Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Delerium válasza HorkayZolee (#1000) üzenetére


Delerium
senior tag

Nem ugyanarról az eventről beszéltünk, én a holiday knotosról ahol be lehet váltani a knotokat lk 24 skinre, fearless cratere, coinra stb. :)

"I fight for the Users"

(#1002) jonnyjoker01 válasza HorkayZolee (#1000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem te a firecracker eventről beszélsz. A knot az külön bizonyos feladatok által szerezhető és be lehet váltani fearless soilder ládára, creditre, 2 fegyverskinre és egy karakterskinre.

Üdv. Johnny

(#1003) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

12 ranked meccs, 10 vereség...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1004) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#1003) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem olyan 70%-os winrate volt az előző seasonben, most 40-50%. Redditen letesztelte és kinyomozta egy játékos, hogy implementáltak az új seasonnel egy új matchmakinget. Ha sokat nyersz egy huzamban akkor nagyobb K/D vagy rangú játékosokat rak be ellened a játék. Ha sokat veszítesz, akkor pedig gyenge ellenfeleket rak be. Ezért is tüntették el az ellenfél rangjait a scoreboardról, csak úgy tudod megnézni milyen rangúak, hogyha bemész a meccs előzményekbe a profilodon.

Én rendszeresen kapok ellenem Master 3-4 játékosokat (azok előző seasonben 100%, hogy legendaryk voltak) úgy hogy most Pro 4 vagyok:W

Kezdem úgy érezni a fejlesztők egyre rosszabb irányba mennek:( Netkód szar, matchmaking szar, botok mindenhol, de azért 100+ dolláros skineket tudsz venni:W

Üdv. Johnny

(#1005) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#1004) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az igen. Simán lehet benne valami. Előző seasonba master rank voltam, sztem most jó ha pro 3-4 összejön. Ja és kb minden ötödik meccs végén mikor mennek a táncok kidob a játék...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1006) Delerium


Delerium
senior tag

Végtelenül hosszú és unalmas farm után zombiból az összes epic kész, az új mappig nem szeretnék zombikat látni :C

"I fight for the Users"

(#1007) Fall-N válasza Delerium (#1006) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem csak az AK74u Abomination és a Abomination hátizsák van meg.

(#1008) jonnyjoker01 válasza Delerium (#1006) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is meglesz pár napon belül, nem sok shard hiányzik.:C

Üdv. Johnny

(#1009) T. I. válasza MikeWazowski (#1003) üzenetére


T. I.
senior tag

Season eleje van még. A sok vérprofi a visszasorolás után még most küzdi fel magát vissza Legendarybe. Bízom benne,hogy miután elérik a top-ot, az MP elite ligában is el lehet ismét 2ujjal,standard beállításokkal evickélni. Most általában kb. 3-5 megalázó vereség után jön egy meccs,amiben tudok győzni... többnyire emberelőnynek köszönhetően.

(#1010) MikeWazowski válasza T. I. (#1009) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, ebben remenykedek még. Kellene az az AK Tank skin. Mostanában ak meg type a favorit.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1011) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#1010) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lassan bent vagyok Master 1-ben úgyhogy AK skin már csak egy karnyújtásnyira van:C

Ami nekem nagyon tetszik az a sárga Merc skin, ami battle royale Master 2-ért jár. Mivel csak Rookie vagyok, mert nem játszok Battle Royaleal ezért egy szenvedés lesz úgy érzem:DDD

Üdv. Johnny

(#1012) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#1011) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor jól nyomod és jók a társaid is :) Nekem a hétvége az nagyon nem ment. Mármint nekem aránmylg igen, de akikkel én voltam... szerintem már simán pro 4-5-be lehetnék...
Igaz s2-be master I-ig jutottam, szerintem nekem nem lesz meg :(
Mindegy, a type tier 50-es skint is nagyon várom. Az biztosan meglesz :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1013) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Sziasztok.Ilyet használ valaki innen?

[ Szerkesztve ]

(#1014) jonnyjoker01 válasza bankapeter (#1013) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én hasonlót használtam, de nem volt kényelmes így inkább maradtam a 4 ujjas tapicskolásnál.

Üdv. Johnny

(#1015) bankapeter válasza jonnyjoker01 (#1014) üzenetére


bankapeter
csendes tag

:R

(#1016) Fall-N


Fall-N
veterán

Találtam egy idegesítő hibát a Season Pass feladatok között. A Battle Royale meccsen kell egyszer a Sakura nevű helyen landolni (igazság szerint van még egy feladat, hogy 2x). Na ezt már megtettem vagy 5x, de nem ismerte fel a játék, így a reward is addig úszik. Nálatok sem működik? Előző Season 2-ben is benne volt és működött is a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1017) Delerium válasza Fall-N (#1016) üzenetére


Delerium
senior tag

A sakura tó közepén lévő kis szigetre kell érkezni, akkor adja csak meg. Én is szívtam vele redditen írták mit, hogy kell. [link] Itt a reddit, tele van infókkal, mémekkel, mindennel.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#1018) Fall-N válasza Delerium (#1017) üzenetére


Fall-N
veterán

Köszi így már sikerült. :R

(#1019) Delerium


Delerium
senior tag

3 ranked ma, mindhárom failed, 85 pont viszlát :( 2 wifi, 1 lte, nincs ezzel baj.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#1020) Fall-N válasza Delerium (#1019) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt utálom én is. A saját szerver hibájuk miatt nem nagyon kéne pontot levonni.

(#1021) #40047616 válasza Delerium (#1019) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ilyen az elején nekem is volt. Wifi router újraindítása megoldotta nálam akkoriban.

(#1022) Delerium válasza #40047616 (#1021) üzenetére


Delerium
senior tag

Lte-n is ugyanez a helyzet, de csak és kizárólag cod-ban, sehol máshol. Próbáltam wifin 5ghz-en, 2.4-en, semmi különbség. Megyeszékhely közepén élek, még azt sem mondhatom, hogy valami eldugott kis falu a világ végén. Játékon belül még sosem láttam, hogy a jel full zöld lett volna, csak sárga de leginkább piros. Router is tőlem másfél méterre, igaz upc csodarouter, de talán az nem számít. Nem tudom mi lehet a hiba. :(

"I fight for the Users"

(#1023) bostone


bostone
addikt

Ugyan mennyire lehet hinni a killcam-nak?
Mert az alapján én egy teljesen más játékot játszom.
:W

(#1024) Fall-N válasza bostone (#1023) üzenetére


Fall-N
veterán

Semennyire, pontatlan. Általában az utolsó pár másodperc amikor látni hogy eltalálták az ellenfélt. Előtte csak, mintha a levegőbe mennének a lövések.

(#1025) bostone


bostone
addikt

Itt is lecsapott a korona vírus?
Má' senkise codozik?

(#1026) jonnyjoker01 válasza bostone (#1025) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én minden nap játszok, próbálok bejutni Legendary rankba, már master 5 vagyok félúton... Én se látok sok embert aktívan a klánból, de sajnálom, hogy nem játszok veletek, most csak rankedezek.

Ha elértem a Legendary-t akkor elkezdek battle royalozni, majd szívesen játszanék veletek akkor. Kell az a Yellow Merc skin, nagyon jól néz ki:D

Üdv. Johnny

(#1027) Delerium válasza bostone (#1025) üzenetére


Delerium
senior tag

Mobil játékokra sajnos jellemző az, főleg itthon hogy hamar elfogy a lendület, mert ez csak egy mobil játék. Elég megnézni hány magyar streamer játszik mobil játékokkal, talán 1-2, itthon nem megy a mobil gaming. Hiába vannak már mobil játék versenyek világszerte, ha elmondod az átlag embernek, hogy mobilon játszol akkor az a válasz, hogy "jaja, én is engri bördözök a wc-n"
Kicsit eltértem a tárgytól :D Én is játszom minden nap, csak nem rankedet, arra nem visz rá a lélek, elite V nekem elég, egyelőre. :K Battle royalra lehet vevő leszek előző szezonban asszem pro valamennyi voltam most meg veterán 2 talán.

"I fight for the Users"

(#1028) MikeWazowski válasza bostone (#1025) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én nyomom minden nap.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1029) bostone


bostone
addikt

A tankot mindenki megszerezte?

Borzasztó meccseken vagyok túl. Valami bitang nagy késésem lehet, amit nem tudom mi okozhat. Talán beállítási hiányosságok?

(#1030) Ferenczi Áko válasza bostone (#1025) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is szoktam minden nap.. Ha dolgozom kevesebbet, ha nem dolgozom többet.. Benne vagyok a klánban is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1031) MikeWazowski válasza bostone (#1029) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én próbálom, de nem jön össze.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1032) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Mai nappal lemondtam a vezetői szerepről MikeWazowski javára, adódott egy lehetőség hogy legendás játékosokhoz becsatlakozzak egy újonnan alakult klánba, hogy összehozzam a Legendary rankot és tanuljak vérprofi játékosoktól. Ez az egyetlen játék amivel játszok jelenleg (PC hiányában) úgyhogy komolyabban szeretném űzni. Itt persze továbbra is aktív leszek és siránkozni fogok hogy milyen béna a netkód;]

Üdv. Johnny

(#1033) Delerium válasza jonnyjoker01 (#1032) üzenetére


Delerium
senior tag

Sok szerencsét az új klánhoz, irány a legendary :R

"I fight for the Users"

(#1034) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#1032) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Sok sikert!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1035) batai15


batai15
félisten


Meg érkezett végre a baseus cucc. Szerintem az egyik legjobb ilyen kamu kontrorrel féleség

(#1036) bostone válasza jonnyjoker01 (#1032) üzenetére


bostone
addikt

Elvesztettünk egy társat, de nyertünk egy bajnokot!

(#1037) ogrehom


ogrehom
újonc

sziasztok lenne egy nagy kérésem segítsetek!! van egy ipega 9023 konzolom és valamiért nem tudom a call of duty mobil játszani vele le kell valamit töltenem vagy mit hogyan kellene csinálnom köszönöm h segítetek!? teloval párosítottam volt olyan játék ami ment is vele de ez a játék NEM még egyszer köszönöm :))

(#1038) bostone válasza batai15 (#1035) üzenetére


bostone
addikt

Mennyire fekszik stabilan a mobilon a "ravasz"?
Nem mozdul el? Stabil?

@ogrehom
Szerintem nem támogatott az eszköz, de biztosabb, ha a supportal felveszed a kapcsolatot.

(#1039) batai15 válasza bostone (#1038) üzenetére


batai15
félisten

Eléggé stabilan .

(#1041) Ferenczi Áko válasza Keem1 (#1040) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az egész játék multi, nincsen single player mód..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1042) Keem1 válasza Ferenczi Áko (#1041) üzenetére


Keem1
addikt

Na ezért nem játszom mobilon :(((
Be vagyok skatulyázva, eddig a GTA-sorozaton kívül egy igazi játékot se kedveltem meg. A GTA-kat csak szimplán megvettem és enyém az egész, nem kell appon belül se reklámot nézegetni, se fizetni pluszban. Ugyanaz a játékélmény, mint anno gépen. Mobilon ilyen mikor lesz (más játéknál)? Csak azért kérdezem, mivel minden szakportál cikkezett már arról, mekkora lehetőség a mobilos játékipar. Csak hát ha kihagyják belőle a felhasználói igényeket... Tudom, nagyon eltértem a tárgytól, elnézést érte!

Köszönöm a választ, ezt nem is néztem, hogy csak multi - uninstall... :R

[ Szerkesztve ]

(#1043) pecccccccca válasza Keem1 (#1042) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A felhasználói igények nagyon sokrétűek. Nehéz mindenkinek megfelelni. Nem mellesleg, semmi érdeke a gyártónak mondjuk 1000-2000ft-ért értékesítenie egy mobiljátékot amivel aztán csak úgy magukban eljátszogatnak az emberek.
Sokkal jövedelmezőbb ingyen kiadni egy játékot ami tele van mikro tranzakciókkal amiből folyamatos, sokszoros bevételre tehet szert. Sajnos már nem te nem én nem a Józsika igénye a fontos hanem az évi több milliárd dolláros bevétel.
Egyértelmű, hogy nem vagy már célcsoport. Ahogy én sem.
Szinte csak kipróbáltam én is ezt a játékot, mert nagyon távol áll tőlem ez a rengeteg csaló meg szerverhiba meg egy csomó dühítő szarság ami benne van. PC-n viszont szinte nap mint nap játszok különböző fps játékokkal, érdekes módon ott jobban viselem ezeket a dolgokat. Mobilon nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy folyamatosan szpom a fszt a fejlesztők vagy a többi játékos hibájából.

Humorban nincs helye tréfának!

(#1044) Ferenczi Áko válasza Keem1 (#1042) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is jobban szeretem az olyan játékokat aminek egyszer vége lesz, vagy legalábbis van benne story mód..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1045) MikeWazowski válasza Keem1 (#1042) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Próbáld ki a Max Payne-t is. Rockstar games az is. Egyébként az a mai napig megjelent legjobb játék.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1046) bostone


bostone
addikt

A cod főképp a multiról szól. (Mellesleg az igények is ebbe az irányba mozdultak. Közösségi élmények játékon keresztül.)
Pc-n és konzolon is.
A kampány mód elhanyagolható tartalmat hoz általában.
Lehetséges, hogy csak a beetetést éljük meg, de nem szükséges sem fizetni, sem reklámokat nézni. Tényleg visszafogott a hasonló kaliberű társaihoz képest.

(#1047) Fall-N válasza pecccccccca (#1043) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez mind sajnos igaz, viszont a CoD egy üdítő kivétel. Pénz költés nélkül is simán el lehet lenni.

(#1048) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Maga volt a kín...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1049) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#1048) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gratula!:C Szerintem a legjobb AK skin:)

Üdv. Johnny

(#1050) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#1049) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm. Szerintem is a legszebb, azért is akartam baromira. De mire meglett majdnem tönkre mentem. :DDD

Ám tegnap a sima credit vehető kuponnal amiből 10 kell meglett az ak117 medieval skin. :B

Neked meglett a legendary rank? Én most elfelejtem a ranked meccseket.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.