Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) seniman válasza h1mpi (#549) üzenetére


seniman
addikt

Milyen lapod van egyáltalán?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#552) BomiBoogie válasza seniman (#551) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

MSI Gaming 7 Z97

(#553) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Az alábbi kérdésem lennének.

Silencio 650 HDD dokkolóval

Silencio 650 Pure

A Silencio 650 hol kapható, mert érdekelné egy ismerősömet, most kellemesek az árgépes árak (22.000 Ft-ig) :) . De az árgép egyszerre hozza le a két típust.

Továbbá vajon ide befér-e ez a kártyaolvasó? [link]

Előre is köszönöm a válaszokat/segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#554) Asbee


Asbee
veterán

Hátha valakinek még hasznos lehet. Volt ma időm tesztelni a Nepton 280L-t. Jó hogy 12-es ventivel is fel lehet szerelni, így a Haf 932 adv-be nem kell gányolni. :D A teljesítményével elégedett vagyok LinX alatt ~10 fokot ver az Ashurára.

A pumpájáról: Le kell szabályozni mindenképpen. Saját vezérléssel alaplapról, egészen 6500 rpm körülig elmegy, így hangos sípoló motor hangja van, illetve 1-2 fordulattartományban zörög. Vezérlővel 4200-es fordulatra leszabályoztam, így teljesen halk, semmi búgás, sípolás, feltöltése is tökéletes. 2 fok különbség van a két fordulat között. Szerintem annyit nem ér, mert számomra elviselhetetlen ott a hangja.

Hozzá adott venti: Felejtős. Leszabályozva búgó hangja van, amúgy meg hangos. Ha nem lenne 900rpm körül a bugó, mély motor hangja, nem lenne vele gond.

Összességében elégedett vagyok vele. Kompakt ellenére, elég jó a teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

(#555) hackeeeee válasza Asbee (#554) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

6500 RPM? :Y

Ahhoz képest, hogy a Seidon 240-é 1400-at pörög max.

Véleményem szubjektív...

(#556) BomiBoogie válasza hackeeeee (#555) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Itt valami elírás lesz a kolléga részéről, mert max. 2000 RPM-et tud, fura is lenne a 6000, nem autó ez. :D

(#557) hackeeeee válasza BomiBoogie (#556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt csak a ventik fordulatszámát látom (ha jól látom), de a pumához Én akkor is sokallom a 6500RPM-et..

Véleményem szubjektív...

(#558) Speed® válasza BomiBoogie (#556) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szenzorhiba. vagy összeadja a pumpa+ventik fordulatszámát a szoftvere ;p
Tényleg sok lenne..Antec 920 H2O volt nálam anno, az 3200 körül tetőzött.

(#560) Speed® válasza hackeeeee (#559) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Uhh. Igaz, felépítésfüggő, de 7krpm durva..nem habosítja a löttyöt..?

(#561) Asbee


Asbee
veterán

Nem szenzor hiba. 7k-ig is el lehet engedni ahogy írtátok. :) 6k tól olyan motor hangja van már mint állat. 4k körül csendes teljesen. Ugye ha megnézitek, jetplates sűrű borda. Gondolom ezért pörög ennyit, de 4k fölött akkor is brutál és teszt alapján fölösleges. Hála istennek a feltöltés tökéletes, nem tudom valami kisebb tartály van-e benne kialakítva, de semmi habzás, áramlás hang nincsen. És nagy piros pont a felszerelésért.

[ Szerkesztve ]

(#562) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Tesómnak vettem egy Devastator szettet. A gondom az vele, hogy ha nincs bekapcsolva a világítás, nem látni semmit. Még nagyobb gond, hogy ha bekapcsolom, akkor is alig látni valamit. Nézegettem neten videókat róla és erősen világít mindegyik, illetve nem csak a betűk, hanem gombok közt is. Az enyémen csak a betűk világítanak, irtó halványan.

Használ valaki ilyet? Egyedi hiba, vagy ez ilyen? Ha ilyen, már holnap viszem is vissza.

(#563) CM Hungary válasza Horvi (#530) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Jól látod, a magyar piacra nem jutnak el ezek.

(#564) CM Hungary válasza Mate (#562) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szia, vidd nyugodtan vissza ha van rá lehetőséged. Sajnos keveredett egy kis ocsú a búza közé. Van egy széria ami ilyen, de lehet találni már erősebb megvilágítással is. Meg kell nézni sajnos. :(

(#565) Mate válasza CM Hungary (#564) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm válaszukat!

Mint facebook-on is írtam, közben visszavittem és mivel a másik raktáron lévő is ilyen volt, így mást cég, másik típusát választottam.

(#566) Horvi válasza CM Hungary (#563) üzenetére


Horvi
őstag

De nem teljesen értem, hogy miért. Holott ezek elvileg közelebb állnak a "magyar" kiosztású billentyűzetekhez. Aztán ha valakinek nem tetszik az ékezetes billentyűk hiánya akkor keycapet kell cserélni és annyi lenne.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#567) SparrowHUN


SparrowHUN
tag

Jó estét!

Érdeklődnék eme házról, hogy mik a tapasztalatok? Nagyon csak tetszik Nekem is, meg az asszonynak is (igazából Ő beszélt rá).

Egész konkrétan, hűtést mit, mennyit érdemes belerakni? A gyárin kívül még arra gondoltam, rakok bele 2 ilyen szép kék ventit, de jó lenne azt is tudni, hogy az előlapi is LED-es, vagy sem. Mindegyik oldalon más-más színben pompázik. Ja, és úgy tervezem, hogy egyet természetesen hátfalra, plusz egyet a tetőre rakok.

Továbbá olvastam, hogy a kábelelvezetés nem éppen nagy teret ad az embernek, ez mennyire valós infó?

A segítséget előre is köszönöm!

(#568) davidsz válasza SparrowHUN (#567) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem ilyen van. Kábeleknek 0 hely van az alaplap mögött. ott nem fogsz semmit elvezetni.
Egy Seidon vízhűtővel használom, azzal teljesen hűs. VGA egy GTX660, az sem melegszik.
Azzal kell megbarátkozni, hogy a tápkábeleket nem tudod elvezetni hátul.

Mindezek ellenére ebben a felállásban teljesen jó ház az árához képest. Ehhez viszont kellett a Seidon vízhűtő, különben nem lenne egy szellős ház.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#569) SparrowHUN válasza davidsz (#568) üzenetére


SparrowHUN
tag

Hát Én egy G3420-as procit és egy GTX750-et raknák bele, FSP Hexa+ 500W-os táppal. Sok helyen olvastam, hogy alsó tápos háznak a hibája lehet, hogy nem ér el a tápcsati ide-oda. Tehát ezzel nem lesz gondom, ugye?
Plusz gondolkoztam, hogy lehet ugy csinálom meg, kap 3 plusz ventit, egyet alulra, ami szívja befelé a levegőt (az előlapival együtt), és hátra, fentre egy-egy, ami tolja kifelé. Ez megoldás lehet, elvileg. Sajna vízhűtést már nem tudok egyenlőre finanszírozni, meg szerintem egy ilyen "kis" konfighoz felesleges is lenne. Vélemény?

Ja, és milyen színű led venti van az elejében? (elvileg azt adnak hozzá alapból, ha jól olvastam)

(#570) davidsz válasza SparrowHUN (#569) üzenetére


davidsz
őstag

Felülre nem tudsz ventillátort tenni. Az csak egy "sima szellőző".
Nekem nem ledes a ventillátor.
A tápcsatlakozót nem tudom megmondani, hogy elér e ... a táptól függ. Nekem FSP400 van és a kiegészítő táp csatihoz toldó kellett.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#571) SparrowHUN válasza davidsz (#570) üzenetére


SparrowHUN
tag

oksi, köszi a segítséget, akkor valószínűleg Én is felkészülök toldókkal.
Na meg akkor fújhatom a tetőre szánt ventit. Max. kap egyet oldalra kifelé húzónak.

(#572) davidsz válasza SparrowHUN (#571) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem oldalt szív, elöl szív. Hátul fent a radi és kifelé nyomja.
Ezzel teljesen jó még ebben a nagy melegben is. 29-35 C között a HDD-k úgy hogy a szobában meg lehet dögleni. Proci 36-45C között terheléstől függően.
Ventiket alaplapról szabályzom.

A sata kábelek férnek el max a hátlap mögött, de annak nem sok értelme.
Összességében teljesen jó ház. Nem zavar a 0 kábelrendezhetőség, mert kulturáltan így is meg lehet oldani.
Teljesen vállalható ház.

Amikor a procin gyári hűtő volt, úgy 60C körüli értékeket produkált - az pocsék volt. Tehát kell egy Seidon víz, hogy ez a ház "hűvös" legyen. Más felállásban nem javasolnám, csak abban ahogy nekem van.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#573) SparrowHUN válasza davidsz (#572) üzenetére


SparrowHUN
tag

Oh, köszi, tehát jónak neveznénk ezt a házat... :)
A kábel elvezetés nem annyira létfontosság, hiszen ahogy írtad, így is elrendezhető kulturáltan... :) A hűtést sajna egyenlőre csak ventikkel tudom megoldani, a vízhűtés, mint írtam anyagi megfontolásból nem kivitelezhető, bár már járt rajta az agyam, de sehogy sem tudok most kigazdálkodni 17-20k-t.
Max. tényleg úgy rakom, ahogy írtad. Elől- oldalt szív, hátul fúj... Valahogy csak megoldom...

(Az a baj, hiába mutatok másik házat a páromnak, Ő ragaszkodik hozzá. Mondjuk a belsejébe nem szól legalább bele.. ) :D

(#574) irhejja


irhejja
tag

ITT egy Cooler Master alkatrészekre alapozott gép, ha valakit érdekelne, hogy hogy néznek ki így összerakva...

Eddig még nem "dolgoztam" Cooler Master alkatrészekkel, de teljesen meg vagyok elégedve velük és ajánlom bárkinek :K

[ Szerkesztve ]

(#575) SparrowHUN válasza irhejja (#574) üzenetére


SparrowHUN
tag

Szép összeállítás...
Én is átgondoltam a DeepCool hűtőventiket és inkább rakok a K350-be 2 SickleFlow 12 cm-es ventit. A házhoz adott gyárit beszerelem alulra, mivel ahogy olvastam 1200-as fordulaton pörög, az egyik ledest előre, a másikat hátra rakom. Talán így javítok valamit a ház szellőzésén is.
Aztán majd pár év múlva utánanézek a vízhűtésnek is. :)

(#576) irhejja válasza SparrowHUN (#575) üzenetére


irhejja
tag

Nekem eddig csak Corsair ventilátorokkal volt tapasztalatom (meg pár ilyen no name vacakkal, de azt ne számoljuk :D ), viszont a JetFlo-k nagyon bejönnek, mind az összeszerelésük mind az anyaghasználatuk kiválónak tűnik, jól is néznek ki, PWM-esek és nem is drágák.

Amit linkeltél SickleFlow ventilátorok is nagyon jónak tűnnek, és úgy látom nagyobb "nyomást" tudnak kifejteni, lehet ajánlott lenne a radiátorra ilyet rakni? Akkor mehetne a két JetFlo a ház elejébe...?

Valakinek véleménye erről?

(#577) Mate


Mate
nagyúr

Ha már rátaláltam a topicra és hivatalos választ is lehet kapni:

Elég régóta, kb. 3-4 éve az első szériás HAF 932-es házam előlapi, usb panelján 3 usb tönkre ment. Kompletten, az egész panel egyben van, meg is találtam hivatalos webshopban. A gond, hogy szállítási költséggel nagyon sokba kerülne.

Érdeklődnék, hogy idehaza lehet-e kapni valahol és ha igen, mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#578) SparrowHUN válasza irhejja (#576) üzenetére


SparrowHUN
tag

Gyönyörűek a JetFlo-k is, csak egy kicsit sokallom az árát (jó az Én pénztárcámhoz). Viszont néztem a DeepCool 120 cm-es ventilátorait, azzal csak az a bajom, hogy 1300-as fordulaton mennek. Igaz 3-at akartam berakni, sajna a gép sarokba kerül. :( Így is gondot okoz az elhelyezésének a dolga, mivel 20 hónap kisfiam szerintem örömmel kapná le az asztalról. Viszont az asszonynak is, meg Nekem is nagyon bejön a K350 kék LED-es ventikkel. Szóval sarokba fogjuk száműzni az új jövevényt. Éppen ezért legyen megfelelő szellőzése. Ennek a SickleFlownak meg ahogy nézem rendesen van húzása. Ebből elég lesz a 2 2000-es fordulatú. A gyengébbet (1200-ast meg alulra dobom, elvileg se a proci, se a VGA nem fog nagyon melegedni, hiszen nem egy i7-est veszek. :D

(#579) davidsz válasza SparrowHUN (#578) üzenetére


davidsz
őstag

Sarokban nem lesz jó választás ez a ház!!!
Felülre nem tudsz betenni ventit, így a sarokba be fog szorulni a levegő, oldalra megint 0 szellőzés lesz.
Valami felső szellőzésű házat nézz inkább akkor.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#580) SparrowHUN válasza davidsz (#579) üzenetére


SparrowHUN
tag

Az a baj, hogy nincs sok választásom, mivel a kölyök miatt nem tudom máshova rakni. A házhoz ragaszkodunk, mert már vagy 10-15 félét megnéztünk, és ez tetszik a legjobban.
Annyira nem leszz sarokban, mivel amikor építették a házat, kicsit retro megoldásban gondolkoztak, és totál ablak van a sarokban. Kb. 20-25 centire lesz a főfaltól, mellette ablak (szigetelését hagyjuk), szóval kap rendesen levegőt, attól nem félek már annyira. (Főleg hogy mostani 7 éves konfigomba tavaly vettem meg az első ventit... :D

(#581) #98593280 válasza SparrowHUN (#580) üzenetére


#98593280
törölt tag

"A házhoz ragaszkodunk, mert már vagy 10-15 félét megnéztünk, és ez tetszik a legjobban."

Ez ám a nyomós indok. :)

(#582) hackeeeee válasza #98593280 (#581) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, van akinek az.

Véleményem szubjektív...

(#583) davidsz válasza SparrowHUN (#580) üzenetére


davidsz
őstag

Ilyen megoldással 45-58C processzor hőmérsékleteket fogsz kapni, hidd el.
ilyen felállásban abszolút nem megfelelő ez a ház.

Ami még meglepetésként fog érni így, hogy összerántja majd a port hamar. ennek a háznak meg nincs porszűrője.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#584) SparrowHUN válasza #98593280 (#581) üzenetére


SparrowHUN
tag

Hát az az igazság, hogy ronda házba, ami nem tetszik Nekünk nem szívesen raknék bele 100e forintot. Nekünk az is nagy pénz, már nagy szó, hogy annyit ki tudunk adni. 4 hónap túlórám van benne.
A szellőzésével meg szerintem nem lesz nagy gond, nem egy izomos konfig megy bele, Egy G3420 + GTX750, 2 vinyó, 1 DVD-író. Arra talán elég lesz 3 venti, tekintve, hogy a mostaniban nem is volt 6 évig.

Azért a küllem is számít és nem fogunk 20-25e-t csak házra költeni. Majd egyszer, ha jobban megy... :)

(#585) L1ZRRR válasza SparrowHUN (#584) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Ha ventilátor dolgot olcsón és megbízhatóan meg akarod úszni, akkor én ezt ajánlom.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#586) Glaz-dozfhut válasza SparrowHUN (#584) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A szellőzés javítására javasolnám, hogy a ház elejéből kiveheted a fém hálót. kép Elég kevés levegő tud elölről, a ventilátor irányából bejutni, de így, ha csak kicsit is, de jobb. (A légszűrő szivacsot belülről kell rögzíteni.) A dizájn nem számottevően változik.

- Glaz-doz-fhut -

(#587) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Az lenne a problémám, hogy rettentően melegszik a proci átlagfelhasználás mellett is. (Illustrator, 1920x1200 as felbontásban, és egy másik monitoron 1280x1024-ben youtube-ról filmek).

Na most vásároltam egy Cooler Master hővezető pasztát, kitisztítottam az Arctic Freezer 13-as proci hűtőt, és a régi pasztával ellentétben még jobban melegszik. Amúgy az átlaghőmérséklet 21-23 fok között mozog.

Abszolút nem értem mi a gond a proci 62-63 fokon mozog, (AMD Phenom II X4 Black Edition 965) a dobozán 62 fokot írna maxnak. Eddig nem volt ilyen probléma, ezen a nyáron kezdődött. átlagban 3 havonta újrapasztáztam a régi jóval olcsóbb hővezetővel.

Bármilyen tipp jól jönne, mert ennej így hosszú távon nem lesz jó vége.

/Borsószemnyi adagot teszek a proci közepére, és nem kenem szét, hanem hagyom a hűtőt hogy elvégezze ezt a feladatot, így állítólag nem buborékosodik./

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#588) L1ZRRR válasza trialboj (#587) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hali

Ez a leghülyébb módszer paszta kenésre szvsz, mert ha picit csúszik rajta míg rögzíted már elvan b@szva.
Én a helyedbe fognék 1 petpalackot ásványvíz , kóla vagy akár mi ki vágsz egy 2x3 cm-es részt, és azzal prímán buborék mentesen el lehet kenni.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#589) trialboj válasza L1ZRRR (#588) üzenetére


trialboj
őstag

Nem feltétlem állítom hogy tévedsz, de több videót találtam arra vonatkozólag hogy elkenni sokkal nagyobb butaság mint csak simán a közepére nyomni, és a hűtővel szétteríteni.

Youtube link

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#590) L1ZRRR válasza trialboj (#589) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Jó hát akkor csináld azt amit mondanak, én tapasztalatból mondtam amit.
Csináltam már én is úgy és nem véletlenül csinálom így.
Szép egyenletesen ellehet kenni.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#591) h1mpi válasza trialboj (#589) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is a középre a borsó méretet csinálom és semmi gond nincs a hőfokokkal. (MX4)
Ettől függetlenül, amit Vemar mond is jó módszer, attól függ kinek melyik szimpatikus. Az elkenésest is tönkre lehet tenni, ha csúsztatgatod rajta a hűtőt. Szerintem szedd szét, pucold le rendesen és tegyél egy kisebb mint a borsó adagot. Próbáld meg azonnal a helyére tenni a lábakat és a helyén tartva (erős nyomással) egyenletes terheléssel becsavarni a csavarokat. Itt is fontos az, hogy kb. mindegyik csavar egyszerre legyen meghúzva. Ha teheted használt két csavarhúzót is átlósan.

Mivel írtad, hogy ne ma kezdted ne vedd oktatásnak csak leírtam, hogy én mire figyelek. HA így se jó próbáld MX2 vagy Mx4 pasztával és akkor kiderül, hogy a paszta vagy a módszer-e a nem megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#592) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Cm n200 ba belefér egy asus gtx660 videokari?
Elvileg a házba valami 355mm vga fér..

(#594) Hardver Arc válasza #98593280 (#593) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Jah értem.. Akkor pcx-en elírták szerintem.

(#595) szaya


szaya
tag

Hali!

Sikerült egy CM Cosmos házban leégetnem az érintőkapcsolót. Egy ilyen gombbal lehet vajon pótolni, vagy lehet kapni külön kapcsolót? Valami ötlet valakinek? Most nem tudom bekapcsolni a gépet...

Üdv: szaya

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#596) CM Hungary válasza szaya (#595) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Melyik Cosmos? Régi sima? Mert elképzelhető, hogy lehet hozzá I/O panelt vásárolni külön.

(#597) CM Hungary válasza Mate (#577) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Szia, itthon nem kaphatóak alkatrészek, a kinti megrendelést tudom javasolni. :(

(#598) degooo


degooo
csendes tag

Sziasztok!
Egy-két hete vásároltam az internetről valószínűleg egy rossz Cooler Master Silent Pro M2 tápegységet (usertől, nem boltból), ami az első két napon úgy indult el, hogy többször kellett egymás után megnyomnom a power gombot, mert elsőre csak kattant, és leállt (behúzta a ventiket is), de ha többször nyomtam egymás után, elindult vele a gép.. Aztán harmadik napra lenyomtam hátul a tápot, és amikor hazajöttem visszakapcsolva a gép már nem indult a "bikázásra" csak a gombnyomásra kattant egyet, behúzta a ventiket, majd azonnal leállt, és akármenyniszer nyomhattam nem indult. Aztán ezen a héten volt vele időm foglalkozni, amikor újraépítettem a gépemet, és kipróbáltam már mindenhogyan a tápegységet, de sehogy sem indult.. Kezdésnek kivettem a videókártyámat, és semmi.. Kivettem a hdd + videókártyát, semmi.. Kivettem a Capture kártyát, már csak a processzor és a ramok lógtak szinte az alaplapban, semmi... Aztán a 24 pines csati mellől kihúztam az "ajándék" 4 pint, úgy sem indult.. Cseréltem tápkábelt egy masszívabbra, semmi.. Standby módban a tápegység magas frekvencájú "sípolást" ad ki magából, és nem szívesen tapogatom hátul sem a kapcsolóját, mert nem bízom az életemet a házban található érintésvédelmi relére.
Én valami tápegység védelmi mechanizmusra tippelek, hogy véd túlfesz ellen, mert valami beszart benne, csak most dobtam rá ki 16 ezer forintot, és a lehető legkisebb budgeből szeretném életre kelteni a picikét, de beismerem amihez nem értek, az nagy valószínűséggel szakember kezébe való, csak előbb lőjük ki a pénztárcabarát megoldásokat.
Konfig: MSI-770G45, MSI Radeon HD 6850OC , AMD Athlon 2 x2 250 (OC 3.60 GHZ volt piszka nélkül), WD1TB Caviar Blue, AverMedia LiveGamerHD, 3GB DDR3 1333MHZ
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

András

(#599) szaya válasza CM Hungary (#596) üzenetére


szaya
tag

Cosmos S (RC-1100)

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#600) CM Hungary válasza degooo (#598) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Hát én a helyedben megpróbálnám az eladótól visszakérni a pénzt. Amúgy a sípolást az egyik transzformátor csinálja, sajnos ennél a típusnál ez többször előfordul. Nem hibajelenség, ettől még használhatónak kellene lennie. Ötletem nincs azonban, hogy mit lehetne vele tenni házilag. Én nem babrálnám az biztos, több kárt tehetsz a rendszeredben vele. Ha rossz helyre nyúlsz, más komponensek is kárát láthatják.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.