Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) Polllen válasza LackoMester (#22349) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy ha látnád, hogy steam fórumon mennyi nyavalygás megy, hogy mw2sa-ért VAC ban-t, mert annyira jó vagyok, hogy mindig kirúgnak... ;]

Mondjuk, ha ezért ban-t kapnék, kb ott fejezném be a VAC játékos pályafutásom... :DDD

Amúgy black ops official szervereken azért lesz admin? :DDD Mert az ok, hogy bérelhetsz magadnak szervert, de ranked a szerverhez jár admin jog? ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22352) LackoMester válasza LamaCube (#22350) üzenetére


LackoMester
addikt

Ez igy van, csakhát nemmindig áll össze csapat ( plánen enm Vasárnap reggel 9-kor :DD ), és ha még meg is van a csapat ottvannak a csalók. Majd csak valahogy lesz. :D
Minek is mérgelődöm, na ez jó kérdés. :DD
Persze a BO is ilyen lesz, előbb- utóbb, sajnos. :(

Pollen igen, a rs-nél lesz Admin jog, bár nagyon játszerver függö ki mennyire fogja szűrni saját szerverét.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22353) Winne válasza SipiBcs (#22347) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22354) F e Z o válasza LackoMester (#22352) üzenetére


F e Z o
veterán

Csak ne hogy visszaüssön az admin jog, mint néhány szerveren pl a cod4-ben is. Mindenki szidott mindenkit, hogy igy csaló, meg úgy csaló, s akinek jobb haverja volt az admin, az kidobatta a másikat.

H2O über alles!

(#22355) Winne válasza F e Z o (#22354) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor az egy szánalmas szerver volt.

Ha nekem is meglenne, biztos összeszedném a bandát, hogy béreljünk egy szervert és saját szerveren csak nem lenne gondunk. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22356) tupacamaru válasza F e Z o (#22354) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az Admin jog mindig visszaüt! Szerintem. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22357) LamaCube válasza Winne (#22355) üzenetére


LamaCube
addikt

Több mint 3 évig saját szerverem volt cod1-ben. Hidd el csak macera az egész. :(
Sajnos nem lehet tökéletesen elbírálni, hogy ki csal és ki nem. Sokan "jól" csalnak. Gondolok itt a wh-ra legfőképp, mert az aimbot egyértelműen kiszúrható az esetek többségében.
A gondok tényleg ott kezdődnek, hogy jogosan bannoltál-e valakit. Vagy éppen nem bannoltad akit kellett volna. Nem is beszélve arról, hogy az egész játékod el van cseszve, mert mindenki csesztet, hogy "ezt nézd vissza", "ezt ellenőrizd" ezt rúgd ki, meg amazt rúgd ki és még sorolhatnám tovább. A szabályokról nem is beszélve, ha nem hozol szabályt a gl-re vagy a többiek által noobnak tartott dolgokra, akkor beszólnak, hogy szar a szerver, ha hozol, akkor azért :DDD
Az én tapasztalataim ezek a nagy átlagban. Ennek következtében szinte csak "warozásra"használtuk a szerót és nagy átlagban ismert klánokkal, akikről tudtuk, hogy nem csalnak.
És még nem is szóltam a cfg buzerátorokról és az fps huszárokról. Bár azt be lehetett állítani a szerveren,de itt előjött megint, hogy miért csak alap cfg-el lehet felmenni a szerverre és kezdődött a szájkarate.
Összegezve az mw2-el is lehet jó partykat létrehozni privátban, haverokkal.
A pub az ilyen csalók és a többi finomság.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22358) Polllen válasza LamaCube (#22357) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az admin élete már csak ilyen...szerencsére önkéntes alapon megy... ;]

Amúgy én soha sem csinálok ebből lelkiismereti kérdést magamnak... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22359) F e Z o válasza Winne (#22355) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajna, most voltam kicsit cod4-ezni, de úgy elment a kedvem tőle. Annyi sok kis hülye van, hogy óborzalom. Csalóznak, köpködnek egymásra. Most kezdtem voltna el kipörgetni 55-ig a játékot, mert nemrég vettem eredetiben meg, de valszeg nem fogom.

H2O über alles!

(#22360) Laraxior


Laraxior
titán

TS3 nálatok sem tuti? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22361) Polllen válasza F e Z o (#22359) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ne is mond...gyökér admin bloc-n...ha nem 20 méteres körzetében vagyok a ketyegő bombának, az már olyan mintha sk-n lennék... :C

Inkább kiléptem, pedig nagyon szerettem régen azt a szervert... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22362) DjDanee87 válasza LackoMester (#22349) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem ismerlek téged, szóval ne vedd magadra, de rengeteg olyan gyengébb játékossal futok össze akik azt hiszik WHzok.

Máshol is olvastam, hogy írták MW2 tele van cheaterrel. Most játszottam a hétvégén vagy 10 óra FFAt, hogy még megszerezzem az egyik Title-t és egyetlen cheaterrel nem találkoztam ezidő alatt.

(#22363) Winne válasza LamaCube (#22357) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt ismerem, de ahogy Polllen is írta, nem kell ebből lelkiismereti ügyet csinálni. Többségében úgyis azokkal játszik az ember, akit valamilyen szinten megismer és visszajár, a bizalmat meg nagyon könnyű elveszíteni, visszaszerezni már nem annyira. Engem is basztattak mindig plusz még volt egy olyan is benne, hogy a sok admin lebannolt olyat is, akit nem kellett volna, aztán rajtam kívül még egy srác tudott levenni bant, aki meg nagyon ritkán volt fennt...

@(#22359) sephi: Én ezért válogattam meg nagyon, hogy hol játszom, nem véletlen, hogy itt is kb uaz az intellektusa mindenkinek akikkel szoktam tolni, kb egy korosztály vagyunk, és így el lehet játszani esténkénti kikapcsolódásnak.

@(#22360) Laraxior: nem.

@(#22362) DjDanee87: milyen title-höz kell 10 óra FFa? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22364) Laraxior válasza Winne (#22363) üzenetére


Laraxior
titán

egy korosztály vagyunk,

amikor legutóbb hívogattam össze embereket aztán megkérdezte az egyik hogy mennyi vagyok...mondom 25. aszongya ő 13..nah fasza,ennyit az egy korosztályról :DDD
akkor ez a kör után magázódunk :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22365) albert8 válasza Laraxior (#22364) üzenetére


albert8
addikt

Akkor ezek után én is magázzam az uraságot? :F :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22366) F e Z o válasza Laraxior (#22364) üzenetére


F e Z o
veterán

18 év alatt nem is veszek fel steam-re embereket. Egyébként mi is 30 felett vagyunk, valaki már 40 felett. Velük jó játszani, csak nekik meg mindig van kevük cod4-ezni.

H2O über alles!

(#22367) Laraxior


Laraxior
titán

FPS limit nélküli GUN Game.
Ez kivételesen kurvajó moddolt lobby :K kár hogy kidobott mielőtt a végére értem volna :O

[link]

throwing knife--> M9--> Magnum-->Arany Desert Eagle--> PP2000--> PP2000akimbo...és itt kidobott
egy arcnak volt egy ranger akimboja. kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22368) Winne válasza Laraxior (#22364) üzenetére


Winne
nagyúr

Akikkel én játszom, azok között nincs 13 éves. :N

@(#22366) sephi: szerintem te nálam nem vagy fennt még, ha gondolod vegyél fel, és ha nincs esténként csapat akivel tolnád, mi szívesen látunk. TS-en is vagyunk általában, és a 26 évemmel a fiatalabbak között vagyok, sok itt is a senior. :U :P :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22369) albert8 válasza Laraxior (#22367) üzenetére


albert8
addikt

Haverom szokott csinálni majd beinvellek :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22370) Laraxior válasza albert8 (#22369) üzenetére


Laraxior
titán

szólj,hogy mikor,már van rá pár emberem aki játszana ilyet :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22371) jegenye77


jegenye77
addikt

Most egy picit jobban igyekeztem. :D Csak az az 5 halál nem kellett volna.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#22372) Trident28 válasza Laraxior (#22364) üzenetére


Trident28
tag

Azzal a 25-el azért még te sem tartozol másokkal "egy korosztályba". :)

-"-

(#22373) F e Z o válasza Winne (#22368) üzenetére


F e Z o
veterán

Addig nem játszom az mw2-vel, amig a steam nem küld válasz e-mail-t, rá pár napra meg itt a Black Ops. Persze attól még játszhatunk együtt.
Steam accom: amadeus1980 (LosTirpakosFeZo)

H2O über alles!

(#22374) SipiBcs válasza F e Z o (#22373) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én winniékkel tolom rendszeresen, majd dobok invite-t. :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22375) busman válasza Winne (#22368) üzenetére


busman
addikt

Nna veggyé vissza kiscsákó!!!! :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22376) DjDanee87 válasza Winne (#22363) üzenetére


DjDanee87
addikt

270 headshot hiányzott még az 1000hez Scarral és mivel nagy challenge mániás vagyok még letudtam BO előtt :P

És a nagy dózis eredménye is megvolt. Sikerült, azt hiszem negyedjére, egy 30-0. Természetesen írták hogy cheater. Nagyon sok a buta ember....sokkal több mint a csaló.

[ Szerkesztve ]

(#22377) Winne válasza F e Z o (#22373) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha megveszed a BO-ot, akkor az újdonság ereje miatt úgyis azzal fogod tolni, de felveszlek akkor mindjárt, hátha leszel fennt néha.

@(#22375) busman: Busman Úr tudhatná, hogy a jelenlévők mindig kivételek. :)

@(#22376) DjDanee87: így már értem, és grat a szép eredményhez. :K

Az ilyen helyzetek viccesek, csak a sötétben későn találtam meg, hogy melyik gombbal vegyek fel, így nem lett túl hosszú. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22378) jozefgucci1 válasza F e Z o (#22373) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megcsalsz minket ? Kitagadlak ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22379) DjDanee87 válasza Winne (#22377) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ez meg a kevésbé vicces helyzetek közé tartozik.
Megjegyezném, hogy mindíg Ninja Pro-t használok, bár ha nem lenne akkor is kb képtelenség ez a lövés:
http://www.xfire.com/video/373edc/

(#22380) F e Z o válasza Winne (#22377) üzenetére


F e Z o
veterán

Persze, az újdonság ereje, viszont nem mindig van fent nálam se ismerős akivel tolhatnám, akkor persze jön vissza az mw 1-2, waw és a dirt2.

#22378 jozefgucci1 : xD, más a steam-től kaptál választ prestige vesztéssel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#22381) Winne válasza DjDanee87 (#22379) üzenetére


Winne
nagyúr

Csaló az van rengeteg, én azokra nem pazarlok erőforrást, hogy felvegyem. Most kódolgattam le az eddigi videóimat, mert már kicsit sokat nyomtak és van benne pár viccesforma. :D

Pld: hogyan szerezd vissza a pénzed, ha előtte megloptak:

[link]

Furcsa claymore killek magyarázatára:

[link]

Ezt meg találjátok ki, hogy mi a furcsa benne:

[link] Annyit segítek, hogy nem a végén felbukkanó Chuck Norrisra gondolok... :D

@(#22380) sephi: hát igen, egyiket sem jó egyedül játszani, azért kicsit kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek az első benyomások a BO-ról, mindenképpen írjátok be ide is majd. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22382) tomic válasza jegenye77 (#22371) üzenetére


tomic
addikt

Tuti csíter vagy vazze. :K

(#22383) DjDanee87 válasza Winne (#22381) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem nem működnek a linkjeid. szerk: csak az első rossz

A Black Opsról meg annyit, hogy a ranked Wager Matcheknek külön lesz a servere, nem "magánkézben". És állítólag nem lehet majd csapatban menni, csatlakozni friendlistával, tehát csak a szerencsén múlik kikkel sorsol össze a játék. Természetesen csak wager matchekben, gondolom a bosstolás/csalás elkerülése miatt. És csak elvileg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22384) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Köszöntem az esti Pár mapot!
(.Blitz*) :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22385) Winne válasza DjDanee87 (#22383) üzenetére


Winne
nagyúr

Javítva:

"hogyan szerezd vissza a pénzed, ha előtte megloptak:"

[link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22386) SipiBcs válasza Winne (#22385) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez fasza! :DDD

Ám... köszi Urak az esti játékot. Jót henteltünk! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22387) Mappa


Mappa
addikt

áhhhh ez a P90 + Rapid Fire + Stopping Fire ....valami halálos kombináció :DDD :DD :DDD

nagyon lehet vele rushÖlni :D

Black OPS : hihiháháhúhú szerdán már tolom is :U

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#22388) wwenigma válasza Mappa (#22387) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Alap, kedden jon a BO én meg melózni éjszakás 12-be 3x. :DDD

Ma reggeli bemelegites: [link] Majdnem buktuk...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#22389) albert8 válasza Winne (#22385) üzenetére


albert8
addikt

A semtex headshot nagyon üt :Y :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#22390) F e Z o válasza jozefgucci1 (#22378) üzenetére


F e Z o
veterán

Jozef : visszakaptam a prestige 10 level 70-et....mondjuk levelet nem kaptam a steam-től, de sebaj...

H2O über alles!

(#22391) jozefgucci1 válasza F e Z o (#22390) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na ez egy jó hír ! Ha hazamegyek akkor megnézem én is mi a helyzet vele , remélem nekem is visszamegy a régi szintre.Bár ma nem akartam bekapcsolni a gépet , mert gyúrok a holnap estére :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22392) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#22391) üzenetére


@rglaaf
veterán

nagyon készültök rá azt nehogy nagy pofára esés legyen belőle ;] első 2 nap ugy is játszhatatlan lesz, mindenki egyszerre akar rászakadni a serverekre, steam lerohad etc etc :))

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#22393) Laraxior válasza @rglaaf (#22392) üzenetére


Laraxior
titán

ezért marad elsőnek a warez..aztán ha jók a reakciók akkor megyek a mediába :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22394) LamaCube válasza Laraxior (#22393) üzenetére


LamaCube
addikt

Szvsz multit nem fogsz vele tudni tolni :N
Egyébként szvsz fos lesz ez a rész, mivel eddig amit nem az activision csinált eléggé gáz volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22395) Winne


Winne
nagyúr

Mi már fogtuk a kezünkben a Sipivel, azért kipróbálnánk szerintem, de még nincs itt az ideje... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22396) busman válasza Winne (#22395) üzenetére


busman
addikt

Szerintem még a héten meglesz.... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22397) Winne válasza busman (#22396) üzenetére


Winne
nagyúr

Szeretem az optimizmusod. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22398) Mrdevil válasza Laraxior (#22393) üzenetére


Mrdevil
addikt

Budapest Game Show-ra jöttök?Csak mert a belépő árát le lehet vásárolni az 576-ba,gondoltam lehet levonatom a Black Ops árából,mondjuk nem egy nagy összeg.(1000huf) ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22399) Laraxior válasza Mrdevil (#22398) üzenetére


Laraxior
titán

debrecenből jah... :DDD szegény vagyok én az ilyen kirándulásokhoz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22400) tupacamaru válasza Winne (#22395) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tisztázni kellene hogy mit is fogtatok a kezetekbe, amit ki is próbálnátok, nehogy ki kelljen tennem a 18-as karikát megint. :B :P

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.