Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) ggeleven


ggeleven
őstag

Ezt muszáj vagyok bedobni ide is. Most fogtam. :DDD

Mondjuk máskor is már nem rossz (tavaly december).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5302) pcnet válasza ggeleven (#5301) üzenetére


pcnet
addikt

Szép loot, grat! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5303) l.skywalker válasza ggeleven (#5301) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5304) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt csak úgy itt hagyom :D
Clash of Clans on Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5305) ggeleven válasza l.skywalker (#5304) üzenetére


ggeleven
őstag

Ezt hívják úgy, hogy direct message. :DDD
Mindjárt jönnek az ilyen-olyan népek, hogy kellene még egy pár zászló is a játékba... ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5306) l.skywalker válasza ggeleven (#5305) üzenetére


l.skywalker
félisten

És legyen olcsóbb a fal ára!!!! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5307) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az új update: jön a Capital kiegészítő, lesz raid... stb.
Clan Capital & The Forge | Clash of Clans

Sneak Peek:
Capital UPDATE Sneak Peek #1! (Clash of Clans) - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5308) ggeleven válasza l.skywalker (#5307) üzenetére


ggeleven
őstag

Elég összetettnek néz ki. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz. Lesz mit tanulni az egyszer biztos. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5309) l.skywalker válasza ggeleven (#5308) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Raid aggaszt kicsit. A mi klánunk már egy nagyon-nagyon nyugis hely. Lenyomjuk a havi CWL-t néha van 1-2 CW de semmi extra. Ha ez az update plusz terhet ró a klán nyakába, szerintem a fele társaság kilép :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5310) ggeleven válasza l.skywalker (#5309) üzenetére


ggeleven
őstag

Egy klánban vagyunk? :D Nálunk is hasonló a szitu. Kb 25-30 ember aktív, 15-20 akivel nyomjuk a CWL-t és néha egy wart, de amúgy pihi-szuszi. Nehezen lehet új embereket is hozni sajnos. Múltkor kiküldtem vagy 50-60 meghívót, de senki sem jött. Ha nálatok nem megy a szekér gyertek hozzánk. ;) Lvl20as klán Master II league-ben. Magyar 18+ / #PJ8YR00V

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5311) l.skywalker válasza ggeleven (#5310) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megy simán, csak már nagyon öregurasan toljuk. Nem baj, ha kikapunk - egy elvárás van, hogy aki "ződ" és bekerül CW/CWL-be az támadjon. Van egy "testvér" klán, ahol komolyan tolják és onnan jönnek át hozzánk akik ott nem férnek be.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5312) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Magic Is In The Air... TOWN HALL 15 Is On The Way! ✨ Clash of Clans New Update - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5313) ggeleven válasza l.skywalker (#5312) üzenetére


ggeleven
őstag

Tyű, ez kemény lesz. A világon nincs ennyi gold, hogy elég legyen. :D
Egyelőre olyan érzésem van, mint a 100. Transformers filmnél...legyen kicsit nagyobb, legyen kicsit erősebb, de minden kb ugyanaz. Várom a többi sneak peaket, hátha jön valami új egység vagy izgalmas újítás.
Egy ideje már gyüjtöm a könyveket és CWL league shopban is van 2500 kütyü. Úgy látom kelleni is fog minden. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5314) l.skywalker válasza ggeleven (#5313) üzenetére


l.skywalker
félisten

És már tölthető a TH15 Update:
Town Hall 15 Is Here! Clash of Clans New Update Available Now! - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5315) ggeleven válasza l.skywalker (#5314) üzenetére


ggeleven
őstag

Tanár Úrnak tisztelettel jelentem, hogy:
Kész
- Labor lvl 13, kalapács bekészítve a lvl5 esarinak
- clan castle lvl11, jöhet az 50 egység
- lvl 1 Monolith
- Archer Queen lvl 82

Dolgoznak a builderek:
- mindkettő spell toweren
- 2 army campen

Ezek után szerintem megy a másik 2 army camp, utána meg a tárolók (hogy minél többet adjanak a fillerek), majd talán TH, inferno, xbow.

Nálad/nálatok mi lesz a menet?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5316) pitör84


pitör84
tag

Újra elkezdtem ezzel a játékkal játszani, jelenleg th9en vagyok, 1400 körüli kupával és egyszerűen mostanában csak százszázalékosan leigáznak. Mi lehet ennek az oka, pedig fejlesztem szépen a védelmet is légvédelmet mindent, mégis állandóan százalékosan letörölnek a színről. Mennyire normális ez, nektek is így van?

(#5317) ggeleven válasza pitör84 (#5316) üzenetére


ggeleven
őstag

Sajnos kevés választ fogsz kapni itt, nem nagyon pörög a topic. Én lassan maxos th15 vagyok, szóval nincs friss tapasztalatom th9ről. Csak általánosan tudok kérdezni. :)
Milyen szintű th-ról támadnak? Nekem simán bead -3 szintűt is és azon tök természetes, hogy átrohanok 100%-ra. Egyébként nincs univerzálisan jól működő layout, de erre már biztosan rájöttél. Ha erős a légvédelem, akkor lezúznak földről és fordítva.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5318) pitör84 válasza ggeleven (#5317) üzenetére


pitör84
tag

Igen mindenféle th támad és van hogy velem egyszíntű is...
De a lényeg akkor lényegében nem is nagyon érdemes a védelemre összpontosítani mert úgyis lesz erősebb nálad aki legyőz. Tehát inkább én is a támadásra a katonák fejlesztésére összpontosítsak?

(#5319) ggeleven válasza pitör84 (#5318) üzenetére


ggeleven
őstag

Az biztos, hogy mindig van erősebb ellenfél. Warban vagy CWL-ben is simán hoznak rajtam 2 csillagot tök mindegy mit csinálok. De lootos támadásban CC védelem és 6 fejlesztés alatt álló védelemmel hoznak rajtam is 3 csillagot.
Az a tapasztalat, hogy igen, először a támadó egységeket érdemes felhúzni, abból is persze azt, amit használsz és közben/utána mehet a védelem. Bevált (de unalmas) és eredményes taktika az, ha mindent maxolsz TH szintlépés előtt. Én a falazást és nem használt támadó egységeket/spelleket kivéve így is tettem eddig mindig.
Falban eléggé el vagyok maradva a top tagokhoz képest és CWL-en/warban mégis a második helyre tesz a rendszer a 15-30 warozó tagból, szóval nem rossz.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5320) pitör84 válasza ggeleven (#5319) üzenetére


pitör84
tag

Miért célszerű maxolni a th szintet?
Nekem eddig a villám spell és a sárkány támadás jött be, valahogy ezzel tudtam eddig a legtöbb max 3 csillagot összeszedni. Milyen támadási stratégia lehet még jó?

(#5321) ggeleven válasza pitör84 (#5320) üzenetére


ggeleven
őstag

Ugyanazon a falun magasabb TH-val kevesebb lootot kapsz és így lassabban lehet fejlődni. A klánok sem szeretik bevenni a nagyon rusholt falukat, mert könnyebb őket 3 csillagra beütni.
Pf, foggalmam sincs, hogy mivel támadtam anno th9en, szóval nem tudok segíteni konkrét ötlettel. Főleg úgy, hogy pár év alatt átalakultak a lentebbi szintek és lehet nem működne az, amivel én tudtam haladni. Youtube-ra érdemes felnézni, van egy halom tipp csapatra és layoutra is.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5322) ffrdgc válasza pitör84 (#5320) üzenetére


ffrdgc
tag

Hát nekem az 5 karibol az egyik 9es th. Jelenleg hoggal tamadok mellé heal spell. De egyébként meg sarival nem nagyon tudsz mellé fogni.
A fentebbi problémára meg kérjél a klánban védelmet. Sok támadási stratégiát meg tud szivatni ha előbukkan pár ballon vagy valky

Samsung Galaxy Note22

(#5323) ffrdgc válasza ffrdgc (#5322) üzenetére


ffrdgc
tag

Ja és akkor már lecsapnék egy toborzási lehetőségre, ha esetleg nem lennél klánba, vagy ahol vagy, ott irreális a donate arány elvárás
"Dögéria" a klán név

Samsung Galaxy Note22

(#5324) ggeleven válasza ffrdgc (#5322) üzenetére


ggeleven
őstag

5 karinál van elég időd nyomni őket rendesen?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5325) ffrdgc válasza ggeleven (#5324) üzenetére


ffrdgc
tag

Nem. A legnagyobbat tolom rendesen. Mindegyik között van két th különbség, így a többit mindig csak felzárkoztatni kell. Kisebbekkel inkabb csak besegítek cwnél, cgnél, raidnél, meg persze donatelek magamnak.

Samsung Galaxy Note22

(#5326) ggeleven válasza ffrdgc (#5325) üzenetére


ggeleven
őstag

Így mondjuk beleférhet. Én húzom-halasztom legendet is, mert nem fér bele a napi 8 támadás.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5327) pitör84 válasza ffrdgc (#5323) üzenetére


pitör84
tag

Köszi..hol kell védelmet kérni clántól?

(#5328) ffrdgc válasza pitör84 (#5327) üzenetére


ffrdgc
tag

Klán ház, rányomsz a "request"-re, ki is választhatod hogy kizarolag mit tudjanak adni, szöveget is írhatsz (ez utobbi kettő persze nem feltétlen szükséges).

Samsung Galaxy Note22

(#5329) ffrdgc


ffrdgc
tag

Amúgy te próbáltál csatlakozni? Valamiért nem sikerült elfogadnom.

Samsung Galaxy Note22

(#5330) pitör84


pitör84
tag

És melyik elrendezés a jobb szerintetek, ez 1es kép [kép] vagy a 2es kép [kép] ?

(#5331) ffrdgc válasza pitör84 (#5330) üzenetére


ffrdgc
tag

1es

Samsung Galaxy Note22

(#5332) pitör84


pitör84
tag

Ki mennyit fizetett a játékban eddig?

(#5333) ggeleven válasza pitör84 (#5332) üzenetére


ggeleven
őstag

Én 4-5 gold passt vettem meg eddig és anno még hog bejövetele körül vettem egyszer gemet. Mindezt 9 év játék alatt.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5334) l.skywalker válasza ggeleven (#5333) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szintén az első pár Gold Pass-t megvettem mikor bejött. Szintén 7-8 év alatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5335) ffrdgc válasza pitör84 (#5332) üzenetére


ffrdgc
tag

Soha semennyit.
Mondanám, hogy 10 év alatt, de néha kihagytam 1-2 évet.

Samsung Galaxy Note22

(#5336) MrCsiT válasza pitör84 (#5332) üzenetére


MrCsiT
addikt

A ki mennyit fizetett kérdést szerintem csak a mellé tett " és mennyi idő alatt?" további tagmondattal együtt szabad értelmezni: 2-3.000 Ft alatt ma nem áll meg egy 2 órás szórakozást adó mozi. Ehhez képest, egy évekig tartó játékban fejlődési előnyt adó csomag megvétele simán lehet ugyanannyira megérős.

Ezzel együtt, legalább 3 féle játékos van:
- az egyik a jelentős előnyért sem akar/hajlandó fizetni;
- a másik kategória "2 nap alatt" szeretne mindent maxolni, ott folyik bele a pénz a játékba;
- a harmadik, aki ha épp olyan kedve van, megvesz 1-1 jó ajánlatot, szép skint és évekig örül neki.

Én a falumban lévő (eltérő :DDD ) karácsonyfákkal mutatom vissza a játékidőmet:.abból mindig hagyok meg. Van 7 db eltérő karifám. Voltak barátok részéről kihívások, ami miatt (de volt, hogy pusztán kíváncsiságból) kezdtem új karikat.
Amikor TH4-5-ként jött olyan "King Offer", hogy 1200 Ft-ért valami 5000 gem +1 új építő házikó volt az ajánlat, azt meg is vettem, mert amíg nincs meg a főfaluban az 5 építőd addig arra kell a gemet gyűjteni, és ez brutális fejlődést adott a kis falunak, így simán megérte.

Tehát a vásárlás mindig az adott helyzet függvényében érdekes, és aki a sosem vesz semmit táborba tartozik - és nem ált.sulis gyerek, ahol még érthető, ha másra költi a T.Szülők/rokonok ajándék pénzeit - annak azt sem árt tudni, hogy a szerverek nem mennek ingyen, tehát 0 bevétellel hamarabb lesz esélyes, hogy bezárják az egészet.
(Persze, mint azért ismert, kb. évente rekord bevételt ér el a forgalmazó a játékain, így ez a veszély reméljük, még jó ideig nem fenyeget minket.)

szerk: évek alatt vagy 15.000-et biztosan költöttem erre, de egy forintját sem sajnálom. :D

Tipp újaknak: a BH falut rush-oljátok BH maxra, mert ott a termelés segít a legjobban a fejlődésben, és a BH9-en elérhető 12000/óra/nyersi fajta elérése után már majd jóval egyszerűbb lesz felhúzni azt a kis falut.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5337) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Játékhoz: a mi klánunkban is vegyes az aktív/kevésbé aktív arány. Mellette ott van az is, hogy valamikor kell a hősöket is húzni, de az CW alatt nem megy. Ezek miatt összességében mi csak a 7 napos CW-t futtatjuk, kettő között pedig a Clan Gamest, és ezekben elvárt a részvétel, a jó bónuszokért és a társak segítéséért.
A személyes véleményem az, hogy akinek kis faluja van, és már ott is csak havi 50-nél kevesebb a profiljában az "attacks won" (sikeres támadás) értéke, az csak játszogat, de nem annyira aktív. Olyan 150 fölött mondanám azt, hogy igen, hajt a fejlődéséért - de persze, a körülmények is számítanak: aki utazik egy nap tömegközlekedéssel több órát, annak lehet több ideje játékra akár.
Ezzel együtt, a klánunkban a "real life" mindig felülpriorizált, tehát egy vizsgaidőszakban simán lehet, hogy sulis tagok inaktívvá válnak..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5338) ggeleven válasza MrCsiT (#5336) üzenetére


ggeleven
őstag

Jókat írtál. :)
Kíváncsi vagyok milyen lesz a BH újragondolása. Nem tudom hány éve nincs rajta mit csinálnom...Csak CG és questekre használom.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5339) ggeleven


ggeleven
őstag

Új Builder hall lázba hozott valakit? :F Egyelőre csak a sok feladatot látom, de sok hasznát nem. Persze remélem szórakoztató lesz, de sima falu loot+építkezések, CWL-CW támadások, capital hall teendők és tamádások, challangek és clan games feladatok mellett erre már nem nagyon lesz idő úgy érzem.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5340) l.skywalker válasza ggeleven (#5339) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én 1-2 hónapja nem léptem be. Pedig közel volt már a maxolás

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5341) ggeleven válasza l.skywalker (#5340) üzenetére


ggeleven
őstag

Akkor lesz bőőőven teendő, ha megint belépsz. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5342) ffrdgc válasza ggeleven (#5339) üzenetére


ffrdgc
tag

Nem igazán. Meg teljesen más támadás mód kell ott mostantól. Újból kell tanulni lényegében.

Samsung Galaxy Note22

(#5343) ggeleven válasza ffrdgc (#5342) üzenetére


ggeleven
őstag

Egyelőre a rohadt sok felhőzés a legnagyobb bajom. :U Próbálnám tanulni és tesztelni, de nehéz támadni még.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5344) ffrdgc válasza ggeleven (#5343) üzenetére


ffrdgc
tag

Felhőzés?
Engem az zavar hogy sokkal kevesebb trooppal kell támadni és még be is kellen osztani a következő mapre... ha eljutnék odáig.

Samsung Galaxy Note22

(#5345) ggeleven válasza ffrdgc (#5344) üzenetére


ggeleven
őstag

Nálam 10 percet megy néha a keresés, szóval el sem jutok a támadásig. :D
Valóban annyi újdonság van, hogy újból kell tanulni minden builder hallban.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5346) ffrdgc válasza ggeleven (#5345) üzenetére


ffrdgc
tag

Ja ilyen 10 perces keresés nekem is volt néhányszor. Kb 1-2 havonta pár napig. (Titán II)

Samsung Galaxy Note22

(#5347) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!
A következő CWL-re keresek klánt TH13-as és TH14-es faluimnak.

(#5348) ggeleven válasza markussandor (#5347) üzenetére


ggeleven
őstag

Én meg keresek sok aktív tagot, akivel tudok indítani 30as cwlt. :D Sajnos hiába vagyunk majdnem 50en még 15ösre is nehezen hozzuk össze az erős és biztosan minden nap aktív csapatot. :((( Nálunk pont az erős th14-ek csúsznak ki így a cwlből, pedig szeretnének jönni többen is.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5349) pcnet


pcnet
addikt

TH 14-el leresnék én is aktív klánt. A mostani sajnos nagyon kihalt. Most sem tudok CW támadni, mert már egy napja nem kapok donateet.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5350) ffrdgc válasza pcnet (#5349) üzenetére


ffrdgc
tag

Én th13rol szivesen donatelek neked

Samsung Galaxy Note22

(#5351) ggeleven válasza pcnet (#5349) üzenetére


ggeleven
őstag

CWLt ugyan nem tudok garantálni, de nálunk donate pl folyamatosan pörög. Már 1 órás request is fura, hogy hogy lehet kint. USA és kanadai tag is van (mindenki magyar), szóval késő éjjel/kora hajnalban is van. Elég tele vagyunk, de jó th14nek, talán 13nak is szabadítok fel helyet.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5352) pcnet


pcnet
addikt

Köszi szépen srácok, de én egy aktív klánt keresek. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5353) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én már egy éve nem léptem be kb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5354) ggeleven válasza pcnet (#5352) üzenetére


ggeleven
őstag

Magyar local listán 10-25 között mozgunk, szóval nem éppen mondanám magunkat inaktívnak. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5355) ggeleven válasza l.skywalker (#5353) üzenetére


ggeleven
őstag

Pedig a clan capital faluk nagyon jók! Builder base 2.0 sem rossz koncepció, csak 2 builderrel nehéz haladni (ha nem akarsz könyvezni). Nézz rá, ha időd engedi.
Nekem most októberben van a 10 éves évfordulóm a játékban és egyelőre nem unom. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5356) ggeleven


ggeleven
őstag

Mától elérhető a játék Google Play Games-en PC-n is! Tudom, van ezer+1 emulátor, is de ez csak stabilabb lesz, mint a többi és csak-csak hivatalos kiadás. :D
Ugyanitt várom a macrokat és user scripteket a még hatékonyabb farmoláshoz. 😂

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5357) markussandor válasza ggeleven (#5356) üzenetére


markussandor
senior tag

Köszi a tippet, bár nekem még várnom kell:
A bétaverzió még nem működik ezzel a fiókkal.A bétaidőszak után a Google Play Játékok további fiókoknál is rendelkezésre áll majd

(#5358) ggeleven válasza markussandor (#5357) üzenetére


ggeleven
őstag

Huh, nem emlékszem, hogy én esetleg jelentkeztem-e anno külön beta programba.
Egyébként itt vannak a hivataltos követelmények: Google Play Games Beta on PC

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5359) markussandor válasza ggeleven (#5358) üzenetére


markussandor
senior tag

Köszi a linket, úgy látom, nem én leszek a célközönség: A Google Play Games Beta on PC segítségével Windows rendszerű számítógépen játszhatsz mobiljátékokkal.

(#5360) ggeleven


ggeleven
őstag

Na mindenki készen van a TH16-tal? :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5361) markussandor válasza ggeleven (#5360) üzenetére


markussandor
senior tag

Talán jövőre :-)
3 nap múlva leszek TH15. Sokat számít, hogy kihagytam pár évet.

(#5362) ggeleven válasza markussandor (#5361) üzenetére


ggeleven
őstag

Én ugrottam ma th16ra, de még úgy is hónapok lesznek. Gold pass, könyvek és kalapácsok nélkül több, mint 4 hónap csak az épület upgrade és több, mint 1 hónap lenne a hősök is. Persze úgy, hogy mindig van elég nyersi, ami elég valószínűtlen. Nagyon durva összegek vannak és akkor még nem is beszéltünk a petekről, a falakról, a laborról és a hősök új kiegészítőiről sem. link
De th15 olcsóbb és rövidebb lett legalább, pont jókor lépsz fel.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5363) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

TH 14-en, Master League 1-ben vagyok. Valami 3100 kupa felett. Itt milyen sereget ajánlatok? Illetve érdemes e feljebb menni? Super Minerrel nyomom most, de épp csak araszolgatok felfelé. 53-68%okat darálok, tehát rendre egy, elvétve két csillagra hozom a támadásokat. Szóval mivel lehetne hatékonyabban haladni, vagy érdemes e egyáltalán? Gondolok itt acsira vagy gemre vagy valami jár érte?

Köszi!

3000 kupáig Valkyrieökkel egész jól haladtam. Amúgy olyan 1200-2400 kupa közt szoktam mozogni. Felfelé Valkyrieökkel, lefelé Super Goblinokal. Nekem ez bevált, de véletlenül mobilon, kis kijelzőn sikerült weapon helyett a TH-t fejlesztenem. Mellé nyomtam. TH 15ön vagyok, a védelmem most fejlődik 15-re, a seregem nagy része még csak 14es. Itt már lehet szratégiát kell változtatnom mert nagyon kell a nyersanyag. :)

Lootban gazdag boldog újévet mindenkinek!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5364) pcnet válasza pcnet (#5363) üzenetére


pcnet
addikt

No, kérem szépen, erről beszéltem! 2000 szép zööö'd drágaszág! :)


Ettől független a kérdésem még aktuális: érdemesebb e menni feljebb és ha igen, milyen sereggel. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5365) ggeleven válasza pcnet (#5363) üzenetére


ggeleven
őstag

Haha weapon helyett TH finom agyvérzés lehetett. :DDD Én is csináltam már mennyi olyat, hogy gyűjtöm a goldot valami napokig és véletlenül abból falazok és nem elixirből.:W
TH15ön (de máshol is, ahol már elérhető) lootolni talán a legjobb és leggyorsabb a super goblin, csak kell valami CCbe, ami a THt is leviszi, hogy ne bukj kupát. Nálunk sokan esarival nyomjuk, azzal is simán hozhatók a faluk és nem kell izgulni a magas szintű falak miatt. Én warban és CWLen is esarival megyek, de csak azért mert lusta vagyok és nincs is időm más taktikát tanulni/tesztelni. 2-3 csillag így is jön, könnyű használni.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5366) ffrdgc válasza pcnet (#5363) üzenetére


ffrdgc
tag

Érdemes feljebb menni. Th13al már vagy egy éve stabilan titán 1ben vagyok. Itt ugye 320 k jár ha meg van a 70% és ez edragonnal lényegében mindig összejön. Klán házban az egyik poti villám a másik freez (utóbbit a másik, földi támadáshoz szoktam elhasználni), így összesen 12 villámmal kiszedhető a 4 airdef, szerencsésebb esetben velük együtt a fújóka is. Nem egy elegáns támadási forma, de nem is lehet igazán veszteni vele.
A másik támadásomnál meg földrengéssel és farönk dobálóval utat csinálok, elől mennek a gólemek, mögöttük boszik, bowlerek, jetik. Itt tipikus hibám, hogy nem sikerül oldalt rendesen tisztogatni, így nem befele indulnak hanem mindenfele.
Hősöket nem használom ki eléggé, semmi angyal meg ilyesmi, de ha csak egy hiányzik a négyből, érezhetően gyengébbek a támadásaim. Szóval egyszerre max egyet érdemes fejleszteni.

Samsung Galaxy Note22

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.