Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) fahrii


fahrii
őstag

Nem lett rossz, de azért monitorra kirakva eléggé csapnivaló a grafika. Egy S24U igazán megkaphatta volna a legmagasabb grafikai beállításokat.

(#4352) Enigma1945 válasza fahrii (#4351) üzenetére


Enigma1945
őstag

Hogy mii? Egy galaxy s24 ultra nem futtatja maxon? Jol ertem?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#4353) Delerium válasza Enigma1945 (#4352) üzenetére


Delerium
senior tag

Egyik Androidos telefon sem tudja, egyelőre csak és kizárólag a legújabb Apple telefonok és M1-M2 iPadok.

"I fight for the Users"

(#4354) Enigma1945 válasza Delerium (#4353) üzenetére


Enigma1945
őstag

Az apple hardvere erősebb mint a galaxy s24 ultraban?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#4355) Delerium válasza Enigma1945 (#4354) üzenetére


Delerium
senior tag

Warzone Mobile Apple-re optimalizált játék, ahogy COD:M is, csak az nem rosszabb annyival mint Warzone.

"I fight for the Users"

(#4356) MikeWazowski válasza Delerium (#4350) üzenetére


MikeWazowski
addikt

2-3 órát nyomtam semmi gondom nem volt. Szerintem telefon függő, de nekem felajánlotta h letöltöm-e a HD texture pakkot. Így most peak grafikán nyomtam, unlimited fps-sel. Kb mikro laggom nem volt. Jó game ez, csak kell a szifon 15 pro :D :D :DDD ;]
Egyébként igen, ez is és a cod mobile is apple van optimalzálva.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4357) Delerium válasza MikeWazowski (#4356) üzenetére


Delerium
senior tag

Úgy mekkora lett? Azt olvastam, hogy peak grafikával beleszalad a 40 gigába, ez valós vagy hab?

"I fight for the Users"

(#4358) MikeWazowski válasza Delerium (#4357) üzenetére


MikeWazowski
addikt

8,91 GB-t foglal.
A cod mobile viszont 30 giga :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4359) Delerium válasza MikeWazowski (#4358) üzenetére


Delerium
senior tag

Az nekem is, de az jól is működik, igaz már 4 éves. :D
Ha a disconnecteket megoldják, akkor már legalább a battlepasst tudom csinálni.

"I fight for the Users"

(#4360) MikeWazowski válasza Delerium (#4359) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem az a lényeg, h mivel csak most jött ki, kell még pár javítás ami után jobb lesz, mint most. Nekem bejön egyelőre, de a cod mobile marad a fav nálam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4361) Kbali válasza MikeWazowski (#4360) üzenetére


Kbali
nagyúr

nyomtam én is egy kört, mondjuk ipad9-en elég ergya a grafika, de még nem volt időm állítgatni

(#4362) Delerium válasza MikeWazowski (#4360) üzenetére


Delerium
senior tag

Redditen vagy Twitteren írták, hogy azért ilyen mert a játék streameli a képet. Ezt nem tudom, hogy kell elképzelni, mint a GeForce Now? Majd itt is kell bérelni RTX-et, hogy szép is legyen meg jó is? Előfizetés kell hozzá a BP mellé? :D

"I fight for the Users"

(#4363) Kbali


Kbali
nagyúr

Na nálam élt egy napot a Warzone. Gyakorlatilag játszhatatlan számomra. Ultragagyi grafika, kidobálás, késés.

(#4364) fahrii válasza Kbali (#4363) üzenetére


fahrii
őstag

Megértem a sok fikázást, amit kap. Egy S24 Ultra kell hozzá, hogy stabil 50-60 fpsel fusson a játék high beállítással. A grafika így is elég ramaty, de a kis kijelzőn nem olyan rossz azért a helyzet. Nekem nagyon tetszik hogy 1:1 hozza a konzol COD élményt és hála a DM módoknak lehet fegyvert is szintezni a MW3 vásárlása nélkül. A tapis irányítás kuka, kontroller szinte kötelező.

Nagyon hiányzott már a Rebirth, ez nálam a kapu drog. :DDD

(#4365) KTomi77


KTomi77
tag

Letöröltem én is a warzone-t. Redmagic 9 pro nagyon melegedett tőle, a mozgás, grafika nagyon nem jött be. A battle pass árát is visszaigényeltem mert nem fogom kijátszani, remélem vissza is kapom majd.

(#4366) artid


artid
aktív tag

Hát, nálam második, alkalomankénti játék lesz.
Irányítás nehézkes és iszonyúan meleg lesz az S23+, égeti az ujjaimat a kijelző... 🥺
Le nem törlöm, néha biztosan próbálkozom még majd vele.
Cod Mobile az első, az szuperül fut. 👍

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4367) Chrys_ válasza Delerium (#4362) üzenetére


Chrys_
addikt

Betöltéskor írja lent, hogy addig van így, amíg létrehozza az optimalizált beállításokat.

(#4368) Kbali válasza Chrys_ (#4367) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezek szerint az ipad9-re au optimalizált beállítás az kb 640*480? Azért mertem letölteni, mert előtte néztem róla YT videót és ott egész normális volt a grafika, a beállításaimban is High-t enged, de kb élvezhetetlen a minőség. Nem érzékeltem, hogy javult volna játék közben, pedig adtam neki időt, próbálkoztam többször, alkalmanként akár 1-1 órát, de semmi. Bő egy nap után töröltem, majd ha olvasok pozitívabb kommenteket, akkor újra megpróbálom.

(#4369) Chrys_ válasza Kbali (#4368) üzenetére


Chrys_
addikt

passz. Egyébként Android tableten sem olyan szép, de nagyon rossznak sem mondanám.

(#4370) cellpeti


cellpeti
veterán

No! Aztán most mivel lőjjek? :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4371) Kbali


Kbali
nagyúr

Én most lefűztem az összes mobilos játékról, mert fizikai problémáim vannak tőle :)

(#4372) MikeWazowski válasza Kbali (#4371) üzenetére


MikeWazowski
addikt

... PC bekapcs.... ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4373) fery02 válasza Kbali (#4371) üzenetére


fery02
addikt

Nekem ilyen gondolataim akkor voltak, amikor valamelyik nyáron erőszakoltam magam az MP Top5000 helyezésért és végül Top4004-ben sikerült végeznem abban a szezonban, de egyáltalán nem nekem találták ki, hogy ilyet csináljak, mert biztos vagyok benne, hogy maradandó károsodásokat hagyott bennem. 😁
Abban az időszakban pont volt időm dögivel, gondoltam legalább egyszer miért ne csináljak ilyet.

Mostanában már jó ideje inkább csak a napi dolgokért játszok, meg amikor vannak seasoned/feauted feladatok, akkor még azokért, de már rég hiányzik a láng, nincsenek már a régebbi hosszasabb fun játszogatások ismerősökkel, barátokkal.
Ez miattam is van mondjuk.

Azon is elgondolkodtam, hogy ha inkább csak a kötelezőkért játszom, egyáltalán van-e még értelme játszani.

Pár hete vettem egy kontrollert és inkább azzal játszogatok egyéb játékokkal, leginkább autósakkal, mert lövöldözős játékokban sohasem értettem, hogy hogyan lehet ilyennel normálisan célozni.

(#4374) Kbali válasza MikeWazowski (#4372) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nincs PC-m :), de jó próbálkozás volt.
@fery02 - én napi mondjuk 1 órát toltam, hétvégente volt, hogy többet, de minden nap. Mivel tablettel játszottam, ami nehéz, eléggé megviselte a karomat, ill. a hátam/nyakam fájt állandóan. 1 hét után nincsenek már ilyen jellegű problémák, szóval tényleg ez okozta, meg helyette csinálok mást.

(#4375) fery02 válasza Kbali (#4374) üzenetére


fery02
addikt

Ha csak ennyi volt a probléma, nehogy ez visszatántorítson, mert vannak ugye nagyon praktikus asztali állványok is, pont nemrég hirdettem is egyet.
[link]

Ez amit hirdettem, minimum másfél évig elégedettséggel használtam a játékhoz, direkt arra a célra is vettem szinte.
Azért adtam csak el, mert időközben átálltam MagSafe típusú állványok használatára.

helyette csinálok mást
Ezzel viszont nagyon egyet tudok érteni és megértem. 😀

(#4376) Kbali válasza fery02 (#4375) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ilyenen biztosan nem tudnék játszani, igazándiból WASD + egéren nőttem fel, a kontrollert soha nem tudtam megszokni/megtanulni, játszani is kb 2 ujjal. De mindegy. Lehet, majd később még ránézek akár a Warzone-ra, de most szünet, inkább bringa vagy fűnyírás.

(#4377) ericdrawen74 válasza Kbali (#4376) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Gyere pc-re Pubg-ni, ott legalàbb renszeresen takarítjàk a csalókat, màr 3. hete, hogy töröltem a cod mobilt minden készülékemről. WASD+egérrel jàtszható.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4378) MikeWazowski válasza ericdrawen74 (#4377) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Inkább cs. Sok a csaló mondjuk :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4379) fery02 válasza MikeWazowski (#4378) üzenetére


fery02
addikt

Tehát akkor mégis az a legcélszerűbb itt is , hogy: “helyette csinálok mást”.

Tulajdonképpen semmi se jó. 😁

(#4380) fery02


fery02
addikt

Tényleg csonkítják továbbra is ezt a játékot a Warzone: Mobile javára…
Múlt héten csak bugnak tűnően nem működött a Tournament mód, most hétvégén már maga a Tournament gomb is hiányzik a főmenüben.
Azt kezdem lassan sajnálni, hogy nem lehet átvezetni az itteni CP-ket amoda.

(#4381) Kbali válasza ericdrawen74 (#4377) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszönöm az ajánlatot, de most pihentetem.

(#4382) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Most már van lehetőség google fiókkal belépni a játékba... :D majdnem 4 év, de csak sikerült beállítani :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4383) fery02 válasza fery02 (#4380) üzenetére


fery02
addikt

Na jólvan közben rájövök, hogy rank reset előtti hétvégén amúgy se szokott lenni Tournament, csak mégis jó összefüggésbek tűnt, hogy azt megelőző hétvégén sem volt Tournament, de hogy bug miatt vagy direkt bug-osították be, nem tudom.

(#4384) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Köszönöm :R
(A második esélyt a klánban ;) )

(#4385) fery02


fery02
addikt

Valakinek sikerült már annyit játszania a Warzone: M-al, hogy ne nézzen ki úgy a játék, mintha oda lenne hányva a képernyőre?
Márha valós az, hogy minél többet játszunk, annál élesebb lesz a grafika.

(#4386) Delerium válasza fery02 (#4385) üzenetére


Delerium
senior tag

Sajna játszhatsz bármennyit, nem lesz jobb, mondják, hogy az lesz, de nem lesz. :( Ha nem új iPhone vagy iPad akkor marad a nagyjából 480p.

"I fight for the Users"

(#4387) fery02 válasza Delerium (#4386) üzenetére


fery02
addikt

Az úgy nem túl barátságos. 😁
Kb aki gyengébb gépen tud játszani, nemcsak, hogy a futási teljesítmény miatt kaphat ki olykor némely szituációban, de azért is, mert olykor nem látja(!), hogy hogyan kap ki. 👍

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.