Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) D@niel válasza #56573440 (#3136) üzenetére


D@niel
addikt

Elég sokan vannak. Vajon meddig lesznek "ömlesztve" a pc-sek a mobilosokkal, lehet tudni?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3152) cellpeti válasza D@niel (#3151) üzenetére


cellpeti
veterán

Az a jó, hentelni a PC-seket

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3153) f(x)=exp(x) válasza fery02 (#3143) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én szinte csak BR-t játszok.

Most, hogy lehet játszani az új és a régi mapon is, elgondolkodtam, hogy a két pálya evolúciója mintha fordított irányú lenne. Ez az új mintha a Pubg utánzására ment volna rá. Az új healelési rendszer viszont sokkal jobb, kiegyenlítettebbek az 1v1-ek.

(#3154) ericdrawen74 válasza cellpeti (#3152) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

A pc-s henteli a mobilost :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3155) bostone válasza ericdrawen74 (#3154) üzenetére


bostone
addikt

Ezt már láttam fordítva is.
A PC-s nyögte a mobilos bandát.

(#3156) ericdrawen74 válasza bostone (#3155) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

2 az 1 ellen vagy 4 az 1 ellen persze, de szemtől szemben nagyon béna pc-nek kell lenni :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3157) fery02 válasza f(x)=exp(x) (#3153) üzenetére


fery02
addikt

Nem ismerem a Pubg-t (szerencsémre?), szóval egyedül az Isolated pályához tudom viszonyítani ezt az új Blackout-ot, de nekem bejön ez is ugyanúgy, az átszabott heal és armor rendszerével együtt. 👍

Mellesleg talán érdekes lehet számodra a következő, ha ugyanúgy érint és zavar téged is, a nap folyamán fedeztem ezt fel.

Szóval régóta zavart BR-ben, hogy ha felveszünk valamilyen scope-ot, akkor azt automatán rápakolja nekem automata fegyverekre, mert én egyik olyan fegyveren sem tűrök meg semmilyen scope-ot, szedem is le róluk rögtön, amikor felkerül valami ilyen rájuk.

Közben meg egy elég részletes beállítási lehetőség van pont erre erre a jelenségre. 🙂

Magamnak ott be is állítottam, hogy csak is Marksman-okra rakjon scope-okat, amik eleve is félig sniper fegyverek, azokra nem bánom. 👍

[ Szerkesztve ]

(#3158) cellpeti válasza ericdrawen74 (#3154) üzenetére


cellpeti
veterán

ez is igaz.

valaki el tudja mondani nekem, hogy ezt az új "módot" hogyan kell használni? Mert nekem kiír valami angol szöveget, nem enged tovább. Én meg kilépek és úgy hagyom :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3159) fery02 válasza cellpeti (#3158) üzenetére


fery02
addikt

Milyen új mód, milyen angol szöveg? 😁

(#3160) bostone


bostone
addikt

A napi küldetések számát redukálták?
Így nem biztos, hogy ki lesz farmolva a fegyver.

(#3161) fery02 válasza bostone (#3160) üzenetére


fery02
addikt

A Blackout-osra gondolsz gondolom. Ott én is látom, hogy kevés aktív van.

Nálam konkrétan jelenleg 1 darab...

(#3162) bostone válasza fery02 (#3161) üzenetére


bostone
addikt

Jaja, remélem csak bug ez is.
Voltak furcsaságok az új szezonban.

(#3163) fery02 válasza bostone (#3162) üzenetére


fery02
addikt

Facebook-on olvasgatva tele van most bugokkal a játék, főleg az új Blackout.
Láthatatlan emberek, hanyag, pixeles textúrák (HD pakk ellenére), lebegő tárgyak, item-ek. Pálya elemekbe beakadás, pálya alá kerülés és úszás a végtelen óceánban, stb...

A fura amúgy, hogy én ezekből kb semmit sem vettem észre (létszámítva amit te is írtál, márha az valóban bug), pedig annyit BR-eztem azóta, hogy holnap szerintem meg is lesz az Event.

De pont egyik klántársunk is írta, hogy tegnap BR-ezett párat és nem számolta bele sehogyse neki a napi "egy BR meccs játszás" feladatába, az is egyértelműen bug.

(#3164) Delerium válasza bostone (#3160) üzenetére


Delerium
senior tag

A legnagyobb szomorúság, hogy kivették a 10 perces 300-500 pontos feladatot. Ha így marad az event végéig akkor nagyon fog hiányozni a napi kb 1000 pont. Viszont az event nem jelöli, csak a leírásban, hogy a top 10% a karakter mellé kap egy fegyver bundlet is. Epic lk24, mw11, charm, smrs.

Mindenki másnak: holnap kezdődik az új clan war szezon, master 1-ből kezdünk ami kb 2 hét alatt újra legendary lesz és bár a legtöbben a maradás mellett szavaztatok(velem együtt), a lehetőség megvan, hogy egy nagyobb létszámú klánba lehessen menni. Bostone és fery02 klánvezetőjével is beszéltem, ha valaki úgy érzi, hogy váltana, az tud csatlakozni másik, szintén magyar klánhoz. :R

"I fight for the Users"

(#3165) Kbali válasza Delerium (#3164) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nadehátakkornemenjen senkisehova :) inkább jöjjenek ők át hozzánk :)

(#3166) Delerium válasza Kbali (#3165) üzenetére


Delerium
senior tag

Én is jobban szeretném ha a PH bővülne, de mi vagyunk kevesebben, úgyhogy ez nem opció, viszont ők komolyabban veszik a játékot. Messenger csoport, Line beszélgetős csoport, szóval egy szinttel fölöttünk állnak ilyen szempontból. Persze ha valaki vált mondjuk fery02-ékhez, nem lesznek kötelező BR vagy MP meccsek, szóval emiatt nem kell aggódni. :)

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#3167) f(x)=exp(x) válasza fery02 (#3157) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pár nap játék után én is megszoktam, csak kissé animációs mese feelingje van a pálya bizonyos részeinek...
Pár seasonnal ezelőtt is be lehetett állítani a scopefelvételt, bejött a frostbrand skin az ak-hoz, és minden pro játékos sírt (egyébként jogosan, nagyon zavaró volt). Nálam egyébként ki van kapcsolva az auto loot, szóval nem zavar.

(#3168) fery02 válasza f(x)=exp(x) (#3167) üzenetére


fery02
addikt

Ez is amiket írsz és írtok azt mutatja, hogy itt a topikban jobbrészt tapasztalt, játékot már szinte (vagy egészében) elejétől ismerő tagok írnak és nagyon megtisztelő lenne klántag lenni egyébként nálatok.
Én fel is vetettem ezt nálunk múlt héten, hogy nálatok úgyis magasabb lvl szintű a klán, több ember férne és akár még a Prohardver névhez sem feltétlenül ragaszkodnátok, hanem valami közösen kitalált név lenne.

Nálunk már viszont +2 éve ismerem a fiúkat, családot alkotunk és megyek velük a döntésükkel.
Ha nem ismernénk egymást és most ismerkednék a játékkal, akkor kizártnak tartanám, hogy ne nálatok kössek ki. 🙂

Lehet játékon belül nem sokat tanulnék, mert lehet nálatok nincs sok közös játék egymással, de legalább Prohardveresként (mondjuk nálam inkább Mobilarena) szintén a helyemen lennék. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#3169) f(x)=exp(x) válasza fery02 (#3168) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én nem vagyok klántag itt (pár barátommal csináltunk egy sajátot, de nem nagyon törődünk vele).
A topic 90%-ában nem is nagyon tudom miről van szó emiatt, MP részt egyáltalán nem értem. :D Egyszer játszottam huzamosabb ideig (kb. egy hétig), amikor 5 ujjra álltam át és MP sniperezésnél nem volt jobb ötletem gyakorolni.

Egyébként te nem játszottál valamilyen zombis játékkal? Mintha ismerős lenne a neved.

(#3170) fery02 válasza f(x)=exp(x) (#3169) üzenetére


fery02
addikt

Dead Trigger 2 esetleg.
De jó emlékek annak a topikja is itt PH-n, ami sajnos mostanra teljesen kihalt, nem fejlesztették végül ma szintű interaktívságra azt a játékot.
2014-es kép következik...

😁

Szerk: Meg itt is ráizgultam a közepe tájékán az Undead Siege módra, szerencsére végül eredményesen. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#3171) bostone válasza fery02 (#3170) üzenetére


bostone
addikt

Olyan szép volt az a játék, szinte meghaladta a korát, de még az elődje is.
Többet is ki lehetett volna hozni belőle.
Mindenki a multit hiányolta, vagy újabb küldetéseket.

Nekem a bugokkal együtt is jobban bejön a cod. Mindig történik valami.

(#3172) f(x)=exp(x) válasza fery02 (#3170) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen, nem jutott eszembe a neve. Nagyon komoly játék volt grafikailag. Régi szép idők.

(#3173) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Ti találtatok már működő kontrollert a játékhoz az x-en és PS kontrolleren kívül?

Sokszor futok bele olyan MP meccsbe hogy annyira pontosan lőnek, hogy szinte 0 a recoilja a srácnak... :W
Tuti kontroller vagy pc.

Oké nekem a telefon 120Hz-es képfrissítés és 480Hz-es a mintavétele de még így is necces.

[ Szerkesztve ]

(#3174) bostone válasza Roland861010 (#3173) üzenetére


bostone
addikt

Milyen telefonon működik 120-al a cod? Neked milyen van?

A pc nem tiltott, de rengeteg módszer létezik, amivel előnyhöz juthatsz a többi játékossal szemben.

(#3175) Roland861010 válasza bostone (#3174) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem megy a 120 Fps nem tudom mennyi a max.
Ultrára van állítva és ennyi medium grafikával.

Xiaomi Mi 11 SD 888 + 8Gb Ram

(#3176) HollyBoni válasza Roland861010 (#3173) üzenetére


HollyBoni
veterán

Honnan látod hogy 0 recoilja van valakinek? Killcam? Mert az sokszor totál hülyeségeket mutat.

(#3177) bostone


bostone
addikt

Azt tudja valaki, ha idegen karaktereket szeretnék megadni névváltásnál, azt hogyan lehet megtenni?

(#3178) Roland861010 válasza HollyBoni (#3176) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor nem tudom :)
Pc ott azért láttad rendesen..

(#3179) Kbali


Kbali
nagyúr

Két node-ot vittünk is az első nap

(#3180) gubacsino válasza Kbali (#3179) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Tudnék is neki örülni, de számomra a Clan Wars létszám limit és, hogy összerakták a PC/Kontrolpad-os/Tapi-pados játéksokat egy kosárba, az teljesen megöli motivációt.
Ha játszom is egy keveset csak azért, hogy javult -e a helyzet.
A cross-platformtol hányok egy PvP FPS-ben, hogy itt is ezt erőltetik, az számomra, nem pálya. Csoda ha meglesz az 50es szint.
Nem tudod meddig tart ez a nagy "összeborulás"?
Értem én hogy, könnyebben telik meg a lobby, de egy wasd+egér ellen felesleges küzdeni. És fordítva is igaz, bár kisebb mértékben, a gyári AIM-nak sem szoktak örülni a PC-sek. Jogosan.
(A fel-fel bukkanó csalókról már nem is beszélek)
Játékosnak tartom magam. Játszom konzolon, PC-n, telefonon, Kvarcórán...
De nem indulok el olyan versenyen ahol több a bosszúság mint az öröm.
A sikerélmény kimerül abban, hogy néhány BOT-ot lekaszálok?
Remélem változik a helyzet, mert sajnálnám... de ha csak szenvedés, az egyoldalú, túlzott versenyelőny miatt (ping, framrate, belátható terület stb, stb stb) akkor inkább nem.

(#3181) Roland861010 válasza gubacsino (#3180) üzenetére


Roland861010
addikt

Tegnap vettem egy Xbox kontrollert a játékhoz.
Sima mp-ben gyorsan talál csapatot de rankedben alig akar.
A másik meg ha talál is olyan fényévekkel jobban játszanak mint az én csapatom, hogy nem is értem.
50/10-15-re kaptunk ki.
Olyan messziről vesznek észre meg amikor még sehol nem vagy és telibe lekövet...

Na marad a sima MP meg Br.

(#3182) gubacsino válasza Roland861010 (#3181) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Ezzel a kis "tákolmánnyal" USBn keresztül ki lehet küldeni a képet win10re biztosan, talán másra is.
Az usb hibakeresés a telon legyen bekapcsolva.
Ezzel némileg lehet javítani a hátrányon. A menüben még az egér vezérlés is mükődik. A késleltetés 0.030-0.050 között. Ami bőven jó. Sokkal jobb mint a hosonló wifi-s megoldások.
Otthon peresze van jobb játék is...
de munkahelyen☺️🤫
[link]

(#3183) #56573440 válasza Roland861010 (#3181) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az a baj a külső kontrollerekkel, hogy a játék jellemzően érzékeli, es onnantól nem a telos tömeggel mész, hanem külön a pcs emulátorosokkal, meg a kontrolleresekkel.

Most varialtak annyit rajta hogy sima mpben biztos nincs megkötés, de valszeg a ranked vonalon megmaradt csak nem szól...

Ha nem akarsz korlátozást, triggert érdemes nézni... Van több fajta, nem túl drága, 2+2-es kiosztassal is, es kész. Nyilván nem lesz olyan frankó mint egy xbox, de na...

(#3184) Kbali válasza gubacsino (#3180) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tudom, én nem érzékelem ilyen tragikusan. rankeden azt vettem észre, hogy a pontozáson is változtattak? Vagy csak én vagyok vak: mintha vesztes meccs esetén nem vonna pontot, hanem csak kevesebbet ad? :F

(#3185) D@niel válasza Kbali (#3184) üzenetére


D@niel
addikt

Ez nem így van. Ranked vesztes meccsen is tudsz zárni plusszal, de akkor nagyon jól játszottál. Egyébként pedig, minél jobban zárod a kört, annál kevesebbet von le vesztés után.

Rankeden lett változás, bejött a "grand master", master és legendary közé. GM-ben 3 szint van, legendary-t pedig immáron 8000 pont felett adja meg.
Ennek örülök, végre valahára nem adja olyan könnyen a legát.
Úgy néz ki a pc-sek/emulátorosok már nem a mobilosokhoz kerülnek rankeden, így már korrekt meccsek vannak, most vagyok grand master 2-n.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3186) fery02


fery02
addikt

Néztem videót, hogy a mostani szezonban MP rankedet S&D meccseket játszva érdemesebb csinálni, hogy feljebb jussunk.

Ez most adott szezontól is függ, hogy mikor mit érdemes játszani vagy valamit félrehallottam a videóban?

Jokesta videóit szoktam egyébként olykor nézegetni YT-on, ott hallottam. Lehet van érdekesebb youtubber is CoD M témában, annyira ezzel nem foglalkoztam még.

(#3187) D@niel válasza fery02 (#3186) üzenetére


D@niel
addikt

Jokesta csak sd-t játszik régóta.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3188) Kbali válasza fery02 (#3186) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én inkább a domination-t preferálom ranked-en. Talán nincs az az összevissza rohangálás, kevésbé lehet beszívni egy átlag csapattal, mint egy S&D-t.

(#3189) fery02


fery02
addikt

Köszi mindkettőtöknek a választ! :R

(#3190) PirosHello válasza Kbali (#3179) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ami viszont aggasztó, hogy a héten csak 13 aktív játékosunk van a PH csapatban. Így jövő héten nem játszhatunk CW-t, mert masterban 15 kell.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3191) Kbali válasza PirosHello (#3190) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt néztem, hogy 2-3 olyan társunk, aki eddig aktív volt, ők nem frissítettek az új verzióra és nem is játszanak.

(#3192) bostone válasza Kbali (#3191) üzenetére


bostone
addikt

Akkor kettővel több accot kell létrehozni.

(#3193) Delerium


Delerium
senior tag

Egyelőre még csak elmélet szinten történnek a változások, de lehet, hogy fery02 klánjából érkezni fognak többen is. Még ülepednek a dolgok, de ha ez fog történni akkor benne van a Prohardverben egy névváltás, olyanra ami képviseli mindkét klánt. Természetesen a játékot ezen kívül másban nem érinti, csak sokkal többen leszünk. Ha ez a váltás megtörténik, akkor közösen kitalálunk valami jó klán nevet, a clan rename cardot már megvettem a clan war storeból, hogy azzal ne legyen gond. :R

"I fight for the Users"

(#3194) Kbali válasza Delerium (#3193) üzenetére


Kbali
nagyúr

PH! legyen benne az új névben :)

(#3195) fery02


fery02
addikt

Bizakodó vagyok nagyon! 🙂👍

(#3196) Kbali válasza Delerium (#3193) üzenetére


Kbali
nagyúr

Úgy olvastam tegnap, hogy a következő héttől változik is a cw

(#3197) PirosHello válasza Delerium (#3193) üzenetére


PirosHello
senior tag

Jó hír, hogy "elméleti szinten" megegyeztetek :R .
Tényleg jó lenne, ha "gyakorlati szinten" is megtörténnének a változások, mert Legendary szintű CW-hoz kevesen vagyunk (nincs meg a 20 aktív tag).
Bizakodó vagyok fery02-höz hasonlóan, de "a hídon akkor megyünk át, amikor odaérünk"... :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3198) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

BR-ben találkoztam sorozatlövő SKS-sel, customban tudok csinálni én is? Ha igen, hogyan?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3199) Delerium válasza Kbali (#3196) üzenetére


Delerium
senior tag

Állítólag 10. szezontól jön a változás, a játék írta, hogy a szezon végén. Na jó de rank szezon vagy BP szezon? Csak mert tökre nem mindegy. Nullázzák az eddig begyűjtött pontokat, felújítják az egész clan war rendszert, a megvehető skinek is kikerülnek, legalábbis a régiek, erről nincs még pontos információ, hogy mi marad, de Farah valószínűleg igen.

Magnat, szerintem az a sniper masterys legendary attachment amit fel lehet venni a földről. Custom loadoutban nem lehet csinálni.

"I fight for the Users"

(#3200) fery02


fery02
addikt

Szia! (válasz akart volna lenni 🙂)

Ebben a szezonban kifejezetten hasznos is lett az SKS, plusz az M21 EBR sniper.
Konkrétan ezt a kettőt szoktam kivenni BR-ben a drop-okból.
Mégpedig ezekkel a beállításokkal:

Mindkettő sorozatlövő, pontosak és nagyon harapósak. Pillanatok alatt levetkőztetik a 150-200 páncélosokat.

Főképernyőn Loadout-ba bemész, bal oldalt kiválasztod a Battle Royal-t és ott tudsz a jobb alsó sarokban Custom fegyvereket beállítani magadnak (csak emlékezetből írom, lehet nem pontos), amiket aztán meccs közben drop-okból kiveszel ugye.

---------------------------------------

A jelenlegi CW valutát is érdemes elkölteni az utolsó fillérig, mert az is nullázva lesz, erről mindenki kaphatott játékban üzenetet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.