Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Lajmund


Lajmund
senior tag

Uj telefon új fiok új név új kezdet... Minden jàtéknál megoldott hogy ha bejelentkezel akkor onnan folytatod ahol abbahagytad.. Codba ezt nem tudják megoldani... Buék :D

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4302) artid válasza Lajmund (#4301) üzenetére


artid
aktív tag

Én annó a régi telefonon csináltam egy Cod fiókot, azzal az új telefonon belépve minden megvolt...
Májusban cseréltem telefont.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4303) Lajmund válasza artid (#4302) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ez előtti telo vàltàsnàl én is megcsinàltam de nem lehet használni ujra kellett mindent csinálni. Soha életembe egy jàtéknál se kellett ujra kezdeni soha de a cod egy hulladék ilyen szempontból. Reméljük a warzone rendesen meg lesz màr csinálva és nem megy kukàba egy év alatt összegyűjtött cucc.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4304) KTomi77 válasza Lajmund (#4303) üzenetére


KTomi77
tag

A guest accot nem tudod átvinni csak. De activision, fb vagy bármi mást át tudod vinni.

(#4305) Delerium válasza Lajmund (#4303) üzenetére


Delerium
senior tag

Több telefont is cseréltem amióta játszom, nem volt gond, Activision fiókkal belépek és megy minden tovább mint előtte. A quest accountokkal lehet ez, de arról értesített a játék, hogy az nem fog működni tovább. Belépésnél amikor kérdezi, hogy Facebook, Line vagy COD fiók akkor csak beléptem azzal.

"I fight for the Users"

(#4306) MikeWazowski válasza Lajmund (#4301) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez egy nagy user error... nem a fejlesztőt kéne szidni.:W

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4307) Lajmund válasza MikeWazowski (#4306) üzenetére


Lajmund
senior tag

Akkor az első jàték 20 év alatt amivel ilyen gecizés van. Érdekes soha életmbe egy jàtékkal nem volt ilyen szarakodás. Amúgy meg az a activision fiokomba is törlödött minden ugy hogy be birok lépni. User error az.. Olvasatok bele a play értékelésekbe. Valószínűleg ennél a jàtéknál sok az user error.. Érdekes bàrhova egyből bebirok lépni és egyből indul ja és sehol sincs kidobás vagy ujrainditás probléma de a codba igen. Szeretem mert az egyik legèrtelmesebb mobil jàték de ha egy règota sok platformon játszó àtlag felhasználó nem bírja minden szarakodàs nélkül àtvinni a dolgait egy egyszerű bejelentkezéssel ott valószínűleg valami nagyon szerencsétlenül van megoldva.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4308) fery02 válasza Lajmund (#4307) üzenetére


fery02
addikt

A “szarakodás” valóban annyiból áll, hogy megnyomod az Activision vagy Facebook gombot játék indításakor, majd beírod az e-mail címet és a jelszót, majd ráböksz a Login gombra. 😀

Play értékeléseket csak olykor olvasok, amikor direkt kínozni akarom magam, szerencsére viszonylag ritkán fordul elő ilyesmi.

(#4309) Lajmund válasza fery02 (#4308) üzenetére


Lajmund
senior tag

Olvass bele a play àruházba milyen vélemynének vannak. Sokan nem tudják akkor megnyomni a gombot. Én se. Mindenhol sikerül jót nyomni itt nem.. :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4310) KTomi77 válasza Lajmund (#4309) üzenetére


KTomi77
tag

Érdekes, hogy itt mindenkinek működik :)
Azt még nem sikerült leírnod, hogy amikor indítod a játékot mivel lépsz be.
Én még mindig arra tippelek, hogy a guest-el, ahogy a többiek is akik a play áruházban panaszkodnak. :)

(#4311) Lajmund válasza KTomi77 (#4310) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem olvastàl el egy véleményt se ezek szerint. De oké én itt elengedtem a dolgot. Nincs kedvem többet magyaràzni meg ugyanazt leirni többször. 20 éve mindenhova be tudtam lépni ez nem megy biztos én vagyok a hülye. Oké

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4312) Delerium válasza Lajmund (#4311) üzenetére


Delerium
senior tag

Elolvastam: "Az a baly ezzel a játékkal nem engedi hogy letölcsem" "ne nem tetszik nem tölthetem le" Fantasztikus, én is ilyen véleményekre adnék a többiek helyében akiknek jól működik itt. Nem írtál le semmit, hogy milyen fiókkal próbáltál belépni, nem mutattál semmi hibaüzenet, hogy miért nem enged belépni. Csak panaszkodtál, hogy minden szar. Itt akinek Activision fiókja van amit állítólag Te is csináltál, mindenkinek működik, telefon váltások után is. Ebből arra lehet következtetni, hogy a hiba nálad egyedi és nálad van.

"I fight for the Users"

(#4313) Chrys_


Chrys_
addikt

Nálam is ez volt, nem gondoltam, hogy nem menti az állást, csak local. Reset után meg jött a csodálkozás, akkor kezdtem el használni az Activision logint.

(#4314) MikeWazowski válasza Lajmund (#4307) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Bocsánat, de tényleg Te baxtad el... valszeg local fiókod volt. Ebben a helyzetben nem szidni kell a fejlesztőt meg hsz-eket olvasni a play storeba, hanem elfogadni h hibáztál és kész. Egyébként play storeba ki az aki hsz-eket képes olvasni....?:D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4315) KTomi77


KTomi77
tag

Ma én is költöztettem az accom.
Ipadről androidos telefonra, activision fiókkal probléma nélkül ment. :)

(#4316) Lajmund válasza KTomi77 (#4315) üzenetére


Lajmund
senior tag

Az a helyzet csak ennél a jàtéknàl téma ez mert minden màsnàl alap. Itt van 3 féle belépés. Ebből kettő tuti szopo a Facebook-os meg a guest. Meg néha az activision-os is. Guest-et meg az utobbit probàltam mindkettő kuka. Facebook-osra meg sokan panaszkodnak azt màr meg se próbálom. Persze én vagyok a hülye aki 20 éve jàtszik mindenen is. Oké elfogadom legyek az. De ezeket nem hülye biztosra kéne megcsinálni? Hogy ne legyen ilyen? Egy ekkora jàtéknál?Amúgy meg leszarom amig nem jön ki a Warzone elbohockodok vele és inkább nyomom a tankot többségében. Amúgy is az apex volt a kedvenc fps-em telon nem ez.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4317) Delerium válasza Lajmund (#4316) üzenetére


Delerium
senior tag

Innen szinte mindenki 20 vagy több éve játszik, attól, hogy ezt leírod mindig nem leszel több azoknál akik amúgy be tudnak lépni, több platformon keresztül is. A játék hülye biztos ezért is van több bejelentkezési lehetőség is, Facebook login talán fél évente 1x nem működik, Activision login szerintem max. 2x sem állt le eddig amióta a játék létezik, de lehet rosszul emlékszem már, Line logint nem tudom, azt nem használtam. Apex volt a kedvenced ami pont CODM és a gyakorlatilag nem létező tartalom miatt állt le. Szerintem is valószínűleg az a játék a szar ami miatt a többi nagy reményekkel teli játék tönkrement vagy el sem készült.

"I fight for the Users"

(#4318) Lajmund válasza Delerium (#4317) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem azért írom a 20 évet mert több vagyok ettől. De mindeki azt lát bele amit akar. Hanem azért írom mert ilyennel soha nem találkoztam csak ennél a játéknál. De biztos bennem van a hiba. Ja tipukus háh' nekem jó akkor minden rendben... Igen akkor senki másnak nem lehet problémája ha itt 3 embernek jól működik. Olvass már bele a play áruházba milyen kommentek vannak. Nem csak analfabéta retardok írnak oda. Én még nem írtam véleményt de lassan én is fogok ha olyan kedvem lesz mert ez tényleg abszurd. De egyre jobban nem érdekel azóta nem is játszok vele. Apexbe nem a tartalom volt a baj hanem a nyomorék ea aki nagy csuszással adta ki a játékot amikor már nem volt akkora figyelem rajta és mivel nem játszottak vele annyian amennyit terveztek beszántották. Rendes pörgős jó fps game volt.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4319) Delerium válasza Lajmund (#4318) üzenetére


Delerium
senior tag

Nem állítom, hogy másnak soha nincs problémája, de jelenleg minden login működik, akkor is működött amikor írtad, hogy neked nem megy. Ezért is írtuk, hogy a hiba nálad volt, nem a játékban. Erre beleálltál, hogy igenis csak a játékban lehet a hiba, minden szar, minden más játék jó, de ez szar. A játékban történt valami? Lehet, de tartom magam ahhoz, hogy nem. Az Activision login működik, a régi telefonomon is rajta van a játék, ha azon lépek be azon is ugyanonnan folytatom ahol abbahagytam.

Jön a Warzone hamarosan, az nem Tencent fejlesztés lesz, de az is ugyanazzal az Activision profillal fog menni mint ez.

"I fight for the Users"

(#4320) fery02 válasza Delerium (#4319) üzenetére


fery02
addikt

“de az is ugyanazzal az Activision profillal fog menni mint ez.”

Ne hozd szegényt depresszív állapotba! 😀

(#4321) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

De jó h megint nem talál egy meccset se.... Tegnap meg rögtön. Ki érti ezt....?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4322) Kbali válasza MikeWazowski (#4321) üzenetére


Kbali
nagyúr

Érdekes, nálam ez kb sosem fordul elő - nagynéha ranked legendary fokozaton van, hogy kell 1-2 perc, egyébként szinte soha, mindig talál lobby-t (mondjuk S&D-n kívüli másik négy játékmód van default bekapcsolva nálam ranked-en).

(#4323) MikeWazowski válasza Kbali (#4322) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én még csak master 5be vagyok és nálam is az a négy mód van bekapcsolva.... Érthetetlen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4324) KTomi77 válasza MikeWazowski (#4323) üzenetére


KTomi77
tag

Arra tippelnék, hogy lehet kijött valami frissítés ami neked még nincs letöltve.

(#4325) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Van itt olyan akinek van Moga xp5-x plus kontrollere?
Tudja is használni a cod-hoz? Mert nekem nem sikerült sehogy se

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4326) MikeWazowski válasza KTomi77 (#4324) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pedig playbe naprakésznek írja. Érdekes.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4327) fery02 válasza vodrosjozsi (#4325) üzenetére


fery02
addikt

Hivatalosan csak PS és Xbox kontrollereket ismer.

(#4328) vodrosjozsi válasza fery02 (#4327) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Érdekes mert a glap működött vele, és a youtube-on is látni, hogy van akinek működik

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4329) fery02 válasza vodrosjozsi (#4328) üzenetére


fery02
addikt

Attól még igen, működhet néhány egyéb kontroller, csak a hivatalos álláspont mégis a fenti.
Ami egyéb kontrollerek működnek, azok valószínűleg tartalmazhatnak valamiféle Xbox/PS integrációt.

[ Szerkesztve ]

(#4330) vodrosjozsi válasza fery02 (#4329) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az nagyon jó, mert ugye ez samsung cucc az xbox-al karöltve :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4332) vodrosjozsi válasza #79484416 (#4331) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát én nem néztem bevallom, de nem is nagyon érdekel.
Igazából a pénzügyi dolgaink (bankkártyaadat, számlaszám) védve van, az email cím meg olyan, hogy mit lehet csinálni vele?
Tele spammeli a fiókot? Merthogy a Gmail arra is üzen/letilt ha másik böngészőből akarok belépni :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4333) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ti hányasok vagytok a játékban? Én azért elég sokat nyomom, de csak 204-es, mikor a max szint 300.... h a bánatba lehet azt elérni? Tudom, semmi értelme nincs, csak mégis érdekelne... lehet a BR több xp-t ad? Mert én csak rankedet tolok, kb. megjelenés óta... sima multit is ha 10 meccset játszottam megjelenés óta akk. sokat mondok....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4334) Kbali válasza MikeWazowski (#4333) üzenetére


Kbali
nagyúr

Most épp 301, mert ezzel a szezonnal lehetett 300-ról továbblépni (asszem 1-2 éve 200 volt a max).
Ranked nekem relatíve kevés, BR szinte csak clan war és napi max 1 óra.

(#4335) vodrosjozsi válasza Kbali (#4334) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Yap, én 302-ön talán. Kár, hogy kicsit már uncsi

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4336) artid válasza MikeWazowski (#4333) üzenetére


artid
aktív tag

290, de ahogy látom 350 a max.
Napi egy Ranked, egy sima MP, egy BR...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4337) MikeWazowski válasza artid (#4336) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Érdekes... nem tudom miért vagyok így lemaradva :) Lehet mégse játszok olyna sokat. :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4338) artid válasza MikeWazowski (#4337) üzenetére


artid
aktív tag

Hát, sajnos nem tudom megkeresni, mikor kezdtem el játszani, de pár éve biztos. 🤔
Szóval lehet, hogy nem te vagy lemaradva... 😉

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4339) fery02 válasza artid (#4338) üzenetére


fery02
addikt

Nekem elég csak rákeresnem a “Welcome to the Call of Duty community!” e-mailre, mondjuk ez azoknak nem segítség, akik már előzőleg regisztráltak Activision fiókot, de esetemben ez egyúttal a CoD:M kezdetét is jelentette.

(#4340) artid válasza fery02 (#4339) üzenetére


artid
aktív tag

Hát, én Activision fiókot 2022 júliban csináltam, de már előtte is játszottam, szerintem kb 2021 októberétől... 🤔
De mindegy is... 😉

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4341) Kbali válasza artid (#4340) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csodás múltheti BR clan war-ban kb mindegyik menetben legalább egyszer kidobott. Érdekes módon más játékmódban nemigen tapasztalom ezt.
Ja - volt az a feladat, hogy kapcsold össze activision accounttal - és kattints ide: na nekem nem volt gomb :)

[ Szerkesztve ]

(#4342) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Emberek ezt is megeltuk. Warzone mar toltheto. Nekem xiaomi note 11 pro 5g remekul fut.
Kivancsi leszek a galaxy s22-re is de arra meg nem toltottem le

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#4343) MikeWazowski válasza Enigma1945 (#4342) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Komoly játék lett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4344) Lajmund


Lajmund
senior tag

Elég gyenge sd gen 2 procival ocsmány és 120 fps nem is volt. Egy óra töltés bevezető stb. Szokásos duty. Beállitási lehetőségek szarok vagy csak mèg nem engedi nem tudom de amikor a sokadik jàtékot inditja kötelezően kinyomtam a csàba. Érdekes a wot blitsbe minden logikus és jól beállithato gyönyörű grafika megvan a 120 fps Beállitási lehetőség és a telefont aksit nem zabálja. Dutyn szar a grafika hulladék Beállitási lehetőség 60 fps idiota hangok de legalább 2 évet vàrtunk rá. Engem eddig nem nyugozott le. Viszont a belépés jobb mint az előző idióta megoldàsa. Annyiban javult. Remélem idővel jobb lesz majd folytatom ha lesz hozzà türelmem. De hogy telon is meg gépen is ennyi szarakodàs van ezzel a jàtékkal az vicc kategoria. Ezer fpssel. jàtszottam sehol nem volt ennyi szivás mint a Warzone szériàval.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4345) atosan


atosan
addikt

Még Androidon előregisztráltam a play áruházban, most viszont iPhone-t használok. Gondolom a nem tudom milyen bónuszok nem érvényesek szifonon.

Maine coon

(#4346) Lajmund válasza Lajmund (#4344) üzenetére


Lajmund
senior tag

Sikeresen elvesztette a kontroller beállítást is amikor a modok közt böngészel hiába jàtszottál màr vele ergo el volt menve gondolom. Zajok finom kis sistergő hang mint az előző szériában iem fulessel zavaró ldac minőségben ha ez szàmit. Egyik jàték se produkàlta ezt. Mèg mindig kötelező idióta jàtékot akar szóval màra hagyom ehez a szarhoz nincs idegrendszerem. Nem is értem hogy egy ekkora költségvetésü jàték hogy lehet ekkora hulladèk minden ponton.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4347) artid


artid
aktív tag

Hát, a WZ eléggé új nekem.
S23+ jól melegszik tőle, 23 perc játék, majdnem 5% akksi...
Meglàtjuk...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4348) MikeWazowski válasza Lajmund (#4346) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor ne idegesítsd magad, gyorsan töröld

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4349) Lajmund válasza MikeWazowski (#4348) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mèg adok neki pár napot. Annyira nem szar hogy egyből töröljem. Ahoz képest viszont szar hogy mennyi energia van ebben a jàtékban. Azt nem értem hogy ebbe nem làtok hd pakkot. De valami kell hogy legyen mert ez így elèg gyenge. High beállitáson van de ez kb low-nak felel meg. Vagy majd a következő frissítés hàtha javit de tuti ezt nem ilyennek terveztèk.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4350) Delerium válasza MikeWazowski (#4348) üzenetére


Delerium
senior tag

Szerintem ilyen rosszul nem nagyon indult még mobil játék amivel játszottam, 99% rosszat olvasok róla és sajnos alá is tudom támasztani.

Ma startolt a játék és a battlepassnak ami 100 szint ,2 hét múlva vége, 2 hetet kellett volna még várni és új indul, aztán 2 hónapig lehet pörgetni.

Nálam 1 meccsben 3-4 disconnect van, a net jó, mobilneten is ugyanez. (Állítólag javítják majd)

A grafika szörnyű, androidon egy nagy pixelhalmaz az egész, hardvertől függetlenül. (Mi 11)

A játék annyira crossplatform, hogy összerak mindenkivel, konzol, PC egykutya. Ma 300++ szintűek öltek halomra recoil nélküli fegyverrel 2 házzal arrébb, én meg ma kezdtem.

Több év fejlesztés után, ezt tudta az Activision kiadni.

Az ott én vagyok, a dobozok mögött, az ott egy karakter, többé kevésbé.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.