Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) nelsonmanian válasza Tekmen (#550) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Számít? :D

(#552) teguran válasza Tekmen (#550) üzenetére


teguran
tag

pl travian utan nekem is furcsa volt, hogy hova lettek a megmaradt katonak.
mar kezdem megszokni, ez van... :)

(#553) Tekmen válasza nelsonmanian (#551) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Hát elég sok katonám odaveszett már így... :/

Tekmen

(#554) bepken válasza Tekmen (#553) üzenetére


bepken
veterán

pedig hidd el, hogy ez így a logikus :)
ha nem akarod, hogy az összes egységed elvesszen a csatában....akkor egyszerűen ne használd fel az összes egységedet! :D

Navonmizu2! szedd le akkor az .apk-t valahonnan (vagy készíts egy backup-ot az aktuálisról a telefonoddal), majd a fájlt egyszerűen húzd rá az emulátor képernyőre. pár pillanat múlva automatikusan telepíteni fogja, majd el is indítja.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#555) powernap


powernap
tag

vki segítsen pls, nem értem miért nem tudok clan warban harcolni.. mindenkit csak scoutolni tudok, támadni senkit. igaz még cska 1 napja vagyok itt, de elder vagyok, és így se. nem a ranghoz van köze? vagy csak bug? de ahogy látom a klánba pár ember küzd ugyanezzel a gonddal.

(#556) bepken válasza powernap (#555) üzenetére


bepken
veterán

nem értem a kérdést :D
a "klán vezér" már elkezdte a klán háborút? az első nap egyébként még csak a felkészülésről szól

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#557) powernap


powernap
tag

jó azt elfelejtettem beleírni. war day van, de az összes ellenfélt csak scoutolni tudok, nem támadni.

(#558) Armis


Armis
tag

Sziasztok, új vagyok, tele kérdéssel és kétellyel.
Csata alatt nem tudom módosítani a letett egységek mozgását, csak a bevetés helyét és idejét és létszámát dönthetem el én?
Van-e magyar leírás a játékhoz, vagy készül-e például a clashofclansbuilder.com alapján fordítás? Az a honlap elég részletesnek tűnik, csak beleveszek a fordításba.

[ Szerkesztve ]

(#559) bepken válasza Armis (#558) üzenetére


bepken
veterán

igazán jó, magyar nyelvű leírásról én nem tudok, de igazából nincs is rá szükség...maga az irányítás annyira adja magát, hogy azzal nem szabad, hogy gond legyen. a taktikai részét pedig akár videók alapján is megtanulhatod (bár szerintem menet közben magától is rájön az ember)

egyébként úgy van, ahogy írtad: a lerakott egységek mozgását nem tudod irányítani. minden egység típus más célt szolgál, más célpontja van, ezáltal máshogy viselkedik. ezeket kell megtanulni és megfelelően kihasználni

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#560) TiszaG


TiszaG
csendes tag

Erős harcosokat keresünk a Magyar Titánok klánba, teljesen aktív kolónia vagyunk, aki elégedetlen a jelenlegi csapatával vagy még nem tartozik sehova, azt várjuk szeretettel!

(#561) sztanozs válasza powernap (#557) üzenetére


sztanozs
veterán

A warban a két klán azonos top x szereplője vesz részt (ahol az x osztható 5-tel).
Tehát ha egy 22 fős Klán támodott be benneteket akkor mind a két csapatból a top 20 játékos vesz részt gyakorlatilag a warban. A többi játékos csak nézelődni tud.

A másik dolog az, hogy a friss játékosok sem vesznek részt a warban. Ha new státuszod van, amikor elindul a prep day, akkor nem választ be a gép a résztvevők közé.

A harmadik pedig, ha kiléptél egy klánból, ahol éppen bent voltál a warban, akkor bent maradsz abban a warban (passzívan). Két warban nem tudsz egyszerre bent lenni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#562) pbence


pbence
csendes tag

Sziasztok Laci vagyok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Eltört a tab-om kijelzője és ezáltal használhatatlanná vállt.
Letöltöttem pc-re Bluestack nevü programot amint írtátok,de hogyan töltöm be a falumat?

(#563) nelsonmanian válasza pbence (#562) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

mindenképp kell hozzá a tableteden is elvégezni pár egyszerű lépést, kijelző nélkül nem lesz egyszerű...

(#564) bepken válasza nelsonmanian (#563) üzenetére


bepken
veterán

egyszerűen csak belép az account-jába, nem?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#565) nelsonmanian válasza bepken (#564) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

ha előtte szikronizálta a g+al a járékot

(#566) bepken válasza nelsonmanian (#565) üzenetére


bepken
veterán

ja hát nyilván :)

más:
4 klántársammal szívesen csatlakoznánk egy nagyobb klánhoz. hol volna szabad hely? :) (65-60-50-23 szinten vagyunk)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#567) pbence


pbence
csendes tag

sziasztok! Bocsi,de elég amatőr vagyok!
Ezeket hol találom?

(#568) Armis válasza pbence (#567) üzenetére


Armis
tag

Gondolom a játékon belül kell a google+ fiókkal összekapcsolni. A beállításokban teheted meg.

(#569) Armis


Armis
tag

Hadd kérdezzem meg, hogyha még a gyűjtők tetején lévő ikonra nem kattinttottam, tehát még nem írta hozzá a meglévőkhöz a jobb sarokban, akkor azt nem is látják rabláskor? Magyarul azt nem vehetik el?

(#570) Dragster72 válasza Armis (#569) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Elvehetik azt is.

(#571) Armis válasza Dragster72 (#570) üzenetére


Armis
tag

Értem, de akkor mire jó? Egy puffer?

(#572) kovimester válasza bepken (#566) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Ha godolod ide jöhettek. HUN SQUAD heti több war 15 fös. Várunk szeretettel.
Üdv kovim.

(#573) bepken válasza Armis (#571) üzenetére


bepken
veterán

az ott a megtermelt nyersanyag. minél magasabb szintű a bánya, annál több megtermelt nyersanyagot tud eltárolni. amikor ráböksz a bányákra, akkor ezt a megtermelt nyersanyagot gyűjtöd össze a tárolóba.

a dolog célja leginkább az, hogy rendszeresen látogasd a falvadat :) hiszen:

- a tárolók jellemzően a falon belül, míg a bányák a falon kívül találhatóak. tehát, hogyha támadnak és nem tudják áttörni rendesen a falakat, akkor csak a bányákban található nyersanyagot tudják elrabolni, a tárolóban lévő "megmenekül".

- ha egy bánya megtelik, akkor onnantól gyakorlatilag nem termel semmit sem, pontosabban az azután megtermelt nyersanyag elvész.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#574) rastawicc


rastawicc
tag

Üdv emberek!
Klántagságot ajánlok, főleg kvázi haladóknak de Level 20-30-tól lehet jönni! Amit ajánlani tudok: többnyire nagykorúak vagyunk és talán nem kell magyaráznom, hogy ez mért pozitívum...
Aztán a segítőkészség. Adakozunk, mert aki nem azt kitesszük. Nincsenek értelmetlen szabályok sem, azt várjuk el, hogy amennyit kértél és kaptál, annyit adj vissza, aztán az aktivitás sem hátrány, és viselkedj kulturáltan!
A klán új, mivel ez előző egyébként telt házas klánunk (Magyar Gárda) vezetője felszívódott, a ClanWars miatt most új klánt szervezünk. Hozzáteszem, átjött a keménymag, tehát az új klán nem engem jelent meg két haveromat. ;)

Gyertek csak bizalommal, ha van kedvetek!

A Klán neve pedig Hungarian Guard, első ezen a néven. :D

La Mastre.

(#575) djkerep válasza rastawicc (#574) üzenetére


djkerep
csendes tag

Gyertek az aktivmagyarok klánba. Úgy gondolom a a névből kiderül, hogy mi a fontos. Adakozz ha kérnek, cserébe te is kapsz rögtön. 800 trófea a követelmény.

privátot hamarabb észre veszem! Szolnokon házhoz megyek!

(#576) rastawicc válasza djkerep (#575) üzenetére


rastawicc
tag

Szép halál lenne.

La Mastre.

(#577) chapwees válasza djkerep (#575) üzenetére


chapwees
tag

Minden bizonnyal átvisszük a clan-t egy fele akkora clan-ba. Ezt te se, gondoltad végig. :)

(#578) Armis


Armis
tag

Az hogy lehet, hogy 8-asként megtámad egy 8-as, de sokkal erősebb nálam. Nem kap xp-t a vásárlások után? Én ha fejlesztek valamit, kapok pontot.

(#579) bepken válasza Armis (#578) üzenetére


bepken
veterán

gondolom ki van maxolva minden azon a TH szinten.
ezen kívül ugye az se mindegy, mekkora klán tagja és mennyi egységet ad. de xp jár a TH rombolásért és kertészkedésért is.
vagy nézd meg az adatlapját, milyen achievement-eket teljesített eddig!

(én legalábbis nem tudok róla, hogy gem vásárláskor xp is járna. bár ki tudja....)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#580) Chris78 válasza FZsolt15 (#523) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi. Működik. :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#581) Armis


Armis
tag

Nagyon örvendek a bronze III ligába kerülésemnek, örvendjetek ti is.

(#582) gergo5991


gergo5991
őstag

ti fel tudtok lépni? nekem nem engedi, log-in failed, wtf?

(#583) nelsonmanian válasza gergo5991 (#582) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

fel

(#584) igyatok


igyatok
újonc

Sziasztok ! egy nagyon fontos segítségre lenne szükségem
A régi fiókomat szeretném elő hozni,ami eddig nem sikerült,mióta újra lett telepítve a játék,azóta nem jó.
Aki úgy érzi,hogy tudna nekem segíteni,az legyen szives jelöljön meg Facebook.on --> Chriss Kovacs

(#585) stivi1g


stivi1g
tag

Hello!

Keresünk aktí játékosokat elég friss klánunkba jelenleg kilencen vagyunk de nagyon szeretnénk többen lenni, hogy clan wars ba részt vehessünk. A clan neve Magyar top várunk mindenkit szeretettel :) ha kicsit kezdő vagy az sem gond. nincs arányszabály... amíg tudunk adunk lvl 3 sárkány pekka, hog lvl4 5 egyéb egység.

(#586) pbence


pbence
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy két tab-on játszom a játékot egy g-mail címről! Az egyik tab-ról a segítségetekkel,amelyet" ezúton is köszönök "átraktam pc -re.A másikat is szeretném,de nem megy.Lehetséges,hogy egy pc-re csak egyet lehet felrakni? Egyébként pár napja én írtam a törött kijelző miatt "amit azóta már tudok használni"!Ezt úgy oldottam meg érdekesség képen írom,hogy nem kellet kijelzőt cserélnem! A tab-on lévő OTG felülethez csatlakoztam usb átalakítással egérrel! És máris használhatóvá vált a dps dream 7 kütyüm.A javítása már majdnem annyiba került volna mint egy új gépé,csak esztétikailag van benne egy repedés.A lényeg,hogy működik!Ajánlom mindenkinek ezt a megoldást! Üdv!

(#587) bepken válasza pbence (#586) üzenetére


bepken
veterán

a PC-s verzió esetében is egy google account-hoz rendeled a mentést, tehát ugyanazok a szabályok játszanak itt is.
két különböző virtuális gépen lehetne megoldani (bluestacks ilyesmire nem alkalmas)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#588) pbence válasza bepken (#587) üzenetére


pbence
csendes tag

köszi!
Még azt szeretném megkérdezni,hogy épp a törött tabról nem raktam át a játékot mert erre a megoldásra csak tegnap sikerült szert tennem! Tehát a pc-én lévő nem veszik el,ha felül írom?
Másik a játék hack-eléséről mit hallottatok?

(#589) teguran


teguran
tag

keresek olyan klant, ahol aktiv, segitokesz tagok vannak!
900 kupam, 30as szinten vagyok, aktivan jatszom.

Udv! :)

(#590) iwu válasza pbence (#588) üzenetére


iwu
addikt

"Másik a játék hack-eléséről mit hallottatok?" - PH Alapelvekbe ütköző kérdés...Amúgy on-line játék, elég hamar kiderülne...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#591) bepken válasza pbence (#588) üzenetére


bepken
veterán

ismétlem: az eddigi "munkádat", tehát a falvadat szinkronizáltad a google fiókoddal.
tehát, ha egy akármilyen eszközön ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve és szinkronizálod az adatokat, akkor a játék az adott fiókhoz társított falut fogja betölteni.

a hack egy online játék esetében pedig csak abban segíthet, hogy viszonylag gyorsan letiltsák az account-odat, szóval ilyesmivel max akkor érdemes próbálkozni, ha már nem szándékozol többé játszani azzal a fiókkal :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#592) pbence válasza bepken (#591) üzenetére


pbence
csendes tag

Rendben és köszönöm!
Abban tudtok segíteni,hogy a billentyűzetemen a pc-én nem tudok a játékban helyesen írni pl.nem találom az y betűt,vagy nem tudok z-ét írni.Hiába állítottam át android billentyűzetre!

(#593) rastawicc válasza teguran (#589) üzenetére


rastawicc
tag

Szia! Hungarian Guard. Nézz be! ;)

La Mastre.

(#594) reki111


reki111
csendes tag

Hello,

új tagokat keresgélek a klánomba, baráti társasággal játszom jelenleg 9-en vagyunk lvl40-60 között. Clan warozás céljából kellenének tagok! Szívesen látunk mindenkit!:)

Clan neve: EloHell-HUN

(#595) kovimester válasza teguran (#589) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
HUN SQUAD mi 18 vagyunk eddig mindenki aktív. Ha esetleg jössz magyarul jelentkezz.
Üdv Kovim

(#596) stivi1g válasza teguran (#589) üzenetére


stivi1g
tag

Hello gyere hozzánk mi is aktívak vagyunk. A clán neve
Magyar top

udv stivi

(#597) Lacci77


Lacci77
tag

Az elder és a co-leader mivel több, mint a sima klán tag?
Azt tudom, hogy felvehet ill. kirúghat tagot. Ezen felül van valami?

(#598) FZsolt15 válasza Lacci77 (#597) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Az elder felvehet és kirúghat tagokat, a co-leader pluszba még küldhet klán üzenetet, indíthat háborút, lefokozhat, vagy kinevezhet eldert, co-leadert, szerkesztheti a klán kiírást.

(#599) kejci


kejci
újonc

Sziasztok,

nemrég kezdtem a játékot.
19-es szinten vagyok csak.
Azt szeretném kérdezni, hogy a "katonák" minden támadás után elbuknak ? :-D
Nem marad soha meg ?

(#600) Laci.M válasza kejci (#599) üzenetére


Laci.M
senior tag

Mindig elvesznek, de sokat nem kellett volna utánaolvasnod, már párszor elmondtuk :)

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.