Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

telefont cserélek és vinném a CoD Mobile-t a másik telefonra.
Hogy tudom megoldani?
Letöltöm Playből, majd bejelentkezek a Cod fiókba?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4202) ericdrawen74 válasza artid (#4201) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Igen.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4203) fery02 válasza artid (#4201) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Ha korábban Activision fiókkal voltál belépve, akkor azzal, ha Facebook-kal, akkor meg azzal és így tovább. 🙂

(#4204) artid válasza fery02 (#4203) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek.
Activision-nel menni fog akkor.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4205) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Grand master II-be jött össze... Ezzel meglett a III. Lehet hogy botok voltak....? :DD:D:DDD:DDD;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4206) fery02 válasza MikeWazowski (#4205) üzenetére


fery02
addikt

Hát a BalerinBöcek az egy rendkívül vérszomjas fazon, amikor BR-ben megölöm mindig teljes megkönnyebbülést hoz a szívemnek, hogy talán a meccs hátralevő része onnantól kezdve gyalog galopp lesz. 😅

(#4207) MikeWazowski válasza fery02 (#4206) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:D:D:DDD
Lehet nézte a game h ennyi vesztes meccs után legyen már egy kis örömöm.... De tény hogy most kevesebb a botos meccs, mint az előző szezonba.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4208) fery02


fery02
addikt

Néhány hete van olyan gond, hogy játékindításkor nem töltődik be az Event szekció, a kezdőképernyőn hiányzik a gombja.
Korábban megoldotta a dolgot 1-2 újraindítás.

Most a kis update után rosszabbodott a helyzet, teljesen káosz, hogy mikor hajlandó megjelenni indításkor az Event gomb, 5-10 újraindítás sem érdekli, YouTube-on is számos videó van már különböző "trükkökkel", legtöbbje azt javasolja, hogy legyen egy másodprofil, amibe belépve, majd vissza a főprofilba visszalépve elő lehet segíteni, hogy mihamarabb legyen Event gomb, megjegyzem ez a megoldás sem működik fixen.

Korábban volt ugye még olyan Event, amiben a feladatok közül kettő sem működött rögtön, az armor plate számolós és a slide-ozgatás is bug-os volt.

Most a napok története, hogy a World Championship phase 4-ben hiába játszottunk, nem számolta a nyert-vesztett meccseket és a nyerés után járó pontokat sem, ami mostanra megoldódott, plusz kárpótlásul (vagy talán egy újabb bug miatt...😏) az 50 pontot elérve megkapjuk a Sofie skin-t (de amúgy semmi levél ezúton sem, hogy "bocsi bakiztunk, kárpótlásul mindenki megkapja a Sofie skin-t, aki meg eddig lejátszotta miatta egy phase-en belül a 40 ranked meccset, az így járt").

Olyanokat is tapasztalok meccseken, hogy egyszerre lőjjük egymást az enemy-vel, bejön közben egy pár tized másodperces beakadás és halott vagyok. 😁

Összegezve:
Mi ez a hányás?

[ Szerkesztve ]

(#4209) Kbali válasza fery02 (#4208) üzenetére


Kbali
nagyúr

A szokásos szoftverfejlesztés: annyira akarunk valamit csinálni, hogy elrontjuk, ami régen jól működött. Az event szekció pont ugyanez nekem iOS-en: általában 90%, hogy nem tölt be, akkor viszont 90%, hogy igen, ha kilövöm az alkalmazást, majd újraindítom.
Csinálgatom a World Championship-et is, de nem nyomom a 40 meccs/phase témát, mert annyi időm nincs, de nálam nem jelentkezett ez az anomália.
A lelőlnek a semmibőlhöz meg már kb. hozzászoktam.
Mivel egy forintot sem vagyok hajlandó fizetni ilyen játékért, elnézem ezeket a bugokat, de így nincs is bukó (legfeljebb a játékidőm, de azt meg erre a kikapcsolódásra szántam).
Arról ne is beszéljünk, hogy a klánunk egy-két tagtól eltekintve (hiába 200-as szintűek) kb vicc. Még ezek a régi, tapasztalt tagok sem tudják sokszor, hogy miről szól egy hardpoint vagy egy capture the flag vagy domination.

(#4210) KTomi77 válasza fery02 (#4208) üzenetére


KTomi77
tag

Jó összefoglaló, ezek idegesítenek engem is. :)
Ipaden az eventet ritkán adja be, iphoneon eddig mindíg megjelent nekem.

(#4211) Curtain


Curtain
senior tag

Ha beléptek a multiplayer módba akkor jobb oldalon ott lesz az event menü. Rányomtok és utána már a "kezdőlapon" is megjelenik megint.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4212) vodrosjozsi válasza Curtain (#4211) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem ez se jön be mindig, de ilyenkor az újraindítás szokott segíteni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4213) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Sziasztok!
A COD -ban szeretenék nevet változtani.
Sokan használnak fura betűket,de én többségüket nem tudom elfogadtatni.
Pld ezt így elfogadja
Ʃ࣓

Ha ezt a valamit -->( ࣓ ) be illesztem akkor így ezt Ʃ࣓ engedi.

Ξ ezt a betűt szeretném használni valakinek van ötlete?

Köszi

(#4214) Curtain válasza Alias LaLee (#4213) üzenetére


Curtain
senior tag

Erre gondoltál? 彡 A leaderboard listákat nézd végig és ha találsz neked tetsző karaktert akkor másold ki a játékos nevét pl jegyzetbe. Én így szoktam.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4215) Curtain


Curtain
senior tag

Azt be lehet állítani vhogy hogy pl a gránát és a trophy system két külön gomb legyen?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4216) fery02 válasza Curtain (#4215) üzenetére


fery02
addikt

Erre pont én is gondoltam már pár hete és nézelődtem is a beállításokkal, de szerintem nincs erre lehetőség sajnos.

(#4217) Chrys_


Chrys_
addikt

Játszik valaki PS5 Dulasense controllerrrel? Minap összekötöttem PC-vel, jött is infó egy új firmware-ről. Frissítettem, azóta CoD Mobile nem ismeri fel.

(#4218) Curtain válasza fery02 (#4216) üzenetére


Curtain
senior tag

Kár. A körmeim miatt kicsit nehézkes a váltás, pedig már nagyítottam is az ikonon.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4219) Kbali


Kbali
nagyúr

Azt más is tapasztalta, hogy a Shipment 24/7-ben gyakorlatilag csak headshot ér valamit az ellenség ellen? Engem persze kb. egyetlen testlövéssel kinyírhat a leggyengébb is.

(#4220) Lajmund válasza Kbali (#4219) üzenetére


Lajmund
senior tag

Kikell kerülni a lövéseket :D Amugy én még mindig attól kapok agyf@szt hogy a jármüvek csak egyes kettesbe müködnek. Annyira gagyi. Meg gyorsabb lehetne a helikopter meg a repülő is annál meg csak on off van.. Miééért??? Amúgy minden más okés nagyjából de ezek.. cyberhunterbe egy fél szigetet átugrottál ha elég lendúlwtet szereztél full poén volt. Itt is lehetne legaláb reális tempot ha törik meghalsz mint amimor repülővel belecsapodsz valamibe azt csá. Ennyire ne nézzék már retardnak a játékosokat hogy kettesnél feljebb nem vált semmi..

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4221) Kbali válasza Lajmund (#4220) üzenetére


Kbali
nagyúr

Baromira nem egyről beszélünk

(#4222) Delerium válasza Kbali (#4219) üzenetére


Delerium
senior tag

Egy ideig ez a mód van ott, headshot only, a testlövés nem nagyon számít, a fejlövés viszont azonnal halál.

"I fight for the Users"

(#4223) fery02


fery02
addikt

Megint csak az nem lesz lesz MP lega, aki nem akar:

Jelen időtől számítva 6 napon keresztül napi "rank shield-ek".
Amik pontosan úgy is működnek, tehát ha vesztett is a meccs, de jó voltál és mégis plusz XP-vel jösz ki belőle, akkor nem vesz el a számlálóból.

Ha formában van az ember, akkor hosszas óráig/órákig úgy tud ranked-ezni, hogy közben egyszer sem lesz minuszos.

(#4224) Kbali válasza Delerium (#4222) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem rémlik, hogy ez ki lenne írva az adott játékmódnál

(#4225) Delerium válasza Kbali (#4224) üzenetére


Delerium
senior tag

Pedig ki van az.

"I fight for the Users"

(#4226) Kbali válasza Delerium (#4225) üzenetére


Kbali
nagyúr

My fault: kb. ezeket sosem olvasom el, csak a fő feliratot, aztán meg jön a csodálkozas :)

(#4227) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Üdv!
Beszereztem a mythic m13 morningstar-t jelenleg a 8 szintből 3-asra van upgradelve. Hol tudom azt beàllítani, hogy ha egy m13-at veszek fel br-ben, ez a mythic skinje legyen?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4228) Delerium válasza ericdrawen74 (#4227) üzenetére


Delerium
senior tag

Belépsz a BR loadoutba, ott weapon camos, megkeresed az M13-at, ott kiválasztod a mythic Morningstart és kész is. Utána már úgy fogod felvenni a földről.

"I fight for the Users"

(#4229) ericdrawen74 válasza Delerium (#4228) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Baszki! Köszönöm!

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4230) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Valaki próbálta már innen a warzone mobile-t?
Milyen lehetőségek vannak itthon arra, hogy tudjak játszani? Muszáj a vpn?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4231) Delerium válasza vodrosjozsi (#4230) üzenetére


Delerium
senior tag

VPN-en kívül más opció nincs, novemberig várni kell legjobb esetben is a megjelenésre.

"I fight for the Users"

(#4232) vodrosjozsi válasza Delerium (#4231) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát ez szívás..
Azt hittem, hogy májusig kint lesz a warzone

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4233) Curtain válasza vodrosjozsi (#4232) üzenetére


Curtain
senior tag

Úgy volt de elhalasztották.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4234) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

És van olyan vpn ami ingyenes és működik is? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4236) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Miért van az egyre sűrűbben h nem talál játékot ranked módban?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4237) vodrosjozsi válasza MikeWazowski (#4236) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt én se értem, pedig be van pipálva az összes mód nálam

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4238) Kbali válasza vodrosjozsi (#4237) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nálam a search and destroy van csak kikapcsolva, valahogy az a játékmód nem fekszik.
Viszont azt vettem észre, hogy napszak függő, mikor mennyi idő a matchmaking.

(#4239) Delerium válasza MikeWazowski (#4236) üzenetére


Delerium
senior tag

Vége a rank szezonnak, ilyenkor ez szokott már lenni, csütörtökön kezdődik az új.

"I fight for the Users"

(#4240) MikeWazowski válasza Delerium (#4239) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na remek. Akkor felejtős addig. Köszönöm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4241) Lajmund


Lajmund
senior tag

Másnak is szokot jelentkezni az hogy pl br inditásnál kiirja higy idotullépés és ujra indul állandoan az egész jàték? S23 ultra a telo van kapcsolat meg minden semmit se változtattam. Pár napja szarakodik de elindult de maj nem akar idegrendszerem meg nincs tovább probálkozni. Ilyenkor a serverek szarakodnak? Legutoljára fél éve csinálta ezt.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4242) Kbali válasza Lajmund (#4241) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ilyenem sosem volt. Olyan viszont rendszeresen, hogy kidobál a játék menet közben vagy akkor jut eszébe frissíteni valamit. Buktam már emiatt ranked meccseket nemegyszer.

(#4243) fery02 válasza Lajmund (#4241) üzenetére


fery02
addikt

Van olyan 3-400ezer Ft-os Samsung ismerős, akinek képes ranked meccs alatt összeomlani a játék, ami azért elég gáz és akkor valószínűleg a Samsung sara lehet a dolog, mert más Samsung-osoktól is hallottam már érdekességeket.

(#4244) Lajmund válasza fery02 (#4243) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem csak az indulásnál szórakozott a napokban meg fél éve is amúgy más problémám nem volt eddig. Csak amikor van 40 perced játszani amibe belefér két br meccs akkor elég bosszantó ha 10 percek erre mennek el. Aztán inkább nyomtam tankot helyette azt is szeretem.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4245) Chrys_


Chrys_
addikt

Én csak tableten játszok (14.6"), Samsung, minden hibátlan.

(#4246) vodrosjozsi válasza Chrys_ (#4245) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez egy Ultra tab?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4247) Chrys_ válasza vodrosjozsi (#4246) üzenetére


Chrys_
addikt

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 12GB/256GB.
S9 Ultrára váltok novemberben.

(#4248) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Most indult a rank, és most se talál meccset. Hát mit művelnek ezek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4249) KTomi77 válasza MikeWazowski (#4248) üzenetére


KTomi77
tag

Nekem talál, hp, domit.

(#4250) Chrys_ válasza Chrys_ (#4217) üzenetére


Chrys_
addikt

Szerencsém volt, mert a Media Markt-ban régebbi firmware-rel árulják, ma vettem egyet és működik. A legfontosabb:

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.