Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#979) frensys válasza Fire/SOUL/CD (#978) üzenetére


frensys
tag

Már csak poénból teszem ezt:spyware doctor leirtott minden kémprogramot még jó hogy fentvan :) És utána lefutattam megint persze hogy semmit nem talált,na akkor most irány pár oldal tesztképpen.Itt ott crack oldalak és a comodo hallgat mint a siiir...a spyware doctor meg riaszt mint a vekker :)) egyből beakart jönni a rendszerbe 25 hijack meg trójai..átálitottam ugyanis valós védelemre mint régen,akkor is igy használtam,van egy ilyen hálás funckiója ugyanis hála istennek a spyware doctornak,és igy már bese engedi megakadályozza a kémprogramot és trójait,na szóval 25-ször nyomtam ott a riasztására és nem engedtem át a dolgokat, a comodo még mindig hallgat mint a siir...na mondom most tiszta a gépem,megint menkünk crack oldalakra szedni ezt azt össze,de kikapcsoltam a valósidejű védelmét a spyware doctornak,na most bizonyits comodo,ugyanazokon az oldalakon voltam ééés:

fél óra múlva lefutattam manuális keresőjét mert ugye mondanom se kell mindent beengedett ne jelzett egszer se és talált 33 kártákony cuccot.

Na? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.