Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) bostone válasza HollyBoni (#4000) üzenetére


bostone
addikt

Csak óvatosan az aknakeresővel. Én már hallottam ezt-azt.

(#4002) Curtain


Curtain
senior tag

Mi van már megint a rankeden? Két kört mentem de olyan volt mintha full botok ellen játszottam volna. :F

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4003) HollyBoni válasza Curtain (#4002) üzenetére


HollyBoni
veterán

Olvassák a fórumot a fejlesztők, írtad múltkor hogy túl nehéz volt és ezért változtattak.

(#4004) Curtain válasza HollyBoni (#4003) üzenetére


Curtain
senior tag

Igaz :DD

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4005) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Csak egy kis rant:
A tökért veszik ki folyton az alcatrazt? :DDD
Tök jó map, egyedül csak itt szoktam br-t tolni, erre mindig akkor veszik ki amikor kedvem lenne hozzá

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4006) fery02 válasza vodrosjozsi (#4005) üzenetére


fery02
addikt

De ez valóban egy nagy hülyeség.

Ezek ugyanúgy benne maradnak a tizen gigabájtokba, most miért ne lehetne mindent szabadon játszani, amit épp szeretne az ember.
Zombi módot is "kivették", meg sok más féle BR mód is van, amik jelenleg nem elérhetőek.
Aki pl sniper challenge módban szeret BR-t játszani és épp nem elérhető a mód, azt jogosan zavarhatja, pedig nem lenne átláthatatlan attól még a felület, hogy minden létező mód választható marad.

Az lehet esetleg magyarázat, hogy mégtöbb lenne a bot meccsek alatt, mert jobban szerte lennének a játékosok a sokféle játékmódban.

(#4007) Kbali


Kbali
nagyúr

Srácok, mi történt a klánnal? Azt látom, hogy tele új tagokkal, ha behívnék valakit cw-ben, akkor kb. 10-ből 2x jön valaki. Ha belépek valaki mellé cw-s feladatnál, akkor simán elvált a room owner másik feladatra, amiért nem jár cw-s pont.
Vagy csak engem utál mindenki? :)

(#4008) bostone válasza Kbali (#4007) üzenetére


bostone
addikt

Érzik benned a potenciált és szeretnék kihasználni a saját önös érdekükben. :D

(#4009) Kbali válasza bostone (#4008) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha még ez lenne... :)

(#4010) fery02 válasza Kbali (#4007) üzenetére


fery02
addikt

Ez már májusban is ugyanígy volt.
Mármint az első rész, nem az hogy téged utál mindenki. 😁

(#4011) Kbali válasza fery02 (#4010) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szép mentés volt.

(#4012) T.Szili


T.Szili
kezdő

Ez a behívásos dolog,nem teljesen pontosan van kitalálva. Messengeren is van panasz,hogy nem jön akit hívnak. Lehet nem is látja. Accok közötti átlépésnél még jó ideig aktívnak látom az előzőt,pedig már kijelentkeztem belőle. Az átlépésre én is panaszkodtam,rankeden nem csak az adott feladat van kiválasztva.A klán célja,hogy lega szinten legyünk,magasan teljesült,. Az utolsó hetek cw szempontból így nem annyira fontosak,jó nyaralást mindenkinek.

(#4013) Kbali


Kbali
nagyúr

Faxa az új frissítés: 32 gigás az iPad-em, volt rajta 2-3 giga szabad hely, a frissítés meg nem akart felmenni. Alig van a játék mellett valami, de így is önmagában ez elfoglalja a tárhely bő felét.

(#4014) Curtain válasza Kbali (#4013) üzenetére


Curtain
senior tag

Ha letörlöd és újra feltelepíted akkor asszem kevesebb helyet fog foglalni mint így. De nem vagyok benne teljesen biztos.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4015) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Volt egy kis kihagyásom, de úgy látom válozott a rank rendszer. Legendary-ról az új szezon miatt visszaestem Elite I-re, és valami baromi nehezen haladok felfelé, arról nem is beszélve, hogy 10 meccsből 4-5 full botok ellen megy... most ez hogy lehetséges rank meccsen? Utóbbi napokba mentem vagy 80 meccset és most értem el csak master szintre.... még ott a grand master is.. kell 1k meccs h eljussak megint legre? Vagy már nehezítettek így örüljek, ha grandot elérem? Ti mit tapasztaltok? Egyébként eddig simán ment, nagy többségbe első kettőbe vagyok.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4016) Curtain válasza MikeWazowski (#4015) üzenetére


Curtain
senior tag

Master rankban már nincsenek botok. Max ha több meccset elvesztesz egymás után akkor bedob egy bot lobby-ba de ennyi. Én meglepően jól haladok, előző szezonban már feljutottam legendary-ba is. Most is csak 2 szint választ el tőle. Pedig én csak 2 ujjal játszom.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4017) Delerium válasza MikeWazowski (#4015) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez a szezon még egész istenes az előzőhöz képest, ott úgy ment, hogy bot meccs, rendes meccs, bot meccs, rendes meccs. Volt, hogy egymás után adott be botokat, volt is belőle felháborodás redditen. Most kb. ha vesztesz 3 meccset, utána ad be 1 bot meccset, vagy egy fél órás rank shieldet. Legalábbis én most ezt tapasztalom, egyelőre csak master 5-ben vagyok.

"I fight for the Users"

(#4018) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hát furcsa, nem emlékszem anno h rankedbe lett volna bot meccs, könnyebb szinten se. Na mindegy, igazából az zavar hogy kevés pontot ad egy győztes meccs is, és baromi lassú így a haladás. Lehetne inkább itt is úgy mint csgo-ba, hogy ahogy játszol úgy kapod meg a rankot. Anno asszem 300 meccs után leg voltam, most lesz vagy 5-600....:B na mindegy, azért köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4019) fery02


fery02
addikt

Korábbiakban sok lehetett a sírás, hogy milyen nehéz a Ranked, sok a tryhard-os, "lehetetlen" nyerni, megy el az embereknek a kedve...

Ez a rank szezon ilyesmiket tartalmaz most:
- Multi Select bónusz:
Ha kiválasztunk pl minden játékmódot, akkor meccs eredményétől függetlenül +10 XP a végén az összesítetthez (GM ligában).
Ha csak respawn-ot szeretünk inkább, akkor a legkedvezőbb, mert 3 ilyet kijelölve még mindig +8XP (GM liga).
- Napi első nyerés bónusz.
- New Map Challenge bónusz, ami újabb pályán történő vesztéskor érvényesül és +30XP-t(!!!!) ad, tulajdonképpen a semmire...
- Még GM-ben is előfordulhatnak bot-ok (ez nem új)...
- Teljes véletlenszerűen dobált fél óra időhosszas Rank Shield-ek (ez sem új).
- Néha szerezhetőek Rank Shield "kártyák", amik egy vesztett meccset semmissé tesznek.
- Kitolták a rank szezon időtartamát 2-ről 3 hónapra...

Igazából aki most nem végez MP legában, az kifejezetten nem is akar.

Most rank reset éjszakáját követően rögtön reggelre már voltak a Leaderboard-on MP legák.
Ilyen eddig még sosem volt.

[ Szerkesztve ]

(#4020) KTomi77 válasza fery02 (#4019) üzenetére


KTomi77
tag

Nagyon jó összefoglaló :R
+ Ha az egyik módban, pl. Br eléred a GM3-at, akkor multi rankedre +xp pontot ad, ugyan ez igaz fordítva is. GM3 multi esetén Br-re ad plussz pontokat.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4021) fery02 válasza KTomi77 (#4020) üzenetére


fery02
addikt

Köszi! 🙂

Nekem meg ez kerülte el a figyelmem, amit te írtál.
Ezt is jó tudni, plusz köszi a videót is! 🙏

Akkor ha valaki kevésbé szereti pl a BR-t, érdemes lehet mégis ott kezdenie és legalább GM III-ig felvinnie.

De egyébként meg nincs rá nagyon szükség, mert ezekkel az egyéb bónuszokkal már egyébként is jobban lehet szárnyalni, ráadásul ugye +1 hónap van az egészre.

(#4022) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Milyen bug miatt lehet egy fegyveren két skin? Néha látom hogy diamond vagy gold is van egy pl epic fegyon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4023) Delerium válasza MikeWazowski (#4022) üzenetére


Delerium
senior tag

A completionist camokat rá lehet tenni epic fegyverekre, van amelyik seasonal camot is. Ez nem bug, nekem is rajta van a diamond az epic skineken.

"I fight for the Users"

(#4024) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Én tényleg nem értem ezt az új br-t, full mindent megcsinálok és amikor rámegyek az event-re akkor ugyanúgy piros minden :DDD
Nem értek ehhez
Viszont az nagyon idegesítő, hogy 2 napra behozzák az alcatraz-t, utána kiveszik és megint 4-5 nap múlva bent van 2 napra. Többet br-t játszanék de hát ha nincs alcatraz akkor nem fogok :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4025) Kbali válasza MikeWazowski (#4022) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem az volt furi, hogy találkoztam olyannal, akinek a sniper vagy marksman mellett nem pisztoly, hanem egy másik teljes értékű fegyver volt. Volt korábban ilyen feature?

(#4026) bostone válasza Kbali (#4025) üzenetére


bostone
addikt

Bármikor bármit felvehetsz a földről második fegyvernek.

(#4027) MikeWazowski válasza Delerium (#4023) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4028) MikeWazowski válasza Delerium (#4023) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ohh de csecse lett így a kedvenc fegyom, a QQ9. Csak a hip fire kellett, azt sose használom. Alap melting point skin+a gold camo. Köszi az infót mégegyszer. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4029) Kbali válasza bostone (#4026) üzenetére


Kbali
nagyúr

Bakker mennyi ideje játszom, de ez eszembe sem jutott. Mondjuk viszonylag ritkán szedem fel az eldobott fegyvereket.

(#4030) bostone válasza Kbali (#4029) üzenetére


bostone
addikt

Előfordul s&d-ben a sniperes eldobja a kést és felvesz valami gyorstüzelőt.

(#4031) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Szép lassan haladok a cél felé, újra. Ám egy domi után kaptam ennyi pontot....:DD:DD és nem botok ellen... :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4032) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#4031) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként grand Master talán elejétől már nem voltak botos meccsek. Nektek is így tűnt?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4033) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Vesztes meccs... Na de ennek mennyi az esélye....?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4034) Curtain válasza MikeWazowski (#4033) üzenetére


Curtain
senior tag

Az igen :DD Mondjuk elég érdekesen számolja legendary-ban a pontokat. Az előbb volt egy kör ahol vesztettünk, ráadásul full utolsó lettem a csapatban. Mégis kaptam +5 pontot. :) Nem új pálya volt pedig.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4035) MikeWazowski válasza Curtain (#4034) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is volt hasonló... Érdekes az tuti.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4036) vodrosjozsi válasza MikeWazowski (#4032) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én most lettem Grand Master I, majd figyelek.
Mióta van frontline ranked-en csak azt tolom :DDD
A legjobb a Crash, ott verhetetlen vagyok ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4037) Curtain válasza vodrosjozsi (#4036) üzenetére


Curtain
senior tag

Amúgy ennek a játékmódnak mi az értelme pontosan?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4038) MikeWazowski válasza Curtain (#4037) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Sima tdm csak az elején sebezhetetlen vagy, és fix a kezdőhely.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4039) Kbali válasza MikeWazowski (#4038) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ja: ha jól csinálod, beállsz respawn helyre és aki kijön, kinyírod. Ez a leggusztustalanabb játékmód szerintem. Itt nagyon kijön, ha a két csapat kicsit is kiegyenlítetlen vagy hiába vagy jó, egyszer kinyírnak, kb. többet nem jössz ki a bázisról.

(#4040) HollyBoni válasza Kbali (#4039) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen, szerintem is gáz, sosem értettem miért találták ezt ki. Kb. minden mapon van egy hely a bázishoz közel ahova be lehet kempelni, és pont akkor csíped el az embereket mikor már nincs védelmük. Meg szerintem unalmas is, hogy mindig kb. ugyanazon az útvonalon rohangálsz.
De hát ízlések és pofonok. :P

(#4041) Laby


Laby
senior tag

Szevasztok!

Kicsit elvagyok késve a játékkal, de most kezdtünk bele barátnőmmel a játékba. Lenne két kérdésem, amire még nem sikerült rájönnöm. :)

Hogy a hímvesszőbe tudok scope nélküli fegyvert úgy használni, hogy ez az átkozott játék ne akarjon mindenáron rárakni valami sz*rt amikor lootolok? :U
Nagyjából dobozonként rak rá valamit amire nincs szükségem, és állandóan a hátizsákba kell belépnem és levenni a fegyverről. Körönként rengetegszer.

Loadout-ot itt nem lehet lehívni mint a PC verzióban, csak a játék utolsó szűkülés egyikeinél megkeresni a piros jelét a térképen és odamenni? Vagy van valami lehetőség könnyebben, gyorsabban hozzájutni a saját Loadout-hoz?

(#4042) Delerium válasza Laby (#4041) üzenetére


Delerium
senior tag

Beállításokban be tudod állítani, hogy milyen scopeot vegyen fel automatikusan, meg azt, hogy melyik fegyverre.
Loadoutot meg csak a piros air droppból lehet kivenni, máshogyan sajnos nem.

"I fight for the Users"

(#4043) Laby válasza Delerium (#4042) üzenetére


Laby
senior tag

Király vagy! Köszönöm!

(#4044) bostone válasza Delerium (#4042) üzenetére


bostone
addikt

Alcatraz, warfare, blitz vagy sniper challenge mapon viszont a zöld ládában kell keresni.

(#4045) Laby


Laby
senior tag

iPadhoz tudnátok ajánlani 1-2 bevált trigger típust?
Vagy a tablet fogása miatt esélytelen ilyesmiben gondolkodni?

[ Szerkesztve ]

(#4046) bostone válasza Laby (#4045) üzenetére


bostone
addikt

Én próbáltam több típust tablethez, mobilhoz egyaránt a végén mind a fiókban kötött ki.
Én inkább állványt tennék alá, hogy kis szögben megdőljön az érintő felület.

(#4047) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Hali!
Androidos tabletet használok (Samsung Tab S7). Mindig is furcsáltam, hogy maga a játék nagyon "pixeles" volt, miközben telefonon (Samsung Galaxy S20 FE) tűéles. De mivel hatalmas a méretbeli különbség, gondoltam ezt tudja a játék.
DE! Tegnap véletlenül bekapcsolódtam egy olyan játékba, amikor a tabletet lebegő ablakos nézetből raktam teljes képernyőre. Nagy meglepődésemre a kép tűéles volt. Ma kipróbáltam megint, és a képeket egymás mellé rakva tényleg ez a helyzet.
Valakinél van még ilyen probléma?

(#4048) #56573440 válasza Laby (#4045) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem ez van, imádom [link]

(#4049) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Mióta nem frissült a CW-s shop? Kb. semmi értelmes nincs, a lóvé meg 10 nap múlva nullázódik.

(#4050) bostone válasza Kbali (#4049) üzenetére


bostone
addikt

Pedig milyen jó lenne tüzelőre költeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.