Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) HollyBoni válasza #40047616 (#3800) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mondom ez ranked volt, most elite-ben vagyok épp. Csak az a bajom hogy a ranked-ből mindig kimaradnak az új módok. Igaz az éppen most nincs, de amúgy 10v10 magasan a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#3802) fery02 válasza HollyBoni (#3801) üzenetére


fery02
addikt

Néha van, mikor beraknak ötödiknek valami egyéb módot is.
Például korábbi szezonokban megfordult már néhány napra pár alkalommal Kill Confirmed is.
Ezek olyan alkalmak voltak, hogy azt játszva +50% rank pontot kaptál a végén.

Azokat használtam ki valamelyik MP legázáshoz.

Külön jó, hogy kifejezetten szeretem is a Kill Confirmed módot.
Rankedben meg 10v10-et szerintem utálnám. 😅
Másodperc nyugta nem lenne az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#3803) #40047616 válasza HollyBoni (#3801) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen ott csak 4 játékmód van. Akkor az a bot-os köröd azért volt amit írtam. (sok vesztes meccs egymás után)

(#3804) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Telefont váltottam, meló miatt nem tudom mikor lesz időm mindent újra letölteni. Bocsi ha kevesebbet leszek CW-ban.

Maine coon

(#3805) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Úgy néz ki megint van egy jelentős bug: az eventeknél azt írja az első meccs után, hogy ranked match-et végig toltam miközben egy sima mp volt.
Ez mondjuk volt régebben is és legalább nem kell ranked multit tolni, elég a br-t :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3806) atosan


atosan
addikt

Másnak is loading timeout hibával nem enged be a játékba, miután sokat matat a menüben? Fegyvereket nézegettem, térképeket töltöttem, közben meghívtak CW-ra, de ezzel a hibával nem engedett játszani. Most cserben hagytam az egyik klán társamat.

Maine coon

(#3807) #56573440 válasza atosan (#3806) üzenetére


#56573440
törölt tag

nálam patentül megy. lépj ki, zárd be teljesen és indítsd újra. ha úgyse akkor net probléma valszeg

(#3808) atosan válasza #56573440 (#3807) üzenetére


atosan
addikt

Úgy megy, ezt is csak most csinálta. Net korlátlan, majdnem full 4g. Nem csinálnék belőle gondot, de meghívtak CW-ra, elfogadtam, be már nem engedett.

Maine coon

(#3809) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

A cod mobilban mikor lesz csaló nagytakarítás?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3810) HollyBoni válasza ericdrawen74 (#3809) üzenetére


HollyBoni
veterán

2022.03.14., 15 óra 32 perc.

(#3811) ericdrawen74 válasza HollyBoni (#3810) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Sejtettem :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3812) T.Szili


T.Szili
kezdő

Elérkezett ez is. Megvan a level10.Köszönet minden csapattársnak,hogy eljutottunk eddig. Ráadásul a klánegyesítés után nagyon gyorsan.Ha valaki szeretne csatlakozni,még van pár hely.A heti clan war továbbra is az egyetlen elvárt.

(#3813) HollyBoni


HollyBoni
veterán

"Win 5 MP matches with any KRM-262 equipped"

Na ezt szerintem még botok ellen sem fogom tudni megcsinálni... Tippek? Konkrétan KRM-262-vel kell menni, vagy elég ha nálam van? Renetti-vel még el tudom képzelni...

(#3814) HollyBoni válasza HollyBoni (#3813) üzenetére


HollyBoni
veterán

Meg is van a titok nyitja, FFA-ban 2. és 3. helyet is nyerésnek számítja, illetve elég ha csak a végén van nálad a KRM, addig lehet tolni mással. :))

(#3815) bostone


bostone
addikt

Nem értem miért botránkozik mindenki ezen a fegyveren. Kiesebb pályákon a soti verhetetlen. Egy lövés egy halál.
Ettől sokkal rosszabb ajánlatok is előfordulnak.

(#3816) HollyBoni válasza bostone (#3815) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én nem botránkozok, de pumpás shotival sosem ment, nem csak ezzel. Legfőképp azért, mert nem tudok rájönni hogy lenne jó belőni az irányítást.
Alapból nálam bal oldalon van a hip fire, jobb oldalon pedig a 1 tap ADS, felette pedig a sima ADS. Shotinál úgy állítom be hogy a jobb oldali is hip fire legyen.
Ez így nagyon kaka, mert ha a bal oldali hip fire gombot használom, mozogni nem tudok. Jön valaki, én oké hogy lövök, de közben egy helyben állok mint egy zsák szerencsétlenség.
Ha a jobb oldalit használom akkor mozogni tudok, de forgok hogy célozzak, utána fel kell engedni, megint rányomni hogy lőjek, megint felengedni, aztán megint nyomni egyet hogy újból lőni tudjak miután felhúzta a shotit. Ez így iszonyat darabos. Automata fegyvereknél (vagy akár félautomata shotinál) ugye folyamatosan lövök, közben tudok forogni és célozni.
Az egy lövés egy halál is iszonyat ritkán jön össze nálam. Még tök kis távolságnál is sokszor HS kellett hozzá. Közép, meg nagyobb távokon meg sokszor akár 4 lövés is kellett mire meghótt valaki.
De ennek a nagy része az én bénaságom biztos. Mindegy, kihasználva ezt a turpisságot 10-15 perc alatt összejött a challenge.

[ Szerkesztve ]

(#3817) ericdrawen74 válasza HollyBoni (#3816) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Gameloop...

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3818) HollyBoni válasza ericdrawen74 (#3817) üzenetére


HollyBoni
veterán

:N

(#3819) fery02 válasza bostone (#3815) üzenetére


fery02
addikt

Nekem az, hogy longhsot gyűjtés miatt azóta is ads bullet spreadre van téve és lusta vagyok átállítani, inkább végigszenvedem vele úgy azokat a 35, aztán 20 killes feladatokat. 😅

Sokszor nem ölök vele egyből és mire újra lőhetek, megölnek. 😀

Persze ha csak shipmenten zavartam volna le az egészet, töredék idő alatt meglett volna, de akkor épp kínai Nuketown meccseken csinálgattam.
Többet ért, hogy közben teli klán csapattal menetelgettem. 🙂👍

(#3820) T.Szili


T.Szili
kezdő

Betegség miatt azóta lett egy hely,ha valaki gondolja. HungarianTitans. A shotival én kényelmeskedtem. Automata lövés,,Cage pálya,meg Shipment. Killeknél Hardpoint,még atom is lett. Győzelemhoz TDM. Sokáig nem tartott.Viszont a 15 fejlövést az új fegyverrel kihagyom.

(#3821) bostone válasza fery02 (#3819) üzenetére


bostone
addikt

Hát vannak hátrányai is, nem vitatom. Azt sem állítom, hogy mesterkéspzést indítok a jövőhéten sotira, de még mindig úgy vagyok vele, hogy ettől sokkal rosszabb fegyverek is vannak. (Crossbow)
:)

@HollyBoni:
Többen használnak a csapatunkban különböző triggereket, tapicskolós kontrollereket, ajzószereket. Persze ez sem jön be mindenkinek, de szerintem egy próbát megér.
Én is ma ütöttem le a megrendelés gombot és tényleg nem tudom mire vártam eddig, mivel nem egy hihetetlen összeg. Igaz a látásomon és reakcióidőmön aligha segít.

(#3822) HollyBoni válasza bostone (#3821) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kontrollert és hasonlókat nem szeretnék. Nem vagyok egy komoly játékos, igazából az egész mobilon játszás "feeling" jön be CODM-nél. Tetszik hogy csak felkapom a telefont és bárhol játszok, nem kell semmi más hozzá, és a kijelző egyben a kontroller/egér+bill.
Na meg ágyban feküdve szeretem a legjobban tolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3823) #40047616


#40047616
törölt tag

Ha valamelyik smg fegyverre fel szeretném oldani a damascus camot akkor elég csak az smgkre megcsinálni a goldot hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#3824) fery02 válasza #40047616 (#3823) üzenetére


fery02
addikt

Nem, minden fegyverkategióában (kivéve Marksman) gold-ozni kell a fegyvereket addig, míg fel nem oldod adott kategóriában a Platinum skin-t.

Ha minden fegyverkategióában megvan a Platinum skin, akkor az trigger-eli aztán a Damascus-t.

Ugye nem kell hozzá minden fegyver, pl Assault-nál már a cr amax és a tőle jobbra lévők már nem kellenek, mint ahogy gránátvető sem kell, snipereknél a Na-45 sem kell (plusz a tőle jobbra lévők sem ugye).

Szerk: én is a Damascus-on dolgozok és szerencsére látom már a fényt.

[ Szerkesztve ]

(#3825) #56573440 válasza fery02 (#3824) üzenetére


#56573440
törölt tag

És max szint kell legyen mind... De én úgy emlékszem, bár nem ma csináltam, hogy ha nem csinálod meg pl az na-t akkor csak az előtte lévőkre kapod meg a damascust, tehát smgbol pl ppsh-ra nem, azt csak akkor ha minden más megvan előtte kivéve a kilo. Illetve melee pisztoly meg launcher se kell már?

(#3826) fery02 válasza #56573440 (#3825) üzenetére


fery02
addikt

Természetesen csak azokra jön majd így a damascus, amik már egyúttal platinum-ot is kaptak.
Ha jól boncolom a logikát.

Aztán minden további fegyver aranyozása egyúttal platinát és damascus-t is ad majd rá.

Ezt is kipróbálom majd, hogy tényleg minden platinás fegyvernek max-on kell-e lenni, mert jellemzően a legtöbb fegyveremet csak addig húztam eddig, hogy számolja rájuk a "no attachments" kill-eket.

(#3827) #40047616 válasza fery02 (#3824) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszönöm! :R

(#3828) Kbali


Kbali
nagyúr

Srácok, mi volt ez a hülye ajándék az előző CW hétért? Lejárt karakterekhez adott puzzle darabokat.

(#3829) #56573440 válasza Kbali (#3828) üzenetére


#56573440
törölt tag

Csak lejárt karakteres puzzle darabot lehetett húzni ;] el is adtam :DDD

(#3830) Kbali válasza #56573440 (#3829) üzenetére


Kbali
nagyúr

Néztem is, hogy adott 4 ládát, mindegyikben 2 vagy 4 puzzle darab.
Eddig két karaktert zsákoltam be ezekből, a másik kettőre rá sem mentem. Csak vicc, hogy eladni meg 5 petákért lehet.

(#3831) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Lehet totál hülyeség, de nagyon úgy érzem mostanában hogy nem úgy fejlődnek a fegyverek mint régebben. Változtattak valamit mostanában?
Pl. most lett 57 killem, erre 11-ről 12-es szintre ment fel. Volt tegnap 75 körüli kill, és akkor is csak egy szint fejlődés volt. :F
Teljesen úgy emlékszem hogy régebben ilyen 10v10 darálások után lazán 2-3 szintet is ugrott egy fegyver (úgy hogy nem volt bent double XP).

[ Szerkesztve ]

(#3832) bostone válasza HollyBoni (#3831) üzenetére


bostone
addikt

Magasabb szinten több pont szükséges.

Több egyéb módon is lehet fejleszteni, ha jól értettem a kérdést.

(#3833) fery02 válasza bostone (#3832) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem ő nem a weapon master-ezésre gondol, hanem simán a upgrade részre.

Ehhez viszont nem tudok hozzászólni, ezzel a részével a játéknak pont nem szoktam foglalkozni.
Relatív sokat játszok így külön raktárhelységem van a melléképület mellett csak a raklapoknyi weapon xp card-oknak.

---------------------------------------------

Egyúttal!

Bárki Ranked MP-t játszót szívesen várunk a külön erre kialakított (szintén klánfüggetlen) Messenger szobánkba.

Közös meccseket szoktunk összeegyeztetni.
Jelentkezés privátban!

[ Szerkesztve ]

(#3834) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Igaz, ötször voltam már legendary, de az új ranked rendszerben ennek is örülök:B:

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3835) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

A store/for you-ban benne volt a dark ritual draw a cimboràmnak viszont nem. Ez hogy lehet?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3836) Delerium válasza ericdrawen74 (#3835) üzenetére


Delerium
senior tag

A for you drawok nem mindenkinek ugyanazok, ugyanakkor.

"I fight for the Users"

(#3837) Markpro02 válasza Delerium (#3836) üzenetére


Markpro02
újonc

https://youtu.be/RvzMF9KKi20
Kezdő spawntrapper vagyok, szerintetek ez eddig milyen?

(#3838) #40047616


#40047616
törölt tag

Jól tudom hogy a grafikai beállításoknál az "ultra" frame rate az a 120fps, a "max" pedig a 90?

[ Szerkesztve ]

(#3839) T.Szili


T.Szili
kezdő

Megalakult a kettes csapatunk. Akik ritkábban játszanak,de aktívak clan warban,jelentkezzenek. Jó teljesítmény esetén feljutási lehetőség a nagycsapatba. HungarianTitans2

(#3840) MikeWazowski válasza T.Szili (#3839) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én nem nagyon voltam még clan warba, de eszeveszetten küzdök most a legendary rankert. Amikor meglesz megyek minden nap.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3841) fery02


fery02
addikt

Netszerte olvasni, hogy megsűrűsödtek a napokban az account lopások.

Amit tehetünk acc-unk védelme érdekében, hogy bekapcsoljuk a Streamer módot.

Settings --> Legal and Privacy --> Turn on streamer mode

Köszönöm Deleriumnak az információt!

(#3842) #40047616 válasza fery02 (#3841) üzenetére


#40047616
törölt tag

Átváltottam streamer módba és teljesen más lett a nevem. Ennek így kell működnie?

(#3843) HollyBoni válasza #40047616 (#3842) üzenetére


HollyBoni
veterán

:K

(#3844) #40047616 válasza HollyBoni (#3843) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszi! Már megijedtem :)

(#3845) vodrosjozsi válasza HollyBoni (#3843) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez csak azért fasza mert nem lehet visszaállítani a nevemet, csak ha fizetek érte.
Szánalmas.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3846) #40047616 válasza vodrosjozsi (#3845) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha kikapcsolod a streamer módot akkor visszaáll végülis.

(#3847) Delerium válasza vodrosjozsi (#3845) üzenetére


Delerium
senior tag

Miért ne lehetne? 500 credit amit a játékban meg lehet szerezni, nem kerül egy fillérbe sem. Amikor a rename cardot megveszed ki lehet választani, hogy mivel akarsz érte fizetni.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3848) #40047616 válasza Delerium (#3847) üzenetére


#40047616
törölt tag

A streamer módos nevet nekem nem engedi megváltoztatni. Valami olyasmit ír ki hogy titkosított. Néztem a server leaderboard-ot és a játékosok többsége átváltott streamer módra most. (a nevük csak random betűk és számok mint az enyém) Szóval mindenki megijedt ettől az account lopásos dologtól.

[ Szerkesztve ]

(#3849) fery02 válasza #40047616 (#3848) üzenetére


fery02
addikt

Aki minimálisan is komolyan veszi is a játékot, annak mindenképpen érdemes most így játszogatnia ebben a pár napban, amíg meg nem oldódik a dolog.

Annyi hátránya van, hogy játékba hívni így nem tudnak téged, te viszont kérést tudsz küldeni, ha valahol Group-olva vannak.
Ha Group-ban vagy, akkor streamer-est nem tudsz invelni, normál játékost igen.

Valahogy így, ha jól bogarásztam ki a délutáni Messengeres beszélgetésekből. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#3850) HollyBoni válasza vodrosjozsi (#3845) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nincs itt semmi szánalmas, csak tudni kéne hogy mire jó ez a funkció. :N A nevet pl. stream sniping miatt változtatja meg.
De ahogy előttem írták ha kikapcsolod akkor visszaáll a neved.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.