Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) jim bcs válasza seniman (#350) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

na valami ilyesmi válaszra vártam, a lényeg hogy dupla radis kell így a pumpa alacsony fordulaton dolgozhat kvázi a duplaradis CM-ek kellenek

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#352) seniman válasza jim bcs (#351) üzenetére


seniman
addikt

Pontosan.Minél jobban túl van méretezve valami,annál kevésbé kell küzdenie.Amúgy létezik triplás is,igaz nem CM :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#353) hackeeeee válasza jim bcs (#351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem 1000-1100rpm-en megy a Seidon 240 pumpája.

Véleményem szubjektív...

(#354) Wiz Khalifa válasza CM Hungary (#344) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. De ha lesz hozzá I/O panel külön akkor megoldható bele ugyan úgy a két konfig? A mini-ITX az első tápos verzió lesz majd.

Ha tudsz árat meg pontos megjelenést akkor tudnál egy privátot írni? :)

Smoke some weed nigga!

(#355) #98593280 válasza CM Hungary (#346) üzenetére


#98593280
törölt tag

A hivatalos PROHARDVER "Milyen tápegységet vegyek" topikjának ajánlója ez.
Ugyanaz a PROHARDVER felület, ahol pl. a COOLER MASTER is fórumozik.
Nem utolsó sorban ha jól tudom vzsryl kolléga állította össze, aki elég jól ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#356) CM Hungary válasza jim bcs (#349) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Az NZXT-ket nem ismerem, állítólag valóban jók. CM-ből a Neptonok a leghalkabbak.

(#357) CM Hungary válasza Wiz Khalifa (#354) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Igen, persze. Ha lesz hozzá I/O, akkor megoldható a két konfig.

(#358) CM Hungary válasza #98593280 (#355) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Barátom, veled elég nehéz vitatkozni, sőt értelmetlen is. Azért a véleményemet leírom.
A prohardver fórumban bárki nyithat topikot, nem jelenti azt, hogy ért is hozzá. A tudását nem kérdőjelezem meg, de biztos vagyok benne, hogy aki az adatbázist összeállította, nem a saját méréseire alapoz. A V sorozatú tápegységek minden teszten kiváló eredményt értek el, és jelen pillanatban a legjobb tápok között van.
Méréssel alátámasztva egy szakértőtől: http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=360

(#361) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

A V700 jó tápocska. :) Nálam tökéletesen teszi a dolgát. :R

Smoke some weed nigga!

(#363) jim bcs válasza CM Hungary (#356) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:R

(#362) ShellKretor
simán idetartozik

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#364) CM Hungary válasza #98593280 (#362) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Hajrá! :)

(#365) Wiz Khalifa válasza #98593280 (#362) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Úgysem nyertem még sose ilyet és annyira azért nem vagyok Facebook men hogy meg is legyen a lehetőségem. :( De sok szerencsét a többinek! :)

Smoke some weed nigga!

(#366) meci77


meci77
tag

Tiszteletteljes kérdésem lenne, hogy a várva-várt Elite 110 elérhető lesz-e 1-2 héten belül, vagy esetleg csúszik egy picit?

(#367) AxBattler válasza meci77 (#366) üzenetére


AxBattler
félisten

Az engem is érdekelne, bár ODD jól jönne a konfigba...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#368) Möhe


Möhe
addikt

Valaki próbálta már a CM692-es plusz HDD kereteit belemoddolni a 130Elite-be?
Ép ezen agyalok hogyan is lehetne.

(#369) zolee5016 válasza Möhe (#368) üzenetére


zolee5016
őstag

A műanyagokra gondolsz??
Ha segítség,akkor én most egy Cosmos-ba applikáltam Hdd kereteket..mivel minden gyártónál ez standard méret,így lehet agyalni,és alakítani... Szóval a Cosmos ...innen várja a folytatást...már el lehet képzelni milyen lesz...
LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#370) Möhe válasza zolee5016 (#369) üzenetére


Möhe
addikt

Azokra és a fém keretee gondolok. [link]
Ha kiszedem az ODD-t akkor sikerülhetne!

(#371) zolee5016 válasza Möhe (#370) üzenetére


zolee5016
őstag

akkor az eredeti odd-keret...hát ugrik...na de ez nem lehet akadály!!! :K Másnem,ha kell odd..veszel egy usb-st

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#372) CM Hungary válasza meci77 (#366) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Elvileg elérhető lesz.

(#373) Savanya


Savanya
addikt

Nem ide tartozik ,de keresek CM 690 II TOP Panelt usb3.0-ast / [link] / és előlapi átalakítót 5,25 -3,5 -est / [link] /.

Esetleg valaki aki nem használja a SATA Dokkert akkor elcserélné velem a Ver.2 változat fedelére .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#374) meci77 válasza CM Hungary (#372) üzenetére


meci77
tag

Ok, köszönöm, :R

(#375) meci77 válasza AxBattler (#367) üzenetére


meci77
tag

Nekem pont az tetszik, - habár ízlések és pofonok ugye :) - hogy nincs benne optikai meghajtó hely, nincs rá szükségem, de ha mégis lenne, veszek külső meghajtót, ha már muszáj. De inkább azt is elkerülöm, ha lehet.

(#376) Glaz-dozfhut válasza Savanya (#373) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Itt még elérhető volt valaha. szerk.: Most látom, hogy elfogyott. Tárgytalan. Van egy opció, amivel nem olyan irdatlan drága a szállítás. Egyébként nekem is kéne ez-az, meg másokról is tudok a ház topikjából akinek kellene.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#377) hl225


hl225
tag

Érdeklődni szeretnék, hogy CM-TX2 processzor hűtőhöz lehet-e még ventilátort kapni.
A ventilátor típusa: a9025-18rb-3bn-f1
Ha már esetleg CM ventilátor nem érhető el, meg lehetne-e tudni milyen légszállítású az adott típus?

(#378) BomiBoogie válasza hl225 (#377) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Itt az adatlapja, a légszállítása: 41,76.

(#379) patomi válasza hl225 (#377) üzenetére


patomi
őstag

Szinte bármilyen 92mm-es ventit rá tudsz tenni. Akár PWM ventit is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#380) BomiBoogie válasza patomi (#379) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez meg a másik. Sőt, jó eséllyel egy halkabbat/erősebbet is kapsz rá. :K

(#381) Longhandd


Longhandd
tag

Sziasztok!
Ha már CM topic, lehet, hogy kapok választ:)
Öreg TX3-as procihűtöm a napokban egy FX6300-as procira került. Nos, az van, hogy kevésnek bizonyul, bár jobb mint az AMD gyárija.
Ha maradok a CM-nél, akkor egy Hyper 212 EVO megfelelő lenne vagy mást javasoltok?

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#382) BomiBoogie válasza Longhandd (#381) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ár-érték arányban jó a 212. :K
Esetleg nézhetsz még Alpenföhn Bröckent vagy Thermalright Machót.

(#383) Longhandd válasza BomiBoogie (#382) üzenetére


Longhandd
tag

Köszönöm a gyors választ:)
Az ajánlatodból a Brocken tetszik, de nem találtam a gyári oldalán a méretezésnél, hogy alá fér-e a memóriám? A 212-esnél a gyártó 37mm-es magasságot enged aláférni és az én memóim nem magasak:) Tehát elfér. Nem tudod véletlenül a Brockennél mi a helyzet ezen a téren? Ha elférek, melyik hűt jobban és melyik csendesebb?

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#384) BomiBoogie válasza Longhandd (#383) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Low profile memók, el fognak férni. :K

Én az Alpenföhn Matterhorn Pure-t is ajánlom, ár-érték arányban bajnok!

(#385) Longhandd válasza BomiBoogie (#384) üzenetére


Longhandd
tag

Köszönöm a segítséget, mire össze áll a pénz, biztosan dönteni is tudok :R
(Az miatt nem kell aggódni, hogy a kilós hűtő kárt okoz az alaplapomban? Eddig csak 300gramm körüliekkel volt dolgom?)

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#386) BomiBoogie válasza Longhandd (#385) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, ezek már alulról vannak felfogatva, nem csak olyan rápattintósan, mint a TX3.
Tudom, mert nekem is volt. :K :)

(#387) Longhandd válasza BomiBoogie (#386) üzenetére


Longhandd
tag

Oké, köszönök minden infót:)

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#388) DRB


DRB
senior tag

Üdv!

A CM Hungary képviselőjétől kérdezném(persze ha valaki másnak is vannak infói, ne fogja vissza magát :)), CM Hyper 212X(RR-212X-20PM-R1) hűtőt lehet e kapni kis hazánkban, ha igen hol? Az a helyzet, hogy én nem találok sehol ilyet. :(
A választ előre is köszi! :R

(#389) Longhandd válasza DRB (#388) üzenetére


Longhandd
tag

Extreme digitálnál jelenleg ingyenes házhozszállítással.

[link]

[ Szerkesztve ]

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#390) DRB válasza Longhandd (#389) üzenetére


DRB
senior tag

Mint ahogy írtam is, én Hyper 212X-et keresek.

(#391) Longhandd válasza DRB (#390) üzenetére


Longhandd
tag

Bocs.

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#392) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

CM Storm Enforcer házhoz keresnék olyan oldallapot, amelyen van ventilátor hely is. Neten nem sikerült találni, valaki ismer egy eladót, esetleg boltot? Lehetőleg országon belül, Budapesten vagy környékén venném.

(#393) Möhe


Möhe
addikt

A 130 Elite ODD keretének belső része csavarozva van a keret felső részéhez,de az eleje viszont szegecselve (mi a f@szé félmegoldás? ) csak úgymond rongálással lehet,vagy van rá mód szépen finoman is kiszedni?

Feszegetem az elejét,de csak nem enged szép szóval.
Bele szeretném mókolni egy 692-es HDD keretét,hogy egymás alatt legyenek a venti mögött.

[ Szerkesztve ]

(#394) EnterR


EnterR
veterán

Üdv. Storm Scout 2 hátulján pontosan milyen piros LED-es ventilátor van? Itt a típusára gondolok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#395) CM Hungary válasza DRB (#388) üzenetére


CM Hungary
Hivatalos

Nem kapható itthon. Másik piacra szánt termék.

(#396) DRB válasza CM Hungary (#395) üzenetére


DRB
senior tag

Szomorúan hallom ezt, akkor marad a Hyper 412 Slim(bár ehelyett is inkább a 412 PWM kéne, de úgy tűnik ezt sem lehet itthon kapni, viszont ezt lehet orvosolni könnyen), vagy a külföldről való rendelés, még meggondolom.
Azét köszi az infót :R

(#397) cor


cor
őstag

Hello CM

Igaz-e ,h akinek "első szériás" 690III háza van, annak utólag jár gumiharang, meg vmiféle csavar(?) ?
Tavaly még nem így nézett ki a honlapon, mint ahogy most.
Ebben szeretnék információt/segítséget kérni.
:R

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#398) hm15 válasza CM Hungary (#372) üzenetére


hm15
senior tag

Nem szeretnék tolakodó lenni, de lassan május, :) bármi pozitív hír az Elite 110 megjelenése kapcsán? :R

(#399) zolee5016


zolee5016
őstag

Szia CM!
CM Store-ból kellene cuccos
1
2
3
Ezek beszerzésében tudsz segíteni?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#400) RazoR


RazoR
veterán

Hali! Az érdekelne, hogy egy Cooler Master V8 GTS CPU hűtő befér-e egy CM STorm Scout 2-be, mivel az adatlap szerint a hűtő 166mm magas, a ház adatlapján a mx cpu hűtő magasság meg 162mm, na de! a hűtő oldalán egy scout 2-be van berakva az egyik képen!!!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.