Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) fery02 válasza KTomi77 (#3950) üzenetére


fery02
addikt

De legalább GM miatt az is elég lett a 60/60-hoz neked. 👍
Hardpoint-okat csak akkor mertem játszani, amikor már meglett a 3 nyert meccsem TDM és Kill Confirmed körökkel.

Azt nem is figyeltem, hogy milyen Hardpoint-okat számolt CW-be, de akkor gondolom nálam is bug-os lehet/lehetett.

(#3952) KTomi77 válasza fery02 (#3951) üzenetére


KTomi77
tag

Meglett, de csak az epic fegyverek miatt érdekelt engem. A második forduló, amikor csapatban kell már menni, nekem már nem aktuális. :)

(#3953) fery02


fery02
addikt

A csapatos második fordulót hogyan kell elképzelni?

Regisztrálni kell max 5 főnek együtt azonos csapatba gondolom.

Aztán azt a csapatot úgy fogja majd engedni játszani a játék (ha jól értem), ha minden tag összebeszél egy alkalmas időpontot, amikor mindenki ráér.
Másképp, ha szabadon be lehetne hívni bárkit a lobby-ba, akkor nem sok értelmét gondolnám az előzetes csapat összeszervezésnek.

Facebook csoportban is folyik már közben szervezés csapatok kialakítására.

[ Szerkesztve ]

(#3954) KTomi77 válasza fery02 (#3953) üzenetére


KTomi77
tag

Úgy emlékszem hat fős csapattal lehetett regisztrálni, és öt embernek kellet lejátszani harminc ranked meccset. Egy ember tartalék volt. Csak akkor számolta a pontokat ha mindenki azonos csapatból volt.

(#3955) fery02 válasza KTomi77 (#3954) üzenetére


fery02
addikt

Az már úgy jól és értelmesen hangzik. 👍

Csak érdemes lesz mégis kialakítani nálunk több csapatot is, nem veszítünk vele semmit sem. 🙂
Ha a mikrofon dolog zavarna valakit, szerintem az egyébként is csak S&D-re lenne fontosabb, de azt úgy sem játszana szerintem egyik csapatunk sem majd Ranked-ben.
Majd meglátjuk.

(#3956) fery02


fery02
addikt

Na és keres valaki csapatot Stage 2-re?

Várom bárkinek a jelentkezését, lehetőleg privátban.

[ Szerkesztve ]

(#3957) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3958) KTomi77 válasza l.skywalker (#3957) üzenetére


KTomi77
tag

Köszöntem szépen, ezt én vittem el. :R

(#3959) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mi ez a sok idióta kardozós meg boxolós? Van valami challenge?

(#3960) T.Szili válasza HollyBoni (#3959) üzenetére


T.Szili
kezdő

Kettő feladat is van a heti cwn melee fegyverre most. Az egyik még egy napig,a másik még kettőig tart.

(#3961) Curtain


Curtain
senior tag

Ebben a tournament módban mindíg csak gunfight lesz? Meg ezt a red sprite camot full random fegyverre adja meg?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3962) bostone válasza Curtain (#3961) üzenetére


bostone
addikt

Úgy tűnik igen. Eddig minden ismerős más fegyverre kapta meg.

(#3963) Curtain válasza bostone (#3962) üzenetére


Curtain
senior tag

Így sok értelme nincs szerintem. Főleg hogy csak ebben a hülye gunsmith módban lehet játszani. :(( Én csak 3 fegyverre akartam megszerezni ezt a red sprite-ot de így nem szenvedek vele.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3964) Curtain


Curtain
senior tag

Van egy azóta már nem létező facebook profilom amit annó hozzáadtam a játékhoz. Hogyan lehetne ezt eltüntetni?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3965) fery02 válasza Curtain (#3964) üzenetére


fery02
addikt

Sajnos azt sehogy, én is várnám majd egyszer erre a megoldást.

Tournament-es tapasztalataim:
Elvittem huszonX pontig, vettem prémiumot, hogy minden ládát megadjon és összesen 5 fegyverre lett így "tournament camo"-m.

Ezekből kettőt én választhattam, hogy melyikre adja.
Lehet a harmadikat is "én választottam" még az elején, csak még akkor figyelmetlenebb voltam.

[ Szerkesztve ]

(#3966) Curtain válasza fery02 (#3965) üzenetére


Curtain
senior tag

Szal akkor prémiummal ki lehet választani hogy melyik fegyverre akarom ezt a festést?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3967) bostone válasza Curtain (#3966) üzenetére


bostone
addikt

Nem mindegyiknél

(#3968) fery02 válasza Curtain (#3966) üzenetére


fery02
addikt

Ráköltés nélkül egy Selectable ládát szerezhetsz, prémiummal meg ezen felül plusz kettőt, szóval lényegében összesen 3 fegyverre te választhattad a camo-t (prémiummal)
Ezeket a "camo" ládákat kaptam 2X pont és prémium után:

Ui:
Az amúgy érdekes, hogy utólag nem nagyon látok lehetőséget, hogy megnézzem melyik fegyverekre is szerettem meg ezeket.
Szerencsére emlékszem mind az ötre, ezeket fel is írom valahová. 😁

[ Szerkesztve ]

(#3969) Curtain válasza fery02 (#3968) üzenetére


Curtain
senior tag

Nekem konkrétan a pdw57-re és a Rus-ra kéne. Semmi másra. Akkor prémiummal ez megoldható?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3970) fery02 válasza Curtain (#3969) üzenetére


fery02
addikt

Igen.

De ha tényleg csak ezekre kell neked és a jövőben is ugyanez lesz a forgatókönyv, mint ahogy most volt, akkor még lesz ugye 3 hétvége és azidő alatt prémiumok nélkül is, 3 általad választott fegyverre megkaphatod majd.

(#3971) Curtain válasza fery02 (#3970) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm! :R

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3972) Curtain


Curtain
senior tag

A fegyver ranglistát szokták resetelni?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3973) fery02 válasza Curtain (#3972) üzenetére


fery02
addikt

Azt nem.

(#3974) fery02 válasza Curtain (#3969) üzenetére


fery02
addikt

Meglett közben arra a két fegyverre a camo? 🙂

Ha egyelőre ennyi volt a Tournament, akkor én ezekkel a fegyverekkel zárom a red camo dolgot.

Igazán engedelmes birka voltam, mindig rávertem a 400CP-t a prémiumra, miután elvittem 20 érméig minden alkalmat. 😁

Jó volt, hogy megint free for all-t adott erre a hétvégére is, így legalább gyorsan le lehetett tudni megint az egészet.
Hiába utálom a Mac-10-et és nem is használom, itt bizony az volt a fő fegyverem legtöbbször (kivéve Reclaim pálya).

[ Szerkesztve ]

(#3975) Curtain válasza fery02 (#3974) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen meglett! Sőt háromra is! :) Pdw57, Rus, Cbr. Ebből a pdw volt a legfontosabb. Utána hagytam is az egész tournament-et.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3976) Kbali válasza Kbali (#3947) üzenetére


Kbali
nagyúr

Most TDM-et nem számolt ranked módban a CW-ben.
Amúgy meg azt sem értem, hogy volt olyan kör, amibe sikerült klántársat behívni, mást nem is mutatott elérhetőnek, majd az ellenfél csapatába bedobta Ferit.
De továbbra is tartom, hogy qva sokan nem értik főleg a hardpoint és a domination játékmódot: szaladgálnak össze-vissza, otthagyják a base-t vagy megpróbálnak olyankor is lesipuskázni, amikor pl. csak a hardpoint kill számít.
És bocs, hogy továbbra sem mikrofonozok (család már kinyírt volna) :)

[ Szerkesztve ]

(#3977) T.Szili válasza Kbali (#3976) üzenetére


T.Szili
kezdő

Hardpoint,domination killnél az is számít,ha nem te vagy a körben,hanem akit kinyírsz. Igaz az se mindegy,hogy mivel. Sticky Grenadet ha bedobtam a körbe Hardpoint killnek veszi,de ha Sentry gun lövi le ott az ellent,az nem az. Operators Skillsnek olyankor Transform Shieldet használok,mert az is annak számít. A beállításokban mindíg van olyan loadut ami feladat specifikus.Persze vannak klánon kívüliek is a játékban,akik csak szaladgálnak és lövöldöznek,nincs is más céljuk.Ezért van,hogy hiába pisztoly,vagy melee fegyóra ad pontot nem sokan használják,több a sima fegyverrel küzdő. Mikrofon meg nálam is ritka,utóbbi időben a hang is. Br-t,nem is játszottam két napja így.

(#3978) Kbali válasza T.Szili (#3977) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tudod, azokat nem értem, akik ezeket tudják, de mégsem így játszanak. Ha nem CW, akkor kb. sokszor én is letojom, mert magáért a játékért játszom, de ha CW, akkor menjünk már arra, amiért pont jár.

(#3979) fery02 válasza Kbali (#3976) üzenetére


fery02
addikt

Olvastam már olyan esetről, hogy valaki Ranked Master szint valahányból nem tud feljebb menni, mert nem érti, hogyan van az, hogy hiába igyekszik mindenkit megölni, többször mégis vesztésre jönnek ki a meccsek.
Ott lett neki megmagyarázva, hogy Domination és Hardpoint-on mi is a lényeg és tényleg nem tudta.
Ha Rankeden vannak, akik ezzel nincsenek tisztában, akkor Normál meccsen ez az arány mennyivel lehet borúsabb? 🙂

Amikor egybesorsolt minket a játék, én is olyan módban játszottam, hogy igyekeztem minél jobban elnyújtani a meccset, hogy két sniperre is tudjon haladni egy meccs alatt a gyémánt.

Normál meccseken ezeket a módokat mindig igyekszem legjobban húzni.
Ha nagyon vezetünk, közelébe nem megyek pontoknak, még hagyom is, hogy foglaljon az ellenfél.
Rankeden meg mindent bele kell adni.

[ Szerkesztve ]

(#3980) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Merc 5 Bundle - Amazon Prime key kód:
BVUMZKLOVZNQKJ

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3981) Delerium válasza l.skywalker (#3980) üzenetére


Delerium
senior tag

Elvittem, köszönöm :R

"I fight for the Users"

(#3982) Curtain


Curtain
senior tag

Mi lett ezzel a játékkal már megint? Ranked master 2-ben vagyok de kb játszhatatlan. Szinte megmozdulni sem tudok már le is lőnek. Olyan mintha itt játszanának a legendary rankosok is vagy nem tudom. Ennyire nehéz még sohasem volt. Meg minden harmadik játékos valamelyik legendary fegyverrel rohangál.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3983) HollyBoni válasza Curtain (#3982) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mindenki csal.

(#3984) KTomi77 válasza HollyBoni (#3983) üzenetére


KTomi77
tag

Nem hinném. A match making most keményebb ellenfeleket rak be.

(#3985) Curtain


Curtain
senior tag

Szerintem lecsökkent a játékos bázis. Amit írtam az kb az apex megjelenése óta van így.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3986) KTomi77 válasza Curtain (#3985) üzenetére


KTomi77
tag

Nincs kizárva. Én gm1 vagyok és ellenfélnek top5000-es legendary játékosokat rak be. Ezelőtti szezonban addig nem találkoztam velük, amíg nem értem el a legendaryt.

(#3987) Curtain válasza KTomi77 (#3986) üzenetére


Curtain
senior tag

Én master 2-ből sem tudok feljebb menni mert több meccset vesztünk mint nyerünk. Ilyen még sohasem volt. Eddig mindíg szépen haladtam felfelé. Legutóbb pl csak pár száz pont választott el a legendary-tól. Meg ami feltűnő hogy nagyon nagyon sokan használnak legendary fegyvert. Először azt hittem hogy lemaradtam vmi akciózásról vagy ilyesmi. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3988) bostone válasza Curtain (#3987) üzenetére


bostone
addikt

A skin önmagában nem teszi erősebbé a fegyvert.

(#3989) Curtain válasza bostone (#3988) üzenetére


Curtain
senior tag

Azt tudom jól csak eddig elvétve láttam ilyeneket, (főleg alacsonyabb szinteken) most meg kb minden negyedik embernél vmelyik legendary fegyver van. Ettől függetlenül valami nagyon megváltozott rankeden és nem jó irányba. :((

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#3990) bostone válasza Curtain (#3989) üzenetére


bostone
addikt

Vinni kell valakit a buliba.
:)

(#3991) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Gondolom ez nem csaló :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3992) fery02 válasza ericdrawen74 (#3991) üzenetére


fery02
addikt

Itt mire gondolsz pontosan?

(#3993) ericdrawen74 válasza fery02 (#3992) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

A térképen jelölt szomorú smile-kra.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3994) KTomi77 válasza ericdrawen74 (#3993) üzenetére


KTomi77
tag

Én nem vagyok nagy BR-es, az mit jelent?

(#3995) fery02 válasza ericdrawen74 (#3993) üzenetére


fery02
addikt

Ezek az általunk vagy a csapattársunk által használt Trickster kaszt hologramjainak a kimúlásának a helyét jelzik a minimap-on.

Még valaki, aki valami általa furának vélt dolgot rögtön csalásnak gondol a játékban?

(#3996) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mindenki csal, mondtam már.

(#3997) ericdrawen74 válasza HollyBoni (#3996) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Sajnos nagy divat lett...

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3998) HollyBoni válasza ericdrawen74 (#3997) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen. Én már nem is játszok. Akkor hagytam abba mikor a botok is elkezdtek csalni. :(

(#3999) fery02 válasza HollyBoni (#3998) üzenetére


fery02
addikt

Mit játszol most, ahol senki sem csal?

(#4000) HollyBoni válasza fery02 (#3999) üzenetére


HollyBoni
veterán

Aknakereső.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.