetleg ha venti csere akkor milyet és hol tudok hozzá venni aminek nem olyan a hangja mint egy helikopternek?

Köszönöm :R

(#1439) Nagus


Nagus
senior tag

Valaki tudja miért vannak lefogyva a nagykerek és így a kiskerek is még RGB hűtőventilátorból is? Nem hiszem, hogy a bányászok ezeket is dögivel vennék. A 200mm rendszerhűtőt Izraelből kellett vennem, mert idehaza és a környező országokban ahhoz képest dupla vagy tripla áron sincsen. 120mm ventilátor meg egyszerűen sehol nincsen (MF120L RGB, MF121L RGB).

[ Szerkesztve ]

(#1440) Grenczii


Grenczii
tag

Sziasztok , tudja valaki hogy a CK550 keycap-jei kompatibilisek-e a PRO L -ével?
Garanciálisan cserélték az enyémet de nem kaptam HU kiosztást hanem DE lesz.
Gondoltam veszek egy ilyet: [link] és akkor probléma megoldva.

(#1441) DTQ


DTQ
csendes tag

Tiszteletem!
Van egy cm 730k billem ès az f5 rosszalkodik.Először csak ùgy csinàlt mintha beragadt volna majd most ,hogy is ìrjam körbe->>>először azt vetem èszre ,hogy bizonyos billenytyűket 1 3 5 7 stb hiàba nyomok nem veszi be.A kezdeti időkben elég volt pàr komolyabbat rànyomni és volt ,hogy hetekig okè volt ,de most kupakot le kellett vennem ès oldal irànyba megpöckölve helyrejön ideig òràig.Màr ùgy felbaszott azon gondolkoztam kitèpem .Fèl èves a szerkezet ès szètbasz az ideg,hogy szaros 1000 forintos bìrta 3-4 èvig is akár . Amennyiben bàrmi ötletetek lenne ìrjatok please:) Előre is köszi!

(#1442) jones965 válasza DTQ (#1441) üzenetére


jones965
Modder

Amennyiben fél éves, akkor miért nem a garanciát érvényesíted a vásárlási helyen, ahelyett hogy magad próbálkozol megkérdőjelezhető hatékonyságú beavatkozásokkal?

(#1443) bul07


bul07
nagyúr

Van nekem egy COOLERMASTER Hyper 212 EVO, amit még 2013 nyarán vettem[link]

Jelenleg egy LGA1151 foglalatú lapon használom

Úgy néz ki hogy váltás lesz

Tehát a kérdésem az hogy LGA-1200 foglalattal rendelkező alaplapra fel tudom e rakni?
(MSI MAG B460 TOMAHAWK[link])

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1444) Nagus válasza bul07 (#1443) üzenetére


Nagus
senior tag

Ez engem is érdekelne új gépépítés miatt. Nekem LGA1150-en van most rajta (2016-os vásárlás). Az adatlap alapján jónak kellene lennie.
https://www.coolermaster.com/catalog/coolers/cpu-air-coolers/hyper-212-evo/#specifications

[ Szerkesztve ]

(#1445) bul07 válasza Nagus (#1444) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt azt a választ kaptam hogy 1151 és a 1200 felfogatása megegyezik

Ha a 1151 és a 1150 megegyezik akkor 1150-en használt jó a 1200-ra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1446) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Van egy ilyen ház hűtő ventillátorom: [link]. Eddig még soha nem láttam élőben, hogy milyen is az amikor világít a gépben valami "nagyobb" dolog ezért úgy gondoltam, hogy kipróbálom ha már van. :) Az lenne a kérdésem, hogy ezt csak a "távirnyítóval" lehet működésre bírni / vezérelni vagy van rá más mód is? Jelenleg az alaplapra van csak dugva. Letöltöttem a Cooler Master+ nevezetű programot is az oldaláról de az meg azt írja, hogy nem talál támogatott eszközt. :) Még annyit, hogy egy Asus Z590-P alaplapom van ha ez számít. :)

Köszi! :R

(#1447) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Meghibásodott a LC120E CPU hűtőm, menet közben kattog. Kiszereltem, bedobozoltam, már csak el kéne küldenem a megfelelő márkaszervízbe. Melyik szerviz foglalkozik garanciális ügyekkel?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1448) CM Hungary válasza l.skywalker (#1447) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szia! Gondolom garancia még van rá. A vásárlás helyére kell visszajuttatni.

(#1449) l.skywalker válasza CM Hungary (#1448) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, van még rá. Egyeztettem az üzlettel és oda fogom bevinni. Köszönöm

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1450) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Cooler master venti színének a beállításait hol találom?
Új, nem házilag össze rakott gép,szeretném megszuntetni a ventik színének váltakozását,egyszínűre.
Előre is köszönöm :R

(#1451) Nagus válasza d3tox1c (#1450) üzenetére


Nagus
senior tag

A softwareben amivel vezérled, ha nincs fönt akkor telepítsd. Lehet alaplapi: ASUS Auna sync, MSI Mystic Light sync, ASRock RGB, Gigabyte RGB Fusion... Vagy lehet külön vezérlővel: Cooler Master MasterPlus+, Thermaltake RGB Plus...

(#1452) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

A Cooler Master MasterBox CM694 Steel (MCB-CM694-KN5N-S00) ház egyik napról a másikra már egy boltban sem elérhető.
Lehet tudni, hogy csak átmeneti készlethiány, vagy kifutott?
Tavaly április óta elérhető itthon, szóval nem egy régi cucc.

Köszi.
Üdv.

(#1453) macskaja válasza tPedro_ (#1452) üzenetére


macskaja
csendes tag

Én is vennék, akár kéz alól is.

(#1454) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!

Egy Cooler Master Storm Enforcer (SGC-1000-KWN1) - hez keresek HDD tartó síneket. Első sorban olyat,mint ami a képen látható. [link]

A vastagabb CM sín is használható e helyett? (azt olvastam, hogy ami a képen van az hajlamos rezonálni).
Hol találhatnék ilyet "emberi" áron? A hivatalos oldalon megleltem, de ha jól emlékszem egy pár 7 euró.

Köszi! :R

(*)(*)

(#1455) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Sziasztok!

Adott egy Cooler Master Hyper 212 cpu hűtő [link],
egy TUF GAMING B550M-PLUS alaplap [link]
és egy AMD Ryzen™ 5 5600G proci [link]

Kérdés, hogy ezt a régi AM2-es hűtőt tudjuk-e használni AM4-es foglalaton?

Nem minden vándorút céltalan...

(#1456) Nagus


Nagus
senior tag

Sziasztok! Masterplus+ softwareben szeretnék üzemeltetni egy RGB controllert és egy MH650 fejhalgatót úgy, hogy szinkronizálva van az RGB. Külön-külön működnek, de együtt nem akarnak. Hogyan kellene beállítanom?


[ Szerkesztve ]

(#1457) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sziasztok,
Tervezem cserélni a 3080Ti-t egy asus 4080-ra. Típust még nem tudom. Sajnos nem vagyok biztos benne, h befér a mostani a házba ami egy CM HAF 922. Annyit találtam, h max 35cm-es vga fér be ha minden igaz. A 4080 méretei 357.6 x 149.3 x 70.1mm. Ezek szerint muszáj lesz házat is cseréljek?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.