Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) fery02


fery02
addikt

Hogy van a csapatotok végül? 🙂

Most tapasztaljuk, hogy mivel járt ez az 1 hét kiesés, a most keddi Clan War-t valamelyik Pro szintről fogjuk már kezdeni, szóval egy darabig lazább hetek lesznek, plusz ugye aktív tagokból is elég kevesebb.

Pedig már be lett izzítva 2 mellék acc is, néhány új tag is jött, így 23 jelenleg nálunk az elvileg aktív tagok száma.
Kívancsiak lettünk volna azért, hogy elindulhatott volna-e a csapat most a héten, ha maradt volna a Legendary, de erre akkor várni kell majd most pár hetet.

(#3102) Delerium válasza fery02 (#3101) üzenetére


Delerium
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy holnap visszadob-e, ha igen, szerintem master lesz belőle. De ha úgy működik mint az MP/BR rank, hogy ha nem is játszol akkor is marad a rank akkor még egy hét mínusz, viszont marad a legendary szezon végéig.

Itt is lett 1-2 új tag, de most sajnos nem volt időm sokat foglalkozni vele, sok lett minden más dolog. Holnap okosabbak leszünk.

"I fight for the Users"

(#3103) Kbali válasza Delerium (#3102) üzenetére


Kbali
nagyúr

Sajna nem dobott vissza, azt írja, várjunk, amíg visszadob és ezen a héten sem vehetünk részt.

(#3104) fery02


fery02
addikt

Kiderült, hogy nagy hülyeséget írtam tegnap, mert ugyanúgy maradtunk Legendary-ban.
Egyik tisztünk amit mutatott képet, amin Pro szint szerepelt, az csak egy általános példa képernyő volt (About Clan Wars), nem a ránk aktuálisan vonatkozó állapot, jól megtévedtünk egész napra. 🤣

Szerencsére meg is lett a hétre a szükséges aktív ember állomány, szóval részt vehetünk a heti CW-ben.

Olyanra nem gondoltatok, hogy Android Játékok topikból próbálni toborozni embereket? 🙂
Bár az is igaz lehet, hogy aki érdemlegesen foglalkozik onnan a játékkal, az valószínűleg eleve már tag lehet nálatok, szóval sok új lehet nem jönne.

(#3105) Kbali válasza fery02 (#3104) üzenetére


Kbali
nagyúr

16 főt mutat most aktívnak szükséges 20-hoz.

(#3106) fery02


fery02
addikt

Sajnálom, hogy nem sikerült e tekintetben eredményesnek lennetek a múlt héten. 😔

(#3107) KTomi77


KTomi77
tag

Nem tudom érdekel e valakit, de gondoltam szólok, hogy most az MSMC legendary fegyvert bundleban lehet megvenni 2400 cp ért.

(#3108) PirosHello válasza Kbali (#3105) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem CW-ban kell 20 aktív ember. Kell 20 olyan, aki a mi klánunkban van, és bármilyen meccset lejátszik a héten. Lehet második reg is, ezért kár lenne feloszlani...... :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3109) fery02


fery02
addikt

Szerintem is érdemes lenne azért megtartani a Prohardver csapatot, mégis van már szép múltatok. 🙂
Elég lenne, ha pl 5 fő bevállal alt acc-ot is és "aktívnak" tartja azt is.

Én majdnem egy harmadik acc-ot is csináltam (azt még tudom hová regisztrálni), de szerencsénkre nem volt rá most még szükség a héten.

Persze én még lelkesebb is lehetek a játék iránt, pár hónapja ismerjük még csak a fiúkkal.

(#3110) Delerium válasza #56573440 (#3091) üzenetére


Delerium
senior tag

Annyit megetehettél volna, hogy itt szólsz, hogy kilépsz, nincs ebben semmi, további sok sikert a játékban, fery02-él megoldódott a probléma :R

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3111) #56573440 válasza Delerium (#3110) üzenetére


#56573440
törölt tag

az volt az utolsó infóm hogy a záró ajándékokért maradunk, utána mindenki megy. Mivel a topikban maradunk nem hittem volna hogy búcsúzunk :)

(#3112) KTomi77


KTomi77
tag

Aki nem tudná: ingyen operatort lehet kapni cod mobilban, a Vanguard open betaja alatt.
Itt a leírás hozzá: [link]

(#3113) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Aki Gameloop-pal játszik, találkozott ezzel a hibaüzenettel:
HTTP Status 403 - Forbidden? Ha igen, érdekelne, hogyan javítható.
Csak Activision fiókom van.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3114) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,

Rendeltem egy Samsung MOGA XP5-X+ ControllerT lehet szerintetek használni a játékhoz?

Anno olvastam hogy hogy csak Xbox és PS Controller a jó hozzá...

(#3115) gubacsino válasza Roland861010 (#3114) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Natívan tényleg az XBOX, és PS gamepad jó hozzá. Kicsit állítani kell az érzékenységen, de talán a legjobb élményt ezek adják. És ahogy nézem a MOGA XP5-x tulajdonképpen egy XBOX pad.

Alternatívaként korábban a Flydigi WEE 2-est használtam. Kiváló keymapper van hozzá!
Akár más android játékokhoz, emulátorokhoz is jó amikhez nincs controller támogatás.
PPSSPP emulátorral kiváló tud lenni.
[youtube]

(#3116) Delerium


Delerium
senior tag

Pár nap és itt az új szezon, döntsünk véglegesen, hogy mi legyen a folytatás. Váltás bostone klánjához, esetleg fery02-ékhez, vagy maradjon minden ugyanígy és később hasonló problémák legyenek mint most a szezon végén.

Ha lehet minél többen írjanak vissza, hogy nekik mi lenne a leginkább megfelelő.

"I fight for the Users"

(#3117) Kbali válasza Delerium (#3116) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem maradjunk és jussunk el addig, minden esetben, amíg lehet (hátha közben lesz plusz csatlakozó). Nem fáj, ha a végén 2 hétig nem megy a clan war.

(#3118) PirosHello válasza Delerium (#3116) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szerintem maradjunk, és csináljunk néhány második nicket is. Az látszik, hogy 15-16 aktív klán tag van, így nem sok hiányzik a 20-hoz. Persze közben ahogy #Delerium írta, jó lenne még néhány új aktív taggal bővülni, hiszen ha már játék, akkor jáccunk :K Üdv: _Mimóza_

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3119) Delerium válasza Kbali (#3117) üzenetére


Delerium
senior tag

Személy szerint én is a maradás mellett vagyok, de közben azt sem szeretném ha rossz lenne a hangulat mert clan warban nem tudunk egy bizonyos szint fölött haladni.

PirosHello: Nekem jó ha lesz pár másodreg, ha jönnek is mellé új tagok az meg grátisz.

Ma kijön az update, azt hiszem csütörtökön, de lehet már holnap jön az új rank szezon, új BR map, CODM születésnap, új clan war szezon, új díjak meg minden. Ez remélem kicsit felpörgeti az eseményeket.

"I fight for the Users"

(#3120) Kbali válasza Delerium (#3119) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem nincs annyi időm, hogy még másodregekkel szórakozzak, de magam nevében szívesen pörgetem.

(#3121) Roland861010 válasza Kbali (#3120) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló,
Jövő héten meg jön az új telefon csatlakoznék ha lehet.

(#3122) atosan válasza Delerium (#3116) üzenetére


atosan
addikt

Szintén a maradás melett szavazok. Másod regektől függetlenül azért fel kellene pörgetni valahogy az önreklámot, hogy minél többen csatlakozzanak.

Maine coon

(#3123) cris78


cris78
őstag

A napi 3 meccset mindig tudom hozni. Többet nem merek feleslegesen ajánlani, ha mégsem jön össze. Amit a többség választ az nekem megfelel.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3124) Roland861010 válasza Roland861010 (#3121) üzenetére


Roland861010
addikt

RollerX néven játszom jelenleg 42-es vagyok .

(#3125) Delerium válasza Kbali (#3120) üzenetére


Delerium
senior tag

Nincs ügy, nem kötelező jellegű a másodreg, csak egy ötlet a jövőre.

Aki esetleg jártas az android játékos topikban, bedobhatja oda azt, hogy új tagokat keresünk.

"I fight for the Users"

(#3126) fery02


fery02
addikt

Androidon elérhető a frissítés!

(#3127) Kbali válasza fery02 (#3126) üzenetére


Kbali
nagyúr

iOS-en is - de megint valami sokgigás cucc és csigalassan jön a letöltés, pedig már gigabites netem van.

(#3128) Delerium válasza Kbali (#3127) üzenetére


Delerium
senior tag

Összesen már majdnem 12 giga a játék, nem aprózzák el :D

"I fight for the Users"

(#3129) fery02


fery02
addikt

Nem számít, hogy gigabites net vagy sem, korlátozva van, hogy milyen sebességgel engedi max szedni a játékon belüli letöltéseket.
Gondolom, hogy ha a játékosok nagy része egyszerre ráfeküdne a frissítgetésekre és úgy tölthetne mindenki, ahogy a netük bírja, akkor hamar kifeküdnének a szerverek. 🙂

Előző szezon frissítésének a fő napján is éreztük így is, amikor estefelé játszottunk, hogy akadozósabb, lag-osabb volt a játék.

(#3130) PirosHello válasza cris78 (#3123) üzenetére


PirosHello
senior tag

A másodreg csak arra kellene, hogy meglegyen a megfelelő számú "aktív játékos" a cw-ra. CW-t elég lenne mindenkinek a főkarival játszania. Így értettem, bocsi ha félreérthető voltam... :R Én is a taglétszám bővítését szeretném, ha lenne még néhány motivált társunk... :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3131) HollyBoni


HollyBoni
veterán

10v10-nél folyamatosan Firing Range Domination-t dobja be... Nektek is?

(#3132) cris78 válasza HollyBoni (#3131) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#3133) KTomi77


KTomi77
tag

A szezon első meccse amit játszottam, ranked S&D volt. A csapatom kapott egy cheatert :(( Ez a szezon is jól kezdődik. :W
[kép]

(#3134) D@niel válasza KTomi77 (#3133) üzenetére


D@niel
addikt

Miből gondolod, hogy cseatelt? Néztél kamerát, hogy mit csinál meccs közben, vagy kizárólag eredmény alapján mondod?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3135) KTomi77 válasza D@niel (#3134) üzenetére


KTomi77
tag

Végig szaladt a pályán és rus-al, ads és célzás nélkül szedett le mindenkit.

(#3136) #56573440 válasza KTomi77 (#3133) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mert most az emulátor is játszik telosokkal... A pcs emberek eddig külön játszottak a külső kontrolleresekkel, de ezt most valamiért kivették... Nem értem, de ez így elég gáz, várható volt hogy beesik egy két nyominger

(#3137) ericdrawen74 válasza #56573440 (#3136) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Van csaló is dögivel. 2 hónapra jegeltem a jàtékot, mikor úgy szedtek le egy tetőről, hogy a földről felugrottak mellém és lekéseltek. És nem, nem ninja volt. Mikor visszanéztem a felvételt az ember a semmiből került elő. Most úgy làtom, végeztek ez ügyben némi takarítàst.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3138) #56573440 válasza ericdrawen74 (#3137) üzenetére


#56573440
törölt tag

Telon én nem nagyon találkoztam még csaloval, bár br-t csak akkor játszok ha nagyon muszáj, lehet ezért :DDD

Dia grindra használok néha emulatort, ott heti 1 max volt 1-2 körre, de igazából nem volt annyira para.

(#3139) Kbali válasza HollyBoni (#3131) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez az új frissítés eléggé megizzasztja az ipad-em. Ilyen szintű lag-olást eddig még nem tapasztaltam a játék során. A vicc, hogy rálövök valakire, látom a hitreget, majd egyszercsak ugrik a megjelenítés és meghaltam, mert közben lelőtt valaki a semmiből, de én is megkapom az előzőleg lelőtt emberre a pontot.
Plusz ez a helikopteres mission a mi a franc? Megcsinálom a feladatot, erre mindig visszadob a kínzószobába.

(#3140) Delerium válasza Kbali (#3139) üzenetére


Delerium
senior tag

Minden ilyen nagy update ezzel jár sajnos, rengeteg bug van, nem működő skinek, rosszul megírt feladatok, a nagy event is érdekes, főleg, hogy csak BR, anélkül egyáltalán nem lehet csinálni. Az, hogy minden belépésnél letölt valamit újra már nem is lep meg :D Viszont összességében nem rossz egyáltalán, HD pack-kal szerintem nagyon szép lett a játék. Redmi 8-ról váltottam 9t-re, MP-ben nem tapasztalok akadást, BR-ben néha meg-megáll gondolkodni kicsit. Viszont az akkut azt úgy eszi mint soha eddig.
100%, hogy rengeteg mini update lesz, mindenféle javítással.

"I fight for the Users"

(#3141) bostone


bostone
addikt

Br-t tolja itt valaki?

(#3142) fery02


fery02
addikt

Ha jól emlékszem itt is írta valaki, hogy jó lenne, ha több gombkiosztást is el lehetne menteni és azután egy gombnyomással váltogatni közöttük... Megvalósították!!! 😄

Így aki mobilon és táblagépen is játszik, most már etéren közel kompromisszum mentesen teheti. 👍
Azért csak "közel", mert ha fel is merné, hogy melyik eszközről játszunk és úgy kapcsolgatná magától, az lenne a tökéletes, de azért az már nagyon hab a tortán lenne. 😁

--------------------------------------

@Kbali: Melyik iPad-ról játszol?
Nekem egyelőre az iPad 8th bírja még.

Mondjuk Medium beállításnál feljebb eddig sem használtam, sőt amikor sniper-ezgetős MP-ket játszok, olyankor Low-ra veszem inkább, mert valamiért távcsőbe nézéskor durván lemegy az fps helyenként (pont ott nem kéne).

[ Szerkesztve ]

(#3143) fery02


fery02
addikt

A mostani Event-tel természetes az új BR pályát ünnepli most a játék, ehhez itt van némi segítség, ha valaki kedvet érez.

Ha jól tudom egyébként innen mindenki rühelli a BR-t. 😁

(#3144) HollyBoni válasza Kbali (#3139) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam ilyen gondok nincsenek szerencsére.

(#3145) bostone válasza fery02 (#3143) üzenetére


bostone
addikt

Óh, de köszönöm!
A másikat is.

(#3146) fery02 válasza bostone (#3145) üzenetére


fery02
addikt

Ugyan! 😁 Nincs mit! 🙂

(#3147) cellpeti


cellpeti
veterán

Kicsit off,de van valaki aki iPhone 12ről nyomja?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3148) Kbali válasza fery02 (#3142) üzenetére


Kbali
nagyúr

Talán 18-as ipad. Mostmár egyébként úgy tűnik, beállt, nincsenek durva lag-ok, de azért előfordul néha.
+ Nekem nagyon nem így néz ki a küldetés map

[ Szerkesztve ]

(#3149) cellpeti válasza Kbali (#3148) üzenetére


cellpeti
veterán

Azt se tudom mit kell csinálni. Kiürült valamit,oszt kilépek :C :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3150) Delerium válasza Kbali (#3148) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez a BR Blackout map, csak be vannak jelölve az operátorok, hogy hol lehet őket megtalálni. Így nem kell keresgélni csak oda landolni és lehet is csinálni a feladatát, hogy felold az eventhez.

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.