Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) fery02 válasza #56573440 (#3298) üzenetére


fery02
addikt

Pont erről van szó, hogy előnyt ad... annak, aki tudja mit csinál. 😁
Olyan a játék ezzel, mintha árkád, de közben szimulátor is szeretne lenni.

Olyasmikbe meg paraszti ésszel tudok csak belegondolni, mikor olyan fegyverre, amin funkcionálisan egyáltalán nem használunk lábakat és mégis teszünk rá, akkor az hogyan adhat bármiféle előnyt is? Azon kívül hogy van valami súlya és akkor elvileg egyenes következtetéssel lassabban lehetne kezelni a fegyvert.

Vagy hogy fizikai méretben kisebb tárat teszünk rá és az meg ads movement speed-ből vesz le. Miért?

Ezek is fura dolgok nekem, de pl játszok NFS No Limits játékkal is, ott meg a kerekek fejlesztésénél a szükséges anyagok között autó akkumulátor is szerepel. 🤣

[ Szerkesztve ]

(#3302) Roland861010 válasza fery02 (#3301) üzenetére


Roland861010
addikt

(#3303) #56573440 válasza fery02 (#3301) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azt nem mondtam hogy minden kieg a megfelelő tulajdonsagokat adja :DDD

Viszont szerintem elég hasznos hogy sok fegyot fel tudsz szerelni úgy, hogy mp cqb pályákon is jó legyen, és más kiegekkel meg akar közép távra brben is malac, vagy csak a jatekstilushoz tudod felszerelni.

Elég szomorú lenne ha a fennec pl csak szuper közeli smg lehetne, es nem tudnál választani hosszú csövet gripet kicsit nagyobb hasznos lotavhoz, vagy akimbo-t ha csak trollkodni akarsz :DDD

Meg ugye még egy dolog lenne amit lehet grindolni, akkor kiegrol kiegre ki tudnád tapasztalni mi a jó. De most, hogy megint visszajott a max xp-s fegyverre szórja az xp kártyát mechanika már ez a része sem igazán létezik, sokezer kártya all nálam is tarcsiban, és hiába használom őket ha kijön új fegyo, csak egyre több van :DDD

(#3304) Kbali


Kbali
nagyúr

Azt láttátok, hogy olyan csapat nyerte a klánversenyt, ahol 1 db tag van, aki ötös szintű?

(#3305) #56573440 válasza Kbali (#3304) üzenetére


#56573440
törölt tag

A top klán se több fős :( [link]
Pedig ezt szűrni azért nem lenne atomfizika...

(#3306) Kbali válasza #56573440 (#3305) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ugyanerre a csapatra gondoltam

(#3307) #56573440 válasza Kbali (#3306) üzenetére


#56573440
törölt tag

már zsinórban sokadikat nyeri, nem is tudom, hónapokkal ezelőtt néztem és akkor is ő volt a #1... Lövésem sincs hogy egyáltalán hogy tudja megkerülni a létszámkorlátozást, mert ha játékon belül aimbot meg wallhack meg társai azt "értem", de a létszámkorlátozás csak nem egy sima változóban van letárolva amit a kliens küld el a szervernek aki ha azt látja hogy a klán létszám 30 akkor azt úgy el is hiszi és mehet a cw... Fura... Mindegy is.

a Hungarian Titans azért feljutott megint a legendary-ba :DDD

(#3308) fery02 válasza Roland861010 (#3302) üzenetére


fery02
addikt

Tudom igen, hogy mi az a ADS Moving speed, csak csipkelődéseket helyeztem a mondandóban, hogy egy kisebb tár a fegyveren miért okoz olyat, hogy célratott fegyverrel miért tudsz közben lassabban mozogni. 🙂

-------------------------------

@blackrulz: Természetesen örülök neki, hogy sokan szeretik a Gunsmith dolgot és nincs mit tenni, ezt is érdemes tanulgatni és tapasztalgatni, csak bostone leírta, amit én is gondolok, hogy az azzal való foglalkozás magától a lövöldözéstől veszi el az időt.
Ugyanígy autós játékokban sem szeretek bíbelődni mondjuk sebváltó áttét, lengéscsillapító és ilyesmi beállításokkal, de hát különbözőek vagyunk és ez így van rendjén.

Azt is sajnálom, hogy én is gyűjtöm már külön CoD nevű mappában a fegyver screenshot-okat, de azok nagy része szezonváltásokkor érvényüket vesztik, mert balanszolgatják mindig a fegyvereket és ugyanaz a fegyverbeállítás már kevésbé lesz jó a következő szezonokra.

Ezzel mondjuk én befejezem ezt, mert ez fennec-etlen téma. 😅

[ Szerkesztve ]

(#3309) bostone


bostone
addikt

Arról nem is beszélve, hogy drágán megvásárolt fegyvereket milyen pofátlan módon nerfelik. Normál mp-ben is használhatatlan.

(#3310) #40047616 válasza Roland861010 (#3300) üzenetére


#40047616
törölt tag

De nem volt ilyen részletes testreszabhatóság mint itt a gunsmith-ben, ne keverjük a kettőt. Most az hogy lehetett ott is hangtompítót meg irányzékot rakni a fegyverre az ég és föld ehhez a gunsmith dologhoz képest. Ja meg max valami grip-et lehetett cserélni ha jól emlékszem. Szerk: na meg ugye az elmaradhatatlan festések is voltak már akkor is aztán ennyi. Ez a gunsmith dolog valamelyik black ops részben volt először.

[ Szerkesztve ]

(#3311) #56573440 válasza bostone (#3309) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez viszont a játék dinamikája miatt kell hogy így legyen, nem lehet mindig ugyanaz a meta mert a játékosok elunják. Így is kicsit túl sokáig maradt túl jó sok fegyver. Most érted, ki grindolja a battle passt vagy a küldetéseket az új fegyverért ha utána csak vérszegény izzadás az egész, mert ugyanaz a 3-4 meta fegyver ellen kell menni. A warzone is mindig variálva van pont ezért. A legutóbbi modern warfare-ben is az elejétől szinte végig dominált az m4 és a 725, utóbbi még mindig kb god mode... És ez elég jellemző volt a codra egy ideje. Így legalább néha néha elő lehet venni olyan cuccokat miket buffoltak és legalább esélyed van vele játszani. Mondjuk én skineket nem veszek soha sehol, itt is csak azóta van battle pass véve hogy kb egyszeri kiadás ugye. Azt még benyeltem, de elnézve a yt-s nyitogatós videókat, én ezt kb a legalja gusztustalan szemétnek érzem. Mármint nem gond, de úgy van beállítva kb a "játék" ha dobozból kell kihúzni vagy a klasszik "szerencsekerék" forgatókönyv van akkor is, hogy jóformán mindig a végére marad az "értékes" player és fegyver skin. Azzal nincs bajom ha azt mondják hogy itt a cucc x -be kerül kell kell nem kell nem kell. De a neten található videók alapján konkrétan soha nem láttam olyat hogy lucky draw-ban pl ne a két jó cucc maradjon a végére, és addigra elvertél egy valag pénzt, tehát vagy feladod és megy a levesbe 30k huf vagy veszel még és kipörgeted... Nem tom, nekem ez így nem jön be, és akkor finoman fogalmaztam :D

(#3312) fery02


fery02
addikt

Tessék, tényleg túl jó volt az SKS BR-ben, szezonváltást követően kinyírják. 😔

Az M13 meg eleve jó volt és most mégjobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3313) HollyBoni válasza #56573440 (#3298) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én is szeretem, szerintem tök jó vele szórakozni. Totál át lehet vele alakítani a fegyverek viselkedését, nekem így kevésbé unalmas a játék.

[ Szerkesztve ]

(#3314) bostone válasza #56573440 (#3311) üzenetére


bostone
addikt

A mértéke a bántó, nem az, hogy nerfelik.
Kipengettél 30 papírt a semmire.

Hajlandó vagyok költeni a játékra ésszerű keretek között.

(#3315) #56573440 válasza bostone (#3314) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ugy nyilván más, de a fejlesztok se buták, megveszed azt az 1-2 meta cuccot es utána nem koltesz? Az nekik se buli :DDD

Pl az s36-ot elő se vettem mióta, köv season alatt meg mehet rá a dia a kn-nel egyetemben :DDD

(#3316) Roland861010


Roland861010
addikt

Azt hiszem én itt hagyom abba..
Ennél többre nincs erőm. Tudom nem nagy szám de ahhoz képest hogy táppénz alatt szinte a 0-ról húztam a BR-t 1 hét alatt.
Holnap már meló és jó be is rendeltek egész hétre.. Igaz a hazáért mindent.

Mikor kezdődik az új szezon?

[ Szerkesztve ]

(#3317) #56573440 válasza Roland861010 (#3316) üzenetére


#56573440
törölt tag

3 nap van a számlálón ha a battlepass szezon érdekes, a ranked szezon novemberben ér véget ha jól rémlik.

(#3318) Roland861010 válasza #56573440 (#3317) üzenetére


Roland861010
addikt

A második.. Akkor lehet még bele fér a Grand master :D
De amikor láthatatlan az ember úgy nehéz ellene nyerni..
A csalókkal kellene hogy kezdjenek valamit

(#3319) KTomi77 válasza Roland861010 (#3318) üzenetére


KTomi77
tag

A poltergeist class-al tudsz láthatatlan lenni. Nem lehet hogy amiatt láthatatlan az ellenfél?

[ Szerkesztve ]

(#3320) Roland861010 válasza KTomi77 (#3319) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem ő ténylegesen láthatatlan volt és lövés közben is az maradt.

(#3321) KTomi77 válasza Roland861010 (#3320) üzenetére


KTomi77
tag

Szerencsére ilyennel még nem találkoztam. Szerintem érdemes egyébként felmenni grand masterba. Ott már izgalmasabb meccseket lehet játszani.

(#3322) #56573440 válasza Roland861010 (#3320) üzenetére


#56573440
törölt tag

Telefon /tablet vagy pc emulátor? Utóbbi esetében láttam nem egy ilyet...

(#3323) Delerium


Delerium
senior tag

[link] Modern Warfareből és Warzoneból kiindulva, ennek sokan örülni fognak :C

"I fight for the Users"

(#3324) Roland861010 válasza #56573440 (#3322) üzenetére


Roland861010
addikt

Telefonon játszom!

(#3325) bostone


bostone
addikt

Hol lehet beállítani, hogy automatikusan visszatöltse az armort? Egy videon láttam, de már nem találom.

A ninja lépései rejtve maradnak, nem látszódnak a tappancsok?

(#3326) Delerium


Delerium
senior tag

Redditen van egy poszt miszerint most szezonváltáskor nullázzák a clan war pontokat. Meg tudja ezt valaki erősítenj, hogy tényleg így lesz?

"I fight for the Users"

(#3327) fery02 válasza Delerium (#3326) üzenetére


fery02
addikt

Nem tudom, de szerintem az a biztos akkor, ha addig elköltjük a pontokat mondjuk Farah kiegészítőkre nem? Mi másra

---------------------------------

@bostone: Hirtelen nem látok ilyen beállítást, hogy auto páncél visszatöltés, de belegondoltam és engem idegesítene inkább.
Sok esetben lehet a legrosszabbkor csinálná és karcolásnyi Armor veszteséget szeretne visszapótolni pont akkor, amikor komoly ellenségre fedezékből elkezdenék visszatámadni és végül amiatt nyíródnék ki.
Nem kicsit lennék ideges tőle. 😁

Ninja lépteit meg nem tudom tudják-e látni (ilyet egyébként is én még mintha csak MP-ben láttam volna), de az biztos, hogy Upgrade után a ninja rohangászás közben is csak apró neszeket sugároz a környezetének.

(#3328) Delerium válasza fery02 (#3327) üzenetére


Delerium
senior tag

Nekem Farah pont nem tetszik, úgyhogy nem tudom, Firebreaket megvettem már, Ronin sem jön be annyira.

Viszont legendaryk vagyunk és tudunk játszani ezen a héten is Clan Wart, nem is néztem hányan vagyunk aktívak, előző heti CW-ben 12-en vettünk részt. Lehet kivették ezt a létszámos hülyeséget.

"I fight for the Users"

(#3329) #56573440 válasza Delerium (#3326) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezt láttam ingame is talán már mint rendszerüzenet vagy nem tudom, de akkor írtam a klán csetbe is. Szerintem biztos hogy nullázzák a klán pénzeket, én elkölteném ha van amire :)

(#3330) Delerium válasza #56573440 (#3329) üzenetére


Delerium
senior tag

Ingame 10. szezont írták, azt láttam, ezért is nem értem, döntsék már el, hogy mit is csinálnak. Sokkal egyszerűbb lett volna azt írni már az elején, hogy BP szezonkor pontok törlése, esetleg új rewardok, rank szezonkor meg teljes Clan War átalakítás. Bezsákoltam a KN-t meg a RUS-t, más nem igazán fogott meg. KN ha jobb lesz akkor akár még jó is lehet később :D

"I fight for the Users"

(#3331) #56573440 válasza Delerium (#3330) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ahogy láttam a kn buffolva lesz, szóval akár. Engem az érdekel inkább hogy az m13 mit kap, mert az alapvetően most is elég rendben van, elég erős, a dia miatt fogok vele sokat, a recoil is kezelhető, a mobility is egész értelmes, a rof meg elég beteg így is...

(#3332) Delerium válasza #56573440 (#3331) üzenetére


Delerium
senior tag

A buff mértékétől függően, lehet az M13 elég OP lesz, nekem az most is olyan mint egy jobb AS VAL, egyedül a reload ami szerintem kicsit lassú. MX9-et kellett volna nerfelni, mert állítólag ez a mostani nerf csak BR-re vonatkozik, MP-ben meg majdhogynem godlike fegyver, mint amilyen az Akimbo Fennec volt, csak itt legalább ads-elni kell vele nem csak futni mint az őrült és nyomni a gombot. LMG buffoknak viszont annyira nem örülök, így is van elég camper, gyakorlatilag bármilyen fegyverrel képesek gubbasztani a sarokban

"I fight for the Users"

(#3333) Magnat válasza Delerium (#3332) üzenetére


Magnat
veterán

Mondjuk nekem ez is egy vitz, h BR-ben és MP-ben más legyen ugyanaz a setup.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3334) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Sziasztok szeretnék COD pontot vásárolni de ezt a hibaüzenetet kapom

(#3335) Alias LaLee válasza Alias LaLee (#3334) üzenetére


Alias LaLee
tag

(#3336) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Valaki ötlet?

(#3337) Delerium válasza Alias LaLee (#3335) üzenetére


Delerium
senior tag

Nem használsz véletlenül VPN-t? Mert ennek nem dollárban kellene lennie. Nekem annó azért nem ment mert a special dealt dollárban adta meg a játék valamiért. Azért nem engedi megvenni mert a játék szerint nem ott vagy ahol kellene lenned. Írj a supportnak, segíteni fognak.

"I fight for the Users"

(#3338) Alias LaLee válasza Delerium (#3337) üzenetére


Alias LaLee
tag

Euró van ezt a képet netről szedtem le de a szöveg azonos csak annyi a különbség a végén nekem -2007 van

(#3339) T.Szili


T.Szili
kezdő

Sziasztok! Mivel nemsokára egy klán leszünk nem árt ha nem csak Ferit ismeritek meg. :) Most én vagyok a Titánok vezetője,de nálunk a játék számít egyedül. A szint az inkább lelkes amatőrök társulata. Én se vagyok már tizenéves (45),meló és család mellett csinálom mint jópáran. Az ifjak és a kevésbé aktívak maradnak majd ott,mi meg elvileg több mint 20 emberrel érkezünk a nullázás után szerintem.Bízva az egyesítés sikerességében,további szép estét mindenkinek!

(#3340) Delerium válasza T.Szili (#3339) üzenetére


Delerium
senior tag

Üdv itt :R

"I fight for the Users"

(#3341) bostone válasza T.Szili (#3339) üzenetére


bostone
addikt

Szia!
Végre egy nálam is öregebb.
:)

(#3342) Kbali válasza bostone (#3341) üzenetére


Kbali
nagyúr

48 lettem idén :) és ez nem a játékban elért szintem

[ Szerkesztve ]

(#3343) Roland861010


Roland861010
addikt

Ma 5 órakor jön az új season?
Ezt tegnap tették fel!

[ Szerkesztve ]

(#3344) Delerium válasza Roland861010 (#3343) üzenetére


Delerium
senior tag

A mi időzónánkban csak holnap, minden ilyen CODM-os cucc, eventek, új szezon stb plusz 1 nap.

"I fight for the Users"

(#3345) atosan válasza Kbali (#3342) üzenetére


atosan
addikt

A 73-as jó év volt :)

Maine coon

(#3346) cris78 válasza atosan (#3345) üzenetére


cris78
őstag

A végén kiderül én vagyok a legfiatalabb:DD
Pedig nem mertem nagyon aktív legyek, hogy a fiatalok nehogy leöregezzenek :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3347) PirosHello válasza T.Szili (#3339) üzenetére


PirosHello
senior tag

Hali,
üdv itt is, jó a Messenger csopitok. Remélem alkalmazni fogjuk az új egyesített klánban is.
Zárójelben: 1969-es születésű vok. Üdv: a "korosodó" Mimóza :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3348) PirosHello válasza PirosHello (#3347) üzenetére


PirosHello
senior tag

A gyerekkoromat anno egy ilyen Videoton gyártmányú Pong TV-s játékkal kezdtem a 70-es években [link] . Aztán kamaszként már jött a Commodore 64 szalagos magnóról betöltött játékok hada. Retro feeling..... :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3349) bostone


bostone
addikt

Végre valakik, akik nem bácsizhatnak le.
:DD
(Orosz óra, hahota és pajtás újság.)

(#3350) Kbali válasza PirosHello (#3347) üzenetére


Kbali
nagyúr

te nyertél :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.