Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Roland861010 válasza bostone (#3399) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem arra gondoltam!
Ami bejelntkezéskor középen áll.

(#3402) KTomi77 válasza Roland861010 (#3401) üzenetére


KTomi77
tag

Nincs még benne a játékban. De ahogy látom, biztos legendary operator lesz, mert a kezénél mutatja a killeket, úgyhogy szerintem draw-ból tudod majd kipörgetni.

(#3403) fery02 válasza bostone (#3400) üzenetére


fery02
addikt

Egész biztos Gunzo-ra gondol.

Én meg nagy szerencsésnek érzem magam, mert semmi karakter sem motivál. Belenyomok 2 pörgetést mindenbe és csak "örülök" az ejtőernyő és gránát skin-eknek. 😂

(#3404) Roland861010 válasza fery02 (#3403) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen arra gondoltam.
Nem vagyok rá kattanva nem ér nekem se .
120-ig szoktam el menni 300-at már nem ér.

(#3405) Delerium válasza bostone (#3396) üzenetére


Delerium
senior tag

Szinte mindenkinek akit láttam redditen, treat-re van rakva a my houseban mert állítólag az ad többet, oda-vissza. Mutattak 1000+ nyalókát is, de nekem eddig szinte mindig 200+-ot adott csak, nem tudom mi alapján dől el.

A legtöbb mozgás pontot hardpoint shipment adta eddig, minél több a kill és hosszabb a meccs annál többet ad és annál gyorsabban lehet haladni. Átlagban 20-30 körül/meccs. Vagy 10v10 de az meg nagyon random, hogy domi, hp vagy tdm, így inkább hardpoint shipmentet mentem ha eventet akartam farmolni.

"I fight for the Users"

(#3406) #56573440 válasza Delerium (#3405) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem nagysagrendekkel kevesebbet ad... Trick hozott rendesen mindig, mondjuk saját házban nem, mert nyomorékokkal sorolt össze, es képtelen 30 killt csinálni egy nap osszesen, meg letolni két kört barátokkal...

(#3407) #40047616 válasza #56573440 (#3406) üzenetére


#40047616
törölt tag

Attól miért "nyomorék" valaki mert nem játszik rendszeresen vagy csak keveset? :F Nekem is van olyan hogy napokig be se lépek, van hogy hétvégén szinte egész nap játszok, és van hogy csak lejátszok egy kört aztán annyi.

(#3408) Delerium válasza #56573440 (#3406) üzenetére


Delerium
senior tag

Az event ötlete amúgy nem rossz, csak ez a friendes dolog nem kellett volna bele, simán botokkal mehetett volna és kapnál mondjuk fix 300 nyalókát vagy küldetést. Na de sebaj, a nagyobb bajom az, hogy vagy update errorral dob ki a játék vagy loading errorral, elég gyakran kb minden 2-3. meccs után a játék újraindul.

Próbálom az új Swordfish-t, új legesszuperlegjobb burst fegyver állítólag (a 3-ból)... szerintem egy rakás szar, játszottam vele már jópár meccset, de nem érzem kicsit sem jobbnak, mindegy, hogy a 4 vagy 5 burst tár van benne. Mindenhogy gyenge.

"I fight for the Users"

(#3409) Kbali válasza Delerium (#3408) üzenetére


Kbali
nagyúr

Jah - most nekem is extra sok kidobálás van játék közben, ill. tipikusan a 10v10-be már be sem enged.

(#3410) #56573440 válasza Delerium (#3408) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nálam szépen megy, nem igazán dobált ki egyszer se. Ezzel a setuppal nálam egész jól muzsikál, akár távolabbra is jellemzően egy burst ha mellkasrol indul es headshot a vége. 40-re is 21 mellkas vagy kéz, 31 a fejes. A bullet speed lehetne jobb, de bár nem a top 3 cucc simán használható szerintem, simán megcsináltam goldra fájdalom nélkül. Thumper azért jobban várós :D

[ Szerkesztve ]

(#3411) Delerium válasza #56573440 (#3410) üzenetére


Delerium
senior tag

Én ezzel próbálkoztam, kipróbálom majd a tiéd, de a burst nekem nem adta. Próbálgatom mi most a jó, KN tényleg nem lett rossz, de még csak 1-2 meccset játszottam vele. Egyelőre még mindig az MX, Holger meg M13 az OP.

Viszont, kaptam egy egész szép treatet. Még végén tényleg elhiszem, hogy tud adni nagyot is :D

"I fight for the Users"

(#3412) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Hogy tudok klán pontot szerezni?
Mármint kreditet!
Csináltam a feladatokat elvileg 4ik lettem klánon belül.

(#3413) Roland861010 válasza Roland861010 (#3412) üzenetére


Roland861010
addikt

Közben meg kaptam

(#3414) Delerium


Delerium
senior tag

Eljutottunk odáig, hogy már nem százalékkal írja ki a clan war rankban klánt hanem számmal és ez jó, szép volt mindenkitől :R

"I fight for the Users"

(#3415) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abba, hogy végre elérjem a legmagasabb rangot a Ranked-ba? Mióta elindult a játék egyszer tudtam bekerülni az utolsó előtti szakasz legelejére. 1-2x nyerünk, utána 20x vesztünk és egyeltalán nem haladok. Esetleg aki este játszik rám írhatna :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3416) KTomi77


KTomi77
tag

A clan warst most megint nem engedi játszani? Úgy emlékszem két héttel ezelőtt is legendary volt a clan, és nem voltunk kizárva a kevés active játékos miatt.

(#3417) Delerium válasza KTomi77 (#3416) üzenetére


Delerium
senior tag

Megint nem, nem tudom most mi történik és igen, 2 hete már legendary van, semmi gond nem volt eddig :(

"I fight for the Users"

(#3418) fery02 válasza cellpeti (#3415) üzenetére


fery02
addikt

Gondolom MP ranked-re gondolsz.

Azzal küzdök most én is, amennyire szabadidőm engedi és végülis nekem megyeget, csak még GM-et sem értem el sajnos.
Általában Hardpoint és Domination ranked-eket játszom, S&D-hez mostanában nem vagyok elég kipihent.
Legközelebb is csak csütörtök este tudok érdemben játszani.

Egyébként én úgy szoktam, hogy visszahívogatom előző meccsből a jobban játszó idegeneket.
Sokszor becsatlakozik 1-2 ilyen és akkor az már ad plusz esélyeket a következő meccsekre.

Azt sem tudom hirtelen meddig lehet most küzdeni, meddig tart pontosan a rang szezon.

[ Szerkesztve ]

(#3419) Roland861010 válasza fery02 (#3418) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy milyen jutalmat lehet szerezni a rankeden?

(#3420) #56573440 válasza Roland861010 (#3419) üzenetére


#56573440
törölt tag

belépsz a játékba, jobb oldalon ranked, és bal fent tudsz választani hogy multi vagy br .jobb oldalon a rank xp mellett a reward ikonjára klikk és lefele görgetve látod hogy mik jönnek még. bal olalon csak a végét látod hogy az utolsó 4 mit ad. Ládákat kapsz és egy pár exkluzív játékos és fegyver skint.

(#3421) Roland861010 válasza #56573440 (#3420) üzenetére


Roland861010
addikt

Ja ezt tudtam, azt hittem a végén jár valami nagyobb reward.

(#3422) cellpeti válasza fery02 (#3418) üzenetére


cellpeti
veterán

igen, MP Ranked. Oké, nem rossz ötlet :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3423) T.Szili válasza Delerium (#3414) üzenetére


T.Szili
kezdő

Mi is jól szerepelünk. Az élről legalább eltűnt az egy fős klán,így reális.

(#3424) fery02


fery02
addikt

Az is hasznos dolog lenne, ha lehetne csoportosítani valahogy a barátokat, mert mindenki ugye ömlesztve van.

Van már nálam is csomó idegen, legjavában olyan idegen meg cifrázott nick nevekkel, amiket nem tudok sehová se kötni.

Szerintem nagyon hasznos lenne, ha legalább aszerint lehetne őket csoportosítani, hogy MP vagy BR.

Pár napja mikor hosszabban MP ranked-ezgettem, akkor is mentek nekem a barátkérők közben (amúgy én nem szoktam jelölni idegeneket), amiket el is fogadtam, de ha már legközelebb szintén MP ranked meccsezgetésekre tudok jutni, már fogalmam sem lesz, hogy a barátlistámról kik is voltak a múltkoriak.

(#3425) Delerium válasza T.Szili (#3423) üzenetére


Delerium
senior tag

Eddig tudtunk legendary rankon is játszani, most megint nem lehet mert nincs elég aktív tagunk, 16/20. Újra helybenjárás, nálatok mennyi az aktív tag? Ha 25-30 körül jártok, tudnál nélkülözni 3-5 tagot aki belemenne egy szezon közi váltáshoz, legendary klánból, legendary klánba.

"I fight for the Users"

(#3426) T.Szili válasza Delerium (#3425) üzenetére


T.Szili
kezdő

Ez igaz visszafelé is,ráadásul szerintem logikusabb megoldás lenne ha ti jönnétek. 11 hely most is van,5öt még simán csinálunk,ha kell többet is.Jöhet cwzni aki akar,jövő héten már egy szuper erős csapat lennénk. Az aktívakat semmiképp nem szakítanám szét,nem is örülne neki senki. 512. helyen vagyunk 7551 kupaszámmal,amit együtt értünk el. Szerencsére a 20 aktív tagra nincs gondunk,de megosztani semmiképp.

(#3427) Delerium válasza T.Szili (#3426) üzenetére


Delerium
senior tag

Nekem már lassan mindegy, csak lehessen haladni, ez az ide, oda, menni, nem menni, nem jó. Legyen eldöntve, hogy akkor holnap aki akar aktívan részt venni a clan warban az megy hozzátok, akit itt nem érek el az meg itt marad.

Ez, hogy egyik héten megy a legendary, következő héten meg már nem megy mert a játék így döntött az szerintem szánalmas és már rendesen idegesít. 1 nap az átfutási ideje a klán váltásnak.

Az a legegyszerűbb, ha most végleg el lesz döntve, mert a PH klánnak ebben a formában nincs értelme, legalábbis clan war szempontból és megyünk, mert ez a tötymörgés mindenkinek rossz. Csak időhúzás, hogy hátha jobb lesz, de nem lesz.

"I fight for the Users"

(#3428) #56573440


#56573440
törölt tag

egyébként ha már megint terítéken van a klánok összeállása itt is leírom, a túloldalon már rábólintottak :)

Szerveznék pesten egy ilyen kötetlen, baráti airsoft összeröffenést, hogy kicsit esetleg jobban megismerjük egymást majd, legyen arc a név mögött. Nyilván önkéntes és önköltségi alapon. Pesten lenne, fedett pályás cqb helyet tudok jót, bérelni lehet cuccot, nem túl drága, és csak mi lennénk...

Lenne rá igény a topiklakók részéről? Egyelőre elvi szinten érdekel, ha vagyunk 8-10-en akkor nézünk dátumot. Főleg hétvége játszhat, 5 óra bruttó idővel, tehát nem egész napos elfoglaltság :)

(#3429) KTomi77 válasza Delerium (#3427) üzenetére


KTomi77
tag

Melyik klán lenne ahova mennénk? Ph klánba az tetszik hogy nincsenek megkötések, a másik klánba vannak kötelező elvárások?

(#3430) Delerium válasza KTomi77 (#3429) üzenetére


Delerium
senior tag

T.Szili a HungarianTitans vezetője itt van a fórumon, ugyanaz a felállás mint itt, csak nem fórum specifikus a klán. Ugyanúgy magyar, az elvárások szinte megegyeznek, legyél aktív, hogy a Clan War is pöröghessen.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3431) T.Szili


T.Szili
kezdő

Pont most írtam messengerünkön is,hogy fix elvárás nincs,csak mindenki csinája azt amit eddig. Ha valaki egy teljes hétig inaktív lenne,az szóljon. Eddig 2000 pontot kértünk hetente,de mivel így lazán megvan a létszám nem érdekes. Egyetlen problémánk,hogy már Level 10es ellenfelek is vannak.65 fő ellen ha igazán akarnák sok esélyünk nem lenne,de a múlt hetet nyertük. Most úgy néz ki,hogy nem fogjuk,de az aktivitással nincs gond.Mind játékban,mind csapatkommunikációban.

(#3432) bostone


bostone
addikt

Mi változik a kilépés és belépés következtében az egyénre vagy a pártra vonatkozóan?

(#3433) T.Szili


T.Szili
kezdő

Ezek lennénk mi. 23k pont felett eddig a héten még elsőnek is lehet lenni. :) Részünkről semmi változtatási kényszer. Azokat várjuk akik a Clan War folyamatosságát igénylik. Nálunk is volt létszámhiány nemrég,akkor személy szerint nem sok motivációm volt MP-ben.Nincs névváltoztatás,semmi kötelező 1v1,vagy ilyesmi. Bajnokságokon se tervezünk indulni. Aki játszani szeretne Ferivel és a többiekkel szívesen látjuk.

[ Szerkesztve ]

(#3434) PirosHello válasza T.Szili (#3433) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ez a nagy dilemma, a létszámkorlát. A PH klán lvl.8as, 55 fős is lehet(ne). Bár legalább 13 inaktív tagunk van, akiket nyugodtan ki lehetne tenni. Sajnos aktív 20an így sem lennénk....Szerintem most szezon közben ne robbantsunk, aztán majd meglátjuk. Én elvagyok így is...... :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3435) Delerium válasza PirosHello (#3434) üzenetére


Delerium
senior tag

Az a baj, hogy még nagyon sok van hátra a szezonból, emiatt több hét clan war is kiesik. Aki szeretne karaktert vagy kieget, fegyvert venni az nem fog tudni mert az új rank szezonban nullázzák a clan wart. Emiatt kell/kellene váltani, hogy kb. 30e clan war pont az ne essen ki annak aki venni akar valamit a shopból.

"I fight for the Users"

(#3436) T.Szili


T.Szili
kezdő

Nem vagytok aktívan 20an,különben nem lenne ilyen problémátok.Annyi helyet tudunk biztosítani. Aki CW-zni akar az folyamatos lehetőséget kap.

(#3437) bostone


bostone
addikt

Hol található, hogy mennyi az aktív cw létszám?

(#3438) Delerium válasza bostone (#3437) üzenetére


Delerium
senior tag

Nem a cw aktivitástól függ, hogy milyen szint fölött nem lehet már játszani, ha összesen a klánban nincs elég aktív tag akkor nem lehet. Pl.: masterhez 15 aktív tag kell, legendaryhoz meg 20. Azt meg tudod nezni a cw-n belül, leaderboardnál, hogy hányan csinálják. Ezen kívül nekünk most írja a klán/main fülön, hogy hányan voltak aktívak.

"I fight for the Users"

(#3439) Kbali válasza Delerium (#3438) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én akkor átlépek, remélem hozzá tudok annyit tenni, mint a ph-hoz.

(#3440) Delerium válasza Kbali (#3439) üzenetére


Delerium
senior tag

Én örültem volna ha itt megoldódik a dolog, de sajnos nem fog. A klán kimondottan Prohardveres klán volt eddig, ez lett kb. a veszte is. Én is menni fogok, 2 évet megélt a klán, szép volt, jó volt, de egyszer mindennek vége. Ez az idő most jött el.

"I fight for the Users"

(#3441) Roland861010 válasza Delerium (#3440) üzenetére


Roland861010
addikt

Át lépek én is igaz nem rég voltam PH-s.

(#3442) Roland861010


Roland861010
addikt

Hoppá

(#3443) Delerium válasza Roland861010 (#3442) üzenetére


Delerium
senior tag

Az szép, grat, nem túl gyakori ez első pörgetésre.

"I fight for the Users"

(#3444) Roland861010 válasza Delerium (#3443) üzenetére


Roland861010
addikt

Itt el is lőttem az összes szerencsém

(#3445) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Úgy tisztességes ha elköszönök. Átlépnék én is.
A CW az a mód ami miatt játszom a COD Mobil-al. Ezt jelen állás szerint a Prohardver -en belül nem lehetséges. És ahogy látom/látjuk a közeljövőben sem lesz az... :O Sőt...
Köszönöm, hogy tag lehettem. :R
A fórumot követem továbbra is.

(#3446) atosan


atosan
addikt

Szintén a CW tartja fenn nálam az ingert. Sajnálom, hogy nem fejlődtünk létszámban. Átigazolok én is.

Maine coon

(#3447) KTomi77


KTomi77
tag

Átlépek én is. Köszönöm, hogy tag lehettem.
A topicot továbbra is követni fogom. :R

(#3448) Delerium


Delerium
senior tag

Mindenkinek köszönöm akik részt vettek a klán életében, a fórumon természetesen nem lesz változás, elvégre ez a Prohardver. Én is kilépek, az új klánban találkozunk :R

"I fight for the Users"

(#3449) T.Szili válasza Kbali (#3439) üzenetére


T.Szili
kezdő

Bent is vagy. Üdvözöllek a csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#3450) Roland861010 válasza T.Szili (#3449) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló
Jelentkeztem én is.
RollerX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.