Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) eszaki0 válasza Winne (#23099) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Miért csinálom? Mert szeretek játszani nagyon ,
így van egy kis változatosság benne.
Semmi különös indokom sincs benne esetleg annyi ,hogy hátha jobb lesz a Kill Dead perk arányom

everlasting AMD

(#23102) Winne válasza Mappa (#23100) üzenetére


Winne
nagyúr

Csaló azért van, most már kevesebb, de voltak nagyon necces napok. :K

@(#23101) eszaki0: te tudod, de szerintem semmi értelme, és a kdr sem valós így, mert ha egyben toltad volna az eleje óta, akkor látszana a javulás. Nekem 10e-nél fordult át pluszba a statom, tehát ekkor ment 1 fölé a kdr-m, most meg majdnem 30e előnyöm van. :K ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23103) Grifid válasza Winne (#23090) üzenetére


Grifid
aktív tag

Na egy kicsit változott azóta a dolog, mert most már eléggé sok játék teszi a steames ghostját oda és nem csak a saját mentéséhez, de nem vészes.

Mentés.

A steam/userdata mappában 10xxx számú mappát másold át. A számok mindenkinél mások.
Ha nem találod rögtön mert több mappa is van, játszol az mw2-vel megnézed az időt amikor kilépsz a játékból és megnézed a mappán belül a remote fájl utolsó modosítási idejét.

Visszatöltés.

Visszamásolod, amit elmentettél, és törölni kell az mw2 players mappájában lévő összes .stat fájlt.

Stat nullázás.

Törlöd a userdata mappából az mw2 mentéseit és az összes .stat fájlt a players mappából.

Fontos!
A visszamásolás után menj be egy játékba és játsz le egy partyt, hogy a steam cloud is felülíródjon. Esetenként megkérdezheti a program hogy mivel 2 különböző mentés van melyiket akarod használni. Ekkor a vinyódon lévő használatát válaszd.

(#23104) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Imádok délelőtt játszani

everlasting AMD

(#23105) Winne válasza Grifid (#23103) üzenetére


Winne
nagyúr

Persze, ez oké, én is csináltam minden este mentést, csak a stat szerintem úgy stat, ha az elejétől nézi, és azért volt biztonsági mentésem a moddolt hostokra.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23106) eszaki0 válasza Winne (#23105) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Akkor meg nyugszol ha azt mondom nincs kedvem el menni LVL70 prestige10-ig így szeretem kis szinten nyomulni hagy sírjanak ,hogy camper noob meg mit tudómén mi.
Tök jó nézni a játék közben mikor szidnak még jobban megy a játék :DD

everlasting AMD

(#23107) Winne válasza eszaki0 (#23106) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem teljesen mindegy, hogy ki mit csinál, mindenkinek a saját ügye, csak írtam, hogy nekem erről szól. Mindenki más, mindenki maga dönti el, hogy mit csinál, mindenki foglalkozik a saját dolgával. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23108) eszaki0 válasza Winne (#23107) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Akkor ezt meg tárgyaltuk :DD
Este partira jössz?

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#23109) F e Z o válasza Laraxior (#23092) üzenetére


F e Z o
veterán

Én 900 óra alatt egyszer sem szaladtam bele hackelt szeróba,ami dobott volna a szintemen. Attól függetlenül már régen megvan a pr10 lvl70. Egyébként találtál már olcsó bo-t?

Elnézést a tegnapi napért, de csak egy-pár kört nyomtam, azért nem csatlakoztam sehova sem, hosszú napom volt, s nem voltkedvem lobbyban tölteni az időt.

H2O über alles!

(#23110) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Meg is kaptam érte a title+emblémát

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#23111) F e Z o válasza eszaki0 (#23110) üzenetére


F e Z o
veterán

Megkérdezhetem, mi az a MH rövidités a nevedben? Az amire gondolok?

H2O über alles!

(#23112) Mappa válasza eszaki0 (#23110) üzenetére


Mappa
addikt

megdicsérted saját magad ? "nice" ? :C :P :D

nem kötelező megadni

(#23113) eszaki0 válasza Mappa (#23112) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Mappa
Nem azt szép volt a semtex kill a végén

sephi

MH= Magyar Honvédség

Még 1990ben voltam Katona
Pont a rohadt Taxis blokád alatt azóta is szidom őket hosszú eltávomat baszták szét lett belőle 4órás kimaradás

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#23114) hocik


hocik
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Cod közbe kidob a PB ez miatt: Multiple Direct3d Loaded-A. Mi lehet a gond? Ha tudtok valami írjatok. Köszönöm!

(#23115) kissd01 válasza hocik (#23114) üzenetére


kissd01
tag

Ha MW2-vel játszol akkor nem hinném,h a PB dob ki! :F Vagy lemaradtam vmiről?

(#23116) hocik


hocik
csendes tag

Jajjj igen bocsi elnéztem sima MW :S

(#23117) F e Z o válasza eszaki0 (#23113) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor egyre gondoltunk, habár én azt hittem még aktiv vagy.

H2O über alles!

(#23118) eszaki0 válasza F e Z o (#23117) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Bár úgy lenne akkor nem szerettem volna katona lenni alig vártam le szereljek de már szivessen lennék csak már ki öregedtem belőle

everlasting AMD

(#23119) Laraxior válasza F e Z o (#23109) üzenetére


Laraxior
titán

találtam,de hát relatíve olcsó..maradok az MW2nél. Utána Crysis2...a BO árát meg betettem az autókasszába :DDD egy szelepsapka ára már megvan belőle :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23120) F e Z o válasza eszaki0 (#23118) üzenetére


F e Z o
veterán

Én mondjuk 10 évvel később voltam, mint Te. Az tény mondjuk, hogy szerződésesként jobb, mint sorosként. :D 45 éves korig vesznek fel embereket, ha jól tudom.

#23119 Laraxior : Épp most mondta Blitz kolléga, hogy autóra gyűjtesz. :D Crysis 2-ig meglesz a kocsi??

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#23121) Laraxior válasza F e Z o (#23120) üzenetére


Laraxior
titán

Kétlem..ahhoz túl drága autó :DDD
Kicsit feljebb húztam meg a mércét,valószínűleg még várnom kell vele egy évet minimum...mire meglesz.De legalább nem lesz rajta hitel,ami elég nagy előny mostanság.
Egy Imprezát szeretnék...ill az is lesz...ha törik ha szakad.
Remélem azért a benzin ára nem fog 4essel kezdődni,mert elég szomjas egy autó :DDD

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23122) LamaCube válasza Laraxior (#23121) üzenetére


LamaCube
addikt

OMG :Y ezzel a benzin árral is megeszi a gatyád :DD egy ilyen benzintemető. Arról nem is beszélve, ha használtan veszed gondolom az előző gazdája kitaposta belőle a lelket. Mivel ez a típus arra való. Rallyzni jó lesz mondjuk. 1millát sem érnek pedig annyiért kínálgatják :)
Persze, ha ez álmaid autója, akkor tárgytalan a hsz-em. Ebben az árkategóriában lényegesebben jobb autókat kaphatsz.

ui: kezdésnek levágnám róla azt a szárnyat, mert nagyon undorító ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23123) F e Z o válasza LamaCube (#23122) üzenetére


F e Z o
veterán

Olyan, mintha az unikornisnak vágnád le a szarvát. Hát az imprezára nem lehet fogni, hogy tömegautó, az biztos. Szépen duruzsol az a boxer, azt meg kell hagyni.

H2O über alles!

(#23124) Laraxior válasza LamaCube (#23122) üzenetére


Laraxior
titán

1 milláért? nah igen,csak nem a WRXet hanem a GTt,ami még 2000 előtti,amit nem óhajtok. 2002 és felette. és sajnos az nem 1 milla :DDD
12-16l a fogyasztása. A boxer megbírja a hajtást =) szereti ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23125) LamaCube válasza Laraxior (#23124) üzenetére


LamaCube
addikt

És milyen céllal veszed? Versenyezni? Vakítani? Csajokat felszedősnek vagy csak szereted költeni a pénzt benzinre? Vagy valaminek a méretét kompenzálni? ;] :DD
Na jó félre a tréfával . Sok sikert a gyűjtögetéshez :C
Egy motor nem lehet jó, ha vízszintesen mozognak benne a dugók :P Nagyon tojásra koptatja a hüvelyt :)

Sephi

Értem a hasonlatot, de szvsz a legrondább alkatrész az autón az a parasztvakítós szárnynak nem nevezhető micsoda.Persze ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23126) Laraxior válasza LamaCube (#23125) üzenetére


Laraxior
titán

csak egyszerűen ez az az autó ami elnyerte a tetszésemet és úgy gondolom megfizethető kategória számomra. Tetszik a Lamborghini is,de hát ugye az nem megfizethető :DDD
Amúgy tény hogy lámpánál elindulásnál nem nagyon lesz olyan aki előbb indulna ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23127) LamaCube válasza Laraxior (#23126) üzenetére


LamaCube
addikt

"Amúgy tény hogy lámpánál elindulásnál nem nagyon lesz olyan aki előbb indulna ;]"

Ne érts félre nem kötekedni akarok, de az ilyen felfogás miatt van egyre több kereszt az út szélén és sajnos több esetben a vétlenek keresztjei azok.
Én általában az ilyen hú, "de megy az autóm és én vagyok az első" típusú emberek után szépen elindulok és széles vigyorral az arcomon megállok mellettük a következő pirosnál ;)
Na de nem szítom itt a tüzet. A lényeg, hogy amikor meglesz a verda leld benne örömöd és vigyázz mindenkire, mert lehet lesz melletted egy másik "hú de cool a verda" emberke és a nagy versenyben megsérül valaki.
Ne érts félre nem téged szekállak csak egy jó barátomat egy "jajj, de megy a verdám és kicsi a farkam " hülye gyerek tette kerekesszékbe.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23128) Winne válasza LamaCube (#23122) üzenetére


Winne
nagyúr

"ui: kezdésnek levágnám róla azt a szárnyat, mert nagyon undorító ;]"

Üljlefiameggyes! Két óra néma csend, és nézd a falat! :((( :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23129) LamaCube válasza Winne (#23128) üzenetére


LamaCube
addikt

Valószínűleg korhoz is kötött a dolog. Egy rallyn elfogatható és dolga is van, de közúton nagyon tré ;)

Mondjuk nekem "fiatalabb" koromban sem jöttek be ezek az autók.

Tudod ízlésekről...nincs értelme vitatkozni. Neked ez nekem más tetszik és ez így is van jól ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23130) Winne válasza LamaCube (#23129) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez egy rallyautó utcai változata, ezt egyszerűen nem szabad megváltoztatni. A régi Impreza létezett olyan verzióban a magyar utakon, amelyiken nem volt szárny, és maga volt a hányinger... :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23131) LamaCube válasza Winne (#23130) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja értem, tehát a szárny a lényege( amúgy okádék) az egész autónak háááát furcsa látásmód ez. Nekem szárnyal és nélküle is az. ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23132) busman


busman
addikt

Amúgy ez volt a legszebb wrc

wrx 22b

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23133) S4ND3R válasza busman (#23132) üzenetére


S4ND3R
tag

LIKE! :DDD

(#23134) busman


busman
addikt

Itt még volt igazi hang [link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23135) Winne válasza busman (#23134) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerelem!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23136) M1k133


M1k133
tag

Üdvözletem!

Segítségeteket szeretném kérni, valamiért nem akar működni rendesen a COD:MW2, multiban először minden második meccs betöltése után , aztán később az első betöltőképenyőnél kilép a játék...
Újabban már az első meccs felénél megúnja és kidob a windowsba.
Eleinte kaptam egy hibaüzenetet , amit már sajnos nem tudom mi volt , de már az is abbamaradt...
Raktam már újra a DirectX-et is , cseréltem már régire , újra a Video Drivert, a hangkártya drivert, de semmi.
Persze a játékom eredeti, próbáltam már lemezről is telepíteni és Steam-ről is töltöttem már le a játékot.
A Cod 4 , és más egyéb simán fut órákig hiba nélkül...

Remélem tudtok segíteni , mert kicsit bosszantó.

Előre is köszi!

Üdv,
Miklós

--== M1k133® ==--

(#23137) SipiBcs válasza M1k133 (#23136) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

A géped elég hozzá és legalább ez biztos!!! ;] :DDD Sztem ezen már nyomhatod 3 monitoron! :R

Reggeli vicces, KV közbeni idióta poénokat átszökkenve:
- Tutti valamelyik driver lesz a ludas vagy segédprogram
- Lesd meg, hogy a hiba előjövetele óta telepítettél e valamilyen spyware irtót ami aktív
- Én lefuttatnék egy steam ellenörző rutint a játékon (file ellenőrzés, töredezettségmentesítés)

Vagy cseréljünk gépet! :DDD Az enyémen hibátlanul fut! :R ;] (bocsi, nem tudtam kihagyni)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23138) Mappa válasza Laraxior (#23126) üzenetére


Mappa
addikt

:R rovar lámpást ? vagy utáni ? gondolkodtam én is rajta de ahhoz még följebb kell kerüljek a ranglétrán mert így fenntartása horror :DDD arra meg nem jó, hogy álljon. így egyenlőre maradok valami vti hondánál.... de szeretném megvalósítani a leírásomban leírtak valamelyikét. :)

nem kötelező megadni

(#23139) Trident28


Trident28
tag

OFF TOPIC!!!!-Az S.O.S. kérdés: C2D E8400 vagy Q6600!? Szerintetek!?

-"-

(#23140) Grifid válasza Trident28 (#23139) üzenetére


Grifid
aktív tag

Inkább nézzél valami új tokozású 4 magosat. A Q6600 már kifuttatott széria.
Quad Q9400 vagy Quad Q9550 ebben az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#23141) jozefgucci1 válasza Trident28 (#23139) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hasonló dillema előtt álltam úgy kb két hónappal ezelőtt és végül eladtam a cuccaimat ( lap , proci , ram ) és cseréltem AMD4 magra.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23142) F e Z o válasza Trident28 (#23139) üzenetére


F e Z o
veterán

q6600 jobban megy abban a lapban, mint a 09**0-esek

#23136 M1k133 : Oprendszer win7 64 bit? A játék single része fut normálisan?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#23143) Winne válasza Grifid (#23140) üzenetére


Winne
nagyúr

9550 nem uaz az árkategória azért. :)

ON: tegnap elég sokat lvöldöztem Chopper Gunnerrel, és majdnem meg is lett az 1000 végre. 2 kill kell még vele. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23144) Trident28


Trident28
tag

Köszi a válaszokat!
Grifid: Sajna annyi pénzem nincs.. :(
Jozef: AMD-s témát kihagynám most...(sok vele a macera)
Sephi: Ahogy kivettem a szavkat a fórumokból 50:50 arányban oszlanak a vélemények, ezért is folyamodtam ide, hátha tud valaki mondani konkrétumot. Az E8400 azért egy jó kis processzor és elég jól tuningolható, de csak 2 magos.. Rövid távon talán jobban megéri és most pár ezressel olcsóbban is hozzá tudnék jutni, mint a Q6600-hoz. Mondjuk ez azért nem fog földhöz vágni. :) A Q6600-at pedig "rugdosni kell", hogy "komolyabb" teljesítményt produkáljon, viszont hosszabb távon szerintem "életképesebb" lehet a 4 magnak és a 8mb-os L2-nek köszönhetően. Szerinted!? :F

-"-

(#23145) jozefgucci1 válasza Trident28 (#23144) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amúgy a legtöbbet it segítenék neked .: Milyen Procit Vegyek

Hogy macerás az AMD nem mondanán , de nem akarom ráderőltetni a dolgot.Annyi biztos , hogy a legtöbben egy régi prociba biztos nem áldoznának , bár tény , hogy klántársnak a Q6600 tuningolva szépen viszi a szarúl optimalizált Cod7-et is.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23146) Trident28 válasza F e Z o (#23142) üzenetére


Trident28
tag

Os: igen! Win7 64bit és szépen megy! A meglévő memóriák pedig ezekre lesznek lecserélve. Már úton vannak!:)

[ Szerkesztve ]

-"-

(#23147) Trident28 válasza jozefgucci1 (#23145) üzenetére


Trident28
tag

Úgy gondoltam, hogy alaplap csere... Ma lenne meg valamelyik üzlet azért az S.O.S.! :)) Régebben nagy AMD-s voltam!!! :K

-"-

(#23148) Mappa válasza Winne (#23143) üzenetére


Mappa
addikt

akkor legyek ellened ? ;] és sose lesz meg :DDD rpg rulez

nem kötelező megadni

(#23149) Trident28 válasza Winne (#23143) üzenetére


Trident28
tag

Winne! Bakker! Te tudnál nyilatkozni!? Ha jól emlékszem neked "v.mi hason+ló" van nem!? :DD Mennyin megy a cerka?? :))

-"-

(#23150) Grifid válasza Winne (#23143) üzenetére


Grifid
aktív tag

Lehet viszont hosszabb távra jobban megéri.
Én például nem nagyon cserélném le egyenlőre az AMD phenom 9950BE-t újabbra pedig már megy pár éve a gépemben. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.