Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) MikeWazowski válasza Curtain (#4150) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az mythic. Tehát ha meg is van még mindig lehet rá költeni. Egyébként jól néz ki valóban.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4152) Curtain válasza MikeWazowski (#4151) üzenetére


Curtain
senior tag

Ja arra vannak azok a piros kártyák nem? Ezt a részét annyira nem tudom. Még nincs ilyen fegyverem. Akkor ez a legendary fegyverek fölött van? Vagy van más különbség is?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4153) Delerium válasza MikeWazowski (#4149) üzenetére


Delerium
senior tag

Semmire sem voltak már jók, lejárt hozzá az event, ami a mostani szezonban volt. A színes Vanguard karakter volt a végén a díj. Nem maradtál le semmiről ha nem lett meg :D

"I fight for the Users"

(#4154) fery02 válasza Curtain (#4152) üzenetére


fery02
addikt

A mythic-ekre vannak azok a piros kártyák igen.
Az a különbség, hogy a lega fegyverek simán csak menők (de megszerzésük után már nem tudsz pénzt költeni rájuk), a mythic-ek meg ultramenők és ugye azokkal a kártyákkal további jó pénzekért plusz tulajdonságokat lehet nekik adni.

Például, hogy amikor ölsz valakit, minél menőbb stílussal adja azt a többiek tudtára a kép bal oldalán vagy hogy a különböző attachment-ek ikonjai a fegyver stílusát követik vizuálisan, betöltőképernyőn a profilképed mellett mégjobban nyomatékosodik, hogy mythic cuccod van, MVP képernyőn is nagyon menő felirata lehet a fegyverednek, a különböző jelvényeket is (pl First Blood) is menőbb formában lehet látni.

Ezeket mind persze különböző mythic level szint fejlesztéseket elérve kapjuk meg, mert "hülye azért nem vagyok" mondá Activision.

[ Szerkesztve ]

(#4155) MikeWazowski válasza Delerium (#4153) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4156) Curtain válasza fery02 (#4154) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm így már minden világos! :R Mondjuk az tuti hogy nem költenék rá még pluszban.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4157) MikeWazowski válasza Curtain (#4156) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így is lesz vagy 50k.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4158) Curtain válasza MikeWazowski (#4157) üzenetére


Curtain
senior tag

Akkor felejtős. Ennyit kizárt dolog hogy költök rá. 20-25 max amit akartam de csak erre a fegyverre. Utána már egy fillért sem költöttem volna a játékra.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4159) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Utolsó 15 meccsből 3 győzelem, azok is botok ellen. Komolyan szivat ez a game.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4160) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

16. is bukó. Na most szüneteltetem ezt a szart.:DD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4161) Curtain válasza MikeWazowski (#4160) üzenetére


Curtain
senior tag

Rankeden?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4162) MikeWazowski válasza Curtain (#4161) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Csak azt játszok. GM2-be ragadtam... Pár nap pihi most.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4163) D@niel


D@niel
addikt

Holger kapott korrekciót? Nem nagyon találok ezzel kapcsolatban semmit.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4164) Curtain válasza D@niel (#4163) üzenetére


Curtain
senior tag

A mostani szezonban nem. Legalábbis e szerint: link

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4165) D@niel válasza Curtain (#4164) üzenetére


D@niel
addikt

Sebaj, jó az stock is tiktok

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4166) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

Nem tudok wifin belépni facebookkal, az alábbi hibaüzenettel léptet ki:

Mobilnettel megy. Mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4167) vodrosjozsi válasza petymeg (#4166) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is ezt csinálta de a játék frissítés megoldotta.
Még ki is dobott a facebook profilomból... marha jó volt.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4168) Curtain


Curtain
senior tag

Ezt olvastátok már? Remélem nem lesz igaz. :((

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4169) vodrosjozsi válasza Curtain (#4168) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nemár..
Nekem sokkal nehezebb volt anno ps4en a warzone, itt is gondolom nehéz lesz, és nincsenek állítólag felrakva a pályák többsége, szóval nem nagyon kéne ezt leállítani.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4170) Kbali válasza Curtain (#4168) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem töltöttem le a warzone-t, de a PC-s gameplay-ek alapján az nem egy kizárólag battle royal típusú játék? Megmondom őszintén, hogy én ezt a részét kedvelem legkevésbé a játéknak.

(#4171) Curtain válasza Kbali (#4170) üzenetére


Curtain
senior tag

Én sem játszottam vele de sztem full battle royale. Hát ha tényleg kivezetik a sima cod-ot abból azért nagy felháborodás lesz. Főleg azoknál akik sokat költöttek rá. Nagyon remélem hogy meghagyják, ez az egyetlen játék amivel rendszeresen játszok.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4172) Kbali válasza Curtain (#4171) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mondjuk nekem egy vasban sem volt eddig, elvből nem költök ilyenre. De biztos kitalálnak majd valami átváltást, ha nagyon akarják.

(#4173) vodrosjozsi válasza Curtain (#4171) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De még mint sincs sajnos.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4174) Curtain


Curtain
senior tag

Az lenne a jó ha a multi része megmaradna és a mostani br helyére raknák be a warzone-t. De ez az álom kategória.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4175) vodrosjozsi válasza Curtain (#4174) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Régen mindig az az infó jött h a br külön lesz.
Max az alcatrazon tolom, de az is ritka, hogy van.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4176) Chrys_


Chrys_
addikt

És ez miért is baj? Ha lesz a WM-ban MP is, akkor nem mindegy?

(#4177) Curtain válasza Chrys_ (#4176) üzenetére


Curtain
senior tag

Lesz benne?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4178) Delerium válasza Curtain (#4168) üzenetére


Delerium
senior tag

Szó sincs semmiről, ez konkrétan egy semmi, se megerősítve nincs, se megmondva. Vége lehet, kivonhatják, az ég is lehet holnaptól rózsaszín, ugyanannyi esély van mindegyikre. Majd egyszer vége lesz, nem most.

"I fight for the Users"

(#4179) Curtain válasza Delerium (#4178) üzenetére


Curtain
senior tag

Ok!

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4180) fery02 válasza Curtain (#4168) üzenetére


fery02
addikt

Ezt a cikket akár április elsejére is tartogathatták volna.

(#4181) Curtain válasza fery02 (#4180) üzenetére


Curtain
senior tag

Hát ki tudja. Remélem nincs valóság alapja de az ea is kb egy tollvonással megszűntette az apex-et. A battlefield mobile fejlesztését is hirtelen leállították. Ha a Microsoft teljesen megveszi az Activision-t, akkor semmi sem elképzelhetetlen.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4182) Delerium válasza Curtain (#4181) üzenetére


Delerium
senior tag

Az Apex azért állt le mert nem játszotta senki, nem kapott frissítéseket, nem volt benne tartalom mint CoDM-ben havonta új szezon, 2 havonta rank szezon. Battlefield mobilet azért hagyták abba mert látták, hogy nincs esélye a CoDM és a jövőbeni Warzone mobile mellett. CoDM is már 3 éves, várható lesz a jövőben, hogy nem fogják tovább frissíteni, de ez még valószínűleg 1 év is lesz. Még most is vezeti az aktív játékosok számát, ha jól emlékszem az összes CoD játék között valami napi fél és 1 millió közötti játékossal.

"I fight for the Users"

(#4183) T.Szili


T.Szili
kezdő

Amíg mikrotranzakció lesz biztos nem piszkálják.

(#4184) fery02


fery02
addikt

Az régebben is úgy volt, hogy aki stremer mód-ban csapatja, az rejtve marad közben mások barátlistájáról?

(#4185) KTomi77 válasza fery02 (#4184) üzenetére


KTomi77
tag

Én úgy emlékszem látni lehetett, de invelni nem.

(#4186) vodrosjozsi válasza KTomi77 (#4185) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pontosan így van.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4187) fery02 válasza KTomi77 (#4185) üzenetére


fery02
addikt

Az is lehet, hogy akkoriban sem látszottak már barátlistán, viszont aki klánon belül volt streamer módban, őt mindenképp láttuk (invelni nem lehetett, így van).

Most két ismerősöm is van streamer módban (egyik sem klántag) és egyiket sem látom barátlistán, kizárólag leaderboard-okon látom őket.

Ha ismerősöd bostone, akkor megnézheted te is, tegnap még biztosan streamer módban volt. 😁

[ Szerkesztve ]

(#4188) Enigma1945 válasza Delerium (#4182) üzenetére


Enigma1945
őstag

Micsoda? Abba hagyjak a bf mobile-t? Ez most komoly?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#4189) bostone válasza Enigma1945 (#4188) üzenetére


bostone
addikt

Melyik játékról van szó tulajdonképp?

(#4190) Lajmund válasza Delerium (#4182) üzenetére


Lajmund
senior tag

Kár az apexért én onnan jöttem codba. Ez is teszik a realitás miatt megvan ennek is a hangulata meg rendes kidolgozott rendszer támogatás. De az apex pörgősebb még br-ben is plusz a sci-fi vonal jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4191) Curtain válasza Enigma1945 (#4188) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen abbahagyták a fejlesztését. link

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4192) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

ma játszottam kb. 10 Ranked Match-et, mindet elvesztettem. :W :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4193) fery02 válasza cellpeti (#4192) üzenetére


fery02
addikt

Szia, ez ilyen. 😁

(#4194) Kbali válasza cellpeti (#4192) üzenetére


Kbali
nagyúr

engem valamelyik nap folyamatosan már futó (természetesen erősen bukóra álló meccsekbe) dobott be. Ilyenkor szerencsére nem buksz pontot, csak épp sikerélmény nincs.
Az meg már rendszeres, hogy főleg boots on the ground meccseken meg BR meccseken nemsokkal a vége előtt összeomlik a játék, sokszor már ugyanabba a meccsbe vissza sem tudok jelentkezni. Az előző frissítés óta meg folyamatosan elveszti a kapcsolatot indításkor a szerverrel, ki kell lőnöm az alkalmazást és úgy újraindítani - elég idegesítő.

(#4195) cellpeti válasza Kbali (#4194) üzenetére


cellpeti
veterán

elengedték volna a kezét a játéknak, így, hogy nemsokára kint van a Warzone?


fery02:

én ezt megértem, csak azt nem, hogy mikor lövöm semmi, az meg egy lövéssel leszed és nem sniperrel. Na az felb@sz egy kicsit

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4196) fery02 válasza cellpeti (#4195) üzenetére


fery02
addikt

Még mindig a gyengécske iPhone-on játszol? Mert azért is tapasztalhatsz furcsaságokat.

(#4197) cellpeti válasza fery02 (#4196) üzenetére


cellpeti
veterán

iPhone13-mal már :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4198) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

A Warzone mobile-ról van valami hír?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4199) Delerium válasza ericdrawen74 (#4198) üzenetére


Delerium
senior tag

Semmi konkrét, néhány országban már a 3. szezon megy, de még csak béta. A leakerek állítása alapján, év végére csúszik a globál megjelenés és most Androidon szinte még játszhatatlan annyira nincs optimalizálva, rossz a grafika, pixeles a kép, akad szinte mindenen meg a 8gen1-gyen is.

"I fight for the Users"

(#4200) ericdrawen74 válasza Delerium (#4199) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Köszönöm az infót!

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.