Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) SipiBcs válasza Winne (#23249) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem is a kedvenc játékom a Lobby I. Írták, hogy mindjárt jön az új DLC, utána pedig a Lobby 2 nevű játék!!! ;] :R

Különben meg te vagy a hibás akkor a vesztett meccsekért! :DDD :K

Én is köszönöm a tegnap esti céllövöldét.... ahol én voltam a pálcika... :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23252) ensolid


ensolid
tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség. Az lenne a gondom, hogy játék közben megáll a kép úgy 15-20 másodpercre majd elsötétül a képernyő utána pedig visszajön a kép mint ha semmi nem történt volna ez a problem a cod2-ben és a mw2-ben áll fönt a többi cod részben nem. Lehet, hogy nem tetszik neki a 64bites windows vagy a videókártyám(HD3870) miatt van? Remélem tud nekem valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma.

(#23253) SipiBcs válasza ensolid (#23252) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

Legyen fent a legfrissebb driver csomag. Az jó a 4xxx kártyákhoz (10.4-től 10.9-ig nem igazán jó). DirectX és hangkártya driver frissítést javaslok még mellé így első hangon.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23254) ensolid válasza SipiBcs (#23253) üzenetére


ensolid
tag

Értem kösz 10.11 van fönt, de 10.10-el is fönnállt a gond. A Direcx probléma is kilőve viszont lehet, hogy a hangkártya driver a bűnös megpróbálom ezt a lehetőséget-

(#23255) ensolid válasza ensolid (#23254) üzenetére


ensolid
tag

Sajnos még így se jó.

(#23256) SipiBcs válasza ensolid (#23255) üzenetére


SipiBcs
őstag

A hibajelenség alapján nem a játékkal lesz gondod, hanem valamelyik rendszer vagy segédprogrammal. Miután van ami rendesen fut, így a hardvert is kizárnám.

Próbáld meg legyalulni valamilyen driver installer programmal a cuccokat és frisset feltenni. Vagy esetedben visszanyúlni egy régebbi verzióhoz. Nekem pl Atiból a 9.12 jött be

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23257) ensolid válasza SipiBcs (#23256) üzenetére


ensolid
tag

oké megprobálom

(#23258) LamaCube válasza Winne (#23248) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem vagyok ott azt már belső ellentétek dúlnak? ;]

Ezért is vesztettetek, mert nem voltam ott :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23259) icons


icons
addikt

Hello!

Elkezdtem én is játszani a multival. Amit észrevettem: nekem messze nem olyan élvezetes a játék, mint anno a CoD4. Főleg az Xfire dobta fel azt, hogy tudtunk másokkal együtt játszani, mindig ugyanarra a szerverre mentem fel, és így megismertem más játékosokat, stb.
Itt meg mindig random ellenfeleket kapok, ez így nagyon furcsa nekem :).

A másik, hogy nagyon nehezen találok játékot... lehet, hogy rosszul csinálom, rányomok a Find Game-ra, azután vagy TDM, vagy FFA-t választok, és keresi az embereket. Sokszor több perc is eltelik, mire talál megfelelő ellenfeleket. Van más módja is ennek? (persze nem arra gondolok, hogy tudok fejból IPcímet, és arra akarok felmenni).

Bármi tippet, leírást szívesen fogadok, ami segít megérteni, hogyan is működik a multija.

Köszi!

(#23260) Winne válasza LamaCube (#23258) üzenetére


Winne
nagyúr

Az első meccs, amire felmentem, ott ott voltál, és biztos miattad buktuk... :D:D

Amúgy eltdmesedett kicsit a csapat, csak ezt akartam írni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23261) LamaCube válasza Winne (#23260) üzenetére


LamaCube
addikt

Mivel annyian vagyunk mindig, hogy csak GW-re telik ott meg sok a tdm. Ezért vetettem fel, hogy osztódjunk ketté.Én szeretem a demet is. ;)

Icons

Jól keresed a játékot. Mivel nincsenek szerverek, így te vagy másik ember a host.
Egyedül szvsz gyorsabban talál lobbyt, mint amikor 9-en vagyunk. (az utóbbi időben sajnos nehezen találunk)
Haverokkal is tudod tolni. Invitet kell küldeni akivel akartok játszani és egy csapatban lesztek.
Nem úgy, mint a Black "szopszba", hogy nem lehettek együtt.
A dedikált szerverek hiánya miatt ne aggódj csak olvass el pár hsz-t a BO topicban és meglátod mennyien panaszkodnak, hogy az adminok bannolták a szerverről a játékost minden ok nélkül.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23262) Trident28 válasza Winne (#23260) üzenetére


Trident28
tag

Az még csak hadján!!! Unatkoztam kicsit: B.O.-01 B.O.-02 Amúgy ma mentünk pár mapot Demolitionban! Nogyon ott volt!!! :R Köszönöm az uraknak! :R

[ Szerkesztve ]

-"-

(#23263) nepszter1


nepszter1
addikt

a dlc-k mennyire lényegesek ?

(#23264) Laraxior válasza nepszter1 (#23263) üzenetére


Laraxior
titán

nagyobb eséllyel játszhatsz :))
jók a mapok,érdemes beszerezni őket :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23265) SipiBcs válasza nepszter1 (#23263) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hát.... képzeld el, hogy van barátnőd....

Namost azzal hancúrozhatsz minden este.... de ha raksz még hozzá egy pici pénzt a ráköltött lóvé mellé, akkor a húgát is megszeretgetheted.....

....és ha még mindig nem elég, akkor a barátnője testét is felfedezheted ismételt pici pénzért!

Szóval működik az egymagában is, mint oly sok férj-feleségnél az elmúlt sok száz év alatt, de ha lehet még mellé zeg-zugos terület.... no meg pénzed is van rá..... ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23266) icons válasza LamaCube (#23261) üzenetére


icons
addikt

Nekem a cod4es (és előtte mindiges) szerver dolog nagyon bejött :). Tudtam ugyanazokkal egyszerűen játszani, tudtam melyik pályán akarok játszani, ezeregy lehetőség közül válogathattam, hogy most hogy, kikkel akarok játszani :). Meg összeismerkedtem valamivel, Xfire, aztán mentünk együtt...

Ja, és ami nagyonrossz: nincs konzol. Alt + tabbal be lehet hozni a alteriwnet-et, ami elvileg konzol is, de nem tudtam sehogy megnövelni a maxfps-em számát, illetve kiíratni sem tudtam sehogy. Gondolom erre azért van lehetőség, hogyan? (/cg_drawfps 1-gyel próbálkoztam)

jaigen, és a várakozást sem szeretem, van amikor 2-3perc alatt sem ad be egy szerót sem. Én nem értem, de az godolom nem lehetséges, hogy ennyire kevesen játszanak vele (vagy igen?...) Meg ha a host kilép, akkor is ugrott a játék :). Tehát nagyon sok dolog van, ami nem tetszik nekem, de azért kipróbálom, hátha végül mégis bejön:P

(#23267) LamaCube válasza icons (#23266) üzenetére


LamaCube
addikt

Hááát , akkor neked a Black ops-ot kellett volna megvenned.
Az fps-t nem tudod kiírni sem növelni. Consol nincs. Ez nagy előnye a játéknak, mivel nem lehet buzerálni a cfg-t. Az fps huszárok sincsenek előnybe. Mint írtam itt is fel tudsz steamen venni barátokat és invitelhetnek ők is és te is. Magyarul, ha van ismerősöd aki tolja ezzel a játékkal simán tudsz vele játszani. Sőt privát meccseket tudtok játszani és be tudtok mindent állítani pl.a mapokat és sok mindent.
Egyébként először kérdezni kellett volna és utána megvenni ;) Ugyanezeket leírta volna valaki és el tudtad volna dönteni, hogy megéri-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23268) Polllen válasza SipiBcs (#23265) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért az mw2-t egy barátnőhöz hasonlítani, a dlc-ket meg még több csajhoz... :))

Komoly problémák vannak itt urak az értékrenddel... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23269) Laraxior válasza Polllen (#23268) üzenetére


Laraxior
titán

:Y nemnem...ez így teljesen rendben van :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23270) Winne válasza Laraxior (#23269) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha ez teljesen rendben van, akkor szeretném, ha mindenki Impreza WRX-szel közlekedne az országban!

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23271) albert8 válasza Winne (#23270) üzenetére


albert8
addikt

Én is :DDD :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23272) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a gémet Urak. :R Már csak 4 kell. Kikempeltem Dom-on, oszt??? :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23273) eszaki0 válasza tupacamaru (#23272) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Grt. a nukehoz

everlasting AMD

(#23274) albert8 válasza tupacamaru (#23272) üzenetére


albert8
addikt

Szép volt :R

Én ma majdnem 400 killt nyomtam RPD vel :D
Jó nap volt,THX :K

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23275) Winne válasza tupacamaru (#23272) üzenetére


Winne
nagyúr

Aki rusholva szerez nukeot, az vagy hülye, vagy csal, szal nincs ezen mit szépíteni, meglett, meglett. Ennyi. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23276) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Na Ha már a fiam össze törte a logitech egeremet M505 akkor már vettem egy gamer egeret nem egy hű de drágát csoróság van most de szerintem meg éri az árát

A4TECH XL-747H fekete

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#23277) Winne válasza eszaki0 (#23276) üzenetére


Winne
nagyúr

A Sipi is valami ilyesmit vett, ha jól emlékszem és meg van vele elégedve. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23278) eszaki0 válasza Winne (#23277) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Én is remélem meg leszek

everlasting AMD

(#23279) Polllen válasza eszaki0 (#23276) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem még egy régi x-750F van kb 3 éve, nagyon meg vagyok elégedve vele... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23280) Winne


Winne
nagyúr

Na tessék, mindenhol csak ezek az elégedett A4Tech tulajok... :N :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23281) F e Z o válasza nepszter1 (#23263) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem várd meg a karácsonyi akciós leárazást, sztem 100%, hogy benne lesz a 2 dlc féláron.

H2O über alles!

(#23282) eszaki0 válasza Polllen (#23279) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Szia Grt. Akkor tuti jó lesz érzem a zsigereimben :C :C

everlasting AMD

(#23283) Polllen


Polllen
nagyúr

Valaki egyszer azt hiszem pont itt azt mondta, hogy de egy márkás egérrel sokkal jobban menne...

Ennyivel is megelégszem... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23284) eszaki0 válasza Polllen (#23283) üzenetére


eszaki0
aktív tag

:C :C Szép eredmény

everlasting AMD

(#23285) Laraxior válasza Winne (#23270) üzenetére


Laraxior
titán

én fogok is :P ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23286) LamaCube válasza Laraxior (#23285) üzenetére


LamaCube
addikt

R.I.P. :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23287) Polllen válasza LamaCube (#23286) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem fogja nyomni úgyse, mert már most is 350-360 HUF/l a 95-s... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23288) Laraxior válasza Polllen (#23287) üzenetére


Laraxior
titán

dehogyisnem.... nem olyan szomjas autó az :D
12-16l ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23289) icons válasza LamaCube (#23267) üzenetére


icons
addikt

Abból a szempontból tényleg jó, hogy nem fog mindenki cfg-zni. Csak így le kellett szednem a fraps-t, hogy be tudjam állítani a grafikát akadozásmentesre.
A gáz az, hogy nincs ismerősöm, aki ezzel játszana :).
Maga a játék mégis tetszik, úgyhogy elleszek vele egy ideig.
A megvétele miatt nem kell aggódni, a BO is megvan.

Ja a másik, hogy ma találkoztam egy WH-ssal. És senki nem bírta kirúgni, van erre mód? (azért mégse volt olyan rossz az a régi szerver-rendszer .) ). Elég idegesítő volt, ráadásul titkolnia sem kellett, hisz nem volt admin, aki kirúghatta volna...

(#23290) LamaCube válasza icons (#23289) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát van rá megoldás, hogy ki tudd rúgni, de csak akkor, ha te vagy a host és egy progit fel kell tenned. Azt ne kérdezd, hogy melyik progi az, mert nem tudom.

"azért mégse volt olyan rossz az a régi szerver-rendszer "

Kértelek olvasd el a BO topicot. Nem kell sokat visszaolvasnod, hogy mennyien panaszkodnak a kiskirály adminokra és mennyi embert tiltottak ki a szerverekről. Amikor meg csaló van fent egy admin sem játszik.

Lara

"dehogyisnem.... nem olyan szomjas autó az :D
12-16l ;]
"

Úgy van nyomjad neki...valaki vesére vár vagy szívre stb. Jó donor leszel nekik.
A lényeg, hogy másokon segíts és ne okozz másnak kárt. Hála az égnek messze laksz tőlem :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23291) @rglaaf válasza LamaCube (#23290) üzenetére


@rglaaf
veterán

plusz még ott van hogy csak akkor játszhatsz haverokkal ha véletlen egy oldalra tesz

PSN:BiZzare_0 ️

(#23292) Grifid válasza @rglaaf (#23291) üzenetére


Grifid
aktív tag

Rofl!

Játszottál már vele? :DDD
Játékon kívül lobby-ban kell összerakni a csapatot. :))

(#23293) Polllen válasza @rglaaf (#23291) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem akkor is a haverokkal játszik az ember, ha az ellenfél csapatban van... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23294) LamaCube válasza Grifid (#23292) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudomásom szerint nem tudod úgy összehozni, de ha mégis mennyi esély van rá, hogy pl. a mi esetünkben játszunk 9-en és találunk szerót is hozzá :F

Pollen

Úgy mi értelme van??? :Y

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23295) @rglaaf válasza Grifid (#23292) üzenetére


@rglaaf
veterán

Rofl! bo-ra értettem egyébként játszottam már vele picit :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#23296) SipiBcs válasza Grifid (#23292) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kifejezetten a BO-ra gondolt. Anélkül hogy a védelmére kelnék, ezt kivételesen tudom. Esténként együtt játszunk és tudom, hogy tudja, hogy kívül kell lobbyban! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23297) Polllen válasza LamaCube (#23294) üzenetére


Polllen
nagyúr

A névelírásért jár 1 HS, ha egyszer összefutunk, vagy esetleg megporlasztalak rpd-vel... ;]

Amúgy meg is adtad a választ... :U Ha sokan vagyunk esélytelen, hogy mindenki egy csapatban legyen... Nem mellesleg mi szórakozni járunk, voip-n akkor is tudunk hülyülni, ha éppen az enemy-nél van másik haver... ;) Cod 4-ben is sokszor volt régen, hogy a később jövő nem fért bele a mi team-ünkbe...

(vagy focizni/painball-zni/bármi más csapatjátékot is csak akkor játszol, ha mindenki veled van? akkor ki lesz az ellenfél csapatban? :F )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23298) icons válasza LamaCube (#23290) üzenetére


icons
addikt

Csecsszopós gyermekkorom óta codozom, nem szükséges nekem elolvasnom a BO topikot :). De elhiszem neked, hogy ott rosszul működik a rendszer. Illetve szerverünk is volt, éveken keresztül, tehát ismerem az admin oldalt is :).
Viszont akár olyan, mint a cod4ben, akár más, ott ez majdnem tökéletesen működött(jobban mint, az MW2ben). Ráadásul a BO idősebb ennél a játéknál, tehát nem a rossz tapasztalatok miatt vezették be :).

Itt viszont mivel admin sincs, ezért a csalókat 100%osan nem rúgják ki/bannolják :).

Lényeg a lényeg, ha valakinek bejön ez a host-os játékforma, akkor talán ez lehet neki minden idők legjobb játéka :). Ha nem, akkoris egy jó játék sok idegesítő aprósággal. (azt azért beismerhetjük, hogy ez a rendszer sem tökéletes, nemhiába tértek vissza a BOval a régi iskolához :) )

(#23299) Polllen válasza icons (#23298) üzenetére


Polllen
nagyúr

Önmagában a host rendszer hosszú távon sokkal hatékonyabb lehetne minden téren, mint a dedikált szeró, csak ugye IWnet nem váltja meg a világot...

Amúgy pl egyelőre inkább mw2 host és a vele járó hibák (pl. lag, de akkor kilépek és 2-3 alkalom után már én vagyok a host ;] ), mint hogy dedikált szerveren lagoljak 12k-ért... :DDD

"Csecsszopós gyermekkorom óta codozom" - ettől amúgy igazabb lesz, amit mondasz vagy csak kellett egy visszaigazolás magadnak, hogy cod-ban nagyon otthon vagy :F ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23300) tupacamaru válasza icons (#23298) üzenetére


tupacamaru
veterán

Itt viszont mivel admin sincs, ezért a csalókat 100%osan nem rúgják ki/bannolják Szerinted, mert mi kirúgjuk őket mint a huzat. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.