Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) ericdrawen74 válasza Curtain (#4100) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Ldplayer vagy Bluestacks a kameráimat ezeken használom.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4102) ericdrawen74 válasza Curtain (#4100) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Az LDPlayer-t kevésbé zavarja a Hyper-V.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4103) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

:DDD Következő szint a nulla killes győzelem!

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4104) Curtain válasza ericdrawen74 (#4101) üzenetére


Curtain
senior tag

Ezek mennyire megbízható alkalmazások? Pl gmail jelszavam (hiába van két lépcsős azonosítás) nem szívesen adnám meg. Offba teszem mert nem témába illő)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4105) ericdrawen74 válasza Curtain (#4104) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Nekem ilyennel még eddig nem volt problémám. Ha valaki meg akarja szerezni, úgy is megszerzi :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4106) #56573440 válasza kakuk.tamas (#4103) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az asohoz vagy nem tudom mihez anno volt ilyen feladat, 0 kill br győzelem... Jó móka volt :( :DDD mondjuk meglett de na

(#4107) gyuri81


gyuri81
veterán

Kb 1 éve nem játszottam a játékkal, de tegnap feltettem az S22 ultrára. A cod mobile milyen felbontáson fut? Nekem kb Fhd-nak tűnik. (Dex-en játszottam vele)

(#4108) f(x)=exp(x) válasza gyuri81 (#4107) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Samsung Game launcher miatt a tableten nekem még a FullHD sincs meg.

(#4109) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Nektek is akadozik?
Ma egész nap kb használhatatlan.
Ezzel akarnak átterelni majd a warzone mobile-ra? :DDD csak hát az még nincs kint sajnos, pedig rég átmentem volna.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4110) Curtain válasza vodrosjozsi (#4109) üzenetére


Curtain
senior tag

Én is észrevettem. Nem nagyon de azért néha zavaró.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4111) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

pár éve játszok már a jkátékkal és egyre nagyobb lesz a frissítésekkel.
A mai frissítéssel kb 23 GB.

Van mód ennek csökkentésére?
Újratelepítéssel?

Köszönöm a segítséget.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4112) Delerium válasza artid (#4111) üzenetére


Delerium
senior tag

Ki tudod választani, hogy mit töltsön le egy friss telepítés után, HD pack, fegyver és karakter skinek, pályák ilyesmi. Ami nem kell azokat hagyod, ezzel lehet spórolni. Vagy lehet törölni is amire nincs szükséged.

"I fight for the Users"

(#4113) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A frissítéssel megoldódott a felbontás/skálázás probléma Samsung Galaxy Tab-on. :)

(#4114) artid válasza Delerium (#4112) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi, de sajna nem sokat segít.
A kérdés, hogy a letöltött telepítési fájlokat vajon törli a telepítés után? vagy ott maradnak letöltve, tárhelyet foglalva? :F

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4115) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

A BR módban lehet úgy kezdeni, hogy egyből van fegyvere a karakternek? Mert volt egy olyan szitum, hogy nem volt még Arsenal Airdrop se semmilyen Airdrop, lelőttem a játékost és ilyen full futurisztikus kinézetű sniper is volt nála. Ez hogy lehetséges? Máskor is volt már hasonló, hogy épphogy elkezdődött a meccs és olyan játékost lőttem le akinek tényleg olyan fegyvere volt ami max Arsenal Droppal szerezhető meg maximum. Nem értem. Kérlek segítsetek. :))

(#4116) bostone válasza mAtThEw0319 (#4115) üzenetére


bostone
addikt

Olyan skinnel veszed fel a fegyvert, amilyet beállítottál. Nem kell hozzá sem drop, sem semmi.
Viszont, amit a dropból halászol ki, az tartalmazza a személyes beállításaidat is.

(#4117) T.Szili


T.Szili
kezdő

Ha az egyénije van nála,amit a dropból vett ki,az piros hátterű,ha nem akkor csak simán olyan camo van beállítva. Lega fegyókat is be lehet állítani,kill esetén ugyanúgy megvan az animáció hozzá a sima földről felvettel is.

(#4118) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ki milyen rankba és van és milyen fegyverrel tolja? Nekem úgy tűnik hogy alacsonyabb rankon erősebb playerek vannak, lehet varialtak rajta.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4119) D@niel válasza MikeWazowski (#4118) üzenetére


D@niel
addikt

Grandmaster3, héten behúzom a legendary-t, ez lesz a 15.
Továbbra is azt tapasztalom, hogy master-grandmaster szinteken egyes meccsek könnyűek/nehezek/teljes bukás, random módon.
Másik pedig, hogy rank újraindulásnál az első 1-2 hét nehezebb: ilyenkor sokan neki ugranak, gyakran alacsony szinten találkozni hardcore gamer-ekkel.
Régóta asm10, lk24, kisebb módosításokkal, de az oden-t is nagyon kedvelem; távolról, megfelelő spotokból szeretek darálni.
Csak hardpoint, ott szépen lehet haladni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4120) D@niel válasza D@niel (#4119) üzenetére


D@niel
addikt

16. lesz, gyorsan ránéztem. Most van 15.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4121) Curtain


Curtain
senior tag

Ki hogy áll a karakter szinttel? Még csak 173 vagyok. :(( Pedig nagyon kéne már a krig dark matter. :B Imádom ezt a fegyvert. Igaz az irányzéka nem az igazi.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4122) vodrosjozsi válasza Curtain (#4121) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én asszem a 165. szinten vagyok.
Mióta lett kitolva a 150?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4123) Curtain válasza vodrosjozsi (#4122) üzenetére


Curtain
senior tag

A mostani szezon elejétől.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4124) MikeWazowski válasza Curtain (#4121) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jól tudom hogy Te is s22+ on játszol?
Neked nem laggol a játék kb percenként egyszer? Milyen beállításokkal tolod? Valamint állítani kell a képernyőt is mert fele a térképnek nem is látszik.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4125) Curtain válasza MikeWazowski (#4124) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen s22+ on. Hát br-ben vannak durva laggok néha de ritkán szerencsére. Sima multiban nem jellemző, max a kör legelején. Médium grafikán és max fps-en játszok. A térkép nekem látszik rendesen alapból.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4126) MikeWazowski válasza Curtain (#4125) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszi az infót. Nem tudom nekem miért kell manuálisan összehuznom a képet... Ám én Grand Master I vagyok most és három lose meccs után botokkal rakott össze...:U


A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4127) Curtain válasza MikeWazowski (#4126) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez már régóta van. Mármint hogy pár egymás utáni vesztes kör után jön egy botos. Ez melyik legendary fegyver? Ha megkérdezhetem mennyi volt? Ha visszarakják a krig legendary-t azt meg akarom venni majd.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4128) Delerium válasza Curtain (#4127) üzenetére


Delerium
senior tag

Ahogy nézem QQ9 Melting Point, ha jól emlékszem 11830cp a legendary fegyver draw, ha a fegyvert adja utoljára.

"I fight for the Users"

(#4129) Curtain válasza Delerium (#4128) üzenetére


Curtain
senior tag

Akkor már most elkezdhetek gyűjtögetni. :DDD

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4130) fery02 válasza Curtain (#4129) üzenetére


fery02
addikt

Vagy ha úgy van, segítek bárkinek indiai acc létrehozásában.

(#4131) MikeWazowski válasza Delerium (#4128) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, azaz. Én csak ezzel nyomom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4132) Curtain válasza fery02 (#4130) üzenetére


Curtain
senior tag

Az mennyire legális?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4133) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Tudja vki, hogy alapból miért így fut a játék? Mindenhol máshol látszódik minden csak a játékban ilyen. Auto scale. Így sokkal jobban fut mint mikor kézzel állítom be, azért érdekelne.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4134) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#4133) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ok, rájöttem nagy nehezen...:B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4135) bostone válasza MikeWazowski (#4134) üzenetére


bostone
addikt

A gombok áttetszőek, az a probléma?

(#4136) fery02 válasza Curtain (#4132) üzenetére


fery02
addikt

Bírságcsekket nem postáznak ki érte az biztos, emellett a csodás magyar közösség kivehető része indiai-t használ és nem olvastam bárkitől sem még, hogy tiltották volna vagy bármi egyéb hátrány érte volna (mondjuk mégis postáztak ki bírságcsekket 🙂).

(#4137) Curtain válasza fery02 (#4136) üzenetére


Curtain
senior tag

Az ilyenhez teljesen új account kell ha jól gondolom. Nem? A nem legális részét arra értettem hogy esetleg bannolhatják e .

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4138) D@niel válasza Curtain (#4137) üzenetére


D@niel
addikt

Nem fogják bannolni, de a ping megnő, ami ranked-en elég gáz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4139) MikeWazowski válasza bostone (#4135) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem, hanem hogy a fele térkép pl nem volt benne. De csak resetelni kellett a nézetet a beállításokban.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4140) KTomi77 válasza D@niel (#4138) üzenetére


KTomi77
tag

Ha megnőne a ping, senki nem használná. :U

(#4141) fery02 válasza Curtain (#4137) üzenetére


fery02
addikt

Teljesen új acc kell hozzá sajnos és amúgy nem nől meg a ping. Mitől nőlne meg? 😁

[ Szerkesztve ]

(#4142) Curtain válasza fery02 (#4141) üzenetére


Curtain
senior tag

A pinget nem én írtam :B Akkor részemről ez felejtős mert nem akarok mindent az elejétől kezdeni és azért kicsinyenként költöttem már erre arra. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4143) fery02 válasza Curtain (#4142) üzenetére


fery02
addikt

Igen tudom, hogy nem te írtad, csak már nem akartam két hsz-t írni miatta. 🙂

(#4144) fery02 válasza Curtain (#4142) üzenetére


fery02
addikt

Egyik ismerősömnek tegnap csináltam indiai-t és a fő, eu-s acc-ját fogja rá lecserélni (és piacra tenni), neki is lehet már benne némi energiája és pénze. 😁

Szomorú egyébként saját kézből látni, hogy indiai-n az első pörgetések 10CP-k, BP is csak 220CP és még lehetne ugye sorolni.

Én sem fogok már új acc-ot csinálni, mégegy damascus-t pl semmiképp sem csinálnék, meg diázott fegyverből is van már jópár darab. 🙂

A fenti kép amúgy nálam szintén elszomorító, az egész játék már mítik és lega villogtatásokról szól, ráadásul az utóbbi mítikek már bizonyítottan is p2w fegyverek (nemcsak a saját red dot miatt).

[ Szerkesztve ]

(#4145) Curtain válasza fery02 (#4144) üzenetére


Curtain
senior tag

Az utolsó bekezdéssel nagyon egyet értek! De azért az a krig nagyon kéne! :B:)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4146) KTomi77 válasza fery02 (#4144) üzenetére


KTomi77
tag

Akkor a warzone mobilt érdemes lesz indiai accal kezdeni? :D

(#4147) fery02 válasza KTomi77 (#4146) üzenetére


fery02
addikt

Warzone mobile-ba be nem teszem a lábam normál acc-al. 😁

(#4148) MikeWazowski válasza Curtain (#4145) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Melyik az amelyiket ennyire akarod?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4149) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Mondjátok hogy ezek nem voltak semmire jók....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4150) Curtain válasza MikeWazowski (#4148) üzenetére


Curtain
senior tag

Az Ice Drake.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.