Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Én akkor átmegyek a kettes klánba, mert totál ráfüggtem az Elden Ringre. :DD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3902) cris78 válasza fery02 (#3897) üzenetére


cris78
őstag

Én a napi 3 meccset tudom mindig hozni. Ha van időm akkor többet is. De ha kell szívesen lépek a kettes csapatba.
Esetleg ha a Messenger csoport nevét megkaphatom.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3903) T.Szili válasza cris78 (#3902) üzenetére


T.Szili
kezdő

Napi három körrel majd 8 ezer pontod van. Nehogy átmenj bárhova. Ebből is látható milyen kevéssel megoldható lenne a kétezer pont.Messenger csoporthoz keresd Fecó Fecó-t sárga M betűvel,ő majd behív privátból a csoportba.

(#3904) atosan válasza T.Szili (#3903) üzenetére


atosan
addikt

Üdv,
Tudom, múltkor beszéltük, hogy maradjak. Sajnos bizonytalanná vált, hogy legalább a minimumot tudjam hozni. Nem szeretném lehúzni a klánt.
Engedelmetekkel átmegyek a B-be.

Maine coon

(#3905) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Pár Prime Gaming kódom maradt beváltatlanul, vigye bátran aki tudja:
HBRa3 Bundle: BPTVZJEORZME3U
AK117 Bundle: BVRPZHMCAOZNNC
RUS-79U Bundle: BVVNZBOLFRZ7WD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3906) Delerium válasza l.skywalker (#3905) üzenetére


Delerium
senior tag

Köszönjük a felajánlást, aki elvitte köszönje meg szépen és írjon, hogy más ne próbálja már elvinni ugyanazt :R

"I fight for the Users"

(#3907) l.skywalker válasza Delerium (#3906) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon szívesen. Az a baj, hogy a fórum nyílt, nem kötött regisztrációhoz az olvasása, így bárki elvihette.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3908) Delerium válasza l.skywalker (#3907) üzenetére


Delerium
senior tag

Úgy tűnik neked lett igazad, nem írt meg senki, valaki csak idetévedt.

"I fight for the Users"

(#3909) fery02


fery02
addikt

Aki nem adja fel a Ranked-es "25+15 SentryGun" feladatokat, itt egy használható recept:

Mód: Domination és Hardpoint.
Scorestreak-ek: UAV, ShockRC, SentryGun

Addig játszani, míg kigyűlik mindegyik.

UAV és ShockRC aktivál, kisautó megy arra, akin nincs ColdBlooded perk.
Illetőt elkapja, gyorsan elé a SentryGun és meg is van minimum egy kill.

Persze a játékosok nagy része ColdBlooded perkkel szaladgál, így a kisautó simán elszalad majd sok ellenfél mellett is, akik meg szeretnének minket ölni, szóval olyankor különösen résen kell lenni.

Kevésbé skill-eseknek mehet ehhez a Persi perk, de azzal meccsenként max csak egy ilyen lehetőség jöhet össze.
Hardline perk javasolt, plusz trophy system-eket lehajigálni pontokra, de a pontokat érdemes elkerülgetni.
Tehát ha erre játszunk, kevésbé lehetnek majd nyert meccsek.

(#3910) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

pár napja BR-ben láttam, h helikopter helyett azzal a félmerevszárnyú Osprey-szerű csodával repkedett valaki (le is szedtem rakétavetővel heliről), azt hogy lehet megszerezni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3911) fery02 válasza Magnat (#3910) üzenetére


fery02
addikt

Valamikor ősszel volt rá Lucky Draw és ott lehetett kipörgetni azt a legendary heli skin-t.
Jelenleg szerintem sehogy sem lehet megszerezni.

(#3912) Magnat válasza fery02 (#3911) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, és vajon menettulajdonságaiban eltér a sima helitől vagy csak külsőre más?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3913) fery02 válasza Magnat (#3912) üzenetére


fery02
addikt

Teljesen ugyanaz, mint a sima heli. 🙂

(#3914) Magnat válasza fery02 (#3913) üzenetére


Magnat
veterán

Akkor nem izgatom magam, köszi :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3915) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Most van ez az új verseny, de melyik pályán kell játszani, hogy jelezze?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3916) Delerium válasza vodrosjozsi (#3915) üzenetére


Delerium
senior tag

A Championship 2022? Bármelyik pálya jó, csak ranked multiplayer legyen.

"I fight for the Users"

(#3917) vodrosjozsi válasza Delerium (#3916) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Áá oké köszi

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3918) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Amazon Prime - Pharo Bundle kód vihető:
BVVOZBTODBZduplavéHN

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3919) Delerium válasza l.skywalker (#3918) üzenetére


Delerium
senior tag

Újfent köszönjük :R

"I fight for the Users"

(#3920) Curtain


Curtain
senior tag

Meccs után az ellenfélnek csak azt a loadout-ját tudom lemásolni ami neki alapértelmezett? Vagy hogy van ez? Rankeden az előbb egyik csapattársam mvp lett a qq9-el és gondoltam lemásolom magamnak de egy teljesen más fegyvert tudtam volna csak.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3921) bostone


bostone
addikt

Amivel befejezte azt másolja.

(#3922) Curtain válasza bostone (#3921) üzenetére


Curtain
senior tag

Értem. Köszönöm!

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3923) Kbali


Kbali
nagyúr

Érdekes tapasztalatom volt tegnap: ranked meccs, vb selejtező. Játékmódot kiválasztom, start: erre bedob egy olyan meccsbe, kb. domination első kör, ahol az ellenfélnek már dupla annyi pontja van (pl: 30-60). Ráadásul olyan szar csapat, hogy mindenki rohangál össze-vissza. Persze, hogy bukta a vége.

(#3924) bostone válasza Kbali (#3923) üzenetére


bostone
addikt

Zsinórban 9 vesztett meccs rankeden. Ezt most hogy? Milyen algoritmus szerint sorol be a játék?
Egyébként jellemző, hogy domi és hardpoint meccseket is úgy játszanak, mintha TDM lenne.

(#3925) Kbali válasza bostone (#3924) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem volt olyan, hogy a vb-s meccsekre botokat is dob be?

(#3926) bostone válasza Kbali (#3925) üzenetére


bostone
addikt

Akkor azok mind az én oldalamon álltak, velem az élen.

(Pár éve a streamer-ek fölháborodtak, hogy túl erős ellenfeleket sorol be a játék. Az még konzol vagy PC mezőnyben. Akkor én mit szóljak, ha sorozatosan pro gamerek ellen teljesíthetek?)

(#3927) atosan válasza Kbali (#3923) üzenetére


atosan
addikt

Vb-től függetlenül, ezt velem havonta legalább egyszer eljátsza.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#3928) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

megint figyelmes lettem BR-ben valamire :) Összeakaszkodtam egy bohócjelmezes taggal, aki miközben gyepáltuk egymást, több alkalommal is 4-5 méter magasra ugrált fel helyből, ahogy Borat kérdezné, "mí fajta kutya ez"? :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3929) fery02 válasza Magnat (#3928) üzenetére


fery02
addikt

Az is egy kaszt, Pumped a neve.

-----------------------------------

A Ranked-eket illetően meg mostanában valóban a sírás és a hányinger tudja kerülgetni az embert.
Nincsenek ilyenkor még szerintem eléggé felhígulva a Master és annál magasabb mezőnyök, így legtöbbször hiába tesz bele az ember mindent a meccsekbe.

[ Szerkesztve ]

(#3930) Magnat válasza fery02 (#3929) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3931) ericdrawen74 válasza fery02 (#3929) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Vagy csaló :(

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3932) fery02


fery02
addikt

Nem szoktam szerencsére csalókkal találkozni, pedig van már pár meccs mögöttem.
Amikor kételkednék, kill cam-ot nézve még eddig mindig megértettem a helyzetet.

Szimplán csak vadállatok.

(#3933) ericdrawen74 válasza fery02 (#3932) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Màzlista :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3934) #56573440 válasza ericdrawen74 (#3931) üzenetére


#56573440
törölt tag

én se találkoztam sokkal, pedig rengeteget megyek a dia grind miatt. Monjuk pont ezrét nem játszok kontrollerrel, mert akkor instant az emultárorosok közé sorol a rendszer, és ott pontenciálisan esélyesebb hogy ilyenekbe fut az ember, legalábbis a baráti társaságom mintái alapján.

(#3935) ericdrawen74 válasza #56573440 (#3934) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Igaz, gamelooppal tolom :) Egy ideje hatalmasat ugrott a csalók szàma minden jàtékban. A PUBG Mobilban egyszer egy fél napot kipróbàltam, szemét dolog.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3936) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag


Ezt úgy írja ki h a játékból nyitottam meg 🙃 és vagy 10x próbáltam megnyitni, mindannyiszor ezt írta... m1 lesz@rom de így nem tudtam regisztrálni h a pontokat számolja.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3937) Kbali


Kbali
nagyúr

Na, megint elkövettem azt a hibát, hogy elkezdtem a màsodik kört a vb-n. Olyan, mintha csalna a rendszer: hiába vagyok jó, kb. lehetetlen nyerni.

(#3938) fery02 válasza Kbali (#3937) üzenetére


fery02
addikt

Nyugi, szadista és érzéketlen egy játék tud ez lenni azokkal, akik nem csak hébe-hóba ranked-eznek. 🙂
Ez itt pár napos MP history-m.

Hiába voltam csapaton belül a meccsek javában mvp, láncban sokadjára is vesztésre ítélt a játék.

Ezeket a vb-s meccseket úgy szoktam játszani mostanában, hogy csakis TDM és mielőtt "regisztrálok", játszok közvetlen előtte pár meccset és legalább egy vesztett meccs után regisztrálok fel rögtön és úgy folytatom.

Ui:
Amúgy annyira script szerű tud lenni az egész, hogy legutóbb volt szintén láncban 6 vesztett Hardpoint-om (mind a hatban mvp voltam) és megszánt a játék egy fél órás Rank Shield-el.
Abban a fél órában hármat játszottam és azok meg bezzeg mindegyik nyert meccs lett. 😀

[ Szerkesztve ]

(#3939) Kbali válasza fery02 (#3938) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet átállok tdm-re, hátha. Mert általában hardpointot játszom.

(#3940) Curtain


Curtain
senior tag

A PDW 57-et talán buffolták? Most iszonyatosan jó fegyver közelre és távolra is. Régebben már próbáltam de nagyon nem jött be. Gondoltam teszek vele még egy próbát és ez lett nálam a favorit. Viszont a Rus meg pont az ellenkezője szerintem. Régebben sokkal jobban tudtam vele érvényesülni.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3941) bostone válasza Curtain (#3940) üzenetére


bostone
addikt

Variálni kell picit a hozzávalókat és elég ádáz fegyver a végeredmény.

(#3942) Kbali válasza Kbali (#3939) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem jött be. Bezzeg ahogy vége lett a 10 körnek (1:9), utána ugyanúgy ranked-en simán jöttek a meccsek... Argh...

(#3943) fery02 válasza Kbali (#3942) üzenetére


fery02
addikt

Sajnálom. 😔
Én már arra is gondoltam a napokban, hogy acc függő is, hogy kit mennyire szívat a Ranked.
Téged meg engem akkor úgy tűnik eléggé.

Klánon belül osztott meg valaki eredményt, 10-ből 8 nyert meccse lett és átlagosan elszánt Ranked játékos csak.
Azt ne magyarrázza meg nekem senki, hogy ez jobbára a szerencsén múlik, mert túl gyanús a dolog.
De sajnos kevés tapasztalatom van még másoktól, hogy többi Ranked-et játszónknál milyen a nyerés/vesztés arány.

(#3944) Curtain válasza fery02 (#3943) üzenetére


Curtain
senior tag

Én kizárólag csak rankedezek és jelen pillanatban kerek 50% a win rate-m.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3945) fery02 válasza Curtain (#3944) üzenetére


fery02
addikt

Most megnéztem és nekem 48%.
Végülis rosszabbra számítottam. 🙂

Meg belegörgettem a barátlistán lévők eredményeibe is és persze inkább azoknál pozitívabb minden jellemző "K/D, Kills/match, Win rate", akik csak nagyon ritkán Ranked-eznek.
Őket még kíméli a játék. 😀

(#3946) KTomi77 válasza fery02 (#3945) üzenetére


KTomi77
tag

Nem sok ranked meccsem van ebben a szezonban nekem se. Ezen a héten ilyen lett:

[ Szerkesztve ]

(#3947) Kbali


Kbali
nagyúr

Na ma meg: a clan war-ban hardpoint az egyik meccs. A vb-s sorozatban hardpointot játszom, a pontokat mégsem számolja.

(#3948) T.Szili válasza Kbali (#3947) üzenetére


T.Szili
kezdő

Én is észrevettem. Sajnos.

(#3949) fery02


fery02
addikt

Végülis most engem is jobban szeretett a játék.


Legelső forduló legutolsó meccsén meg majdnem kiestem az egészből egyébként.

(#3950) KTomi77 válasza fery02 (#3949) üzenetére


KTomi77
tag

Engem most utolsó héten nem szeretett. Hármat tudtam csak nyerni, hét meccset vesztettem.
A ranked hardpoint meccseket pedig nekem se számolta be cw-be. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.