Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) cellpeti válasza Delerium (#3046) üzenetére


cellpeti
veterán

Nekem szinte folyamatosan feszül és emiatt remeg(nem, nem iszom)

Lehet ez a baj! :DD :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3052) Magnat válasza cellpeti (#3051) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, pont azért remeg, mert nem iszol ;) (Jah, most látom, ezt írtad te is :K )

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3053) Magnat


Magnat
veterán

Telefonon/tabeten is úgy működik a vezérlés, h ha egy olyan ojjektum előtt állok amire fel lehet mászni akkor ha ugrást nyomok, akkor is elkezd rá felmászni ha ugrás előtt elkezdtem hátrafelé távolodni az ojjektumtól? Borzasztóan irritáló, eddig mindig azt hittem, h azért vagyok olyan b@lf@sz, h csatában csomószor azért lőnek le mert a karakter ugrás helyett mászni kezd mert az előre nyilat is megnyomtam ugráskor, de most lepróbáltam, nemhogy csak simán ha állok, de még ha tolatok és közben ugrok, akkor is elkezdek felmászni arra, ami előttem van... :F

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3054) #56573440


#56573440
törölt tag

hoppá, megvan a legendary a ph klánnak... szép volt fiúk, én most nem tudtam sokat hozzátenni sajnos :DDD

(#3055) Delerium válasza #56573440 (#3054) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez most szoros hét volt, így nagyon szép a 2. hely, csak az orosz mackók előztek le minket :R

Remélem a szezon végén újra kiosztják a clan bordert mert nagyon szép az a Legendary, jobban tetszett amikor minden héten adták, de annyi baj legyen.

"I fight for the Users"

(#3056) #56573440 válasza Delerium (#3055) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azt hittem azért nem kapok mert még "friss" vagyok a klánban, de akkor csak változott a rendszer...
Azért a legendary border elég űber cucc ;]

(#3057) gubacsino válasza Delerium (#3055) üzenetére


gubacsino
aktív tag

És nem az orosz mackókon múlott! Azt gondolom mindent megtettünk, gyakorlatilag a csoport 3. (_Blood-Moon_) és a 6. ! helyezett (WINX*o*) kaparta ki nekik a gesztenyét.
Nagyot küzdöttünk velük fiammal! De nem hagyták magukat.

A Blood-Moon Domination-ban eszméletlen pontot pakolt ránk a végén (50k vs 75k)
A Seson pass 20% + a 30% hogy klántárssal küzdöttek mérkőzésenként 500-1000 pont körül lehetett kaszálni, nekik is. Így délutánra hiába hoztuk be őket.
Az érdekesség a dologban, hogy az összesített harmadik helyük igysem, úgysem volt veszélyben. Minket, esélyük sem volt beérni. Ki érti ezt?
A WINX*o* is kitartott. A pontszerző helyért a BR node-ban (150 pont) folyamatosan résen voltak vasárnap. Meg se hagyták magát közelíteni.
Viszont azt hogy 12-en, így vagy úgy de részt vettünk benne, már önmagában siker! :R
És az hogy még mindig araszolunk felfele, egész szép teljesítmény!

[ Szerkesztve ]

(#3058) Delerium válasza gubacsino (#3057) üzenetére


Delerium
senior tag

Azt nem értem mi alapján rak össze a többi klánnal, mi most master 4-ben voltunk, de a csoportban volt elite 2 meg pro 4 is. A domination node bugos volt, nem tudom mi volt a bug de voltak millió pont fölötti klánok, csak abban az egyben. Olvastam olyat is, hogy sokan összejátszottak más klánokkal.

Viszont most tényleg jók voltunk, többen 10e pont fölött voltak, próbáltalak behozni, de 40+ ezer pontot nem sikerült :D

Blackrulz: amikor pro után nem adott több bordert a játék azt hittem csak bugos, ami persze nem lenne fura, de azt írták, hogy a rank szezon végén osztják újra.

Most megint arra kell majd készülni, hogy nagy update lesz, jön a születésnap hamarosan. Az tavaly is nagyon nagyon jó volt, minigamekkel, ajándékokkal, kalandjátékok.

"I fight for the Users"

(#3059) #56573440 válasza Delerium (#3058) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jaja, elvben jön valami új prestige jellegű rendszer fegyverekre is, bár ha camo nélkül érkezik akkor annyira nem lesz csábító :D Simán betippeltem volna hogy úgy hozzák be a dark matter-t pl, hogy újra és újra ki kell maxolni a fegyót... Ez nyilván pörgette volna a játékidőt, és végre eltűntette volna a hegyekben álló xp kártyákat is azoknál akik damascuson vannak, dupla fegyver xp kártyák vásárlása, reklám nézegetés is megindult volna...

Én igazából azt nem értem miért nincs még mindig 150 lvl fölött élet, elég gáz hogy a kezdetek óta ehhez nem nyúlt kutya se. Simán lehetne hogy a battlepass maxolás után még 50-100 lvl-t bele tudsz pumpálni abba... Dehát majd egyszer :D

(#3060) fery02


fery02
addikt

Hali!

Játszik itt valaki vezetéknélküli fülessel?
Nálam úgy működik, hogy játék alatt tökéletesen megy az oda-vissza hang, viszont ha arrébb megyek a géptől a helység másik részére, akkor már halkabban hallanak, ha kimegyek a teraszra, akkor egyáltalán nem hallanak.

A fentiekből következően a gép mikrofonját használja a játék, nem pedig a headset-ét.
Játékon belül nem találok erre beállítást, pedig jó lenne megoldani valahogy, hogy a headset mikrofonja legyen "prioritásban".

(#3061) cellpeti válasza fery02 (#3060) üzenetére


cellpeti
veterán

Én nem játék közben, hanem videochat közben jártam így. W10 elvileg feldobja azt is, hogy melyik mikrofont használja. Én nekem ott kellett átpöccinteni :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3062) Delerium


Delerium
senior tag

Ez a hét kimarad a clan warban, a játék szerint a klánban nincs elég aktív tag, eddig volt, most nincs :W

"I fight for the Users"

(#3063) Kbali válasza Delerium (#3062) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mi vaaaan? Vagy változtattak valami kiírást, hogy ezen a szinten már több aktív tag kell? Vagy mi?

(#3064) Delerium válasza Kbali (#3063) üzenetére


Delerium
senior tag

Úgy tűnik legendaryban már több kell, 15 nem elég, 20 a minimum.

"I fight for the Users"

(#3065) Kbali válasza Delerium (#3064) üzenetére


Kbali
nagyúr

faxa
Vissza kell esnünk, hogy újra nyomhassuk?

[ Szerkesztve ]

(#3066) #56573440 válasza Kbali (#3065) üzenetére


#56573440
törölt tag

vagy kell 5 ember :D Az a vicc hogy így a bordert se kaptuk meg ahogy látom :D

(#3067) Delerium válasza #56573440 (#3066) üzenetére


Delerium
senior tag

A szezonnak még nincs vége, a border csak akkor jön.
Most ilyenkor nem tudom mi van, visszadob masterbe, vagy maradunk itt és ugyanúgy nem lehet csinálni semmit jövő héten sem.

Rookie tier clan – Minimum 5 members
Veteran tier clan – Minimum 7 members
Elite tier clan – Minimum 10 members
Pro tier clan – Minimum 12 members
Master tier clan – Minimum 15 members
Legendary tier clan – Minimum 20 members
Szomorú, nagyon szomorú :(

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3068) fery02


fery02
addikt

Mi is pont így jártunk most, mint ti.
Felértünk Legendary-ba és 15/20 miatt nincs heti klán küldi.
Ki is vágtuk gyorsan a 7 napja nem belépőket (akik nem is jeleztek előre semmit sem) és most próbálunk közösségi oldalakon toborozni.

Ős prohardveresként jönnék is hozzátok aktív tagként, de a mi klánunkat sem hagynám el, sajnos onnan szerintem csakis én vagyok prohardveres.

(#3069) fery02 válasza cellpeti (#3061) üzenetére


fery02
addikt

Itt iOS-ról van szó és még nem néztem utána, de olyan zárt rendszer ez, kevés lehetőséggel, hogy előre félek nem is megoldható a mikrofon állítás, de hátha.

(#3070) bostone


bostone
addikt

Mennyi az aktív tag a ph-ban?

(#3071) #56573440 válasza bostone (#3070) üzenetére


#56573440
törölt tag

15 jelenleg

(#3072) Delerium válasza fery02 (#3068) üzenetére


Delerium
senior tag

Nem érzem fairnek a dolgot, hogy ezzel most már be sem enged lépni a clan warba, miben más ez mint az eddigi? A világon semmiben, pont ugyanaz mint eddig volt, 15 tag nem tud annyit teljesíteni mint 20? Valahogy csak eljutottunk idáig, persze több emberrel könnyebb, de azért na.

bostone: 15 volt a múlt héten, 20 kell a továbbiakban.

"I fight for the Users"

(#3073) bostone válasza #56573440 (#3071) üzenetére


bostone
addikt

Ha egy nagyobb klánban tidunk helyet biztosítani átjönnétek?
A ph csoportot a ph vezér irányítaná klánon belül.

(#3074) #56573440 válasza bostone (#3073) üzenetére


#56573440
törölt tag

legendary legalább ? :D

Nekem alapvetően mindegy, amikor van időm játszok, amikor nem, akkor meg annyit nem :D

(#3075) bostone válasza #56573440 (#3074) üzenetére


bostone
addikt

60 helyünk van.

(#3076) #56573440 válasza bostone (#3075) üzenetére


#56573440
törölt tag

megvárom azért főnök mit mond, szerzünk még embert, aktiválja magát pár tag, megyünk feryékhez, vagy bármi, nekem igazából tök 8, csak ne kelljen heteket grindolni megint a legendary rankkért :D

(#3077) Delerium válasza bostone (#3073) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez egy jó lehetséges alternatíva, köszi :R Még kicsivel több mint 2 hét van vissza a rank és clan war szezonból, nem tudom, hogy a váltás ezt miben érintené. Pontok, rank, szezon végi jutalom ilyesmi marad? Még nem váltottam klánt, nem tudom most a war miatt ez, hogy is működik.

Ha a többség egyetért ezzel, akkor meg lehet lépni a dolgot, egy nagyobb létszámú klánnal könnyebb, hiába itt mondjuk úgy családias a légkör. A játék nem akarja, hogy ez így is maradjon meg tovább is lehessen haladni a dolgokkal, ami szerintem még mindig nem oké, de hát ez van.

Nyilatkozzon majd aki tud, hogy neki megfelel-e a mostani helyzet és inkább toborozni kellene, akár idegeneket is, vagy menjünk át bostoneékhoz.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3078) fery02


fery02
addikt

Nekünk igaz, hogy 40 a max helyünk, de az aktív tagokat bármelyik klánból be tudjuk mind fogadni.
Bár nálunk nem mindenkinek lennének szimpatikus feltételek, minimum 25 év, LINE csetprogram elsősorban, de elég akár csak pár naponta belépni, nálunk mindenki családos és dolgozik nyílván.

Szépen hangzó HungarianTitans csapatnév. 🙂

Aztán ezt mind itt Prohardveren írom, a Prohardver klánnak, szabad a p*csanrúgás, elfogadom. 🤣

(#3079) atosan


atosan
addikt

Hát ez szomorú. Már kezdtem belejönni, erre nesze.
Egyesítés nekem is eszembe jutott, de ki tudja mi mindennel jár, mint ahogy fentebb is írták.

Maine coon

(#3080) fery02 válasza atosan (#3079) üzenetére


fery02
addikt

Ezek olyanok, hogy az érintett csapatok vezérei leülnek egymással egy teára/kávéra(/sörre) és átbeszélik a dolgokat. 😁

Fontos ilyenkor, hogy kinek kell feláldoznia a csapatnevét vagy ha nagyon egyenlő szintű a két csapat, akkor diplomatikusan egy közösen kitalált új csapatnév alatt is történhet az egyesülés.
Plusz akkor átszerveződik a kapitány-vice master dolog is.

[ Szerkesztve ]

(#3081) bostone


bostone
addikt

A ph vezér felvenné velem a kapcsolatot facen?

(#3082) PirosHello válasza Delerium (#3077) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem tök mindegy, hogy toborzunk vagy átmegyünk, csak legyen lehetőség nyomni. Azért időben szóljatok... :DDD
A váltás egyébként azzal jár, hogy azon a napon, mikor kilépsz csak 24 óra múlva jelentkezhetsz új klánba, és CW-ban azon a héten nem játszhatsz, mikor átléptél.
Természetesen az új klán szintjére lépsz át, nincs clan border. Ezért új klánt létrehozni hülyeség, mert lvl1-ről indul a klán, asszem max 20-25 taggal.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3083) cellpeti


cellpeti
veterán

ha egyszer multi rankedbe elérem a tetejét, akkor is visszadob?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3084) bostone válasza cellpeti (#3083) üzenetére


bostone
addikt

Mindenkit visszadob.

(#3085) cellpeti válasza bostone (#3084) üzenetére


cellpeti
veterán

a fene enné meg! :W :Y kezd egy kicsit tele lenni a t#&@m vele

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3086) bostone válasza cellpeti (#3085) üzenetére


bostone
addikt

:D
Akkor mi lenne a kihívás?

(#3087) cellpeti válasza bostone (#3086) üzenetére


cellpeti
veterán

találjanak ki valami mást :DD :D :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3088) fery02


fery02
addikt

Arról gondolom nincs hivatalos információ, hogy a játék szerint minek kell minimum megfelelni, hogy egy tag aktívnak számítson ugye?

(#3089) bostone válasza fery02 (#3088) üzenetére


bostone
addikt

Aki 7 napja nem lépett be, szerintem az inaktív.

(#3090) Delerium


Delerium
senior tag

Keresztúthoz érkeztünk, el kell dönteni, hogy maradjon minden a jelenlegi helyzetben és esetleg essünk vissza master rankba, amiről nem tudom, hogy működik. Egyáltalán visszamennénk-e a következő 2 hétben vagy marad a legendary és nem tudunk a szezon végéig részt venni a clan warban. Csatlakozhatunk bostone klánjához és ott folytatjuk azt amit most, de már nem Prohardver néven.

Más opció, hogy keresünk új tagokat, innen onnan, reddit, discord ilyesmi, vagy ha van olyan ismerős aki játszik és belépne ide.

Vagy ha úgy jön össze a dolog akkor egyesülni fery02 klánjával ha ők is belemennek. Ezt ha fery02 is segít, össze lehet hozni. Ugyanabban a helyzetben vannak mint mi.

Beszéltem bostone klánjának a főnökével, oda mehetünk ha akarunk, ott több lehetőség van, rankedre, versenyekre stb. A héten ezt el kellene rendezni, hogy a következő héten már minden mehessen tovább. :R

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3091) #56573440 válasza Delerium (#3090) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem teljesen mindegy, amíg nem esort szint a belépő, addig szívesen teszek pontot a közösbe, ha több az idő többet, ha nem, akkor kevesebbet :DDD

(#3092) Delerium válasza bostone (#3089) üzenetére


Delerium
senior tag

Meg tudnád nézni, hogy Ti milyen clan war rankban vagytok? Lehet az lenne a jó megoldás, hogy ezt a szezont még megcsináljuk itt, 2 hét van vissza belőle és akkor ezt a másfél hónapot nem dobjuk el amit összeszedtünk. Az új szezont ezek után kezdhetjük tiszta lappal, akkor úgyis visszarak mindenkit.

"I fight for the Users"

(#3093) PirosHello válasza Delerium (#3092) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az is lényeges lehet, hogy milyen szintű (lvl) a klán, hogy a 15 aktív ember tudjon csatlakozni. Felőlem mehet ez a megoldás, legfeljebb az első héten még nem CW-ozunk, mint új belépők. Utána mehet a menet..... :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3094) Kbali válasza Delerium (#3090) üzenetére


Kbali
nagyúr

Részemről OK bármelyik megoldás. Én kb. átlag napi 1 órát tudok rászánni (van, hogy többet). Arra nem vagyok hajlandó, hogy még külön csetprogramot telepítgessek, játék közben amúgy is ritkán használom. Ami a jelenelgi PH klánban kevéssé volt szimpi, hogy kb. minden 100. hívásra volt hajlandó online lévő klántag csatlakozni, összehangolt melóról meg pláne szó sem volt. Bárkihez is csatlakozunk, jó lenne, ha lennének (főleg esti) idősávok, amikor többen is online vannak a csapatból, mert akkor lehetne boostolni a pontokat a közös játékkal.

(#3095) bostone válasza Delerium (#3092) üzenetére


bostone
addikt

Level 10, azaz 65 játékos számára van ülőhely a buszon.

Elite 3 az elért eredmény.

(#3096) PirosHello válasza Kbali (#3094) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1. Persze az időpontok nem lennének kötelező jellegűek, mert az már sérelmeket/ellentéteket szül. Voltam többször ebben a helyzetben :(((
Sajnos bizonyos helyzetekben sokan elfelejtik, hogy ez egy játék/szórakozás, nem maga az élet.... :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3097) Delerium válasza Kbali (#3094) üzenetére


Delerium
senior tag

bostoneéknál erre lesz lehetőség, de én azt mondom, hogy ha már legendary-ig eljutottunk akkor ezt a szezont még fejezzük be a Prohardverben. 4 hónap munkája van ebben. Már csak a szezon végi jutalom miatt is. Ha jövő héten nem dob vissza minket masterbe akkor kiesik 2 hét clan war, sajnos nem tudom ez, hogy működik a játékban. Ha ez mindenkinek megfelel így, akkor ezt még így kihúzzuk itt és az új szezont kezdhetjük kb. tiszta lappal. Természetesen van lehetőség a váltásra, ha úgy hozza a helyzet, mindenesetre én mindenkinek köszönöm az eddigi részvételt és a klánra áldozott időt és energiát :R :R

"I fight for the Users"

(#3098) fery02


fery02
addikt

Elvileg végül az számít aktív tagnak, aki hetente minimum 2000 pontot ér el Clan war-okban.
Ez egy elég barátságos kritérium, kb heti fél óra játékkal meg tud lenni igazából, ezzel akár a másod acc-ok lehetősége is fel tud lépni olyan csapatoknál, ahol csak 1-2 tagon múlik, hogy nem tudnak indulni Clan war-on.

Sajnos a csapatunk tegnapelőtt este mindenféle egyesüléses dologra 1 hét türelmi időt kért, ami most igen sok ebben a helyzetben, sajnos nálunk maradiak a fiúk, kevésbé nyitottak a nagy változásra. 😐

Tehát most az zajlik nálunk, hogy tagokat toborozgatunk, aztán hétvégén annyi másod acc-ot csinálunk, amennyin múlik a 20 aktív tag.
Érdekes lesz mi lesz ebből...

Szóval Nektek kívánok sikereket a KO és Prohardvernek, hogy összehozzatok valamit közösen. 🙂

(#3099) Kbali válasza Delerium (#3097) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez nekem ok.

(#3100) Kbali


Kbali
nagyúr

Mostanában azt kezdi csinálni főleg ranked meccseken, hogy a vegefele beszaggat, lassul, majd kidob a játékból. Pláne akkor, ha jól állok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.