Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) Black Dragon válasza Gál István (#22900) üzenetére


Black Dragon
addikt

A ram szerintem pont elég lesz, ha jól emlékszem a minimum követelményre:)
A vidkarid meglesz hozzá, az nem kérdés:)

[ Szerkesztve ]

(#22902) eszaki0 válasza Black Dragon (#22898) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Hát nem ez itt KB 4-5 usert nyírtam ki G18 al a többit a stilt bomber+ Harrier + precíziós bombázás hozta meg a Sentry gun már nem is jutott fő szerephez
Nekem ne ma G18 sokkal van gondok hanem a céltalanul össze vissza pályán rohangászó egyénektől a kik általában közénk be jönnek és szabadon garázdálkodnak.
És 2 tár megy beléjük nem döglenek meg ja éss ezt tetézik mikor 2 jönnek így mint a Ludak egymás mögött szépen sorban és semmi nem tudja őket meg állítani
De nem védeni akarom a G18at de nagyon nehéz vele egymás után többet meg ölni sőt Pl.: fejest ki maxolni rajta még mindig Kell KB900 fejes nekem

:DD :Dd de no probélmó :DD

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#22903) Winne válasza eszaki0 (#22902) üzenetére


Winne
nagyúr

Na azért nem nehéz, olyan multikilleket lehet vele lőni, mikor jönnek sorban, hogy öröm nézni. :D Nekem megvan sztem a 2500 fejes is, az első 4 prestigeben csak azt használtam másodlagosnak. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22904) Black Dragon válasza eszaki0 (#22902) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajna tudom milyen, amikor rohangálnak össze vissza a pályán, mint az őrültek, bár én már szinte nem is cod6-ozok, inkább cod7, de ott tényleg lehet rohangálni.:) Ballastic knifeal lehet nyomni, mint az őrült.:) Amugy ott még rosszabb a Last Stand, mint itt. Ott belelőttem AK47u-val 1 tárat, lement last standbe, azt kell neki még ott is 1 tár, hogy belehaljon.... bár annál nincs idegesítőbb, amikor onnan kinyír..

A másik nagy gond, hogy hiába kéred meg, hogy ne játszon úgy, ne nyomja azzal, rád se szarik... de most erre mit lehet mondani? akkor kapja be a gl csövét...

(#22905) Winne válasza Black Dragon (#22904) üzenetére


Winne
nagyúr

Erőszak erőszakot szül. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22906) BigStraw válasza Black Dragon (#22904) üzenetére


BigStraw
senior tag

Hát ez a sima mód átka :) hc-ban nem kell 1 tár ha ls-ben van :) amugy meg AK74u :D megjegyzem hogy nagyon lehet vele adni már 1200 killnél járok vele és nagyon jó csak silencert használok rá és nagyon jó :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#22907) LamaCube


LamaCube
addikt

Na, ha minden jól megy kedden meglesz a Roccat Kave. Lesz egy eladó Sennheiser HD-201 Gaming fülesem pici pénzért :K
[link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22908) Winne válasza LamaCube (#22907) üzenetére


Winne
nagyúr

Tehát magyarosan mondva fingért vihető. :D :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22909) LamaCube válasza Winne (#22908) üzenetére


LamaCube
addikt

3 ropi nem pénz érte. Apropó van egy ilyenem is eladó és az is 3 ropi.Mondjuk az nyitott és nem izzad bele az ember.
[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22910) Black Dragon válasza BigStraw (#22906) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor bocsi, elírtam, de én annak néztem.:D Amugy tényleg nagyon jó fegyo, én csak azzal nyomom meg AK47-el.:K Állati fegyo!

(#22911) tupacamaru válasza LamaCube (#22907) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem nem fogy csalódni benne. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22912) BigStraw válasza Black Dragon (#22910) üzenetére


BigStraw
senior tag

Igen Igen :) még célzó sem kell annyira jó :) ami még nagyon bejön nekem az a Commando :) red dottal vagy reflex sightal :) nagyon tetszik D:

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#22913) tupacamaru válasza tupacamaru (#22911) üzenetére


tupacamaru
veterán

fogsz :Y :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22914) busman válasza tupacamaru (#22913) üzenetére


busman
addikt

Tessék!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22915) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszi urak a játékot :R
A mai nap beszólása: "Egy invitért szopok!" :DD Azt az illetőt nem nevezem meg, aki ezt az aranyköpést bedobta :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22916) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a gémet Uraim, és a segítséget. :K :R :R ;)

busman :Y :R

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22917) busman válasza tupacamaru (#22916) üzenetére


busman
addikt

Nincs mit!


Ez is a tegnapi termés... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22918) Clarki


Clarki
csendes tag

Sziasztok!
Újraraktam a gépet és eltünt a Prestige 1 -es szinten vagyok megint, olvastam hogy Shepinek megoldódott de nekem már 3 on napja nem!! Valkinek valami ötlete?

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#22919) Gál István


Gál István
senior tag

Vinné ez a 3870 a gémet csak 10perc alatt túlmelegszik... Jövő héten jön is vissza a 4890Toxic.

(#22920) Black Dragon válasza Gál István (#22919) üzenetére


Black Dragon
addikt

:Y:Y:Y Nv powa.:D

(#22921) believil válasza busman (#22917) üzenetére


believil
tag

Szétpukkant a ember! :D:D:D:DDD

(#22922) tupacamaru válasza Black Dragon (#22920) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22923) Laraxior


Laraxior
titán

nah mivan? mindenki csendes pihizik? jöhetnétek gamelni...egyedül uncsi puffogtatni :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22924) Winne válasza Laraxior (#22923) üzenetére


Winne
nagyúr

Valaki dolgozik, amikor más otthon henyél... :D:D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22925) Laraxior válasza Winne (#22924) üzenetére


Laraxior
titán

már letudtam délelőtt :P
kell a zseton az Imprezára ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22926) Trident28 válasza LamaCube (#22907) üzenetére


Trident28
tag

Engem érdekelne valamelyik füles. :) Unom már az asztali Genius mikit(szerintem ti is :B ) és a Technics RP-F290-et. :D Mindkettőn van miki?? Vagy csak a Logitech-en? Állapot és egyébb jöhet priviben vagy majd TS-en megbeszéljük. :)

[ Szerkesztve ]

-"-

(#22927) Laraxior


Laraxior
titán

:Y
Lennt voltam az alagútban HighRise-on egy AA-12vel :DDD
megőrült az ellen :C ;]
a menet elején le se tudtam menni..0/4-nél eléggé forrt az agyam :W

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22928) LamaCube válasza Trident28 (#22926) üzenetére


LamaCube
addikt

Ment a PÜ.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22929) Trident28


Trident28
tag

Tupa! :) Oltári a Nuke! :R
Ha estleg megvan még a múltkori "bicskázásom" (Invasion-on) feltennéd lécci!? Valahogy úgy kellene, hogy le is tudjam menteni. :)) Köszi! :B

-"-

(#22930) tupacamaru válasza Trident28 (#22929) üzenetére


tupacamaru
veterán

Itt van, innen le tudod menteni.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22931) Trident28 válasza tupacamaru (#22930) üzenetére


Trident28
tag

:R Isten vagy!!! :R Köszönöm! :R

-"-

(#22932) Winne válasza Laraxior (#22927) üzenetére


Winne
nagyúr

49*50=2450+(4*20)=2530, nem sokat foglaltál... ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22933) Laraxior válasza Winne (#22932) üzenetére


Laraxior
titán

eszemben sincsen foglalni,highrise-on,skidrow és a hasonló kis apró mapokon ;] max tartok egy-egy pontot,de mindig odamegyek ahol lehet aprítani az AA-12vel :C
extended magsszal nagyon beteg egy puska lett...azóta senki se mondta hogy g18 noob...nem is használom...only AA-12 :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22934) Winne válasza Laraxior (#22933) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem az a dom lényege, hogy foglald a pontokat és tartsd őket? Ha nem foglalod, akkor nincs mit tartani. tdm bob :D :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22935) albert8


albert8
addikt

Na a mai termés egy része:
ITT és ITT
HC TDM-en már ment az aimos meg hacker beszólongatás :D
a másikról meg ne is beszéljek ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22936) Clarki


Clarki
csendes tag

Sziasztok!
Valaki akkor tud segíteni abban, hogy mit kell csinálni, hogy visszakapjam a PRESTIG -em, mert újraraktam a gépet és eltűnt 1 es szintről kezdem! Nem értem amúgy hogy tűnhetett el, mert nem az első alkalom hogy újraraktam, de akkor nem volt ilyen gond! De amúgy sem szabadna neki eltűnnie nem is értem. Segítsetek légy szíves!

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#22937) Winne válasza Clarki (#22936) üzenetére


Winne
nagyúr

Volt itt lejjebb valaki, aki így járt, kivárta és jó lett neki idővel. Én szerintem újraraknám teljesen megint, steamestől.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22938) Laraxior válasza Winne (#22934) üzenetére


Laraxior
titán

foglaltam volna,de nem tudtam felmenni a C-re,mert állandóan jöttek le,hát gondoltam akkor ott maradok és nem engedem őket ott lennt átmenni A-ra. Minden a stratégián múlik ;) :DD meg egy faszán felszerelt AA-12n :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22939) Clarki


Clarki
csendes tag

Köszi ,újrarakom,de majd az új gépemen szerdán jön brutál lesz egy kicsit, ha azon is szarakodik akkor robbanok meg ha a Bleck ops sem megy rajta akkor pláne hihihhi mennie kell annyi pénzéé

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#22940) Winne válasza Laraxior (#22938) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem kell megmagyarázni. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22941) Clarki


Clarki
csendes tag

:) :DD :) :DDD

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#22942) Winne


Winne
nagyúr

Regisztrált 2008-02-08 23:31, azaz 1024 napja ― senior tag

Micsoda bűvös szám! :Y :Y :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22943) Laraxior


Laraxior
titán

Most nézem a PREDATORS-t.,..
mondjam milyen fegyver van benne?

AA-12 és az igazi dobtárral :C

ennyire jó lenne hogy mostanában beleteszik mindenféle filmbe? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22944) albert8 válasza Winne (#22942) üzenetére


albert8
addikt

Az biza köv szám az 1280 :DDD

Laraxior :most nézed én már 1 hónapja láttam

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22945) Black Dragon válasza Laraxior (#22943) üzenetére


Black Dragon
addikt

Jaja, tényleg aa-12 volt benne, de a feláldozhatókban is az volt.:DD

(#22946) Laraxior válasza Black Dragon (#22945) üzenetére


Laraxior
titán

:K jaja...arra értettem,hogy az a másik új film. elég népszerű lett úgyfest a kicsike. Életembe nem hallottam még róla...biztos valami új cucc :D
bár így dobtárral,elég régimódinak tűnik.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22947) Winne válasza Laraxior (#22946) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor nézd meg szerintem a Szuper csapat remake-et, abban is van nem egy utalás a COD-ra. :D

Más: mindenki fikázta a Wanted című filmet, meg a kanyarlövést, hát meg kell kukkantani ezt...

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22948) Laraxior válasza Winne (#22947) üzenetére


Laraxior
titán

láttam..elég jóra sikerült :C szeretem Liam Neeson filmjeit :K
Wantedet is láttam..nemegyszer :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22949) v!ct0y válasza albert8 (#22944) üzenetére


v!ct0y
veterán

Valaki ad a minőségre is ;]

[ Szerkesztve ]

(#22950) Winne válasza Laraxior (#22948) üzenetére


Winne
nagyúr

Azt olvastam róla, hogy a valóságban egy nagyképű arrogáns szarházi. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.